Opinie o RYBHAND S.J. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RYBHAND S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYBHAND S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYBHAND S.J. w Polska

Edyta

@Były pracownik szef odzywa się do wszystkich w ten sam sposób, czy tylko do Ciebie lub do Twoich najbliższych współpracowników?

@Edyta

@Edyta Jak szef ma zły humor,podpadniesz mu czymś itp. to szykuj się na słownictwo z rynsztoka..Dziwne że jeszcze nikt go nie nagrał w wiadomym celu... ;)

Pracowałem tam, nie polecam. Szef odzywa się do pracowników słownictwem wulgarnym i obraźliwym. Dla dobra zdrowia psychicznego lepiej poszukać pracy gdzieś indziej. Zarobki jak najniższe a za takie traktowanie należało by się o wiele wiele więcej. Pozdrawiam

Edyta

@Prawda to skoro tak jest to czemu te wszystkie osoby piszą o tej Pani w taki sposób? Co mogła im zrobić, że tyle negatywnych komentarzy jest na jej temat? Dlatego dobrze byłoby gdyby ktoś jeszcze się odniósł do sprawy kierowania firmą RYBHAND S.J.. No i przypominam, że rozmowy o poszczególnych osobach są zabronione przez regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin

Prawda

Czytając poniższe komentarze dotyczące osoby, którą jest Pani Basia, nie mogłam przejść obok tego obojętnie, choć jak to się mówi lepiej osła poganiać niż z głupcem dyskutować. Jednak podejmę się tego wyzwania i wytłumaczę niektórym jak to wszystko naprawdę wygląda. Może najpierw napisze kilka słów dotyczące Pani Basi -JEST ONA NAJLEPSZYM CZŁOWIEKIEM JAKIEGO ZNAM! Nie ma w niej zawiści, zazdrości czy jak niektóre osoby napisały pazerności( czego nie można powiedzieć o autorach tych komentarzy). Pani Basia tak jak napisała, pracuje w Rybhandzie od 20 lat, zostawiła w tej pracy cząstkę siebie, przez ostatnich 20 lat poświęciła się pracy w tej firmie i nie bylo to małe poświęcenie. Poświęciła czas, siły, nerwy i zdrowie. Będąc na stanowisku kierowniczym nie rozpoczyna się pracy o godzinie 6 i nie kończy o 14. Każdego dnia przyjeżdża ona dobre 40min wcześniej, by wszystko przygotować. Często zdarzało się tak, że gdy Wy(osoby piszące te bzdury) jedliście już ciepły obiadek w domku, ona była jeszcze w pracy, w sezonie zimowym wychodziła z pracy około godziny 17 a zdarzało się, że i później, za co nie miała dodatkowo płacone. Oczywiście, mogła wyjść po 14, rzucic wszystkim i mieć wszystko gdzieś ale ona taka nie jest, jeśli coś robi to robi to z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, chce aby wszystko było dobrze, aby kierownik, który przejmuje po niej zmianę nie musiał czegoś nadrabiać. Piszecie Państwo, ze "lepiej dać prace innym kierownikom, którzy pracują lub zachęcić ich jakimś dodatkowym wynagrodzeniem zamiast zatrudniać Panią Basię" wszystko ładnie, pięknie ale czy ktoś z Was zastanowił się nad tym ile Pani Basia dziennie odbierala telefonów od tych wszystkich kierowników, którzy przewinęli się przez Rybhand przez ostatnie 20lat? I dodam, ze w czasie prywatnym, który powinna poświęcać wnukom czy rodzinie. Zastanowiliscie się nad tym, ze wracając czasami po 12 godzinach z pracy, zamiast odpocząć psychicznie ona musiała nadal myslec za wszystkich, ponieważ co 10min odbierała telefony od innego kierownika, który pytał się co ma robić bo on nie wie... Pisaliście również o tym, że niektórzy musza iść na wolne żeby ona mogła przyjść do pracy, nikt nie zastanowił się, ze może ten ktoś pogrzebowal wolnego i poprosił Panią Basię, aby za niego przyszła. Jasne, mogła odmówić, bo po co pomoc bliźniemu w potrzebie. Podejrzewam, ze osoby piszące te wszystkie komentarze tak właśnie by zrobiły. Kogoś nurtowało tez to, że Pani Basia przyszła NAWET na popołudniówkę żeby sobie zarobić i do tego jeszcze śmiała przyjść w sobotę do pracy. Jak tez ona mogła, na emeryturze i jeszcze w sobotę sobie dorabia... toż to podchodzi pod zbrodnie! Czy Wy ludzie nie macie innych zmartwień?! Może zamiast siedzieć przed komputerem i pisać te bzdury usiedlibyscie z rodziną, dziećmi, wnukami i spędzili z nimi trochę czasu. Myśle, ze wszystkim wyszłoby to na dobre.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Anna Trzcielińska

Szanowni Państwo, Nie mogę pozostawić Państwa komentarzy bez odpowiedzi. Godzą one tak w interes osoby fizycznej, którą jest Pani Barbara jak również i godzą w dobre imię firmy tj. Osoby prawnej. Nie mam zamiaru ustosunkowywać się do treści, które są nieprawdziwe. Powiem tylko, że dodając podobne wpisy popełniają Państwo przestępstwo zniesławienia z art. 212 Kodeksu Karnego i to w jego kwalifikowanej formie, co oznacza, że dokonują Państwo tego za pomocą środków masowego przekazu, czyli internetu. Kwalifikowana forma oznacza większą szkodliwość społeczną zatem przestępstwo jest w oczach prawa oceniane znacznie poważniej. Za podobny czyn, osoba pomawiająca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Pragnę zauważyć, że jest to czyn ciągły, ponieważ nowe komentarze są dodawane, a przestępstwo nie dotyczy tylko osoby fizycznej. Zniesławiacie Państwo również bezprawnie firmę, oraz "szefostwo". Pragnę zauważyć, że nie jest trudno ustalić, kto kryje się pod nickiem, nawet kiedy komentarz zniknie ze strony. Teraz proszę o szczególną uwagę, ponieważ jeśli osoba, która dopuściła się przestępstwa nie sprostuje tego co napisała oraz nie przeprosi Pani Barbary do końca tego tygodnia, sprawa zostanie skierowana do prokuratury. Zapewniam, że wystąpię z tym ja w imieniu firmy, jak również Pani Barbara, jako pokrzywdzona. Z poważaniem, Anna Trzcielińska

Natan
@Anna Trzcielińska

Miło że wstawiła się za Panią Barbarę (kimkolwiek Ona jest). Szkoda że nie może się Pani ustosunkować do reszty opinii o pracy w firmie-a z tego co czytam to nie widać dużo pochlebnych opinii ;/ A wydaje mi się ze to też godzenie w dobre imię firmy.. Ale chwila chwila-przecież to forum powstało z myślą o wyrażaniu opinii o (przyszłym,obecnym) pracodawcy-dobrych i złych... Pozdrawiam

Znane z opowiadań
@Anna Trzcielińska

Pani Prawnik , swoje pozwy może sobie Pani nawet i do Trybunału konstytucyjnego kierować ale i tak nie wiele Pani zdziała. A Ty pracowniku czy tam pracownicy bo nie wiem kogo się konkretnie sprawa tyczy , nie przepraszaj tej osoby osobiście bo tylko o to chodzi, żebyś się ujawnił / ujawniła. Została napisana prawda, nie było żadnego szkalowania, oczerniania to też i swój pozew mogą sobie conajwyżej wsadzić, między niesmaczne ryby.

Barbara
@Znane z opowiadań

Pora także na mój komentarz, postanowiłam napisać kilka zdań. Pracuję w tej firmie ponad 20 lat i rzeczywiście (usunięte przez administratora) tu pracować. Daje mi ta praca dużo satysfakcji i będę tu pracować tak długo jak długo będę mogła i jak długo "szefostwo" będzie chciało mnie zatrudniać. Żadne "czarne owce" nie są w stanie wpłynąć na zmianę mojej decyzji. Jeżeli mogę coś doradzić tym osobom, które czują się zagrożone, to nie takimi metodami jak zazdrość, zawiść i głupota zdobywa się zaufanie pracodawcy tylko pracowitością, fachowością i zaangażowaniem. Ale cóż, te osoby nie wykazały cywilnej odwagi, miały szansę ale jej nie wykorzystały. Mnie ta bezimienna forma zadośćuczynienia absolutnie nie satysfakcjonuje. Każdy użytkownik umieszcza treści na własną odpowiedzialność, odpowiadamy za prawdziwość informacji. Niedopuszczalne jest umieszczanie materiałów naruszających dobra osobiste oraz nieuprawnione jest negowanie cudzego wizerunku. Myślę, że te osoby wiedzą o czym mówię. Życzę im, aby nigdy nie spotkała ich taka wrogość ze strony bliźniego.

Obserwator

Jeśli ktoś szuka pracy z okolic Piekar Śląskich to pojawiły się nowe oferty :) Chyba firma wymienia całą obsadę oddziału..

Szczęśliwa Emerytka

Witajcie, z wieloma osobami, które się tu wypowiadają zapewne znam się i Was pozdrawiam ale nie to jest tematem wpisu. Piszę ponieważ słyszałam, że p. Leszek czasem to czyta. Pracowałam tu wiele lat. Spotkało mnie i złe i dobre. Może powinnam wcześniej się odezwać. Jakiś czas temu pod koniec roku 2016 synowie p. Leszka chodzili chwalili się, że udało im się zatrudnić kogoś kto miał zająć się jakością, której jak wiemy w tej firmie brak. Ja osobiście nastawiona sceptycznie znając realia firmy. Faktycznie przybył młody człowiek nie pamiętam imienia, i naprawdę mnie zadziwił swoją wiedzą i podejściem. Nie traktował nas prostych ludzi jakość z góry, wręcz przeciwnie wysłuchiwał i starał się rozwiązać nasze problemy, tłumaczył pewne zasady, o których nigdy nikt nam nie mówił. Tu Panie Leszku słowa do Pana. Chłopak szybko odszedł z firmy. Podejrzewam że przez podejście szefostwa do wszystkiego. Panie Leszku nauczcie się słuchać innych jeżeli mają pomysły a szczególnie jeżeli mają inne zdanie niż Pan. Jestem przekonana, że ten młody człowiek gdyby został i dano mu możliwość, zrobił by wiele dla firmy.

wiem kto pisze
@Szczęśliwa Emerytka

mmmm emerytka.... ;)

Były magazynier
@Szczęśliwa Emerytka

Podpisuję się obiema rękami pod tym co Pani mówi :) Naprawdę szef powinien zmienić podejście do pracowników bo DUŻO wartościowych osób odeszło z firmy-nie tylko z centrali.. Czasy się zmieniły-teraz pracodawca powinien dbać o pracownika bo za bramą już nie czeka kilku chętnych na miejsce osoby która się zwolniła...Nie te czasy... A traci tylko firma na tym... Wiadomo-dobry pracownik dba o swoją firmę. Jeśli ona dba o niego :) Pozdrowienia dla pracowników obecnych i byłych firmy Rybhand.

stały klient

Współpracuję z firmą Rybhand już od chyba 10 lat. Pracownicy działu handlowego nie zmieniają się zbyt często co chyba świadczy o tym, że źle nie jest. Nie było nigdy problemu z dostawą, ceny są bardzo konkurencyjne, zwłaszcza w stosunku do obcego już Lisnera, za którego reklamy płacimy oczywiście my. Szefostwo zapewne wie jak prowadzić interes firmy.

Witam, z całego serca pragnę przeprosić Panią, która była urażona niepotrzebnymi komentarzami z dnia (14.09), (18.09 o 18:47), (22.09), (26.09 o 19.00), (07.10). Nie bede używał Pani personaliów, bo wcześniej też nie było to ujawnione, ale osoby zainteresowane zapewne się domyślą. Nie były one pisane, aby kogos urazić, kierowała tym chyba głupota, ale jeśli tak się stało to nie było to przemyślane. Proszę przyjąć przeprosiny i proszę być pewną,że sytuacja się nie powtórzy.

Wika

Myślę że ta osoba która prObuje oczerniać panią Basię jest totalnym desperatem.Bardzo musi się bać o utrate miejsca pracy skoro nie daje jej spokoju.A boi się pewnie nie bez powodu ,bo takiego kierownika z takim doświadczeniem nie ma w tej firmie.Jeżeli ma się cos na sumieniu to najlepszą bronią jest atak.Po prostu załosne.a to czy pani Basia dostaje nagrody ,to tylko sprawa jej i szefostwa .Zazdrosc to bardzo złe uczucie.Mnie osobiście wstyd pracować z kimś kto jest tak chamski ,kto pisze takie głupoty.Szkoda ze nie umie wprost powiedziec o co mu chodzi.TchOrz tylko tak robi!!!!!

Pracownicy

A że emerytki nie było w sobote w pracy a ostatnio się pchala nawet na popoludniowke. Widać tą pazernosc a chodzi i brynczy a kto inny za nią robi

@Pracownicy

Widocznie musiała dorobić i przyszła nawet na drugą zmianę i to nawet w sobotę przecież zbliża się wyplata i szefostwo na pewno szykuje kopertę. Emerytka kopertę odbierze a jej pupilek Tereska będzie wszystko robić , ważne że pokaże się na początku zmiany i na końcu i to cała jej praca. Widocznie takie obowiązki ma teraz kierownik, a emerytce dni lecą i kasa ...................................................

@Pracownicy

Jutro wyplata więc emerytka B odbierze sporą kasę jak się domyślacie, może chociaż nie będzie jeden dzień ,,bręczeć,, i się wtrącać, chyba że to z wiekiem tak przychodzi. Pani emerytko B Pani czas w tej firmie wygasł , ale tak jak Pani robić dobre wrażenie to potrafi i jeszcze może donosić na innych. Chyba za to wszystko te wycieczki i może nagrody pieniężne................................................

Pracownicy

Spokojnie podobno ma duży magazyn...

Pracownicy

Ciekawe co na to wszystko krzykacz i diler Rybhandu hehe. Pomału trzeba zamówienia u niej składać na święta hehe

Napewno jeszcze ile. I to nasze pracowników pieniądze. Heh grzybiarka.. kto by tak nie chciał no ale jak palec w du...trzymie pod sam łokieć to tak jest i taką trzymią kosztem innych.

Edyta

@Były pracownik ale pracodawca nie ma prawa nakazywać kupowania produktów. Jak już powinniście je dostać za darmo. Co niby pracownicy mają z nimi zrobić? W jaki sposób jest to nakazywane w RYBHAND S.J.? Czy takie produkty nie powinny być poddane utylizacji?

Nie widzą bo nie chcą widzieć. Bo to ona steruje młodymi a oni w nią wierzą heh. A sama z siebie nie zauważy ze jest tu póki co nie potrzebna ale jak ktoś nie ma honoru

Pracownicy

To wszystko prawda, faktycznie to teraz przyszła jej prawa ręka i wszystko wypisuje , cały towar to teraz ma dobrze. Trochę posiedzi na górze, trochę na dole i to wszystko. Nikt tego nie widzi bo młode szefostwo to widzi w tej osobie chyba ,,BOGA'' . Są jeszcze inni w tej firmie co pracują, co niektórzy z kierowników to muszą iść na wolne , a dopiero co dopiero podjęli pracę , żeby tylko ta Pani mogła pracować. Wszyscy to widzą na firmie tylko nie szefostwo. Widocznie ta osoba ma małą emeryturkę i trzeba dorobić a za byle małe pieniądze tu nie przeszła , w kopertę na pewno dużo dostaje..........

Prawda jak odchodzisz z firmy to raczej nie licz że Ci wypłacą wynagrodzenie, pracownicy faktycznie pracują na najniższą krajową a na dodatek jak kończą się terminy ważności to albo coś z tego przerobią albo każą kupować te produkty po terminie pracownikom. Żenada i nie polecam nikomu tej firmy !!!

Była

I ktoś ucierpi, ale co tam ważne że ona bierze za nic kasę

@Była

To racja , że ktoś ucierpi. Najlepsze jest to ,że my pracownicy widzimy jej pracę, nawet zbieranie grzybów się odbywa podczas pracy. Inny kierownik lata a inny ma luzik, nikt tego nie widzi dziwne.............................

Była

Widzę że w tej firmie nawy kierowników źle się traktuje. Zatrudniają tą osobę chyba z przyzwyczajenia a ona nic nowego nie wnosi. Tylko dobrą gadke ma u szefa i to ją trzyma ale chyba sama z siebie też powinna widzieć że nie macie pracy tak jak piszecie i widzi chyba że wam przeszkadza ale ona zawsze taka była. Tylko ona i produkcja chociaż tak latała za wszystkim inna osoba. Teraz to widać jak się tam nie pracuje.

@Była

To wszystko prawda, ale do tej pory nikt z szefostwa jeszcze tego nie widzi. Ktoś się zapomniał ilu jest kierowników w firmie, myślimy że ogólnie całe grono firmy..................................

MY

To prawda ,że zamiast zachęcić innych pracowników do pracy jakimś dodatkowym wynagrodzeniem to lepiej płacić dodatkowe pieniądze , a jak stwierdzamy ta osoba mało w firmie nie dostaje mimo ,że ma swoją emeryturkę...................................................................................

Zostaw merytoryczną opinię o RYBHAND S.J. - Polska

• Jak się pracuje w RYBHAND S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy RYBHAND S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RYBHAND S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RYBHAND S.J.?

Kandydaci do pracy w RYBHAND S.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RYBHAND S.J.