logo Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 23:23:23
Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o. i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!
Magic 2015-07-31 22:40:12
W nowym hotelu w Polanicy Zdr. zarobki w porównaniu z wymaganiami to jest tragedia. Zarobki plus napiwki w restauracjach przy tzw. deptaku biją na głowę hotelowe pensje. Kadra kierownicza w restauracji, która została przeniesiona z Krynicy traktuje "miejscowych" jak krety... Czytając opinie o pracy w hotelu w Krynicy tutaj także można zauważyć tzw. towarzystwo wzajemniej adoracji. Hotel jest duży, restauracja duża i tylko obsługi coraz mniej. Na miejsce świetnie wyszkolonej pierwotnie kadry nie przychodzą nowi pracownicy, praca zdecydowanie słabo płatna i w dodatku bardzo ciężka. Odradzam, zdecydowanie odradzam.
Zostaw swoją opinię o Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotele SPA Dr Irena Eris Sp. z o.o.