Opinie o GOOD SNACK w Dąbrowa Tarnowska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOOD SNACK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOOD SNACK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOOD SNACK w Dąbrowa Tarnowska

Jak pracuje pakowacz, słuchajcie? To się operuje maszyną zgrzewającą, czy jakieś inne techniki są? Jakby kto znał stawkę pakowacza tych chrupek, to niech poda z łaski swojej :)

Wysłać CV możesz nóż widelec ci się uda okres próbny na start więc zobaczysz czy ci się spodoba czy nie.Powodzenia.

Wychodzi podobno ciut więcej niż najniższa krajowa ale z tego co zauważyłam że jak się starasz i zauważa twój angaż to dostaje się więcej na premii

Były pracownik Nowy wpis

Z tego co wiem aktualnie tam cienko z pracą (podobno mało zamówień) ale z takich obowiązków pakowacza to odbieranie pałeczek pakowanie do kartonu po 7kg pakowanie chrupek do kartonów po zakończeniu tam danego smaku naprzyklad mycie linii automatu czasami myjesz na spokojnie a czasami każą ci szybciej umyć do tego socjale się sprząta chyba dyżury mają albo kierownik wyznacza osobę a i jeszcze jedno w ciągu zmiany 8h bo potyle tam robią zmieniasz się po przerwie na inne stanowisko i z tego co wiem to pracują na dwie zmiany 7-15 15-23 . Jedynym wyjątkiem gdzie pakowaczka operuje maszyna to jest to zgrzewanie ale to bardzo rzadko się robi ogólnie myślę że praca tam nie jest zła. Myślę że wymagają podstawowych rzeczy jak sumienność dbałość solidność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Kurczę, na ich stronie można pdesłać cv i właśnie chcę to zrobić, nie wiedziałem że teraz słabo z wakatami firma stoi. No nic, może się odezwą, mam taką nadzieję. Podpwiesz mi jeszcze ile tej premii może wlecieć, i czy ucinają ją np. za l4?

były pracownik Nowy wpis

Kurcze ciężko powiedzieć czy ucinają premie za L4 ale jak dają więcej premi to nawet 300 zł raz dostałam ale wiem że też ucinają premie jak podpadniesz pod względem wypłaty ciężko jest mi się wypowiedzieć. Ja byłem zadowolona zawsze z wypłaty ale byli też ludzie co nie byli zadowoleni więc no nie wiem najwidoczniej może każdy jest indywidualnie rozliczany są kamery na zakładzie więc widzą kto co robi no nie wiem ciężko się mi jest wypowiedzieć

były pracownik Nowy wpis

Xxxx

Czy ktoś mógłby napisać jak dokładnie wyglądają zmiany? Pracuje się od poniedziałku do piątku? Czy przez cały tydzien? Zanim złoże CV chce się upewnić wcześniej jak to wygląda

Robert
@Xxxx

To chyba zależy o jakie stanowisko Ci chodzi? Wiem jedynie, że parę lat temu operator maszyn robił na trzy. A wiesz może ile tu teraz płacą i jakie podejście mają na rekrutacji do człowieka?

Asia
@Robert

Podobno najniższa krajowa

Zuzanna

@Tom, możesz konkretnie napisać jak długo już pracujesz w GOOD SNACK? Jakimi jeszcze argumentami mógłbyś potwierdzić swoją pozytywną opinię o tej firmie jako pracodawcy? Napisałeś, że szybko w tym miejscu można awansować? Czym trzeba się w takim razie wyróżnić, żeby firma zdecydowała się docenić swojego pracownika i go awansować?

Ona
@Zuzanna

Awansować tak tylko dalej będziesz zarabiać tyle samo a wręcz z czasem mniej bo powiedzą że inflacja, polski ład, kryzys....

Lidia
@Ona

No to taki awans to raczej o kant biurka rozbić... No chyba, że to byłyby wstępne ustalenia a potem perspektywa podwyżki? Na takie zmiany w czasie byliby w miarę dobrze nastawieni? Negocjować zawsze warto

Ida

Czy są przyjęcia do pracy w firmie Good Snack? Czy ktoś wie?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie GOOD SNACK? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko mechanik zakładowy
Dawid

Można poprosić o przejście na prace zdalna ?

xxxx

witam, chciałam zapytać jak wygląda praca kobiet w tej firmie, na jaki stanowisku pracują i w jakich godzinach, dziękuje :)

Janek

Bardzo dobre opinie są o firmie w internecie. Dobrze się pracuje, polecam pracę.

żarłok

nie wiem jaka to firma wiem natomiast to że chrupki są w pytkę ????

Zuzanna

Nigdzie w sieci nie natknęłam się na oferty pracy w GOOD SNACK. Jeżeli ktoś z Was dysponuje jakimiś informacjami na ten temat, to proszę o zamieszczenie ich w tym wątku. Może dodatkowo możecie podzielić się z innymi użytkownikami aktualnościami z życia firmy? Każda Wasza uwaga będzie ważna dla osób poszukujących w tym momencie zatrudnienia.

Elka

A gdzie mozna kupić te chrupki? Słyszałam o nich ze dobre a w żadnym sklepie nie mozna dostać

Wiolka
@Elka

Lewiatan w Dąbrowie Tarnowskiej

Zuzanna

@?, rozumiem, że w GOOD SNACK nie odpowiadało Ci wynagrodzenie. Jednak przed przystąpieniem do wykonywania obowiązków w tej firmie byłeś świadomy raczej tego jak ono będzie wyglądało, ponieważ była o nim mowa na rozmowie kwalifikacyjnej. Co w takim razie wpłynęło na to, że zdecydowałeś się na współpracę z tym pracodawcą?

?

Marnie płaci Nie ma sensu się tam zatrudniać

Rafał

Szukaja do pracy kogos kto ma doswidosodrazuadczenia zw maszyna i odrazu stanie przy marzynie i bedzie robic i to na trzy zmiany slyszlalem ze za 1700 zl . Mojej znajomej kolezanka pracowala tam i po 3dniach zrezygnowala bo mowila ze jest zapiernicz .

Gocha
@Rafał

Leniwa baba która myślała że inni będą (usunięte przez administratora) za nią a w dodatku konfliktowa wiec lepiej dla nas że odeszła

Rafał

Szukaja do pracy kogos kto ma doswidoczenie i odrazu stanie przy marzynie i bedzie robic i to na trzy zmiany slyszlalem ze za 1700 zl . Mojej znajomej kolezanka pracowala tam i po 3dniach zrezygnowala bo mowila ze jest zapiernicz .Powinni najpierw kogos przeszkolic a nie szukac kogos odrazu do pracy.Może znajda sobie frajera co pojdzie do takiej pracyn.

Tom
@Rafał

Mojej znajomej znajoma itd... tak właśnie sieją się plotki zwłaszcza z ust kłamców i leniwców którym się do pracy nie chce chodzić .Ja tam pracuję od dłuższego juz czasu i jestem bardzo zadowolony. Fajni szefowie , załoga i płace naprawdę na wysokim poziomie . A jak ktoś się wykaże umiejętnościami to szybko awansuje.

Zuzanna

Co możecie powiedzieć o obecnie funkcjonującym systemie premiowym w GOOD SNACK i podwyżkach? Czy osoby zatrudnione są uprawnione do korzystania z pakietu dostępnych benefitów pozapłacowych? Informacje na ten temat będą wzięte pod uwagę przez użytkowników zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Marek pracownik

czytam te wasze opinie i wiem jedno wszystkie oskarżenia i pomówienia są wyssane z palca i napisane przez podstawione osoby z firmy konkurencyjnej. Jak macie tym ludziom coś do zarzucenia to podpiszcie się z imienia i nazwiska a nie ukrywajcie pod wymyślonymi nickami. Osa co rozumiesz pod pojęciem badziewne? bo przecież badziewne nie mogą być nagradzane czy wyróżniane prawda. Grzesiek rozpisujesz się na temat a ja pracuje od początku istnienia tej firmy i nie było z nami żadnego Grześka -ciekawe ? Osama gdybyś był pracownikiem tej firmy to wiedziałbyś że wszystkie rzeczy załatwia się tam z facetem a nie kobietą no ale skąd masz to wiedzieć skoro nie jesteś i nigdy nie byłeś pracownikiem w tej firmie. Oczerniacie i piszecie same kłamstwa no ale cóż zazdrość to cecha głupców . Ja wiem jedno to porządna firma, super kierownictwo które nie boi się używać słowa proszę czy dziękuję czego nie spotyka się w innych firmach. Płacą rzetelnie a nagradzają za solidność jak ktoś jest leniem i wydaje mu się że reszta brygady będzie zasuwać za niego to nie ma co szukać w tej firmie.

Inga
@Marek pracownik

Piszesz ze sawyssanie z palca i same kłamstwa ajestes ich pracownikiem to mogles innego napisac ?? Jakby było cos nie tak w tej firmie i tak bys sie nie przyznal bo balbys sieże ze stracisz prace

Grzegorz

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Azi

Zastanawiam się nad złożeniem podania do tej firmy. Czy ktoś z obecnych pracowników może szczerze napisać jakie panują warunki,atmosfera i płaca? Warto aplikować czy udać sobie spokój?

Szeszeń

Czy pracuje jeszcze osa ?

Zuzanna

@zuz praca w jakim dziale firmy Cię interesuje? Jak sprecyzujesz pytanie, to może obecnym pracownikom GOOD SNACK będzie łatwiej udzielić Ci odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o GOOD SNACK - Dąbrowa Tarnowska

• Jak się pracuje w GOOD SNACK?

Zobacz opinie na temat firmy GOOD SNACK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GOOD SNACK
2.4/5 Na podstawie 22 ocen.
  • SPÓŁDZIELCÓW 4
    33-200 Dąbrowa Tarnowska