Opinie o MOLEWSKI Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MOLEWSKI Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOLEWSKI Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOLEWSKI Sp. z o.o. w Włocławek

Agnieszka

@Obserwator na forum nikogo nie możesz obrażać, w tym mnie. Nie jestem związana w żadne sposób z firmą MOLEWSKI i niczego nie bronię, a tylko informuję, bo może kogoś na forum to zainteresować. A przestrzeganie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin to obowiązek każdego wypowiadającego się użytkownika.

Obserwator

Ta pani (usunięte przez administratora)to chyba,,Łukaszka paróweczka" tak zaciekle broni ,,gazeli biznesu"ludzie zaczęli się zwalniać brak fachowców do pracy jak i do zażądzania brak talonów na święta w innych firmach to norma nawet psiak z alkomatem nie biega bo niema kogo zwolnić PORAŻKA

Agnieszka

@Cycycyc nikt Ci nie zabrania mieć negatywnych doświadczeń i wyrażania opinii o firmie MOLEWSKI, ale musisz pamiętać, że istnieje coś takiego jak regulamin forum i wszyscy muszą go przestrzegać. Czyli nie możesz nikogo obrażać.

Qwerty

Nie tylko ty krd peka w szwach, nie placa ma czas albo wogole za dostawy i wykonane uslugi

Inżynier Budowy

Również z Panem Łukaszem spotkanie - spotkanie około 1,5h. Pytania o doświadczenie zawodowe, wchodziliśmy w szczegóły w zakresie realizacji przy których brałam udział. Poza tym pytania o znajomość profilu działalności (tu chyba oblałam), poza tym również pytano mnie o znajomość przepisów. Poza tym tabelka w excellu do zrobienia i scenka w j. angielskim podczas, której się zestresowałam - po co angielski w firmie budowlanej - chyba w sumie niepotrzebnie pisałam bo podczas spotkania się okazało że mój poziom znajomości jest żenujący? Wrażenia pozytywne, atmosfera przyjazna aczkolwiek to jedna z tych rozmów, które bardziej wymagają przygotowania bowiem poza skupieniem się na mojej osobie wymagano czegoś ponad program - zła jestem troszkę na siebie bo po spotkaniu wyjątkowo zależało mi na tym by podjąć pracę w Molewskim.

Znajomość pakietu office, scenka w j. angielskim, pytania o doświadczenia, pytania o stropy, wiedzy bhp, etapy realizacji inwestycji, pytanie o dziennik budowy, znajomość prawa budowlanego, przedstawienie rozwiązania problemu na budowie w zakresie dotyczącym błędów projektowych, pozwolenie na budowę itd. - dużo tego było

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Agnieszka

@jary51 jak mam nadzieję wiesz forum posiada swój regulamin i dzięki niemu wiemy, że są tu pewne zasady. Między innymi nie można używać personaliów, jak i obrażać na forum. Czyli jak widzisz Twój komentarz złamał te dwie zasady regulaminu i admin forum ma prawo usunąć Twój komentarz. Jeżeli chcecie wypowiadać się o firmie MOLEWSKI to piszcie w taki sposób, by tego regulaminu nie naruszać.

Alexis

Tak czytam te komentarze, i w głowie mi sie nie mieści co tu jest grane. Pracuje od niedawna w tej firmie i zlego słowa nie powiem. Raczej albo na pewno trzeba spróbować wsio na swojej skórze. A nie oceniać bez podstawy. To jest życie, im cos nie wyjdzie i każdemu z was. Sorry, to jest życie, każdy się uczy na błędach. Płacą ile chce wiec o co chodzi. Fakt jest taki ze gór i gwiazdki mi nie dadzą, ale nie oczekuje niczego prócz UM o prace. I co MC mieć dochód. Niektórym się w ass poprzewracalo i wawe z Włocławka chca zrobić. Przykro mi, no ale się nie da.

PARÓWA

molewski chyli się ku upadkowi kiedyś po 2 latach pracy chociaż pare groszy na święta rzucił a teraz to pracowników mu brakuje a tych co ma to chyba pracują z przyzwyczajenia bo teraz to chyba za 8h w BIEDRĄCE lepiej zarabiają niż u molesia w delegacji ps.nawet w BIEDRĄCE talony na ŚWIĘTA dają a tu ZERO!!!!!!!!!!

Agnieszka

@Borys oczywiście, że należy się wynagrodzenie i jeżeli się ono spóźnia to warto się o nie upominać. @robotnik pisanie personaliów na publicznym forum jest niewskazane przez regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i może Twój komentarz zmienić administrator gowork.pl.

Robotnik

NIESTETY FIRMA W POTRZEBIE BRAK. KASY NA TALONY DLA FIZOLI ALE NA STRONIE FIRMY SUPER WIGILIA

Agnieszka

@Angel a czemu podwykonawcy nie pilnowali, żeby aneksy były podpisane? Masz jakieś dowody na takie postępowanie firmy MOLEWSKI? Ktoś może to potwierdzić?

Tilt
@Agnieszka

Zapewne może.... Skoro tak piszą...

Agnieszka

Czyli w firmie MOLEWSKI często zdarzają się opóźnienia z wypłatą, ale nigdy nie było sytuacji, żeby ktoś jej nie dostał, prawda? To jeżeli taki jest problem to może porozmawiajcie, że zależy Wam, żeby wasze środki z wypłaty wpadały Wam na konto w wyznaczonym terminie, bo macie do opłacenia rachunki i musicie sobie wszystko zaplanować.

Łukasz
@Agnieszka

Droga Agnieszko, Czy ty widzisz co piszesz.... Człowiek podejmuje pracę lub współpracę i wykonuje swoje obowiązki jak należy, pracuję zgodnie z podpisaną umową lub kontraktem. A ty chcesz wszystkim tu udowadniać, że przecież to nic takiego że opóźnienia w wypłatach występują.... Że to normalne...?! I pracodawca ma do tego prawo a człowiek pracy lub firma ma błagać o wypłatę w terminie...?!?! I jeszcze to odpowiednio umotywować że ma rachunki, że dziecku dał ostatnią kromkę chleba i nie stać go jutro na śniadanie dla dzieci...?!?!?! Że ma rachunki....?!?! Plany zakupów...?!?! Brawo za podejście !!!!!! pozostawię do oceny innym.... Przepraszam bardzo Agnieszko...ale twój wpis i postawa jaka tu zaprezentowałaś tłumaczy wszystko i pokazuje....... P.S. podoba mi się " ale nigdy nie było sytuacji, żeby ktoś jej nie dostał, prawda?" Sama zadajesz pytanie i podsuwasz odpowiedź :D :D brawo, brawo :D

ksiega

witam. szukają do pracy do księgowości, czy ktoś wie jak i czy pracownikom płaca, jaka atmosfera, wykorzystywanie? Proszę o opinie i dziękuję

Rubikon

Konkrety a nie p....ie

żwirownia

na Ciechanowie jeżdżą 4-5 letnie Manami 3-osiowe i 4-osiowe, natomiast na budowie widziałem dużego CATA 323 po lifcie czyli 2007-2009 i 2 koparko ładowarki ale raczej świeże - nieźle to wygląda - ciekawe skąd mają kasę na takie maszyny

@Rubikon

Dlaczego opisujesz nieprawdziwy stan żeczy przecież firma molewski niema pieniędzy na remont dźwigu a te kilkuletnie samochody i koparki to też dobrze je odmówiłeś jak właściciel komisu z Niemiec to wszystko to już są złomy operatorzy i kierowcy zmieniają się co kilka dni bo odchodzą ale na bazie mają jeszcze takiego super pomarańczowego mana

Agnieszka

@parówa bo forum ma służyć użytkownikom, a niepotwierdzone informacje o firmie w tym przypadku MOLEWSKI mogą wprowadzić kogoś w błąd. To są aspekty, dlaczego nie myślisz dobrze o tej firmie. Jest coś jeszcze? Ktoś myśli tak samo?

Angel

Masz za dużo pieniędzy, chciałbyś zostać oszukany, popracować z cynicznymi kłamcami - tak ta firma czeka na takiego podwykonawcę jak Ty. Tylko w samej Warszawie oszukali na budowie Venezia kilkanaście firm. Celowo, pomimo braku frontu robót nie podpisywali aneksów by później naliczyć wykonawcom kary większe od wartości umowy. Jak się dowiedziałam na innych budowach sytuacja nie wygląda lepiej. Odradzam wszystkim podwykonawcom .....

serdel

ludzie uciekają z tej firmy w Niemczech jak pracowali to żeby ludziom nie płacić diety w euro to mieszkali w Polsce ale i tak bystrzy Niemcy poznali się na partczach i ich wykopali z budowy taka to prężna firma z kabanosem w psich ustach

Agnieszka

@prawda moim zdaniem wychodzi średnio, a nie źle. A Ty uważasz, ze firma MOLEWSKI wypadła źle i też ją za taką uważasz? Mógłbyś uzasadnić swoją opinię? Z tego, co widzę są różne opinie o tej firmie, więc warto swoją uzasadnić, by była merytoryczna.

Podwykonawca

Jestem w szoku czytając powyższe komentarze i czegoś nie mogę zrozumieć? Jestem podwykonawcą Molewskich na jednej z inwestycji w Włocławku (osir), wcześniej robiliśmy przedszkole dla nich. Przyznać muszę że zapłata zaliczki nie wchodzi w gre, płacą za roboty wykonane i odebrane przez Inwestora, a z odbiorami bywa niestety różnie. Frma realizuje zamówienia publiczne gdzie gwarantem zapłaty dla Podwykonawcy jest Inwestor i do tej pory poza jedną sytuacją gdzie zaginęła faktura nie było problemu z przelewem. Nawet zdarzała się płatność przed terminem w zamian za skonto lub oświadczenie. Do tej pory poza karą finansową 2 x 1000 zł (najdroższe piwo w życiu) nie mogę piwiedzieć nic złego. Kierownictwo w porządku, czasem utrudniają życie ale za chwilę pomogą. Jeśli chodzi o stawki to dramatu nie ma choć zawsze mogłoby być lepiej

prawda

132 oceny. Średnia 2/5. Jakieś pytania?

prawda

Pisałem tutaj kilkukrotnie opinie. Za każdym razem była usuwana? Dlaczego? bo była to opinie negatywna. Firma na prawde nie jest godna do polecenia. Współpraca z Molewski wiążę się z dużym ryzykiem. Sa i opinie dobre. Wiadomo nie na każdej budowie polegają. Ale dużo takich jest na których po prostu nie płacą. Sprawy sądowe ciągną się długo. Wysyłają pseudo prawnicze pisma które nie mają związku żadnego z rzeczywistością. Znam nie jednego odwykonawce który jest zMolewskim w sądzie.

Zostaw merytoryczną opinię o MOLEWSKI Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w MOLEWSKI Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOLEWSKI Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOLEWSKI Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOLEWSKI Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MOLEWSKI Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOLEWSKI Sp. z o.o.

MOLEWSKI Sp. z o.o.