Opinie o TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. w Skoczów Ciężarowa 49

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. w Skoczów Ciężarowa 49

Pytam @tralala, żeby uzyskać informacje od pracowników - bo to od nich można uzyskać najbardziej rzetelne opinie, które później mogą przeczytać na forum inni zainteresowani pracą. Może ktoś jednak zainteresuje się pytaniem i odpowie na nie, tak żeby inni wiedzieli na co w TEKSID IRON POLAND liczyć.

@Karolina

Sęk w tym że w zakładzie panuje konspira jeśli chodzi o zarobki.Wiem że są pracownicy ze stażem +-5 lat i stawka niecałe 13 zeta.Do nich dochodzą dwie podwyżki z lat ubiegłych których dyrektor nie chce włączyć do stawki... a co za tym idzie może je w każdej chwili zabrać. Nie wiem może czeka na kolejny kryzys... Jeśli chodzi o negocjacje warunków to nie słyszałem o takim przypadku...składasz podanie biorą Cie dostajesz taka a taka stawkę(mowa o pracownikach fizycznych)... Robota ciężka...w trudnych warunkach...wszechobecny syf....niestety rekrutowałem się "X" lat temu świeżych info nie mam:(. Dla "Świeżaków" dobre info że póki co są oczkiem w głowie dyrekcji... bo nie ma ludzi do pracy.Złe info... to przyjdą kolejne świeżaki :(

@tralala a wiesz może, czy podczas procesu rekrutacyjnego istnieje możliwość negocjowania warunków zatrudnienia, czy są one stałe i wszyscy mają jednakowe stawki i umowy?

@Karolina

Nie wiem teraz, pracownicy fizyczni nie sądzę, umysłowi być może. Tel. +48 (33)8538200 sobie zadzwoń, poproś o połączenie z kadrami. Tam Ci na takie pytania odpowiedzą.

@tralalala możesz napisać coś więcej na temat stawek, które są proponowane nowym pracownikom? Czy w związku z tym, wraz ze stażem pracy pracodawca przewiduje wzrost płac? Opowiedz więcej forumowiczom, które rozważają aplikowanie na oferty pracy z TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O..

@Karolina

Stawki pracowników z stażem około 10 lat są w okolicach 14- 16 Pnz. Nowi jakie mają nie wiadomo bo panuje zmowa milczenia ale chodzą słuchy że mają w okolicach 17 bo nie ma chętnych do pracy(może jakaś świeżynka co się zwolniła potwierdzi lub zaprzeczy :) . Wraz ze stażem pracy na podwyżki możesz liczyć....nie indywidualne!!! ale zbiorowe.przez ostatnie 10 lat stawki wzrosły o około 2,5 Pnz /h . Stawki są oczywiście brutto ale jest trochę dodatków do wypłaty które powodują ze mniej-więcej staje się netto. Ciężko cokolwiek o stawkach mówić bo panuje w zakładzie jakaś zmowa milczenia. jeszcze w czasach gdy dawano podwyżki indywidualne to dali i mówili "Ciii tylko nikomu nie mów" i tak zostało :/ więcej info w kadrach :) @Ciekawy- nie wiem kiedy ukończą pewnie koniec sierpnia bo ma być "dzień rodzinny" wygląd jak widać bez zmian. Pozdrawiam.

Ciekawy

@tralala - są może jakieś wizualizacje jak to będzie wyglądało? Albo jakaś data kiedy to skończą?

tralala

Ciekawy.... Biurowiec remontują... 3 kkk wyrzucą(idą w koszty)... byle by nie dać godziwych podwyżek ludziom. .. Ogólnie w zakładzie poziom płac pracowników z 10-o letnim stażem jest tak niski że teraz nowych pracowników przyjmuje się z wyższymi stawkami(bo nie ma chętnych do tego syfu)....i gotuje się w ludziach. Nowi i tak porobią miesiąc i połowa nie przedłuża umów,bo nastał rynek pracownika i w syfie nikt pracować normalny nie będzie jak ma alternatywy. Kolejny rok z rzędu trwają pikiety w sprawie podwyżek.Ciekawe czy dożyję czasów gdy w Teksidzie dyrekcja sama od siebie zaproponuje godziwe podwyżki,bez corocznego spektaklu...

Ciekawy

Co tam się dzieje z tym biurowcem? Rozbierają go, czy jak?

Mniam!

Mniam, mniam, same smaki!

Gesler

Posilki grochówka z czerwona kielbasa z biedronki xd albo pomidorowa z salsceson em xd

teksider

Dobra, poukładana i dobrze zarządzana firma. Narzekają Ci co nie mieli okazji pracować gdzie indziej I przekonać się jak jest.

Ukarany
@teksider

Teksider coś ci się chyba pomieszało sory

jack

na jakie zarobki można liczyć na początek

bosti77

Ja nadal pracuję , ale wóżkowni mają zabierbol

am

W sumie to chętnie bym znalazł u nich zatrudnienie, zwłaszcza, że były podwyżki do zarobków.

Na dziś dzień panuje pseudo strajk!!! Ludzie odmówili pracy w niedzielę w związku z brakiem podwyżek pomimo 3x większej produkcji w ubiegłym roku. Dyrekcja odmawia podwyżek tłumacząc to deflacją w kraju.

dzolero

pracuje w kuzni polska na smiciuwce rok za 1400zl to dopiero jest poraszka a wy narzekacie

ciś
@dzolero

Zatem czym prędzej składaj podanie..U nas wiele więcej nie dostaniesz ale umowę na czas określony dostaniesz...do bólu... na czas określony...Czasem tylko miesiac przerwy będziesz musiał sobie zrobić.

Obiektywny_inaczej

Paczka!!! nie kwota... wartości 180 (na którą nie masz wpływu-pozostaje Ci jedynie od kwoty podatek zapłacić) Ale jakiś fakt Ciś zawsze to COŚ... Ale w życiu nie nazwałbym tego docenieniem pracownika...co najwyżej pijarem pracodawcy. Może się komuś nie podobać że pracuję w super zakładzie i jeszcze narzekam... Tych przepraszam, ale piszę jak jest - jak to widzę z punktu widzenia robola w tym zakładzie.

Obiektywny_inaczej

Ta Kosik....Jak "Obiektywny" wspominał, potem ja..Mikołaj jest. Paczki są przydzielane wedle grup wiekowych dzieci..Wartość paczki 180 Pnz dodawany do wypłaty wiec podatek trzeba oddać...w zamian dostajemy seans bajki w Skoczowskim kinie Elektrycznym którego finałem jest otrzymanie przez dziecko paczki (słodycze + zabawka). Mam cichą nadzieję ze odpowiadam zainteresowanemu pracą a nie jakiemuś klakierowi szukającemu zbłąkanych duszyczek i próbującemu udowodnić jaki to super zakład jest:D Kiedyś dyrektor zwykł mawiać o kolejkach za bramą (jak się nie podoba droga wolna-innych czeka tłum) dziś stosik podań stopniał i nawet się ogłaszać muszą.Niestety jaka płaca...tylu chętnych...:(

Sazan

Wojtus To nie są Włoskie pieski... Włochami się tylko zasłaniają a nikt Polaka nie upodli bardziej niż rodak.. Włoch powie .. dajcie podwyżki im 300 a Kanaf, po co 150 wystarczy, przeca za bramą kolejka do pracy... Na szczęście już nie długo, bo niż demograficzny nadchodzi,a oszczędzanie na zatrudnianiu już wychodzi u mechaników z których 3/4 nadaje się tylko do podawania kluczy,bo zamiast zatrudnić młodych by się nauczyli fachu od starych wyjadaczy czekali aż doświadczeni odejdą na emeryturę.I po raz kolejny wychodzi stara prawda ze w...y 2 razy traci.

M

Kustosz tu przyjmowne sa głównie dzieci i pociotki pracownikow, stąd trudności z dostaniem tu pracy. Poza tym zaklad zatrudnia pod firmy przez co sam zatrudniac nie musi. Przyjęcia do Teksidu sa tylko na wymianę pokoleniowa (za pracowników odchodzących na emeryture) czasem do biura.Ocena dobry za prace dana troche na wyrost, kiepskie morale wśród zalogi i pseudo BHP rekompensuja wzgledne zarobki (praca w systemie 18 zmian +czasem niedziela 1600- 2000 pnz na reke). W tym roku po 4 latach podwyżka byla 160 pnz co daje pogląd na szansę wyższych zarobków. Indywidualne podwyżki lub awans praktycznie nierealne.

wojtus

dno dna rojek palasz zmij kanafek to najgorsza banda zklodzieji i wloskich pieskow

Zwykły robol

Z topialni....Gus.. Okulary są w socjalu dla pracowników umysłowych pracujących na komputerach (ochronne plastikowe obowiązkowe dla wszystkich). Tak źle się wiedzie na stanowiskach produkcyjnych na dzień dobry minimalna krajowa...i puki co tak zostaje już (3 lata) możliwość awansu na stanowisku pracownika fizycznego ... żadna ( chyba ze majster na emeryturę odejdzie to " ktoś wybiera " pełniącego obowiązki majstra (taki pół majster-35 PNZ dodatku do pensji)żenada. Podejście do pracownika feudalne (ciesz się ze masz prace)...co mam dodać...puki co w Skoczowie alternatyw dla pracownika ze stażem w Teksid brak, zatrudnianie się tam teraz bez stażu zalatuje desperacją.

Zostaw merytoryczną opinię o TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. - Skoczów

• Jak się pracuje w TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.