Opinie o MOLEWSKI Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MOLEWSKI Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MOLEWSKI Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOLEWSKI Sp. z o.o. w Włocławek

Agnieszka

@Edward, dlaczego nie polecasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Uargumentuj swoją wypowiedź. Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej.

oszukany
@Agnieszka

Nie angażujcie się we współpracę z tą firmą , właśnie ruszają pozwy sądowe przeciw nim. Nie rozliczyli się z żadnym podwykonawcą za budowę w Warszawie (nie wiem jak jest w innych przypadkach). Nie poradzili sobie z budową a straty przerzucili na wszystkich podwykonawców bez wyjątku naliczając absurdalne kary. Ostrzegam wszystkich zaangażowanych i tych którzy mają zamiar współpracować z tą firmą. Ja strasznie teraz żałuję, że im zaufałem.

Edward

Nie polecam jako podwykonawca !!

Xcover
@Edward

Na jakiej podstawie tak sądzisz??? Nie interesuje mnie współpraca z molewskim lecz zastanawia mnie jedno skoro uważasz że są niezależne(a tak wywnioskowałam z twojej opinii) to kto in daje wejście na zamówienia publiczne?? WystarcZy iż 1 miesiąc nie zapłacą i na 2 nie otrzymają już gotówki tak działa prawo zamówień publicznych. Wnioskuję i, jesteś typowym Januszem który burze ludzi nie opłaca ZUS i US a na budowie próbuję zarobić miliony. Biznesmen z posredniaka

qwerty

witamjak sie ma temat pracy jako podwykonawca??

Agnieszka

@ŁUKASZ dziękuję. Dla zainteresowanych pracą w powyższej firmie, polecam zapoznać się z zakładką 'Kariera' zamieszczoną przy wątku firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,424209,0,0,kariera

Inżynier Budowy

Również z Panem Łukaszem spotkanie - spotkanie około 1,5h. Pytania o doświadczenie zawodowe, wchodziliśmy w szczegóły w zakresie realizacji przy których brałam udział. Poza tym pytania o znajomość profilu działalności (tu chyba oblałam), poza tym również pytano mnie o znajomość przepisów. Poza tym tabelka w excellu do zrobienia i scenka w j. angielskim podczas, której się zestresowałam - po co angielski w firmie budowlanej - chyba w sumie niepotrzebnie pisałam bo podczas spotkania się okazało że mój poziom znajomości jest żenujący? Wrażenia pozytywne, atmosfera przyjazna aczkolwiek to jedna z tych rozmów, które bardziej wymagają przygotowania bowiem poza skupieniem się na mojej osobie wymagano czegoś ponad program - zła jestem troszkę na siebie bo po spotkaniu wyjątkowo zależało mi na tym by podjąć pracę w Molewskim.

Znajomość pakietu office, scenka w j. angielskim, pytania o doświadczenia, pytania o stropy, wiedzy bhp, etapy realizacji inwestycji, pytanie o dziennik budowy, znajomość prawa budowlanego, przedstawienie rozwiązania problemu na budowie w zakresie dotyczącym błędów projektowych, pozwolenie na budowę itd. - dużo tego było

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

Zauważyłam przeróżne opinie. A co powiecie na temat przebiegu rekrutacji? Na co uważać?

NICK

Jest super, jest super więc o co Wam chodzi ...

Zwykły pracownik

Kto nie chce pracować to nie pracuję, a z nudy ma czas na pisanie bzdurnych komentarzy. Firma uczciwa bo nie zatrudnia na czarno. I moje pytanie? Jak ma dorównać nieuczciwym pracodawcą. Z perspektywy przepracowanych lat pracy w tej firmie mogę stwierdzić że trzon starej kadry nie odchodzi i pracuję z pełnym zaangażowaniem. Co dziwne dużo osób które odeszło chciało wrócić. Takim osobą trzeba powiedzieć-nie. Swojej szansy nie wykorzystaliście. Życzę wszystkim takich przełożonych. I na koniec: uczciwością i pracą ludzie się bogacą!!!

xxx

Po 2 latach spędzonych w Niemczech, szukałem pracy w budowlance gdzieś na miejscu. Do Molewskich poszedłem na chwilę a w sumie przepracowałem 5 lat. Wwszystko zależy od kierownictwa na które się trafi. Na początku jako pomocnik zarabiałem (usunięte przez administratora) na rękę + dieta wypłacana co 2 tygodnie do ręki przez jakiś czas, później delegacja wypłacana była na konto. W między czasie zrobiłem kurs na koparko-ładowarki i jak tylko nadała się okazja wkręciłem się na maszynę - chyba nie było wyjścia po operatora cata poszedł na chorobowe i kierownik nakazał wsiąść na maszynie. (usunięte przez administratora) W między czasie zrobiłem prawko C+E i poszedłem na zestaw.

ertyu

@maks no pewnie ze tak nie rozumiem cos dziwnego jest w tej pracy? jak się ma odpwoiednie kompetencje

jest git

dla młodego inżyniera - idealna firma do łyknięcia wiedzy, doświadczenia przy naprawdę ciekawych realizacjach, oraz poznanie wielu ludzi w całym kraju. pracowalem tam tez ponad 3 lata i powiem jedno - wszędzie jest tak samo: nerwówka, stresy, OPR od szefów - więc nie ma co narzekać. Każdemu młodemu inżynierowi polecam...-ja wspominam miło moją przygodę z MM i spółka.

jola

widać, że firma się rozwija w szybkim tempie bo szukają asystenta prawnego. słyszałam, że firma Molewski daje szansę młodym ludziom a ja osobiście to bardzo doceniam ponieważ wielu pracodawców to najchętniej zatrudniałaby osoby już z dużym doświadczeniem.

gość54

Współpracowałem z ludźmi z tej firmy i nie wyglądali na nieszczęśliwych. Wręcz przeciwnie młody zespół ludzi z ogromną wiedzą. Pogratulować takich pracowników i zwolnić tych którzy robią taką reputację firmie. Uważam, że mało takich firm w woj. kuj-pom. A człowiek jak to człowiek docenia coś dopiero jak to straci

romek

zgadza się, doświadczenie to podstawa i papierek też się przyda.Ale opinie o tej firmie nie są za dobre. zastanawiam się tylko kto je wypisuje? dobrze by było żeby wypowiedziały się osoby, które pracują w tej firmie. Bo te wcześniejsze opinie wydają się nie do końca wiarygodne i obiektywne

romek

pracują ci, którzy chcą pracować i tych się docenia

xxx

moja znajoma pracuje w tej firmie od kilku lat i sobie chwali. Teraz przed Świętami mieli zabawę choinkową dla dzieci, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza i bony dla pracowników na święta

parówa

wybadają ile chcesz zarobić jak za dużo to do widzenia fachowiec w firmie Molewski dużo nie zarobi (usunięte przez administratora)

odbiorca

Polecam. Współpraca układała się bardzo komfortowa. Dostałem konkurencyjną propozycję, odpowiedź na wszystkie pytania i terminowo wykonana usługa.

ole

Duże budowy realizowane są przeważnie przez firmy podwykonawców, które zatrudniają swoich ludzi. Wszystkie firmy tak robią. Więc nie ma co się podniecać i do Grecji uciekać.

pracus

Firma bardzo dobra ,praca od switu do nocy,za caly miesiac ok. (usunięte przez administratora) z delegacja bo oplacaja zus,jedynym minusem jest to ze nie chca zwalniac,przyjmuja kazdego...

kwiatek

Może mi ktoś podrzucić kontakt do osoby odpowiedzialnej za rekrutację spawaczy,(usunięte przez administratora),dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o MOLEWSKI Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w MOLEWSKI Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOLEWSKI Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOLEWSKI Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MOLEWSKI Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MOLEWSKI Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MOLEWSKI Sp. z o.o.

MOLEWSKI Sp. z o.o.