Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

Ciekawy

Jaka firma niby depcze Krukowi po piętach? Pytam serio, jestem naprawdę żywo zainteresowany. Patrząc na wszelkie raporty rynkowe widzę Kruka, później wielkie nic, a później wielki kur...i dołek który gryzie się między sobą.

zawiedziony
@Ciekawy

Słyszałeś kto kupił Casusa i ile w tym roku zatrudnią DT? zainteresuj się człowieku co się dzieje w otoczeniu KRUK to nie Pan i władca rynku wierzytelnośći Lindorf przejmie część niezadowolonych pracowników ja zaraz podziękuję KRUKOWI

@zawiedziony

lindorff kupił casusa, tylko co z tego. sądzisz że zatrudniają na oferty marzeń? :D naiwny jesteś. gnoją ludzi jak tylko się da, bo "koszty trzeba ciąć". suma sumarum chyba jednak mimo wszystko lepsza nędzna praca w kruku - nie trzeba się wysilać bo premii i tak nie ma, niż jakiś żałosny wyścig szczurów w lindorffie. pensja i tak identyczna czyli głodowa

Proszę czytajcie dokładnie

A23

Na jakie zarobki teraz po zmianie może liczyć doradca terenowy ?

belfer

Bylem w tej firmie na rozmowach woj. małopolskie, to jest jakaś masakra taka praca max zarobek 3800 zł brutto. jak zapytałem o podwyżkę po jakim czasie mogę więcej zarabiać, kierownik mi odpowiedział że najwcześniej za 7 miesiecy jak otrzymam awans. Odpuściłem myślałem że jako lider tej branży płacą więcej. ide do konkuręcji co prawda podstawa 3200 zł brutto ale jest premia za wyniki. max zarobek 6000 zł netto. pozdrwiam nie polecam firmy kruk s.a. marne zarobki za tak odpowiedzialna pracę. a Kierownik był nawet spoko.

@belfer

gdzie możesz zarobić 6 tys netto? chyba wonów południowokoreańskich ;) oj, odleciałeś chłopie niemiłosiernie... :)

@antywindykator

antywindykator czytaj ze zrozumieniem. napisałem max 6000 zł netto. średnie zarobki u konkurencji to 4500 zł netto. jak robisz swoje nie będę tu wymieniał nazwy firmy bo każdy wie jaka firma depcze po piętach krukowi. Taką informację otrzymałem od przełożonych na rozmowie kwalifikacyjnej. jestem po pierwszym dniu pracy jest spoko. Tak jak pisałem 3200 zł brutto to podstawa ale jest co miesiąc premia i te 3700 zł netto da sie zarobić w porównaniu do 3800 zł brutto kruka to jest różnica? Pozdrawiam

@belfer

@belfer - tyś już człowieku totalnie odleciał. 6500 zł netto? to chyba kwartalnie :) zejdź ziomek na ziemię i przestać ludziom ściemę wciskać. wszędzie tną kasę, począwszy od kruka, a ty z taką radosną twórczością wyskakujesz, by za moment zejść z 6 tysi do 3700 netto...

@antywindykator

Czytaj kopalnioku dokładnie jak żeś jest ze śląska. nie 6500 netto tylko 6000 netto i nie zleciałem na 3700 zł netto tylo to jest realan kasa za miesiac pracy a jak bedziesz mial starz i wiecej spraw to jest realna szansa zarabiac 6000 zł netto na umowe o prace. Do kruka nic nie mam byłem na rozmowie mogłem tam pracować o przeszedłem rekrutację ale za 3800 zł BRUTTO dziękuje i może awans za 7 miesiecy i jakies 500 zł brutto podwyżki. W firmie której jestem zatrudniony sa inne warunki inny styl pracy. Chcesz być listonoszem to pracuj w Kruk. Może dla kogoś pensja 3800 zł brutto to ok. Dla mnie to mogło być ok jak bym nie miał rodziny, ani kredytu hipotecznego i miał 22 lata i mieszkał z rodzicami. Pozdrawiam i życze wesołych świat. Juz tu nie będe zaglądał. bo nie mam z tą firmą nic wspolnego.

dabi
@belfer

Możesz napisać jak wygląda drugi etap rekrutacji? to jakieś spotkanie z HR podobno, przeszedłeś go? na czym polegał? zdradź trochę, wiem ,że nie jesteś zainteresowany,tą pracą ale ja tak...

@antywindykator

Jeszcze ci coś napszę. U lidera branży nigdy nie będziesz zarabiał wiesz dlaczego?... bo każada firma która się rozwija i nie jest korporacją dba o pracowników da im zarobić a jak osiągnie pewien pułap to już nie ma zwrostów więc zbiera się rada zaprasza dyrektorów i mówią obcinamy koszty to da nam jakieś 5 % zysków ( koszt paliwo, servis, komórki , internet i na końcu jest wypłata) nazywa się to inwestycja bo firma się rozwija. kłamstwo. Nie da się ciągle podwajać planów ( zysków ) dlatego w dużych molochach zarabia sie pieniadze ale na dobrych stanowiskach a nie jako dt czy Ph tz. ludzi od czarnej roboty. Beda cię szanować w firmie która jest na początku tej drogi. I w takich firmach trzeba pracować by zarabiać ale jak firma osiagnie jakis pułap i nie awansujesz to jest niestety obniżka płacy bo trzeba ciąć koszty.Firma kruk ma teraz taką filozofie więc ich sprawa nikt nie bedzie ich traktowal jako firma na lata zreszta oni tez wola miec pracownikow mlodych mniej wymagajacych by im wcisnąc swoj kit. Szkolenia pakiet socialny za który i tak placisz ze swojej pensji. Zegnam i zycze powodzenia przyszłym pracownikom kruka. Może wam się uda awansować.

@dabi

drugi etap w kruk wygląda tak scenka z klientem kruka. Cały proces rozmowy z klientem, planowanie pracy, test otwarty odnośnie funkcjonowania kruka i działu dt prezentacja co ty możesz zyskać pracując w kruk. i czego oczekujesz od firmy i co firma możne ci dać.

Ortograf
@belfer

Ze słownikiem ortograficznym,mógłbyś się zaprzyjaźnić.

GOAF
@belfer

I jak jest? 6000 netto działa?

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

?

A ile zarabia ciężko pracująca kadra kierownicza?

pytam

4000 brutto czy netto?

@pytam

brutto, i nie PLN a koron szwedzkich :)

joeny

Powiem tak firma kiedyś była spuer teraz jest tak zarobki trzyosiemset na start brutto. żadnej premii. może w przyszłości podwyższka :-) okres prubny 7 miesiecy szkolenie przygotowawcze 3 tyg. życzę nowym pracownikom powodzenia.

pytanie

Czy firma załącza do wezwań pełnomocnictwa do reprezentacji w przypadku spraw zleconych?

DORADCA

NIE POLECAM PRACY W KRUK S.A. PRACA JEST FRUSTRUJACA NIKT SIE Z TOBA NIE LICZY ZAROBKI SLABE(usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

dtttt
@DORADCA

to fakt

Zainteresowana

Słyszałam, że w regionie północnym jest nowy szef ? Ponoć jest fajny klimat ? Tam szukają kogoś z okolic Bydgoszczy na terenowego. Czy ktoś może potwierdzić, że warto pracować i można się dogadać kierownictwem ? Dużo tu narzekania na pieniądze, a słyszała, że z prowizji jest całkiem dobrze - gdzie jest prawda ?

fetyszysta

Jak najdalej od tej firmy. Kiepska organizacja pracy i fatalne zarobki. Kierownicy i pracownicy zmieniaja sie w tej firmie jak na zbiorze truskawek.

portal jest o pracy w Kruku-u, nie pracuję tu ale chcę się czegoś dowiedzieć o tej firmie, uważam że powinni się wypowiadać na tym forum tylko pracownicy ( obecni lub byli), od dłuższego czasu muszę czytać wypowiedzi jakiegoś głupka.

DT

Pokorny skąd masz takie info

doradca TERENOWY

Kobiety w kruku zamiast siedzieć z dziećmi i mężami, to w terenie przebywają od rana do wieczora a potem dziwić się że zostają rozwódkami i samotnymi matkami :)

bbb
@doradca TERENOWY

jedź do Afganistanu ze swoimi poglądami:P

Pokorny

Będzie na czym pracować. Kruk zakupił portfel wierzytelności z Santander Consumer Bank za cenę 51,9 mln zł. Łączna wartość nominalna kupionych wierzytelności wynosi 327 mln zł.

dtek
@Pokorny

PO CO PRACOWAĆ JAK TARGETÓW NIE MA ?

@Pokorny

będzie na czym pracować HEHEHE 3/4 spraw pewnie przedawniona, reszta do wygrania w sądzie innymi zarzutami. i przede wszystkim - pakiet przepłacony. 15,5% za śmieci to drogo

qazxcvfr
@antywindykator

"pewnie" przedawniona, "innymi" zarzutami .... "pakiet przepłacony" .... ufff całe szczęście, że to tylko antywindykator :) bo gdyby ktoś z jego wiedzą i umiejętnościami był windykatorem, to pewnie KRUK już dawno by został zjedzony przez takiego konkurenta jak on :))))

@qazxcvfr

nie udawaj że nie znasz realiów, bo się tylko ośmieszasz. o szczegółach mówił nie będę, nie ma co ułatwiać prokurze zadania i działał na niekorzyść finansową swoją oraz przede wszystkim pozwanych.

@dtek

Jak niema, jak są....

@qazxcvfr

Zazwyczaj trudno wyprowadzić mnie z równowagi więc dyplomatycznie zapytam. A skąd Ty k....a wiesz jakie to są sprawy???????

@qazxcvfr

Sorki. Miało być piętro wyżej dla Antywindykatora którego Firma dawno już pognała bo chłopaczyna nie spełniał standardów a teraz z rozżalenia przyjął sobie za punkt honoru uświadamianie wszystkich nieuświadomionych. Gość nawet nie widzi, że robi z siebie pośmiewisko........

@Pokorny

@pokorny - posłuchaj mnie ziomuś - czy ty jesteś aż takim debilem, jak i niektórzy inni że do ciebie nie dociera iż w żadnej windykacji nie pracuję ani nie pracowałem? weź czytaj ze zrozumieniem pajacu. żadna firma mnie zatem nie pognała, to ja gonię takie firemki w sądach, dzięki czemu zarabiam na siebie. zrozum to wreszcie, czy nadal jest to dla ciebie za trudne do ogarnięcia? więc stuknij się w dekielek, a nuż zatrybisz i przestaniesz robić z siebie pośmiewisko, nie rozumiejąc sensu prostych zdań. a co do pakietu to nie wiem jakie to są sprawy, z doświadczenia jednak przypuszczam czego się tam można tradycyjnie spodziewać.

Pole nie może być puste
@antywindykator

"żadna firma mnie zatem nie pognała, to ja gonię takie firemki w sądach, dzięki czemu zarabiam na siebie" to pewnie ledwo koniec z końcem wiążesz :) bo takich marnych nieudaczników jak ty to się rozwala bardzo szybko, łatwo i przyjemnie :) a potem poczytać w internecie komentarze takiego zera, gdzie robi z siebie nie wiadomo kogo - bezcenne :)

antywindykator
@Pole nie może być puste

i gra gitara, dowartościowałeś swoje nędzne ego, a teraz zapieprzaj do roboty bo kierownik ci zjebkę solidną pośle i premię odbierze, o ile jeszcze ją w ogóle tam macie :) i zapraszam do sądu, ciekawe czy byłbyś taki cwany pajacu gdybyś musiał płacić firmie za porażkę :)

asdfghjkl
@antywindykator

Antywindykator, odreagowujesz te wszystkie porażki jakie ponosi taki nieudacznik jak ty wylewając szambo na anonimowym forum? Takie zero jak ty już wielokrotnie było pokonywane w sądzie :) Ale to nie powód do dumy pokonać takiego amatora :) I powiedz mi, co jest źródłem twoich kompleksów, które leczysz na tym forum? Szereg porażek, brak szacunku, marne wyniki finansowe? Chyba wszystko razem, bo takiej skończonej miernocie jak ty w życiu nic nie wychodzi :)

@asdfghjkl

ale mnie rozśmieszasz błaźnie :) OK, niech ci będzie, masz całkowitą rację. wiem że lekarz kazał przytakiwać więc nie będę przykładał ręki do pogorszenia się twego stanu zdrowia psychicznego :) urosło ci twe EGO? zapewne w przeciwieństwie do ogonka między nogami, skąd wypływają twoje frustracje zawodowe, ale mimo tego jesteś gotów bronić firemki do końca swych żałosnych dni. a tak na marginesie, może przestań już płodzić te nędzne posty, bo tylko się pogrążasz. nie zamierzam się takiemu debilowi jak ty tłumaczyć z kilkudziesięciu wygranych spraw. kto jest rozsądny to z pewnością wie że z takim Krukiem w sądzie śmiało można wygrać. dobranoc i bez odbioru

asdfghjkl
@antywindykator

Tak bardzo cię boli, że firma której tak nienawidzisz zarabia ogromne pieniądze, a ty dalej jesteś marnym, nic nieliczącym się zerem? :) Wylewaj więcej szamba, może wkońcu odbijesz sobie wszystkie swoje porażki i niepowodzenia :) dalej nazywaj mnie debilem, to świadczy tylko o tym jak w środku przeżywasz swoje niepowodzenia i jak każdego dnia sprawiają ci one ból

@asdfghjkl

odpal sobie pajacu redtube, to może sobie w końcu ulżysz :) zapewnić cię mogę, że mam się świetnie i poniekąd chciałbym podziękować krukowi-prokurze za możliwość zarabiania pieniążków. moje konto tam macie, w miarę regularnie je zasilacie kwotami większymi niż ty tam zarabiasz błaźnie :) a teraz weź może w końcu zażyj te przepisane lekarstwa

ddd

powyżej 10 sporo powyżej 11 już mniej jak tam po igrzyskach?

z terenu

praca w nowym systemie jest spoko :) jeszcze nigdy się nie obijałem jak teraz :) pełen luzik, zero stresu :)

Wylewanie żółci na firmę w której sie pracuje i nie zamierza sie jej zmienić jest po prostu żałosne. Panowie - jęczycie jak stare panny! Jakbym miała takiego faceta w domu wywaliłabym go w 5 sekund za drzwi. Dla wszystkich potencjalnych pracownikow - KRUK to bardzo fajna firma, która ma bardzo dużo do zaoferowania. Nie bez powodu pracuje tu mnóstwo ludzi ze stażem ponad 10 lat! To o czymś świadczy! Jestem dumna że tu pracuję i będę wszystkim polecać :) A wszystkim jęczącym życzę wzięcia się w garść !

doradca TERENOWY

Nie ma systemu prowizyjnego nie ma pracy WSZYSCY WSZYSTKO OLEWAJĄ W TERENIE

szczera

To przestań narzekać i doceń to co masz. A jak masz dalej narzekać to przynajmniej ZACZNIJ szukać pracy. Ja pracuje w KRUKu i jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim znajomym. Pracowałam w innych dużych firmach, polskich i zagranicznych i wiem jak źle potrafi być, w jaki sposób polscy pseudo menadżerowie potrafią traktować ludzi. KRUK naprawdę dużo daje swoim pracownikom. Jest takie powiedzenie: trawa u sąsiada zawsze wydaje się bardziej zielona. Dla wszystkich wylewających tu żółć - miejcie na tyle odwagi żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem a jak nie macie to weźcie swoje życie w swoje ręce i dokonajcie w nim zmian zamiast wylewać anonimowo swoje żale.

bardziej szczera
@szczera

Czy to jest forum z opiniami o pracodawcach czy konkurs na lizusa roku? Twój wpis i rady o szukaniu pracy są tyle warte co twoja odwaga i podpisanie się imieniem i nazwiskiem.

qwertyuiop
@szczera

"miejcie na tyle odwagi żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem" a sama się nie podpisałaś PODRĘCZNIKOWY PRZYKŁAD HIPOKRYZJI !!!!!!

zawiedziony
@szczera

twoja wypowiedź jest bardzo szczera , skoro od innych wymagasz braku animowości to proszę o twoje imię i nazwisko kochana

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.