Opinie o SIECAB POLSKA SP z o.o. w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIECAB POLSKA SP z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SIECAB POLSKA SP z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIECAB POLSKA SP z o.o. w Żywiec

he

Tak sobie czytam to wszystko i śmiać mi się chce.Ludzkie gęby chowają bo najlepiej przez neta (usunięte przez administratora) komuś obrobić coś okropnego każdy każdemu .nie wiedza co to jest szacunek dla drugiej osoby,piszą brednie bo szukają pożywki a możne porostu nie myślą. chcą na silę zwrócić na kogoś uwagę!!! żeby wykończyć i co lepiej wam ? ze komuś życie możecie zrujnować.bo co zazdrość zżera bo ambicje miały ale niestety nic w głowie .Na szczęście są jeszcze trochę bardziej inteligentniejsze osoby i nie słuchają tego jednego czy drogiego Prostaka. Komuś się coś nie spodobało a ze nie ma za wiele w głowie pomyślał ze zrobi chlew o osobie i ze tak sie odpłaci , żałosne!!! jacy ludzie potrafią by prymitywni pomyślał by kto ze epoka kamienia łupanego sie skończyła najwyraźniej nie!!! No ale cóż takie "życie" na buraki nie ma rady a (usunięte przez administratora) zawsze beda!!! choć by złotem ich obsypać w każdej firmie znajda sie takie świry . pozdrawiam tych co maja trochę w głowie i dadzą sobie spokój z takim obrabianiem (usunięte przez administratora) a panie liderki ściskam nie dajcie sie takim .... bo szkoda nerwów róbcie swoje.a co do puszczania to widocznie tamte chyba za piękne nie były ze ich nikt nie chciał i żal (usunięte przez administratora) ciska :) .ja chętnie do pracy tam wrócę,i polecam bo złe nie ma.a jak ktoś myśli ze posiedzi na stołówce czy po kontach po plotkuje i za to zarobi kasę to niech sobie da spokój.

gosc

czytam to forum i nie moge na to patrzec jak sie obraza ludzi takie osoby ktore pisza takie brednie to powinny sie udac nie do zakladu pracy a jedynie do zakladu zamknietego pod scisla kontrola ludzie zastanowcie sie co piszecie bo mozecie kogos zranica tak wogole to mozna sprawdzic po numerze ip kto pisze

gosc

gość - 2013-02-18 07:41:10 gość - 2013-01-27 10:19:37 oj zgadzam sie calkowicie z ta opinia z 24 stycznia tego roku poprostu to nie mozna nazwac firma choc wydaje mi sie ze gdyby nie te osoby co znajduja sie na niewlasciwych stanowiskach to firma mogla by jkos dzialac dla mnie to firma nie mozna nazwac miejsce gdzie nie mysli sie o pracy czy o rzeczach z nia zwiazanych ale jak tylko wyjechac za granice na delegacje dobrze sie zabawic i niszczyc psychike lub robic to na miejscu zeby tylko pozbywac sie dobrze pracujacych osob szef nie ma swojego zdania rzadzi jakosc i brygadzistki ;] zarobki to najmniejsza delegacja jaka moze byc placona nawet rozlacznego nie ma placonego. ogolnie to jedno WIELKIE (usunięte przez administratora) tam jest nie polecam nikomu chyba ze chce ktos sie leczyc psychiatrycznie :):):) zrobia z ciebie tam osobe lekkich obyczajów tylko wiec doswidczenia nie zdabedziesz chyba ze ejstes osoba ktora umie LIZAC (usunięte przez administratora) tyle odemnie na temat SIECAB :)"zrobia z ciebie tam osobe lekkich obyczajów " a z Ciebie zrobili?wystarczy,ze ty jestes taka...wiecej nie trza

gosc

zwardon - 2013-05-01 13:27:17 Beznadzieja totalna,Jestem pracownikiem firmy do dziś lecz tylko dlatego ze siedze pocichu jak mysz pod miotlą, nie komentuje wydarzen które sa czasami trudne do pojęcia.Trzeba robic dobra mine do zlej gry. Jedna mafia,Pozdrawiam tych których już nie ma a mieli odwage powiedzieć parę slow prawdy.wystarczy,ze ty jestes taka, wiecej nie trza

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SIECAB POLSKA SP z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

wystarczy,ze ty jestes taka

Tam jeden drugiego obgaduje a na następny dzień się przyjaźnią. Ludzie dorośli a jak przedszkolaki się zachowują.

zwardon

gość

gość

misiaczek

styczeń 24, 2013 Moja ocena nie daje ani jednej gwiazdki ponieważ firma ta nie dba o dobrych pracowniów lecz takich co mącą i szkodzą innym .Liderkami sa osoby które wogóle nie znają się na pracy a nawet nie potrafią wykonać pewnych rzeczy.Szef nie potrafi się przeciwstawić manipulacjom ze strony liderek oraz jakości.Osoby które mówią prawdę płacą najwyższą cenę czyli zwolnienie i są to osoby ktore portafią zrobić wszystko pomijając to ze otrzymywały premię za jakość oraz nigdy nie miały reklamacji z Włoch,a osoby które się nie nadają nadal pracują,i jaka to sprawiedliwość,to tyle ,mogłabym powiedzieć więcej alenie będę psuć opni tak renomowanej firmie jak SIECAB na fabrycznej w Żywcu. Pokaż mniej

siecabczyni :p

hejka witam pracuje w tej firmie nadal i wcale nie naleze do osob ktore moga nalezec bo wydaje mi sie ze za prace w ktorej nie trzeba ciezko pracowac i wcale nie trzeba szybko to placa bardzo dobrze a przynajmniej psychika ci nie siada

ewa

hej pozdrawiam ekipe z zakładu siecab mile wspominam tam prace i towarzystwo.praca wcale nie ciężka.i nie ma nigdzie takiego zakładu zeby płacili za siedzenie jak człowiekowi zalezy na pracy to bedzie sie starał a nie narzekał.pozdrawiam.

Amarantus

Praca nie należy do ciężkiej. Wszystko zależy od nastawienia. Jak się komuś pracować nie chce to będzie pisał, że ciężka.

Adaszek Marcin

Brak możliwości rozwoju w firmie, pensja na granicy najniższej, ciężka praca

Zostaw merytoryczną opinię o SIECAB POLSKA SP z o.o. - Żywiec

SIECAB POLSKA SP z o.o.