Opinie o Organika SA w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Organika SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Organika SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organika SA w Łódź

Czy otrzymaliście już wypłatę za marzec???

Pracownik 1

Ależ skąd i z tego co słychać nieszybko dostaniemy wypłatę, która powinna być najpóźniej do 08.04.2023 (ponieważ 10 wypadł w Święta Wielkanocne). To już nie są żarty, obsuwa wynosi 10 dni. Można zrozumieć poślizg 1-2 dniowy, ale to co się teraz dzieje i jeszcze bez żadnej deklaracji o dacie przelewów wynagrodzenia za miesiąc marzec. WIELKI SZOK dla pracowników!

Jachimek

Takiej bidy to od lat nie było. Trzeba sie prosic o cala pensje a jej dalej nie ma!!

Kryśka
@Pracownik 1

Tak jak wcześniej pisałam, ale niestety usunęli: " Pieniędzy po prostu nie ma i nie będzie" Po raz kolejny zostaliśmy wystawieni do wiatru, czyli nazwijmy to po imieniu (usunięte przez administratora) Prezes deklarował ostateczny termin zaległej wypłaty na środę 07.06. No i co, tak jak zwykle tylko puste obietnice bez pokrycia, niemające jakichkolwiek szans na realizację. Na dzień dzisiejszy mamy 2 wypłaty w plecy, czyli za miesiąc kwiecień i maj. (usunięte przez administratora)

Stefan1234321

Terminy płatności to chyba losują z magicznej kuli... realizowałem transport w listopadzie i grudniu, brak kasy za transport do dziś. Każdy przerzuca odpowiedzialność, rózne telefony, maile, na które nikt nie odpisuje. Serdecznie nie pozdrawiam ...

Kondzio
@Stefan1234321

Kredytuja sie na innych i tyle. Praktyka u nich znana od zawsze. Proponuje dodzwonic sie do wlasciciela. Jak nie przeleje pieniedzy kolejnego dnia to sprawa do sadu i tyle. Dopiero wtedy najczesxiej placą. Opłacalny precedens bo zgłasza 1 firma na 20 - odsetki tansze od kredytu a firm transportowych jest jak mrówek..

@Kondzio

Czyli tobie udało się koniec końców odzyskać kasę? Ciekawe czy pracownicy też mają problemy z terminowymi wypłatami.. Orientuje się ktoś? Chciałam do nich aplikować ale teraz nie wiem czy powinnam:(

STEFAN123123
@Monika

kilka zapłacili po 40 dniach po terminie, ostatnia została ale juz KRD leci, mam ich (usunięte przez administratora)

Jachimek
@STEFAN123123

czy zglosilas to do KRD? CO w takim przpadku z pensjami pracownikow?? Tez mozemy go jakos zglosi?? Ktoś pomoże w tej sprawie??

Kurier
@Jachimek

Spoko spoko stary powiedział ze pensja będzie w kolejnym tygodniu bo kolejne pieniądze wyblagal

Pracuś

I może tak być.Spolka zalega z płatnościami wszystkim i za wszystko a ze musi dotrwać do konca sierpnia to pensje pracowników nie sa priorytetem dla zarządu.Niestety ale dokąd ludzie pracuja bez kasy na slowo ,to jest jak jest.

@Kurier

To coś slabo błagał bo od 29 kwietnia nie wpłynęła nawet zlotoweczka.,a wtedy wplynela polowa pensji za marzec.Termin wyplaty za kwiecień minął 10 maja,wiec teraz zalega juz półtorej wyplaty.

Gabriela

Ze zdziwieniem czytam ogłoszenie o pracę na stanowisko młodszy specjalista ds. administracji i BHP z orzeczeniem o niepełnosprawności. Orzeczenie jest pierwsze na liście wymaganych kompetencji! Proszę państwa, ja nie wiem, czy to jest legalne, bo o ile nie wolno dyskryminować osób z niepełnosprawnościami nie dając im pracy, którą mogą swobodnie wykonać, tak też wg mnie nie wolno wykluczać osób bez orzeczenia w kandydowaniu do pracy, do której mają niezbędne kwalifikacje. Czy ktoś znający prawo pracy może zabrać głos?

Bronisław

Czemu tonący? Chodzi o finanse, bo ludzie pisali o zaległych wypłatach. Cała dyrekcja odchodzi z firmy? A co z pracownikami? Też do zwolnienia?

Pikus

Który odszedł?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Organika SA kandydat na stanowisko Specjalista ds. IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Stefan

Czy ten Garda weźmie się wreszcie do jakiejś roboty????Takiego lenia utrzymanie ruchu nigdy nie miało.Malo umie i robić mu się nie chce.

@Stefan

są u was jakieś konkretne problemy z kasą może? pytam, bo pojawiały się numery do jakiś windykacji czy ktokolwiek z aktualnie zatrudnionych musiał z takiego skorzystać?

monika74
@Helena

Ja korzystałam

Agnieszka
@monika74

i rzeczywiscie sa takie problemy jak opisywano nizej ? odzyskalas kase ?

Rafał
@Agnieszka

Tak, są. Bardzo trudno odzyskać od nich pieniądze. Arogancja załogi i wlasciciela jest nie do opanowania. Bez drogi sądowej nie ma co liczyć na pieniądze.

@monika74

a ile tu popracowałaś przed tym jak jakieś problemy zaczęły u Ciebie występować? jak to wyjaśniali i czy ostatecznie firma się rozliczyła normalnie? wiadomo co z aktualnymi pracownikami czy każdy mógł mieć podobnie?

Czy są przyjecia na produkcję?

dupa

czy mam rozumieć że to jest KRYPTOREKLAMA ? jutro wysyłam to do UOKIKU !!!

Bożena

To co się tam takiego dzieje? Jako osoba szukająca info o pracy w firmie chciałabym wiedzieć

Katarzyna

Polecam bardzo ucziciwi

Czesław
@Katarzyna

Ty mi tu o kancelarii nie pisz, tylko o sytuacji w Organice. Wiesz coś w ogóle, jak sobie radzą finansowo i czy od nowego roku planują jakieś przyjęcia do pracy?

Obecnie Organika SA do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Account Manager. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 4 maja.

Helena

"kreatywnego" brzmi dość dwuznacznie... A może więcej osób do liczenia tego wszystkiego potrzebują, podobno jakieś problemy z zamówieniami tu są

Stary w upośledzeniu i nałogu

nic się nie układa. wszystko się sypie i przyszłosci dobrej nic nie wróży.. chyba ze by znowu wskoczyła jakas dezynfekcja to by firme na nogi postawila, ale raczej bez perspektyw. kasy z czego nawet dokapitalizowac nie ma bo wszystkie jego spolki na minusie a budowa na starej organice stoi..z reszta niema co sie dziwic jak ludzi nie ma chetnych na zakup. Organika w kredytach po uszy, stopy coraz wyzej. Sezon jesien zima bedzie kluczowy. dowiemy sie czy dadza nam surowce (pamietamy juz bojki o to kto bierze surowiec..) oraz bedzie info czy klienci zostana na kolejny sezon..... Ja szukam juz pracy bo po opoznieniach wyplat nic dobrego przed nami nie bedzie. Wystarczy zobaczyc co pisza w google o organice. nie placa za faktury klientom. nie bedzie transportu, nie bedzie surowcow to nawet jak klienci zostana to bedzie jedna wielka bida. Jak poleci plynnosc znowu to juz kredytu nie dostaniemy. Apel do tych blizej Starego. Przekazcie mu ze my tez widzimy co sie dzieje i strach jest niemilosierny, bo teraz pracy juz nie jest tak latwo znalezc jak rok temu.. Obyscie chociaz pensje nam wyplacali w calosci i bez przestojow! trzeba sie ogarnac i wziac za firme a nie miec firme w dupie a jak sie juz zjawi to biegac w kolo jak jakis swir z kochanówka

Pracuś
@Stary w upośledzeniu i nałogu

Właśnie i co dalej z nami będzie???

@Pracuś

W ostateczności niestety zaczną zwalniać? Ciekawe na jakiej zasadzie by wybierali odkąd zacząć jak już

smerf
@Helena

pewnie zaczna zwalniac od produkcji no bo gory przeciez nie zwolnia bo kto bedzie surowce zamawial albo pracownikow rozliczal.. ewnetualnie barana od sprzedazy i marketingu zwolni bo skoro zamowien nie ma to chyba jest to jego wina

@smerf

Serio zaczną od pracowników produkcyjnych? Dużo osób pracuje na produkcji, że można zmniejszyć zatrudnienie?

Geniusz
@Bronisław

Na pierwszy ogień muszą iść ciamajdy od Baranka a przede wszystkim niemrawy paffcio.

@Geniusz

I to na pewno tak fair będą ich selekcjonować? Skoro ich nazywasz w taki sposób, to co takiego robią, że niby zasługują na tego typu określenie? :/

Sporo.

503,313,318 UWAGA NA NICH

Proszę uważać na ten numer Dzwoniłem tam i to deputo Ten numer.jedt na wielu wielu wpisach widać W każdym razie pwoiedzieli mi że wezmą z góry 1800 zł Śmiech na sali

POMOCNY
@503,313,318 UWAGA NA NICH

Macie Państwo problem z odzyskaniem środków?

JB

Za żadne pieniądze nie chcę tam pracować. Wyzysk i upokorzenie. Elita robi swoje aby bliżej koryta

Coco Jambo
@JB

Paradiso, Tropicana i do przodu!!! :)))))))

Klakier
@Coco Jambo

Mylisz się. Adixol i Glixol, to CZARNY KOŃ Organiki. I do tyłu!!!!!! ;(((((

@JB

Czyli sie nic nie zmieniło. Ktoś napisał , że do połowy 2022 pójdzie pod młotek - to prawda ZOBACZYCIE!!!!!!!!!!!!!!!

Poproszę o informacje czy tylko mi nie płacą od 3 miesięcy faktur

niki

nie tylko tobie

Grzegorz
@Jacek

Lecą w kulki. Zobacz opinie na google, co tydzien ktoś pisze o braku zapłaty. Nam tez zalegają, oby się odratowali, bo takie sprawy się ciągną kilka lat w sądach potem.

BIZNESMEN
@Były

Właśnie napisałem , zbliża się młotek . Kontrakt już podpisany .

Tomasz
@BIZNESMEN

Jaki młotek? Jest jakiś inwestor czy syndyk już odwiedził firmę?

@Grzegorz

To są duże zaległości? Od jak dawna czekacie?

NIKODEM WOŹNIAK

od ponad 4/5 miesięcy..raczej sie nie odzyska nic

@NIKODEM WOŹNIAK

To dośc długo. Nie wiadomo, może jednak uda się odzyskać kasę. W końcu jak zlicytują firmę to zaczną spłacać zaległości tylko nie wiem w której kolejności są pracownicy do spłaty. Bo może na końcu.

Pomoc

Chętnie pomożemy ;-) proszę o kontakt 730383022

Pomoc

Chętnie pomożemy ;-) proszę o kontakt 730383022

@Pomoc

Tak z ciekawości tylko czy ktoś powiązany z tą firmą skorzystał z waszych usług?

Loczek

Góra mówi ze jakiś kontrakt gruby poszedł z racji wyjazdu prezesa za granice i wybijemy na swoje… ciekawe co to będzie… oby nie skończyło się jak zawsze. Dyrektor sprzedaży wykiwany, szukamy następnego i od nowa szukanie okazji.. jak to w naszej pięknej firmie

@Loczek

Ta (usunięte przez administratora) chodzą słuchy ze nowy kredtt zaciągnięty żeby tylko spłacić obecne zadłużenia i pensje wypłacić.. tropikana i do przodu. Ludzie uciekają gdzie się tylko da. Zostaną ci się im CV nie chce wysłać albo po polsku mówić i pisać nie potrafią Może się zastanowi właściciel i pójdzie po rozum do głowy chociaż teraz wyglada jakby było powoli za pozno Powyrzucał tych co powinni zostac albo pozwolił odejść i teraz ma tak zwane skutki niepożądane Zostały sępy które jedzą ta firmę i grają byle do swojej bramki W produkcji lenistwo a w sprzedaży i zaopatrzeniu itp byle się nahapac do swojej kieszeni. Wały na wale. Były pracownik wie co jest a pan prezes nie ogarnia Nie wiem co on bierze ale musi być to bardzo mocne ze daje sie tak ogłupić A szkoda bo firma kiedyś coś znaczyła na polskim rynku Dziś klienci uciekają kontrhenci odchodzą i taka sytuacja Przykro na to wszystko patrzeć i dziwne ze aż tak szybko to wszystko minęło.. jak runęło wszystko w kilka lat a taka potenga była, ponad sto lat No ale jak pokazuje historia firmy tak jak ludzie i kiedyś musza umrzeć byle tylko organika umarła śmiercią we snie, a nie śmiercią tragiczna jak zapukaja wierzyciele i banki a zwykły pracownik dostanie co najwyżej figę z makiem zamiast pensji Piszesz ze nowy kontakt i oby tak było bo zal mi tych ludzi na produkcji co zostaną jak to wszystko nie wypali Pan prezes pewnie powoli zacznie sobie wyciągać z firmy aktywa i wszystkie nieruchomosci a wierzycielom zostawi chłam którego nikt nie będzie chciał. Już nie takie rzeczy się działy. Pozdro dla starej ekipy i niektorych z obecnej tez!!

coco

A czego sie spodziewałeś

Sprawiedliwy

Właśnie, nie każdy potrafi robić interesy, tak jak nasz Szeryf. Urodzony biznesmen!!!

Tomasz
@Sprawiedliwy

Co niby sprzedaje?

biznesmenel
@Tomasz

Uran czeczenom

Były

Hejka :-) ja też jestem były i to co napisałeś to nic dodać nic ująć. Odkąd Stary zaczął "nowe życie" - pić , zażywać, wciągać i udawać młodzieniaszka, wszystko pierdziachnęło. Stracił kontakt ze Światem , a jego celem jest wydoić ile się da. Szkoda bo przecież miał takie możliwości i wszyscy jego koledzy z różnych branż są na rynku i wiodą prym , a po nim to tylko smród i politowanie tych którzy wraz z nim zaczynali. Śmieją się z podstarzałego tatuśka i dziwią jak mógł się tak stoczyć. Masz rację , kto ma choć trochę oleju w głowie - wije puki czas , a ci co zostają to aż żal się o nich wypowiadać. Smutno i straszno!

Maja
@Loczek

Co to znaczy wykiwany? :) Co się stało w firmie?

Korbel

za ile myślicie i komu prezio sprzeda zadłużony zakład? znajdzie sie jakis łoś?

Gabriela
@Korbel

A w ogóle zamierza to zrobić? I co wtedy z pracownikami? :0

KETI

Я буду працювати до кінця своєї або моєї компанії.

NIKOS
@KETI

Це робота українського бастарда. Ніхто тебе не захищає. Ви залишитеся на льоду, якщо компанія не виплатить вам зарплату, а за квартиру та їжу доведеться платити з ХАХА

KETI
@NIKOS

Що ти знаєш про життя. Буде багато.

Ogólnie to dobra firma. Wypłata na czas, pracownicy z produkcji pomocni. Jedyny minus to dzwiganie dużych ciężarów. To mogłoby być inaczej rozwiązane.

Włochaty

Pomocni???Żarty . Każdy myśli tylko o sobie i o tym aby drugiemu noga się powinęła .Poza nielicznymi ci ludzie nie nadają się aby pracować w grupie.

Były

Wiem , że nie płacą i myślę , że już nie będą . Stary sie nachapał i ma wszystko w (usunięte przez administratora) Ludzie wiejcie puki mozna !!!!!!!!!!!!!!!!

Też już "Były"
@Były

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem. To absolutne dno! Nigdzie tak nie jest jak w tym czymś co nawet nie można nazwać rynsztokiem. Brak kultury, zarządzania, szacunku dla ludzi. A Prezio wiecznie szczęśliwy na tych swoich prochach.

Poszukuję pracy na stanowisku Księgowa. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Księgowa. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Organika SA i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

coco

kobito nawet się nie zastanawiaj, chyba , że lubisz kreatywną księgowość.

coco2

Musisz być mocno kreatywna i nie za mądra żeby spać spokojnie bo tak się takie wały kreci , że takich nawet nie wyśnisz!!!!!!!!!!

łukasz

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 503,313,318 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

@łukasz

Opowiesz coś więcej? Nam też zalegają sporo tyś i przestali odpowiadać nawet na maile

@łukasz

mieliście problem ze ściągnięciem z jakiego tytułu? My weszliśmy z nimi chwilę temu we współpracę i wykonaliśmy dla nich usługi transportowe.

@Marta

Zalegają mi już od 3 miesięcy. Nie polecam współpracy z tą firmą. Jest na skraju upadłości. Telefonów nie odbierają. Niepoważni są. Zapraszam do kontaktu jeżeli ktoś jest jeszcze pokrzywdzony

GR
@Jacek

Czyli nie tylko my mamy problem z nimi… ponoć dyrektor sam wybiera komu płacić a komu nie.L - nawet w opiniach w googlu się to pojawiło.To się nazywa „(usunięte przez administratora)”…

Rolnick

Wspaniała firma.Pracownicy mają tu lekką i dobrze płatną pracę a atmosfera jest bardzo dobra.

Farmer
@Rolnick

Zgadzam się w 100%. Zakres obowiązków pozwalający na spokojną pracę, dużo przerw na papierosa. Wielki szacunek i wyrozumiałość przełożonych, bardzo bogaty pakiet socjalny, wysokie zarobki i premie motywacyjne, czego chcieć więcej. Praca w Organice, to czysta przyjemność.

Lucky
@Farmer

Powiedziałbym ,że zarobki są tu na poziomie europejskim,rzekłbym nawet francuskim bądź niemieckim . Oczywiście oni zarabiają w euro a my w złotych.Ale cyfry są te same.Oni 2,5 tys euro a my 2,5 tys.zl

Farmer
@Lucky

No i o co chodzi? Mamy wypłaty na poziomie europejskim, a za te 2,5 tys zł można spokojnie ułożyć sobie życie. Z drugiej strony, to nie bardzo rozumiem współpracowników, którzy są niezadowoleni z pracy i ciągle narzekają na wysokość zarobków. Kto wam tyle nie obieca, jak nasz poczciwy Prezes. Proszę o trochę empatii a przede wszystkim optymizmu. Kocham Organikę!!!!!

olo
@Farmer

co do czystości masz świętą rację przy płynach do okien i spryskiwaczach się nie ubrudzisz co najmniej troszkę przy szopie lub at-blu.

Baba z personalnego

Witaj ograniczony ciemniaku. Twoja inteligencja językowa jest bliska ZERU, nie masz umiejętności czytania i pisania ze zrozumieniem. To co napisał Farmer jest prawdą.

Nikt ci tyle nie da...

...ile obieca ci... Organika poszukuje Kierownika Grupy Produktów - 13k... hehe

Bronisław

Ładnie tak gadać na innych? Atmosfera ci się w firmie nie podoba czy co? Nie masz sans żeby się bardziej zintegrować?

Sasza
@Bronisław

Przecież to dobrze napisał .Słoma im z butów wychodzi .I jeszcze kabel prymus i ten gruby z seraka

Jurij Gagarin
@Bronisław

Ty Krzysztof z pewnością jesteś bardzo zintegrowany,HA,HA,HA.

Pozdrawiam dla Serac 1 , 2 Kiedyś tam pracowałem. 4 rok pracuje w De.

Zostaw merytoryczną opinię o Organika SA - Łódź

• Jak się pracuje w Organika SA?

Zobacz opinie na temat firmy Organika SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Organika SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Organika SA