Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

odp

To jest dopiero prawdziwy wyzysk za ściąganie długów!!!

dobre warunki

Znam takich co zarabiają ok. 1600 zł netto za pracę w terenie-masakra!!!

Fakt..., po dwóch latach pracy dostałem pensję jak bym był kawalerem na utrzymaniu rodziców. Ktoś miał rację pisząc powyżej, że praca dt, to praca dla kawalerów i panien, u których za wszystko płacą rodzice, a pensja jest na piwko i dyskotekę. No może jeszcze dla emerytów z emeryturą 3.500zł, bo emerytów należy wspomagać, a szczególnie lubią to robić kierownicy.

uiop
@Tomek

Już dawno temu pisałem, że GK stała się korporacją przez duże K ... a cechą charakterystyczną korporacji przez duże K jest wyzysk pracowników, bo na nich można najwięcej zaoszczędzić. Jeżeli jesteś szeregowym pracownikiem w GK, to nie licz na godną pensję :)

uiop
@uiop

I jeszcze jedno dodam :) zastanawiacie się, czemu na stronie GK jest tyle przenajróżniejszych ofert pracy :) ... to Wam powiem :) to są fałszywe oferty, wiszą po to żeby wisiały, nikt nie zostanie zatrudniony :) ich rolą jest sprawianie wrażenia, że GK się "dynamicznie rozwija"

elo

A ile w Kruku zarabia programista?

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

terenowy

sama praca doradcy terenowego w kruku jest ok. Jedyne minusy, co bylo juz wielokrotnie wymieniane to za niskie zarobki oraz kierownictwo. A jezeli masz jakies konkretne pytania to najlepiej bedzie jezeli je poprostu zadasz

vv

ten dług może być przedawniony?

tomek

Dla mnie Kruk to paranoja..Za grosze wykupują stare długi i dodawają konkretne koszty.Ostatnio dostałem pismo o przejęciu długu za 2005r.i z 1200zł.zrobili 110.000,00zł.w tym 5000,00zł naliczyli odsetek.Takiej głupoty nie pozazdroszczę nikomu.

@tomek

dostałeś pismo, więc je olej :) roszczenie na 99% przedawnione

zippp

mam pytanie, bo jestem zainteresowany pracą jako DT i nawet mnie zapraszają na rozmowy, czy warto ?, podstawa to już doczytałem, a co z autem służbowym ?, gps, czy bez, jakie auto, na jakich warunkach ?

cderfv
@zippp

@zippp dostaniesz dla siebie samochod forda fieste z 2009, telefon i tablet z programem komputerowym do pracy i w tym nawigacje. To są plusy, minusy to zarobki i nieustanne ponizanie przez przelozonych.

antywindykator

z tego co widzę - to oni włochów i hiszpanów do call center będą importować :D

Zapewne we Włoszech i Hiszpanii wspaniali i wybitni trenerzy od szkolenia zasad windykacji wspomogą firmę:)

Doradca terenenowy

W KRUKu w terenie na początek dają 2100 netto i ani grosza więcej,ten początek trwa około roku.Potem można liczyć na awans i 500 złotych więcej oczywiście brutto przez kolejny rok.PREMII NIE MA ŻADNEJ ANI DODATKOWEJ PROWIZJI.

@Doradca terenenowy

czyli praca na luzie, bez oszałamiającego targetu, bez pośpiechu :) słowem żyć nie umierać i cieszyć się z kruczej roboty ;) o ile z hipotekami rumuńskimi może im coś wyjść, to wejście w detal hiszpański i włoski to już spore wyzwanie, a raczej ryzyko. ciekawy jestem, kiedy wejdą do wielkiej brytanii i irlandii, topiąc tam sporo pieniędzy :D

DLE 59-220

Powiedzcie o co chodzi ostatnio na goworku, bo w wielu tematach od dłuższego czasu dyskusja jest zaśmiecana powtarzalnymi postami o niczym, pisanymi chyba w celu tworzenia "sztucznego tłumu", wydaje mi się, że są tworzone przez agencje PR, żeby na siłę podtrzymać dyskusję, ew. żeby rozpuścić kłopotliwy dla firmy wątek w masie właśnie takich postów. Styl wypowiedzi i budowa zdań w stylu "wirtualnych doradców" z serwisów ZUS, czy PKP :-) Poważnie, niby naturalna wypowiedź, ale czuje się sztuczność i jakby autorzy nie do końca rozumieli kontekst całego wątku, po prostu komentarz totalnie z d...y, coś w stylu "no, widzę, że zatrudniają, trzeba się postarać... o, duża firma, pewnie umowa o pracę", ogólnikowy i kompletnie nic nie wnoszący do wątku. Co konkretnie ma być celem takiej pisaniny?

nox

hmmm kruk chyba za bardzo sie rozpedzil wlochy hiszpania niemcy a w wywiadach michal zasepa mowi jeszcze o sprawach hipotecznych w rumunii, oczywiscie apetyt rosnie w miare jedzenie ale mam powazna watpliwosc co do tego czy kruk posiada odpowiednie struktury organizacyjne aby efektywnie dzialac na tylu rynkach

z boku

a może po prostu firma się tak prężnie rozwija, że potrzebuje wielu ludzi do tego? czy firma ze sporą rotacją kadry jest w stanie przynosić rokrocznie takie wyniki jak KRUK i być praktycznie jedynym graczem na rynku? mam poważne wątpliwości

bg

Z reklamy ,,Pomagamy spłacać długi'' wynika,że to firma charytatywna a nie windykacyjna?

@bg

@bg - mniej więcej tak wynika :) kruk kupuje dług, wnosi pozew, pozwany wygrywa sprawę, hokus pokus czary mary długu nie ma :) @uwe - w pile to przejęli (zakupili) detaliczny dział presco. stąd też pojawił się oddział w pile, gdyż po prostu zmienił szyld na nowego właściciela czyli kruka

Ulka

Jak zarabiają specjaliści ds prawnych- słyszałam, że marne 2000 na rękę :( i jeszcze po 10 godzin dziennie..

MJ
@Ulka

Dokładnie tyle :) pracowałem jako prawnik w tej firmię po 4 latach pracy zarabiałem ok 3000 brutto wiec na ręke trochę ponad 2 tysiące. Zaczynałem od stawki 1800 zł poźniej przez dwa lata 2000 zł później przez rok 2300 i na koniec dostalem podwyżkę do ok 3000

CzasNaZmiany
@Ulka

Dokładnie tak to wygląda. Czysta podstawa bez premii. Awanse rzadko, bardzo rzadko. Podwyżki? Dawno nikt o nich nie słyszał. Już nawet z paczek świątecznych i biletów do kina na mikołajki zrezygnowali.

DORADCA
@CzasNaZmiany

E tam paczki były i to słodycze ,lecz ja na słodycze nie kwiczę.Tak serio nigdzie cudów nie ma ,a polskie firmy dojrzewają do standardów światowych i jeszcze przed nimi długa droga .

sfff

jakie realne zarobki u terenowych obecnie?

uwe

hmmm z tego wynika ze kruk wchodzi do włoch i hiszpani oraz otwieraja nowy oddzial w pile. Pewnie stad tyle nowych ofert

dabi

Mam pytanie do osób, które dostały się do drugiego etapu rekrutacji w KRUK, na czym polega, są jakieś zadania scenki itp?

qwer

Cześć.jestem ciekaw ile zarbia analityk finansowy w firmie Kruk.sa. ? będę wdzięczny za info:) pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.