logo KRUK S.A

KRUK S.A

Wałbrzych

Opinie o KRUK S.A

anonim 2009-05-14 11:40
Słowa kojarzące się z KRUK S.A : solidna.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobre.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są uczciwi.
Od jakiej stawki można negocjować pensję. Nie można negocjować pensji.
Najbardziej podobało mi się w KRUK S.A: pzrestrzeganie określonych reguł.
Najbardziej nie podobało mi się w KRUK S.A:
natężenie stresu, charakter pracy
anonim6666 2009-08-10 09:37
dlaczego tak uważasz? pracowałeś tam?
Paweł 2009-09-21 13:32
Pracowałem w Wałbrzyskim Kruku i szczerze odradzam KL Kruk
anonim 2011-01-18 20:27
Witam !!

Mam pytanko czy ktoś coś może powiedzieć o tzw. progach prowizyjnych na stanowisku negocjatora telefonicznego ?? i wogóle o pracy na tym stanowisku w rejonie wałbrzycha ??

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
kruk 2011-02-27 16:48
Praca jak na tasmie w fabryce, nie masz wpływu na to jakie sprawy dzwonisz. Odbierasz to , co wybierze Ci autowydzwanianie. Progi prowizyjne?? a co to takiego ?? masz na myśli premię ok 100 zł i to jak masz fart, bo jak nie to goła pensja. Zejdź na ziemie i nie słuchaj tego co pieprzą na rekrutacji!!!!!!!!!!!!!!
Zainteresowana 2012-06-23 19:33
Witam.
Pilnie potrzebuję info na temat stanowiska MŁODSZEGO KONSULTANTA DS SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ.
To ważne, bo prawdopodobnie od lipca pójdę tam do pracy.
Pozdrawiam i dzięki za info.
jjj 2013-05-27 19:59
a co jutro masz rozmowe ?
PRACA 2014-07-28 13:19
Macie dosyć pracy w Kruku. Zapraszam do nas.Szukam chętnych do pracy.Ta sama branża.Lepsze warunki finansowe.Do miast Płock ,Bydgoszcz, Stalowa Wola,Kalisz,Kraków,Giżycko,Ełk. Kontakt tel ( usunięte przez administratora )
michu 2015-01-26 16:02
no na pewno warto podjąć jakieś działanie to tego jestem pewien na bank, bo niczym nie ryzykujesz przecież, najwyżej Cię nie zatrudnią czyli będzie sytuacja wyjściowa z tego wynika.. a też zastanawiam się jak to wszystko jest organizowane, to znaczy czy jakaś rekrutacja jest do tego czy nie? ktoś wie?
mmm 2015-02-18 17:37
Możesz podać jakiś namiar. Jestem wstępnie zainteresowany...
dopi 2015-04-28 19:47
Może ktoś pracuje w KRUK jako Doradca Klienta, bo akurat szukają na to stanowisko. Możecie napisac jakich pytan się spodziewac podczas rozmowy rekrutacyjnej, robią jakieś testy?
lazy town 2016-12-27 18:28
Na chwilę obecną warunki są całkiem ciekawe
2300 zł na początek, 7-miesięczny okres próbny, szkolenia, karta multosport, opieka medyczna
minusem jest korporacyjna atmosfera i ludzie wyzywający przez telefon też nie pomagają
praca stresująca
ano. 2017-01-17 12:42
A mnie tam dobrze się pracuje. Zarobki są ok. Ludzie i otoczenie też jest miłe.
Nati 2017-02-01 14:35
Też w przyszłości będę starać się o pracę w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o KRUK S.A - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRUK S.A