logo KRUK S.A

KRUK S.A

Wałbrzych

Opinie o KRUK S.A

anonim 2009-05-14 11:40:35
Słowa kojarzące się z KRUK S.A : solidna.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są uczciwi.
Od jakiej stawki można negocjować pensję. Nie można negocjować pensji.
Najbardziej podobało mi się w KRUK S.A: pzrestrzeganie określonych reguł.
Najbardziej nie podobało mi się w KRUK S.A:
natężenie stresu, charakter pracy
Rysiek 2009-05-14 13:45:56
KRUK Wałbrzych to:
harówa za nędzne grosze
stosunki feudalne jak za króla ćwieczka
brak rozwoju
i zarządzanie ludźmi za pomoca strachu
anonim6666 2009-08-10 09:37:52
dlaczego tak uważasz? pracowałeś tam?
Paweł 2009-09-21 13:32:43
Pracowałem w Wałbrzyskim Kruku i szczerze odradzam KL Kruk
anonim 2011-01-18 20:27:01
Witam !!

Mam pytanko czy ktoś coś może powiedzieć o tzw. progach prowizyjnych na stanowisku negocjatora telefonicznego ?? i wogóle o pracy na tym stanowisku w rejonie wałbrzycha ??

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
kruk 2011-02-27 16:48:50
Praca jak na tasmie w fabryce, nie masz wpływu na to jakie sprawy dzwonisz. Odbierasz to , co wybierze Ci autowydzwanianie. Progi prowizyjne?? a co to takiego ?? masz na myśli premię ok 100 zł i to jak masz fart, bo jak nie to goła pensja. Zejdź na ziemie i nie słuchaj tego co pieprzą na rekrutacji!!!!!!!!!!!!!!
Zainteresowana 2012-06-23 19:33:30
Witam.
Pilnie potrzebuję info na temat stanowiska MŁODSZEGO KONSULTANTA DS SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ.
To ważne, bo prawdopodobnie od lipca pójdę tam do pracy.
Pozdrawiam i dzięki za info.
jjj 2013-05-27 19:59:28
a co jutro masz rozmowe ?
PRACA 2014-07-28 13:19:37
Macie dosyć pracy w Kruku. Zapraszam do nas.Szukam chętnych do pracy.Ta sama branża.Lepsze warunki finansowe.Do miast Płock ,Bydgoszcz, Stalowa Wola,Kalisz,Kraków,Giżycko,Ełk. Kontakt tel ( usunięte przez administratora )
michu 2015-01-26 16:02:23
no na pewno warto podjąć jakieś działanie to tego jestem pewien na bank, bo niczym nie ryzykujesz przecież, najwyżej Cię nie zatrudnią czyli będzie sytuacja wyjściowa z tego wynika.. a też zastanawiam się jak to wszystko jest organizowane, to znaczy czy jakaś rekrutacja jest do tego czy nie? ktoś wie?
mmm 2015-02-18 17:37:55
Możesz podać jakiś namiar. Jestem wstępnie zainteresowany...
dopi 2015-04-28 19:47:10
Może ktoś pracuje w KRUK jako Doradca Klienta, bo akurat szukają na to stanowisko. Możecie napisac jakich pytan się spodziewac podczas rozmowy rekrutacyjnej, robią jakieś testy?
Zostaw swoją opinię o KRUK S.A - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRUK S.A