Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

cold

A ktoś, coś wie może na temat zarobków po przejściu na nowy system pracy?

Dt

A dlaczego nie może zostać KO ktoś z DT?:)

Inny

Ale lipa nie mamy ko. Kandydaci nadają się do pchania karuzeli a nie na kadrę zarzadzajaca. Znów znajda nieudacznika z zewnątrz. Dobrze ze juz niedużo jest do roz........lenia.

Stary DT

KR Lubuskie??????????? na KO ???????? chyba na KO ( Kulturalno-oświatowy) z ośrodka wczasowego FWP Gromada we wsi Zadupie Wielkie. Paranoja.... Co ten człowiek może wiedzieć o windykacji w terenie? No, poza głupimi pytaniami zadawanymi dłużnikom w ramach kontroli DT. Klękajcie narody.... Strach się bać!

mirmar
@Stary DT

Ty się dziwisz, a ja na to patrzę z prawdziwym zacięciem naukowym. Jest to dla mnie fenomen socjologiczny. Co ciekawe również to daje do myślenia w jakim kierunku zmierza firma skoro czas na "miotły".

reduktor naczelny
@mirmar

Paradoks polega na tym, że on bardziej pasuje na KO niż KR. Poważnie. Mniej znienawidzonej pracy w terenie. Dużo procedur. Przestanie się męczyć, jak ktoś go popchnie na KO

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

chichotek

KR Lubuskie i KR Bydgoszcz przeszli do etapu na KO super !!! Gratuluję za chwilę będzie Nam dane zobaczyć i przeżyć następne sprawy w Sądach z udziałem w/w oczywiście uprzednio zwolnionych. Ale co to znaczy chęć władzy , a nie koniecznie umiejętności.

Ab

Każdy mierzy wg.siebie ,ale faktycznie znałem taką osbobę co często woziła dzieci ,ale nie był to żaden DT tylko ich zwierzchnik:)

Tratata

Instrukcja: - Włącz rano system, rób co chcesz, idź na zakupy, oglądaj telewizje, itd - samochodem jezdzij cały dzień, zacznij od odwożenia dzieci, a kończ na wieczornej przejażdżce po mieście, ważne aby GPS działał cały dzień -Przekonaj sad i pracodawcę ze to wszystko robiłeś w celach służbowych bo tak ci kazano, - przedstaw polecenia służbowe w tym zakresie - ciesz sie z bycia milionerem - raduj sie z odwiedzin znajomych w zakładzie psychiatrycznym Amen

sd

GPS w samochodzie ,logowanie do systemu, godziny wykonanych czynnosci w systemie, wylogowanie -czyli rozliczyć czas pracy terenowych to żaden problem!

Miły

A propos kwestii godzin nadliczbowych: kilka lat temu zwolniłem się z Kruka i moim pierwszym krokiem było wezwanie ich do zapłaty. Część roszczeń była już przedawniona, inne nie. Dowodem na pracę w godzinach nadliczbowych był czas logowania w systemie. I co? I zapłacili bez żadnego zająknięcia i to w terminie zakreślonym wezwaniem. Tak więc wujek dobra rada radzi wam: notujcie i dokumentujcie skrzętnie wszystkie godziny nadliczbowe. Po kilku latach pracy uzbiera się niezła odprawa a KRUK - bojąc się smrodu - zapłaci bez walki. Tak przynajmniej było w większości pamiętanych przeze mnie przypadków. Oczywiście w przypadku DT problemem może być udokumentowanie czasu pracy - niestety nie wiem jak to teraz wygląda. U pracowników biurowych czas logowania w systemie będzie wystarczającym argumentem. :)

pytanie

A czy KR ze Szczecina jako osoba reprezentująca pracodawcę przestrzega i kontroluje normy czasu pracy zgodnie z Kodeksem Pracy?

du..właz

Najlepiej jak się nic nie umie,trzeba zapunktować i pokazać jak się zwalnia ludzi chęci na stanowisko KO to jedno umiejętności i Provident w tyle nie zawsze zaspokoi chęci chyba ,że zgodnie z tendencją mobbingowania innych

przemyślenia

Rodzice mi zawsze mówili -jak się nie będziesz uczył będą z ciebie robić wała .Skończylem szkoły i niestety robią :)

antywindykator
@przemyślenia

to po co po szkole do kruka polazłeś? :)

Prawo Pracy

zadaniowy czas pracy - art. 140 Kodeksu Pracy ....Pracodawca, po porozumieniu z pracownikiem, ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań, uwzględniając wymiar czasu pracy wynikający z norm określonych w art. 129 KP . Czyli czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie 5 dniowym tygodniu pracy ! pytanie!!! - czy pracodawca zgodnie z obowiązującym prawem w porozumieniu z pracownikami! ustala czas niezbędny do wykonania powierzonych zadań uwzględniając wymiar czasu 8 godzin na dobę i 40 godzin tygodniowo ?

cat

I posunęli następnego starego DT ze Szczecina oczywiście związek wyimaginowany ze sprawą ze Słupska bo niby namawiał innych kolegów do złego, a tak po prawdzie to usuwanie ludzi , którzy mogą zaszkodzić firmie pytam się tylko w jaki sposób. Co można powiedzieć o ludziach , którzy w ten sposób postępują? Kierownik , który pozbywa się dobrych pracowników to wróg firmowy nr 1 ! Jakim trzeba być tchórzem aby tak postępować , jak można potem innym spojrzeć w twarz !!!

sz
@cat

a to namawianie innych do złego na czym miało polegać?

@sz

Znalazł się wolny etat na KO więc należało zapunktować.

hehehe

Programiści uważajcie na Kruka. Stosują wynagrodzenie autorskie. Czyli idziesz na urlop i dostajesz mniej bo nie ma cię w pracy. W zależności od zarobków urlop może kosztować cię np. 500 zł za wykorzystanie 26 dni wolnego. Fajnie? :)

czas pracy

A czy rozliczany jest już przez pracodawcę czas pracy DT we wszystkich regionach oczywiście z ostatnich trzech lat ,w tym rejon kujawsko pomorski celem wyplaty i wyrównania wynagrodzeń dla tych DT ,którzy pracowali w ponadnormatywnym czasie pracy ,a więc w godzinach nadliczbowych ???

hehe

widzę że go work cały czas usuwa i cenzuruje coś, jaki sens ma istnienie tego portalu jak wy cały czas cenzurujecie coś ?

prince

30 listopada 2015 następna tura w sprawie Słupskiej jak na razie idzie dobrze tylko nie dla kruka, a Sąd niełaskawie patrzy na kłamstwa i wykorzystywanie bezpardonowe pracowników przez pracodawcę ktokolwiek by to był

sp

Na razie żadna ,ale czas pokaże czy będzie różnica :)

biuro

Czy ktoś coś wie na temat przeniesienia biura z Elbląga do Bydgoszczy?

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.