Opinie o MOLEWSKI Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MOLEWSKI Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOLEWSKI Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOLEWSKI Sp. z o.o. w Włocławek

jk

Pracowałem w tej firmie prawie 3 lata. Rozpocząłem jako robotnik (usunięte przez administratora) później załapałem się na koparko ładowarke. Czasem nie było łatwo - delegacja, dużo godzin i praca w soboty (min. 2 w miesiącu). Wypłata terminowa ok. (usunięte przez administratora) do ręki, do tego bony na święta. Zrezygnowałem z uwagi na wyjazd za granicę. Jak nie uda mi sie wyjechać od nowego roku to będę chciał wrócić na maszynę. Z tego co wiem to wygrali jakiś przetarg i przyjmują do pracy. Najlepiej osobiście pojechać i spróbować rozmawiać.

xxx

wyrazy współczucia dla pracowników firmy

ANONIM

KOLEGO SKORO TAK DOBRZE JESTEŚ ZORIENTOWANY CO SIĘ DZIEJE W FIRMIE ,TO ZNACZY ŻE NIE JESTEŚ LOJALNYM PRACOWNIKIEM!!!!!! ,JAK WIDAĆ MASZ CZAS NA ZAJMOWANIE SIĘ NIEPRAWDZIWYM PLOTAMI I WYPISYWANIEM BZDUR.ZAJMIJ SIĘ LEPIEJ TYM CO DO CIEBIE NALEŻY.ZMIEŃ FIRMĘ SKORO TAK CI ŹLE. CI CO SĄ UCZCIWI I CHCĄ PRACOWAĆ NIE NARZEKAJĄ.

CASE

kasa w miarę ok pod warunkiem że ciągnie się metry, wypłata na czas, w miesiącu dużo godzin i praca co drugą sobote tyle że delegacji, tragedi nie ma bo płacą diety no i ZUS od całości, sprzęty to głównie 3-4 letnie CATY

Inżynier Budowy

Również z Panem Łukaszem spotkanie - spotkanie około 1,5h. Pytania o doświadczenie zawodowe, wchodziliśmy w szczegóły w zakresie realizacji przy których brałam udział. Poza tym pytania o znajomość profilu działalności (tu chyba oblałam), poza tym również pytano mnie o znajomość przepisów. Poza tym tabelka w excellu do zrobienia i scenka w j. angielskim podczas, której się zestresowałam - po co angielski w firmie budowlanej - chyba w sumie niepotrzebnie pisałam bo podczas spotkania się okazało że mój poziom znajomości jest żenujący? Wrażenia pozytywne, atmosfera przyjazna aczkolwiek to jedna z tych rozmów, które bardziej wymagają przygotowania bowiem poza skupieniem się na mojej osobie wymagano czegoś ponad program - zła jestem troszkę na siebie bo po spotkaniu wyjątkowo zależało mi na tym by podjąć pracę w Molewskim.

Znajomość pakietu office, scenka w j. angielskim, pytania o doświadczenia, pytania o stropy, wiedzy bhp, etapy realizacji inwestycji, pytanie o dziennik budowy, znajomość prawa budowlanego, przedstawienie rozwiązania problemu na budowie w zakresie dotyczącym błędów projektowych, pozwolenie na budowę itd. - dużo tego było

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
kierowca

witam chciałem sie podzielić opinią bo w tej firmie to jedynym minusem są zarobki żeby w delegacji zarabiać niecałe (usunięte przez administratora) to wstyd jak ta firma o nas dba!!!!

realista
@kierowca

żeby być partnerem biznesowy firmy MOLEWSKI musisz miec firmę nie mniejsza niż MOLWESKi (usunięte przez administratora)

Operator
@realista

Witam,prosze o opinie o tej firmie,jakie stawki (operator)??ile godzin,jaka umowa?(usunięte przez administratora)..Prosze o aktualna opinie operatorow

fred

(usunięte przez administratora)lol chyba pomyliłeś firmy !!!! to rzetelna firma ,rozwijająca się, z przyszłością. POlecam gorąco!!!!!!

lol

to co dzieje sie w tym roku w tej firmie to kpina... wcześniej było źle, ale teraz to tragedia... o premiach, czy płatnych nadgodzinach czy sobotach zapomnij... zarobki obecnie to (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

ramon

(usunięte przez administratora)Jak komuś zależy na robocie to jedzie w delegacje , przynajmniej jako nieliczni płacą delegację i dają zakweterowanie.Polecam!!!!!

fidodido

Dzisiaj po rozmowie rekrutacyjnej z wice dyrektorem na stanowisko inżyniera budowy zostałem zaskoczony, przy etapie rozmowy o wynagrodzenie padło pytanie ile chce zarabiać, powiedziałem że to ile chciałbym a ile możecie dać to dwie bajki, zaproponował pan dyrektor(usunięte przez administratora) od godziny 7 do 17. Inżynierowie cencie się gdyż innym wydaje się że za minimalne wynagrodzenie zatrudnią profesjonalnego pracownika. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MOLEWSKI Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w MOLEWSKI Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOLEWSKI Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOLEWSKI Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOLEWSKI Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MOLEWSKI Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOLEWSKI Sp. z o.o.

MOLEWSKI Sp. z o.o.