Opinie o GOOD SNACK w Dąbrowa Tarnowska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOOD SNACK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOOD SNACK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD SNACK w Dąbrowa Tarnowska

zuz

Wybieram sie do nich bo sa przyjecia jak z kasa i ogólnie sytuacja .

Zuzanna

@adminpiszesz, że rotacja w firmie jest bardzo duża. Z czego ona wynika? Mógłbyś powiedzieć na jakim dziale pracowałeś w GOOD SNACK? Wspominasz też o zastraszaniu pracowników. Co przez to rozumiesz? Masz na myśli konkretne sytuacje?

admin

Nie polecam tej firmy. Uwazajcie na nich, rotacja pracownikow jest bardzo duza, zaklamanie i falsz na kazdym kroku, a jak nie robisz tego co chca to zastraszaja w rozny sposob. Pisza ze sa rozwijajaca sie firma i narzekaja ze nie ma kto u nich pracowac bo biora ludzi zarejestrowanych na bezrobociu i robia za poldarmo, przemielili juz w taki sposob caly powiat, wiec co sie dziwic ze brakuje im pracownikow. Lepiej dobrze sie zatanowcie zanim pojdziecie do nich !!!!

Zuzanna

Pracujesz w GOOD SNACK? Chętnie usłyszymy co obecnie dzieje się w firmie. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie GOOD SNACK? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko mechanik zakładowy
hurt

Ja to bym się załapał, bo dają dobre zarobki teraz.

zbuntowany
@hurt

Jak 1500 po uciętej premii to dobre zarobki to zapraszam do roboty. Na chleb może urobisz.

helmet

Firma powstała w 1982 roku i jest firmą rodzinną.Ich priorytetem jest stosowanie wyłącznie surowców naturalnych o najwyższej jakości , także może właśnie to ten argument przeważa często wśród konsumentów za tym , aby zakupić właśnie ich produkty , a nie żadne inne. Myślę , że to dobra droga z ich strony

nice
@helmet

Helmet piszesz ze firma powstala w 1982r, na ich stronie sami pisza ze powstali w 1992r a tak naprawde istnieja na rynku od 10 lat tylko podszywaja sie pod konkurencyjna firme, familijna zakłamana zgraja, ktora dba tylko o swoj tyłek. Nie polecam !!

osa

Produkują badziewne chrupki kukurydziane.

myszolot

a mam pytanie co ta firma produkuje?

marcin

Jak dla mnie to jest tu troche niepotrzebnego narzekania, bo jest wiele gorszych firm od good snack, najpierw zastanówcie się jak bardzo staracie sie w pracy.

wasiak

Tez chętnie poznałbym odpowiedź na to pytanie, ale pewnie Pan józek teraz się boi odpowiedzieć, bo może jednak dobrze mu w good snack.

juzek

a na rozmowie kwalifikacyjnej nie wierzcie jej w ani jedno słowo , tam pracują same straceńcy życiowe którzy nie mają żadnych perspektyw

ak87

janek - 2013-07-10 21:07:58 Szkoda że firmy teraz tak robią z pracownikami. Naprawdę wszystko muszę mieć na papierze i nic na słowo?widzę że podczas mojej nie obecności usunięto moje przestrogi

kierowca

Pracuję jako kierowca w innej firmie ale szukam lepszej pracy.Jakie warunki mają kierowcy w tej firmie? czy dużo mają pracy i czy daleko jeżdżą ?

Grzesiek

Zgadzam się z tym. A właściciel tej firmy to prawdziwy (usunięte przez moderatora) obiecuje kokosy a nie dotrzymuje słowa żenada. Rodzinna firma a jeden na drugiego napieprza, patologia nie polecam nikomu tej firmy omijajcie z daleka.

tam23

To prawda że rządzi biała osa która na niczym się nie zna chyba jest po szkole podstawowej

Osama

Tak właścicielem Jest facet ale podpisując umowe nawet sie niewie jak on wygląda. Wszystkie rzeczy zalatwia sie z Kobieta ktora jak napisal kolega wczesniej rzadzi jak wsciekla osa.!!!! naprawde firma porazka nie polecam

edek

dadzą jedne butelkę wody na cały dzień i myślą że są w porządku

tadek

Trochę nie zdrowa atmosfera skoro przenoszą to na halę. Jest tam może klimatyzacja bo niezbyt łatwo wytrzymać kiedy są temperatury po 30 i więcej stopni

ak 87

najgorzej płatny zakład ludzie wieprze

zeus

to naprawdę fajna firma z tradycjami, znają się na tym co robią, płacą solidnie i na czas .POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD SNACK - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w GOOD SNACK?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD SNACK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GOOD SNACK
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • SPÓŁDZIELCÓW 4
    33-200 Dąbrowa Tarnowska