Opinie o RYBHAND S.J. w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RYBHAND S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RYBHAND S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RYBHAND S.J. w Polska

Hxyxy

Wczasy nad morzem

Agnieszka

Witam. Kieruje swoje pytanie drugi raz ponieważ nikt nie udzielił odpowiedzi. Jakie są zarobki na stanowisku kierownika ? jakie wymagania należy spełniać ?

Tak myslę
@Agnieszka

Na to pytanie odpowie Ci tylko szef. Takie wiadomości są objęte klauzulą poufności.

Były
@Agnieszka

Ale pamiętaj jedno-ile dostaniesz na początek tyle będzie dłuuugi czas...Podwyżkę to ciężko tam dostać.

Byly kierownik
@Agnieszka

Agnieszka... jesli masz inna opcje niz ta firma to ja wybierz bo tu dlygo nie wytrzymasz. Zarobki przecietne...

RED

Jak w 50 procentach roboty zastąpią pracowników to nie będzie o czym pisać,nie podobno żeby robot robota (usunięte przez administratora) :-)

Praca

Chciała bym pracować na produkcji albo wiem że też nad morzem można pracować ciężko jest

Zależy jakie masz długie palce

Agnieszka

Witam. Mam jedno pytanie ile zarabiają kierownicy w tej firmie ???

Dla informacji

Dokladnie. A nie ktorzy juz uzyli pomowien co jest karalne. A nr IP dzis nie jest problem uzyskac, a ja chetnie w tym moge pomoc. Forum jak kazde inne jest do uzyskanie informacji na temat pracy, pracodawcy. Za wszystkie inne bzdury, szkalowania, oczerniania w przyszlosci zostaną wyciagniete konsekwencje.

@Dla informacji

Powiało grozą... ;p Nie popieram szkalowania kogoś niewinnego ale dużo tutaj wypowiedzi prawdziwych... P.S Ustalisz IP?Hm-szacunek...... ;ppp

Kiedys

Ogolnie nie polecam pracy w tej firmie. Juz ktos sie wczesniej wypowiedzial ze pracuja tu osoby tuz przed emerytura ktore chca jak najszybciej uciekac albo osoby z przyzwyczajenia i boja sie odejsc albo bez ambicji. Przyjdziesz wykorzystaja cie na maxa a kasa minimum. I widze ze jeszcze cie opisza i po co to. Chociaz takie osoby jak niektorzy przedmowcy powinny byc blokowane. To moja sugestia.

Zawsze
@Kiedys

Nie wolno nikomu zamykać ust. Wolno natomiast wyciągać konsekwencje za pisanie bzdur i pomówień. Tylko w ten sposób osiągniemy wolność. W pracy najważniejsze jest wywiązywanie się z wzajemnych obowiązków. Jedna strona uczciwie pracuje,a druga uczciwie płaci. To powinno być przedmiotem dociekań. A nie takie pierdy jak w większości wątków.

Doświadczona

@Postronny, który zajrzał. W tym sporze chodzi tylko o ukazanie prawdy i zapewniam ,że stosunki międzyludzkie w tej firmie są takie jak w wielu firmach i spór ten nie jest odzwierciedleniem atmosfery panującej wśród pracowników. Tylko pojedyńcze osoby próbowały i dalej próbują robić zamęt ale tylko na forum .To one prowokują a ja próbuję tylko prostować fakty.

@Doświadczona

Każdy,który sieje zamęt powinien być zlokalizowany i zwolniony z firmy ( na to stosowne paragrafy),gdyż czym innym jest konstruktywna dyskusja,a czym innym sianie defetyzmu. ZARZĄD powinien przyjrzeć się temu zjawisku i wyciągnąć konsekwencje,ponieważ z niewolnika nie ma pracownika,a atmosfera w pracy wpływa niebagatelnie na wydajność.

Pracownicy

Tak docenialismy. Bo staraliśmy się się zrobić zawsze ponad normę na jego zmianie. Bo na I zawsze ta praca jest bardziej haotyczna i do dzisiaj tak jest. I to że p. E organizowała mu pracę na II zm to oczywiście po części prawda ale i tak zastawal często bałagan i musieliśmy z nim nadrabiać bo co drugi dzień połowa towaru by nie pojechała. A to że ktoś na niego brudzi to chyba że zazdrości albo podstawie się pod pracownika albo jest fałszywym człowiekiem. I żadne tłumaczenia nie mają dla nas sensu dla pracowników. Pozdrawiamy

@Pracownicy

A o co w tym sporze tak naprawdę chodzi? Był człowiek i nie ma człowieka a firma dalej coś tam produkuje.Spoglądając na to z boku widać,że w firmie występują bardzo szkodliwe stosunki międzyludzkie. Tak na szczeblu samych pracowników,jak i w relacjach ZARZĄD-PRACOWNICY. Być może trwa jakaś walka podjazdowa o wpływy między samymi pracownikami i wplata się to w nieczystą grę wypełnioną zazdrością,zawiścią,donosicielstwem i innymi nieetycznymi metodami. Jedna uwaga: W cywilizowanym świecie nie da się robić ponad normę. Właśnie ten wynik,który udało się uzyskać jest wspomnianą normą. Przecież nikt samowolnie nie zwiększa produkcji. Robi się tyle i TYLKO TYLE ile przewiduje zaplanowany harmonogram.Tak więc fragment o pracy ponad normę traktuję jako radosną twórczość. I jeszcze jedno: CHAOS ponad wszelką wątpliwość pisze się przez CH. Każda opinia ma tak treść jak i formę. Pozdrawiam

Wika
@Pracownicy

Wspaniale ze tak ludzie pracowali na jego zmianie ,chwali się to.Jednak jest grupa wtajemniczonych ,która wie do czego był zdolny ten człowiek.Niepozorny,miły taki a w przysłowiowej łyżce wody by utopił.Szkalował innych a potrafił ,do nich się uśmiechać i udawać fajnego kolegę. A o innych sprawach nie wspomne,bo to się nawet nie nadaje na forum.I choc faktycznie ,raczej nie lubię się tu udzielać, to po prostu nie wiem czy śmiać się,czy płakać, jak czytam te "pieśni pochwalne"na jego temat.Po prostu kawał gnoj. . taka jest prawda.To co robil to nadaje się chyba już nawet do sądu. Myślę że chwala go te osoby ,które nie mają o tej sprawie pojęcia.Tak myślę że nie ma sensu ,właściwie o nim się dłużej rozpisywać.Nie ma go już w tej firmie i koniec .Pewnie robi zamieszanie gdzie indziej.

Doświadczona

@Pracownicy .Podwładni to doceniali a szczególnie pewne osoby i proszę mnie nie prowokować żebym niechcący czegoś więcej nie napisała .Oczywiście nie mam na myśli nie rozłożonej i nie rozmrożonej ryby na rano ,którą l zm miała przerabiać a musiała sobie dopiero rozłożyć i rozmrozić bo kierownik na ll zm nie zdążył , albo zapomniał, albo źle zrozumiał , albo ktoś mu nie powiedział, albo ugotował. Zawsze był winny ktoś inny.Chyba po coś przychodziła do pracy ll zm, myślę że po to żeby wyprodukować towar, który jest potrzebny na wyjazd a nie w celach towarzyskich.

@Doświadczona

Jak widzę ten kawałek przestrzeni internetu,który dotyczy firmy RYBHAND żyje sobie własnym ciekawym życiem. Na kolejne opinie nie trzeba zbyt długo czekać. Tym razem mamy do czynienia z pewną dozą krytyki pod adresem nieobecnego kierownika. Ciekawi mnie jak ten atak zostanie odparty,gdyż wytoczone działa jawią się jako ciężkie ( mała operatywność i trudności z wykonywaniem zadań ) i wyglądają na poparte faktami.

Edyta

@P a podwładni nie doceniali, że mieli w porządku kierownika? Bo satysfakcję z pracy również przynosi zadowolenie podwładnych. Może nie wiecie o jakiś uchybieniach, które były w jego pracy? @Ja skoro pracownicy chcieli być z nim na zmianie to chyba czuł się lubianą osobą, prawda?

Wczasy

A to jest śniadanie i obiadokolacja tak czy jak

Wolny

Jedzenie codziennie te same. Szału nie ma. Wg innych to porażka no ale jak mają przeznaczone mniej na dzienny posiłek niż w innej restauracji restauracji obiad to czego można się spodziewać. Atrakcji dla dzieci kompletnie żadnych także dla młodych nie polecam. Ośrodek typowo do emerytów.

Wczasy

A jedzenie dobre a dla dzieci jakieś atrakcje

Kiedyś bylam

Warto i nie warto zależy kto w tym roku będzie gotowal bo jest tam duża rotacja ludzi jak na każdym stanowisku w tej firmie. I zależy czy będzie tam szef ośrodka. Bo chyba nie chcesz wysłuchiwac krzaków na innych o byle co a i tobie może się czasem oberwac

Wczasy

Wiem że firma ma też ośrodki wypoczynkowe nad morzem czy warto skorzystać z wakacji u nich

Jarocinianka

Hej, jakoś rok temu może trochę więcej pracował tam w Rybhandzie taki chłopak z nad morza B... ktoś wie co z nim? straciłam z nim kontakt, może ktoś wie czy tam pracuje albo co u niego jak go znaleźć ?

Proszę o pomoc

Mi nie chodzi o komentarz tego typu tylko o opinię jak tam jest czego można się spodziewać na co liczyć. Ile się pracuje w jakich warunkach jaka atmosfera itd.

Doświadczona

Prośba o pomoc . Warto spróbować ,bo jak ktoś chce pracować to myślę ,że warto aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o RYBHAND S.J. - Polska

• Jak się pracuje w RYBHAND S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy RYBHAND S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RYBHAND S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RYBHAND S.J.?

Kandydaci do pracy w RYBHAND S.J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RYBHAND S.J.