Kruk Windykacja (Kruk S.A.)

Opinie o KRUK S.A.

Aad

Ile zarabia referent ds. Korespondencji wychodzącej / korespondencji przychodzącej ?

Na jakie zarobki brutto/netto można liczyć na stanowiskach specjalistycznych np Project Manager, Analityk Biznesowy, Specjalista ds marketingu internetowego itp??

waza

Twierdzisz, że oferta o którą pytam to praca dla praktykanta? Wątpię, bo wymaga pracy mobilnej?

waza

Witajcie, czy ktoś z pracujących w Kruku może zdradzić na czym polega poniższa praca? niby dt ale jednak zakres obowiązków jest szerszy. Czy może to mydlenie oczu i to po prostu doradca terenowy taki jak w "typowych"ogłoszeniach na doradcę w kruku? 1Doradcy Terenowi ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa spraw z zakresu wierzytelności przedsiębiorstw oraz wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie Prowadzenie negocjacji z Klientami w celu uzyskania spłaty zadłużenia Pozyskiwanie informacji gospodarczych niezbędnych do obsługi powierzonych spraw Analiza wierzytelności pod kątem potencjalnych sposobów uzyskania spłaty zadłużenia Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzania transakcji sprzedaży (Gmina, dostawcy mediów, Starostwo, KW). Weryfikacja stanu prawno-technicznego nieruchomości oraz szacownie jej wartości Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie utrzymania i sprzedaży nieruchomości (kancelarie notarialne, inni wierzyciele, kancelarie komornicze, biura nieruchomości, potencjalni kupcy) Współpraca z Centralą i innymi członkami zespołu OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: Wysokich umiejętności interpersonalnych Praktycznej znajomości procesu sprzedaży, obsługi Klienta i prowadzenia negocjacji Umiejętności pracy w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku Determinacji w osiąganiu celów Umiejętności pracy mobilnej opartej na dużej samodzielności Wysokich standardów etycznych Mile widziane osoby posiadające doświadczenie i wiedzę w przynajmniej z jednym z obszarów - środowisko B2B, - rynek nieruchomości - prawo gospodarcze OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę System wynagradzania oparty na stałej, atrakcyjnej pensji Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon) Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej Udział w pionierskim projekcie i realny wpływ na projektowane rozwiązania Zdobycie unikalnego doświadczenia z obszarów rynku nieruchomości i zarządzania wierzyte

@waza

To nie jest typowy DT tylko DKI (doradca klienta indywidualnego).

@RR

Owszem, tak wynika z samego tytułu:) Przy czym z tym do czynienia nie miałam i stąd pytanie czym różni się to od zwykłego dt? Owszem, widzę że w grę wchodzi urzędówka w pewnym zakresie - czy to na tym polega różnica? Czy takie stanowisko już w Kruk-u istnieje i jak jest odbierane przez osoby je zajmujące?

@waza

No pewnie , że istnieje i nie jedno stanowisko tylko cały dział. A różnica między DT a DKI jest zasadnicza. DT ma mniejsze kompetencje.

@RR

Dzięki za info:) Czy masz może wiedzę czy KRUK poszukuje się nowych pracowników na to stanowisko obecnie czy też wiszące od 2 miesięcy ogłoszenie to typowa zagrywka firm, która kolekcjonuje CV mimo brakupotrzeby zatrudnienia kogoś? Ogłoszenie na DKI wisi od sierpnia...

@waza

Nic mi nie wiadomo na temat jak to określiłeś "zagrywek" ze strony firmy. Ja się tym akurat nie interesuję, ale jeśli wisi ogłoszenie to albo nie znaleźli odpowiedniego kandydata albo jeśli znaleźli to może ktoś zapomniał je zdjąć. Złóż aplikację to się przekonasz. Pozdrawiam.

Xerix
@waza

W Kruk-u nikt nie marnuje czasu na fikcyjne rekrutacje. Potrzeba tak dużo ludzi (rozwój firmy), że praktycznie nie kończy się rekrutowanie. Jak wisi ogłoszenie to znaczy, że brakuje osób o wymaganych kompetencjach

Sam przebieg był jasny klarowny, kontakt na bierząco. Rozmowa na Teams z rekruterami i kierownikiem później drugi etap w oddziale firmy z kierownikiem i trenerem. Niestety po tym etapie, kiedy człowiek musiał wziąć wolny dzień w pracy, ponieść koszty dojazdu, odpowiedź zwrotną zwykły e-mail z podziękowaniami za udział. Zero telefonu z uzasadnieniem decyzji. Drugi etap rozmowy w piątek na początku tygodnia, najdalej do końca miała być odpowiedz, a jej brak w następnym tygodniu przychodzi tylko wiadomość e-mail. Jednak po drugim etapie oczekuję się czegoś innego, innej kultury kontaktu. Niestety, w moim odczuciu jej brak.

Pytania standardowe jak na stanowisko.

kkkk

Ile czasu czeka się na przeprowadzenie rekrutacji? Ogłoszenie wisi od sierpnia?

milaliala

Okej to zapytam inaczej - ile najmniejszej podstawy dla dt, skoro nie ma premii?

antywindykator

w Kruku nie ma już żadnych premii. jest podstawa stała i tyle

pytanie

Witam ,mam pytanie - ile średnio godzin dziennie pracuje Doradca Terenowy ?

fajniak
@pytanie

jeden zrobi w cztery na co drugi potrzebuje 12 godzin i tyle w temacie, teraz na podstawie nikt rękawa sobie nie wyrywa

lilka

Witajcie, w jakim mniej więcej czasie pracodawca kontaktuje się z potencjalnymi kandydatami. Ogłoszenie "wisi: od sierpnia i póki co brak odzewu. Aplikuję na stanowisko dt.

milalila

Hej, jak wygląda płaca dla windykatorów terenowych - jaka podstawa i czy jest premia?

ddd
@milalila

podstawa uzależniona od doświadczenia i stażu oraz szczebla w drabince, premii w Kruku nie ma.

Wałkoń

Niestety ROBIĘ w IT i nie mam pojęcia jak to jest w dziale prawnym... Najlepiej zadzwoń i się zapytaj :P

Wałkoń

Wypłaty są terminowe, pracuje już sporo czasu w IT i nigdy nie dostałem po 10. Zawsze przed :)

wurzel

jest duzo ogłoszen z dzialow IT, czy to znaczy ze firma zaczela stawiac na informatyzacje?

RR

Po raz kolejny piszę osobom zaśmiecającym to forum, że nie jest to firma W.KRUK zajmująca się biżuterią, tylko KRUK S.A. - zajmująca się czym innym. Administratora proszę o wycinanie wypowiedzi nie na temat.

Niezalogowany

Średnia płaca w KRUK S.A. jest "nieco" wyższa niż średnia krajowa. Niewiele to mówi, domyślam się, ale lepsze to niż nic. Słowo "średnia" jest jak wiemy często nadużywane. Idąc z psem na spacer mamy średnio po 3 nogi :)

RR

Chyba koleżanka nie o tym KRUKU pisze, to forum nie zajmuje się firmą sprzedającą biżuterię.

xyz

Jakie są zarobki na stanowisku referent ds. korespondencji wychodzącej???

@xyz

jakie zarobki? ustawowe czyli najniższa krajowa. a ile chciałbyś za klejenie kopert?

z terenu

czy ktos ma jakies nowinki o tym nowym systemie operacyjnym ktory bedzie mowil DT gdzie ma jechac????

@z terenu

Czy w tym nowym systemie operacyjnym uwzględniono czas pracy nie większy niż 8 godzin dziennie wraz z pracą przy komputerze?

@z terenu

czy w nowym systemie operacyjnym będzie uwzględniony czas pracy dla DT nie więcej niż 8 godzin dziennie i 40 godzin tygodniowo wraz z pracą przy komputerze zogdnie z Ustawą Kodeks Pracy?

antywindykator

chwalą sobie albowiem wszystko zależy od punktu odniesienia i priorytetów w życiu. po wojnie komuniści też wmawiali narodowi, że jak dostaną do żarcia chleb ze smalcem i nie ma ostrzału - to już jest git :)

CzasNaZmuany

Praktyki są bezpłatne. Owszem, po ich zakończeniu jest szansa na zatrudnienie (ostatnio spora rotacja w firmie występuje). Jeślu chodzi o start na rynku pracy-kruk to naprawde fajna opcja:), ale na dłuższą mętę, jeśli nie przypadniesz kierownikowi do gustu-nie licz na możliwości rozwoju i awanse. Stabilna praca, ale dla większości szeregowych pracowników bez perspektyw. Czyli jak wszędzie-plusy i minusy. Średnio ludzie wytrzymują ok. 5 lat i jeśli mają jakiekolwiek ambicje to odlatują do innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o KRUK S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 157, z czego 18 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w KRUK S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRUK S.A.