Opinie o TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. w Skoczów Ciężarowa 49

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. w Skoczów Ciężarowa 49

Dawid

Obserwujesz wątek z uwagi na to, iż planujesz aplikować do pracy w tej firmie, czy może z zupełnie innego powodu? Szukam rzetelnych informacji o tym pracodawcy i zastanawiam się, czy jesteś w stanie jakoś mi pomóc.

obiektywny

Nikt nie pisze ,że w tej firmie otrzymuje się w maju premię za wyniki 50% wynagrodzenia.W czerwcu premię wakacyjną 50% wynagrodzenia,w grudniu premię na ryby i grzyby wigilijne 2050 zł,Dzieci pracowników mogą jechać na kolonie 14 dniowe za 150 zł.Na Mikołaja dzieciom organizuje się imprezy w kinie a tam dzieci otrzymują mikołajowe paczki,Firma zakupiła autobus i finansuje jego eksploatację.Stąd związki zawodowe organizują tanie wycieczki.Pracownicy otrzymują bezpłatne posiłki profilaktyczne,Na koniec jeszcze pracownicy mogą kupować samochody produkowane przez koncern fiat /Chrysler ze zniżką 15% normalnie a akcyjnie ze zniżką 25% .Czy tą firmę można oceniać żle,Ocena należy do Was

Obiektywny_inaczej
@obiektywny

Obiektywny- bądź obiektywny...W maju premia "una tantum"jest nie za wyniki a zależna od stopnia zaszeregowania w firmie(ten jakieś 10 lat nie był podnoszony w )częścią zmienna w niej jest około 200 Pnz ale jeśli chorowałeś w roku więcej niż 10 dni nie masz na nią co liczyć(na te dodatkowe 200)Premia wakacyjna nie jest wypłacana bo mnie docenia pracodawca tylko narzuca ja prawo każdej firmie zatrudniającej powyżej 20 pracowników. Premia świąteczna 2050 wynosi tyle ponieważ zakład chciał uchylić się od wypłacania jej lata temu gdy wynosiła 1400Pnz po negocjacjach z związkami wypłaca 2050 ale ZOSTAŁA ZAMROŻONA W ZAMIAN WYSŁUGA LAT(+50 Pnz co roku podwyżki której zakład nie mógł nie dać,50 x12 miesięcy 600pnz rocznie są w plecy pracownicy pracujący ponad 15 lat. Mikołaj i kolonie o których wspomniałeś a nawet dofinansowanie do wczasów (o którym zapomniałeś) są świetne ale warto pamiętać że wartość ich dodawana jest do grudniowej wypłaty i niektórzy budzili się w grudniu z wypłata mniejszą o 1000.Bezpłatne posiłki teraz już są nie dla wszystkich a "tanie" wycieczki autobusem są niewiele tańsze od tych z biur podróży do last-minute się nie umywają(zwłaszcza gdy rezerwacje się odbywają teraz przed sezonem) I wreszcie samochody z zniżką hahaha no chyba że się coś zmieniło ale gdy się zakupem interesowałem to zniżki dla pracowników nie łączyły się z aktualnymi promocjami które nomen omen były lepsze.Obiektywnie DNO :( Od czasów "KRYZYSU" kapitalizm zagościł w zakładzie na dobre i pracownik fizyczny jest traktowany jako największy koszt pracodawcy-zło konieczne.Prawda taka że staży pracownicy chcą do emerytury dorobić. Młodzi przychodzą i odchodzą.Ale dobre wieści dla tych co chcą spróbować bo maja byc przyjęcia... bo w styczniu trochę emerytów odejdzie znow

Patrzący z boku
@Obiektywny_inaczej

Mamy 2017r. Co od tamtego czasu ty i tacy jak ty zrobiliście, żeby lepiej zarabiać? Przecież prawo wam pozwala się zorganizować w związki zawodowe. Dlaczego z tego prawa nie korzystacie? Dlaczego zamiast biadolić nie ruszycie swoich "ospałych tyłków " i nie zawalczycie o to żebyście lepiej zarabiali? Pytam: czy wam ktoś zabrania? Otóż nikt wam nie zabrania, nie korzystacie z prawa jakie macie do dyspozycji, nie korzystacie z prawa do wyegzekwowania podwyżek wynagrodzeń. Czekacie aż za was to ktoś inny zrobi! Narzekacie na kadrę kierowniczą ale tylko anonimowo zaś jak wam zorganizuje dzień rodzinny to im w łapki klaszczecie! Hipokryzja do potęgi entej! Pamiętam jak przed jednym z dni rodzinnych na pokoju śniadań /obok laboratorium/ przewodniczący bodajże z Solidarności namawiał pracowników, żeby zbojkotowali ten dzień rodzinny w formie protestu. Na dowód tego że nie pójdzie podarł zaproszenie na oczach pracowników. I co usłyszał? otóż taki jeden z was zawołał, "mogłeś zostawić chociaż piwo"... Otóż po tamtym zdarzeniu doszedłem do wniosku, że tak naprawdę znacznej części pracowników odpowiada to co mają i nie maja zamiaru ruszyć swoich jak już wspomniałem (usunięte przez administratora) eby więcej lepiej zarabiać. Dopóki nie zmienicie swojej mentalności wierny bierny - w (usunięte przez administratora) lany.... to w tej firmie będą tylko takie podwyżki / w formie jakiś premii, dodatków i to uzależnionych tak żeby przy okazji zaoszczędzić/ żebyście się nie zwolnili! Jest XXI wiek, a wy jesteście mentalnie jak chłopi pańszczyźniani! Dzisiaj kto nie walczy o swoje ten sam zostaje na marginesie!

Obiektywny_inaczej
@Patrzący z boku

Cuś m tu jakimś mędrkowaniem poleciało....Skoro bywasz w pokoju śniadań to i też wiesz że na terenie zakładu działają 2 związki zawodowe...I zapewne też wiesz że zapisy UKŁADU ZBIOROWEGO zabraniają nam przystąpić do strajku do momentu jego rozwiązania...Zatem .... profitu układu zbiorowego(głownie jubileusze i wysługi) zamykają drogę do strajku....Wiem że jest trochę takich ludzi ja ten krzykacz ze "stołówki".. ale szkoda że całą załogę zakładu postrzegasz przez jego pryzmat...Ludzie powstaną... ale póki co nie ma ich kto skrzyknąć niestety. Załoga się wymienia starzy pracownicy maja trochę do stracenia ale młodzi...jeśli kryzys kolejny nie nadejdzie ........jeśli..... Ps. "co usłyszał? otóż taki jeden z was zawołał, "mogłeś zostawić chociaż piwo"-TO NIE BYŁ JEDEN Z NAS

jeden taki
@obiektywny

No i jesteśmy u progu 2018roku, a powyższe informacje nadal aktualne. Stawka minimalna dogoniła stawkę pracownika fizycznego. Dwie premie 50% z minimum wcale nie zachwycają, zresztą biorąc pod uwagę inflacje to 2050 nie wygląda juz tak atrakcyjnie jak 10lat temu, gdy ją negocjowano. O podwyżce dyr personalny nie chce rozmawiać zasłaniając się Włochem, a w ogóle to ostatnio nie pozwolił wpuścić do siebie pracownika na umówioną rozmowę związaną z podwyżką... Pracuje się 5 dni, od poniedziałku do soboty, reszta to nadgodziny w podfirmie, bo legalnych nie można ze względu na szkodliwe warunki. Na szczęście dzięki kruczkom prawnym, pracować dla Włocha możemy nawet w święto Niepodległości. Pracuję w odlewni już kilka lat i za listopad po opłaceniu ubezpieczenia i związków przelano mi na konto 1750zl... Juz wiem czemu o premii świątecznej mówi się tu "na rybę i grzyby" Po zainkasowaniu premii znów wielu młodych się zwalnia, także wolne miejsca dla białych murzynów znów się znajdą. Starzy pracownicy mają takie stawki że nie zależy im się stawiać i stąd brak perspektyw na poprawę.

godom jak jest
@jeden taki

Premia za karpia to NAJWIEKSZA WTOPA ZWIĄZKÓW i tryumf naszego Hegemona)!!!! Za 2k brutto 1x na rok oddali "PEWNĄ" coroczna podwyżkę stażu [pracownicy pracujący ponad 15 lat(Czyli ci co już są upupieni i zostaną...maja ja zatrzymana)Kiedyś to była jakaś pewna podwyżka"mimo wszystko"50-70- zeta co rok do wypłaty... dziś po przepracowaniu 15 lat... STAGNACJA... PŁACOWA. Dla przykładu tegoroczna podwyżka w zakładzie dla wszystkich pracowników 130 PNZ. Po strajkach agitacjach i oflagowaniu zakładu...

ShaG
@obiektywny

I tak zrobili sobie z Ciebie prywatnego niewolnika. Ja po 3 miesiacach pracy sam stamtad uciekłem. Kursy w zamian za kontrakty. Paranoja. Teraz jestem w firmie gdzie zarabiam 5 tys nie mam zadnych premi zadnych nadgodzin dodatkow i innych niewolniczych dobr mam 25 lat jestem tylko po Liceum. Ludzie ogarnijcie sie w POLSCE mozna zarobic dobrze nie bedąc niewolnikiem w jakiejs odlewni korpowyjadaczy.

jj23
@ShaG

i gdzie to poszedłeś na zmywak

@obiektywny

A tak daja ale co z tego jak połowe premi zjada podatek wiec czym sie chwalic a reszta roku to za co robisz za marne ochłapy? bo tego nie mozna nazwac wypłata tylko głodowe przezycie miesiaca na miesiac

magmag

Tak wymieniasz 3 miesiace a reszte roku za ile pracujesz? a

Łukasz

Bardzo fajna praca

@Łukasz

A może zechciałbyś powiedzieć nam nieco więcej na temat obecnie panujących warunków pracy w firmie TEKSID IRON POLAND? Z wcześniejszych wpisów wyłania się finansowy obraz zarobków pracowników w tym miejscu pracy. To dobrze, jednakże wciąż brakuje mi informacji, czy pracodawca organizuje interesujące kursy doszkalające dla swoich pracowników? Czy jasno określona jest tutaj ścieżka rozwoju i awansu w zależności od stanowiska? Interesuje mnie właśnie ten aspekt pracy w firmie TEKSID IRON POLAND. Mogę liczyć na rozwinięcie tego aspektu?

Młody
@Karolina

Perspektyw młody pracownik nie ma , detektor personalny nie szanuję ludzi, jak młodzi pracownicy byli osobiście u niego na rozmowie w sprawie podwyżki to powiedział nie są przewidziane, a jak nie pasuje to się zwolnijcie. Kierownicy wszystkich wydziałów w Teksidzie są daremni widzą jaka jest sytuacja w zakładzie że za 4 lata jak stara gwardia odejdzie to ten zakład upadnie, bo nie będzie miał kto pracować . Ale nikt się nie odezwie bo się boją. Obecnie młodzi pracownicy co tam pracują to na 20, 1 się nadaje. Reszta to statyści. A Ci co się starają chcą pracować to otrzymują podwyżkę na robocie. Związki Zawodowe w Teksidzie są daremne, nie umieją wynegocjować porządnej podwyżki. Związki odlewników powinien zmienić nazwę na biuro podróży. Może kiedyś się poprawi jak zmienią dyrektorów, bo obecni to tylko do Siebie. Aktualnie nie będzie podwyżki bo jest "kryzys"

Niezależny
@obiektywny

(usunięte przez administratora) wszyscy Normalni wiedzą że to bzdury jedzenie to guano a wycieczki droższe od i taki

Maria
@Niezależny

Zdaje się, że Twój komentarz jest najnowszym na forum Teksid. Dawno nie było tu merytorycznych opinii o pracy w skoczowskim zakładzie. Czy możesz napisać szerzej, co sądzisz o pensji, warunkach pracy, ewentualnych dodatkach, socjalu, bezpieczeństwie pracy, atmosferze między pracownikami? Pytam, bo aktualnie Teksid szuka automatyka utrzymania ruchu i Twój komentarz może pomóc osobom zainteresowanym składaniem CV: https://pracodawcy.pracuj.pl/teksid-iron-poland-sp-z-o-o,48581/oferty-pracy

Ka

Witam. Proszę o informacje na temat pracy w Teksidzie w kontroli jakości. Czy są przyjęcia? Jak wygląda praca w laboratorium pomiarowym?

Na stronie internetowej firmy przeczytać można, że w TEKSID IRON POLAND zatrudnionych jest 531 osób - gdyby choć co druga z nich zamieściła komentarz na forum, mielibyśmy potężną dawkę opinii o tym pracodawcy! Może jednak jeszcze ktoś z Was skusi się, aby wyrazić swoje zdania na temat pracy w tym miejscu? Gorąco zachęcam. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz - nie znalazłam na stronie www zakładki z ofertami pracy konkretnie z TEKSID IRON POLAND. Może ktoś napisze, gdzie najlepiej szukać ogłoszeń i w jaki sposób aplikować do pracy w tej firmie.

@Karolina

Teksid jest jak Chuck Norris. On nie szuka ludzi... Ludzie maja szukać Go :D. Wiem żałosne ... ale gdy Prawnik zakładowy na obowiązkowym szkoleniu BHP (2 lata temu)tłumaczy ze stosunek pracy "to taka jakby niewola" to ciężko o trafniejsze oddanie podejścia pracodawcy co pracownika. Ps. ludzie nie zamieszczają bo się pewnie boja, że gdy zamieszcza krytyczna wypowiedz po IP mogą zostać "wsypani" czy portal zapewnia 100% anonimowości?? Jeśli tak to takie zapewnienie moim zdaniem powinno się znajdować na początku każdego wątku :D Pozdrawiam.

Joanna

Napiszcie cos o pracy biurowej ? Tam też tak źle jak na produkcji ?

@Joanna

Widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w TEKSID IRON POLAND. Jak obecnie wygląda Twoja sytuacja? Zdecydowałaś się aplikować, czy czekasz na razie, aż jakieś osoby wypowiedzą się na forum o pracy biurowej w TEKSID IRON POLAND? Daj znać!

Nickk

Od kilku lat brak jakichkolwiek podwyżek indywidualnych... jedyne podwyżki plac "WYMUSZONE" zbiorowe przez związki zawodowe. . Brak jakiejkolwiek zachęty do samorozwoju... totalna stagnacja.ISO 50001 realizowane ... zmniejszeniem mocy odciągów kosztem zdrowia pracowników. Nieudolność kierownictwa (dyrekcji)w zakresie dbałości o czyste powietrze na hali PT (by dyrektor nie wydziału opadu pyłów co nocka pracownik wydziału PT odkurza cały wydział) zamiast zrobić sprawną wentylacje. Płaca... nowi o ile wiem 2500 (Brutto)

@Nickk

@Nickk, a jak wygląda kwestia chociażby jakichś świadczeń socjalnych dla pracowników TEKSID IRON POLAND? Mam tu na myśli dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej bądź też karty sportowej. Funkcjonuje coś takiego w firmie w ogóle?

@Karolina

Świadczenia socjalne.... postaram się być rzetelny.. Kart sportowych brak. Dzień rodzinny impreza przyzakładowa skierowana głównie w kierunku dzieci (festyn) Bilety na basen są...(Z związków zawodowych) do Gołębiewskiego w Wiśle tez dofinansowane z związków(mam świadomość że cześć dofinansowania związków pochodzi z funduszu zakładowego) Mikołaj- film w kinie plus podarek-bon (od którego pracownik odprowadza podatek).Premie w zakładzie ... maj "Unatantum" +/- 700pnz, lipiec pod grusza, grudzień na karpia 1400 (premie na (ręke podaje).Posiłek w pracy za socjal nie uznaje bo mają go tylko Ci pracownicy którzy przekraczają normy spalanych kalorii(choć jest). Myślę myślę i nic więcej nie znajduje. Generalnie zakład można odnieść wrażenie że czeka aż minie"kryzys" i za bramą znów pojawi się tłum ludzi do pracy. Pomimo prób wprowadzania WCM zakład w tym temacie tylko markuje ruchy by zdobyć"medal"

@Nickk

@Nickk, bardzo rzetelna i rozbudowana odpowiedź, dziękuję! To, co piszesz, wcale nie wygląda źle - trochę tych benefitów pozapłacowych jednak TEKSID IRON POLAND oferuje swoim pracownikom. Może wszystko niebawem będzie szło ku lepszemu?

Nowa

Czyli nie opłaca się?

@Nowa

A pytasz, bo chciałabyś podjąć pracę w TEKSID IRON POLAND czy jesteś nowym pracownikiem tej firmy? Może warto dać szansę zarówno sobie, jak i pracodawcy, i zobaczyć, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Jakie warunki oferowane są nowym osobom przyjmowanym do pracy w TEKSID IRON POLAND?

Nowa

Pytam bo szukam pracy

Bartek

Na każdą podwyżkę trzeba sobie poprostu zapracować!!

Bartek
@Bartek

Gorzej jak czlowiek zapracuje a podwyzki nie otrzyma. Pozdrawiam

@Bartek

Przez 10 lat produkcja wzrosła jakie 130% a zarobki? Wiesz o czy mówisz?? bo jak produkcja rosła to akurat kryzys był 4 lata nic nie podnieśli ciśli ile się dało ludzi tłum za brama był!!!.Potem Mega inwestycje... a dziś Włosi pono nie zgadzają się na podwyżki...sam sobie dopowiedz ....Zawsze powód się znajdzie by nie dzielić się zyskami z szarakami... Podobnie jak teraz to ma miejsce w LOCIE... Nomen omen jak słucham prezesa Lotu to jakbym Rojka sluchał :/

@szary wilk, długo już pracujesz w TEKSID IRON POLAND? Skoro, jak sam piszesz, już jakiś czas jesteś związany z firmą i wiesz, co w niej się dzieje, to może zechciałbyś podzielić się swoją bardziej rozbudowaną, merytoryczną opinią na temat pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, jakie widzisz plusy i minusy pracy w TEKSID IRON POLAND.

@Piter, a na jakim stanowisku najbardziej chciałbyś pracować w TEKSID IRON POLAND? Aplikowałeś już czy jeszcze się zastanawiasz? @Bartek, rozumiem, że pracujesz w TEKSID IRON POLAND, tak? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Czy ktoś z Was chciałby dodać coś na temat pracy w tej firmie?

@Karolina

Uciekajcie jak najdalej bo to (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy

Bolo

Niestety nie potrafimy docenić pracy w dobrej firmie! Jak się ja straci to narzekanie na wszystko z żalu!

@Bolo

Bolo ty widzisz sie w twoich słowach? ty znasz prace i płace w Teksidzie? ja pracuje długo i moge duzo powiedziec było zle ale teraz to co sie robi to juz przechodzi pojecie

@Bolo, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika TEKSID IRON POLAND. Długo już pracujesz w tej firmie? Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tej firmie? @magmag, a czy Ty pracujesz w TEKSID IRON POLAND? Przypominam, że wątek dotyczy właśnie tego pracodawcy, a forum służy wymianie rzetelnych opinii na ten temat.

nickk wiadomo

No warto by się zastanowić czy aby w ISO 500001 chodzi o to by truć ludzi by zaoszczędzić energię....Obecnie są spowalniane odciągi by zaoszczędzić na energii ogrzewania hali. Na II i III zmianie zadymienie na hali uniemożliwia dojrzenie jej końca....trochę taka ekologia "Teksidowska"? Co odciągi nie wyciągną łyknie miasto:>>> ale luz teraz w piecach pala...nikt nie zakuma.....

Ojciec dyrektor
@nickk wiadomo

Racja w 100 %,przymusowa praca w soboty za gówniane pare groszy dodatku?śmiech na sali,młodzi ,dobra rada,niewolnictwo w teksid albo normalnosc gdzies indziej,szacun!

Piter

Jak wyglada praca w firmie? Interesuje mnie atmosfera, rodzaj pracy na poszczególnych stanowiskach. Co do stawki nie pytam, znam i mnie satysfakcjonuje.

szukajacy rooty

pana kierownika sylwestra stoszko znacie?

Nie znam... nawijaj...

Dede

A kto to

nieznajomy

oczywiscie znamy oraz pozdrawiamy

Obiektywny Inaczej

Wg mnie największym błędem tej firmy jest brak podwyżek dla nowych pracowników lub tych z niskimi stawkami. Przychodzi człowiek do pracy i ok na początku niech ma małą stawkę, ale jak się sprawdzi i widać, że dobrze pracuje to powinien po jakimś okresie próbnym dostać podwyżkę żeby go jakoś docenić i zmotywować. Podobno największa wartością firmy są dobrzy pracownicy, a tutaj pozwala się odchodzić ludziom sfrustrowanym brakiem podwyżki bez mrugnięcia okiem. Znam pare takich którzy po ponad roku pracy rozglądają się za czymś innym, ponieważ nie mogą liczyć na żadną podwyżkę, chociaż przy przyjęciu podobno im obiecano. Czy ma sens wypuszczać z firmy ludzi którzy nabyli praktykę i mogą samodzielnie pracować?

Obiektywny inaczej
@Obiektywny Inaczej

Obudź się człowieku...pomimo ze piszesz pod moim nikiem odpowiem... w tym zakładzie pracownik i jego doświadczenie nic nie znaczą, liczy się sztuka...niestety...

Doswiadczony
@Obiektywny Inaczej

Ciekawe czy za 20 lat tez o tym będziesz marzyć.....

obiektywny inaczej 2
@Obiektywny inaczej

Nie piszę pod Twoim nikiem, bo Twój zawierał podkreślnik (_), mój nick nie.

obiektywny inaczej 2
@Doswiadczony

Ja nie marzę tylko piszę jak jest.

@Obiektywny Inaczej

Tak byc powino ale w Teksidzie nigdy tak nie było no chyba że masz chody to nawet była podwyszka 2 razy do roku a reszta nawet 30 lat moze przerobic bez jakiej kolwiek podwyszki

wat25

Kurcze zakład ma renomę w mieście że się dobrze zarabia a tymczasem (usunięte przez administratora) kiła i mogiła(DOSŁOWNIE) Nowy pracownik zakładu (przemysł ciężki)zarabia tyle co pracownik biedronki.....PARANOJA..... Nie wiem kiedy zatrybią...

much
@wat25

Kurcze tak myślę jakby tych z WCM dać na szlifowanie ... Jakby te gwiazdki (opiłki)tak w ślepia leciały....może by ich olśniło...i brąz by wpadł.....ale sorry brąz to nie nasz materiał....:P

@much

WCM to sa darmozjady bo żeruja tylko nad tym co ini wymysla i poradza a tak oni zieloni jak żóltodzioby i nieuki co umieja tylko wp albo ina strone załaczyc co sam widziałem

Topialnia??? Cie po...je..bało?? toż to największe szambo.

www

Podrobom już dziękujemy

Pryszcz...

Kurcze tegoroczna akcja dyrekcji daje do myślenia(tradycyjne ... dyrekcja nie przewiduje podwyżek w tym roku)...coś to tak daje do myślenia jakby... Dyrekcja chciała doprowadzić do strajku.... by rozwalić układ zbiorowy .Ludziska ze stażem wtedy dostali by to co maja w wysłudze do stawki...ale stracili by wysługi...Stawka podskoczy... ale na wypłacie będzie tyle samo....BEZ WYSŁUG ...takie "Lewiatanskie" czaher-maher . TEKSIDZIE... stać nas nas na (czaher-maher)????

Fuckers

Zarobki rzędu 13 zł na godzinę to w tych czasach dno pracownicy z stażem ok 2/3 lata mają taką samą stawkę jak nowo przyjęci o ile nie mniejszą. Nowi pracownicy obejmują stanowiska na które starsi pracownicy nie mają szans bo gorsza robota jest już wpisana a starą krew jedno słowo dno i wodorosty

Jo
@Fuckers

Po 10u latach maja 14 zeta nie którzy a ty płaczesz

Tomasz

Żadna firma nie pracuje harytatywnie. Ważny jest wynik finansowy i tyle!!!

Ro ek
@Tomasz

Ciulnij się w łeb...myslisz ze ludzie harytatywnie bedą robic?? Do czasu Eaton daje juz 3k na łebka dla nowych pracownikow... ja tu mam tyle po 15u latach

Zostaw merytoryczną opinię o TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. - Skoczów

• Jak się pracuje w TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.