Opinie o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

ciekawy jestem czy mistrz malarni dalej chodzi na głodzie czy ma juz dostawce

Malarnia
@00

Pan mistrz to coraz gorzej się ma nawet 2 baby mu już nie pomagają lubi ludzi podesrywac

Jan

Czy trudno dostać się na spawalnie? I jakie wymagania sa na górna i dolna hale?

filip

Chciałbym się dowiedzieć jaką stawkę firma proponuje na start, czy są jakieś premie, a jeśli tak, to jak można ją dostać?

Nowak

Witam. Na wstepie chce napisac, że Kasa to porażka. Premie zabierają, dają jak im się podoba. Stawka żałosna. Pracowników traktuje się jak roboli, wyrzuca z pracy za byle co. Przeważnie bo nie spodobał się jakiemuś mistrzowi. Pseudo mistrz że ślusarni o nazwisku na K. Oderwany od betoniarki. Bez jakiego kolwiek pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Dużo wartościowych pracowników których firma nie docenia. Na wyższych stanowiskach wszyscy po znajomości. Nie istnieje tam żaden Social. Na święta jak zwykle będzie żałosne spotkanie na którym Dyrektorek złoży życzenia i nasra wszystkim na ryj. On sam weźmie sobie premie pracowników na święta. Bo nie ma pracy a zapier**l jak hu*. Pozdrawiam i nie polecam.

Zaskoczony
@Nowak

Koleś przewiduje przyszlosc

franek sinatra
@Nowak

fakt na swieta to nic nie daja a powinni bo taki zakłada ze stac go na to i odrazu by inaczej pracownicy mysleli o zakładzie a tak to opinie negatywne jedynie prezesowa na msze daje kase ksiedzu ze niby za pracownikami i niewiem czy smiac sie czy płakac z tego powodu bo zakład jest poto zeby dac zarobic praownikom a nie jakies msze bez przesady

z innej branży
@franek sinatra

Zakład jest po to żeby zarabiał dla jego właściciela a pracownicy w myśl umowy o pracę mają wykonywać konkretne zadanie za z góry ustalone wynagrodzenie a nie liczyć na paczki na święta bo niby gdzie to masz wpisane w umowie? równie dobrze Ty możesz dać swojemu szefowi paczkę. Rób co do Ciebie należy a jak Ci nie pasuje to zmień zakład, może gdzie indziej docenią Twój nieprzeciętny potencjał.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na stanowisko Spawacz MAG 135? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Koko

Tak skuteczna jest reakcja.ten idiota po OHP już piąty rok wymienia podgrzewacz wody w toalecie ????

Ciekawość

Witam, proszę o informację o przebiegu rekrutacji na stanowisku związanym z obsługą klienta obcojęzycznego, o atmosferze pracy w dziale handlowym oraz również o wynagrodzeniu osoby ze znajomością j.obcego ?

Hej, zastanawiam się czy to ciężka praca ?

Stefan
@Karolina

O jakim stanowisku chcesz się dowiedzieć? Tutaj znajdziesz więcej informacji http://www.met-chem.eu/kariera.html

Operator

Pracuję w firmie juz 3 rok. Jesli chodzi o zarobki 2500 max 2800 w tym nocki i miesiac musi miec 23dni robocze. Stanowisko Operator CNC. Na starcie dostaniesz 14zl plus 20% premi. Jak bedziesz wlazil w (usunięte przez administratora) komu trzeba to i 40% dostaniesz. Pozdrawiam

Pytajnik

Może ktoś powiedzieć na jakie zarobki można liczyć na początek. Praca jako spawacz 135, bez doświadczenia

@Pytajnik

Sama chciałabym to wiedzieć. Znalazłam jedynie informacje, że wszystkim pracownikom MET- CHEM oferuje: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, elastyczne formy zatrudnienia i realną możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji. Czy takie warunki już by Cię zadowoliły?

Sylwek
@Pytajnik

Minimalna krajowa +premia

Pytajnik
@Sylwek

Serio tak słabo płacą? Myślę nad złożeniem cv ale w takiej sytuacji mocno się zastanawiam. To już lepiej się zarobi w biedronce. Rozumiem że bez doświadczenia nie ma co kokosow oczekiwać ale bez przesady żeby za najniższą pracować

@Sylwek

Super, że odpowiedziałeś! Przydałoby się jednak nieco więcej szczegółów a propos tej premii. Może zatem zechcesz jeszcze napisać, jakie są dokładnie zasady przyznawania premii w MET- CHEM? Taka informacja na pewno przyda się wielu osobom.

Iwona

@zarty rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne. Nie podoba Ci się zróżnicowanie w wynagrodzeniu. Może stawka godzinowa uzależniona jest od objętego stanowiska i wykonywanych obowiązków? Jeżeli uważasz, że Twoje długoletnie doświadczenie w tej firmie powinno być docenione, to może powinieneś porozmawiać o tej kwestii z kierownictwem? Co o tym sądzisz? Czy Twoim zdaniem łatwo jest awansować w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

@Iwona

Moim zdaniem pracownicy z długoletnim stażem powinni mieć dodatek stażowy.

Staszek

Ta firma to jakaś masakra. Ludzie na slusarni u (usunięte przez administratora)Zastraszani, zestresowani i nerwowi. Widać to po nich. Na obróbce jeden mistrz sypiacy z ucha, drugi flegmatyczny i nie do życia. Spawalnia zasyfiona, warunki jak w latach 90`.Mistrz malarni który prowadza się jak (usunięte przez administratora)Przestarzale sprzęty. 0 inwestycji w infrastrukture, mizerne stawki, gonione premia, brak poszanowania do człowieka, brak socjalu, brak czegokolwiek. Jedynie nacisk na wydajność, "szybciej szybciej, więcej więcej" Wszystkie stanowiska wyższe obsadzone po znajomości, stan maszyn na krytycznym poziomie, bez przerwy usterka,co chwila cos nowego, brak miejsca na halach, pozastawiane przejścia paletami, nie ma nowych, młodych przedewszystkim pracowników, bo młodzi po poznaniu zasad panujących w tej firmie przestają wierzyć w to, że praca w takiej atmosferze i warunkach ma sens, pracują tam głównie stali, wieloletni "zasiedzeni" pracownicy, którzy zapewne zostaną tam do emerytury, bo myślą że za późno na zmiany. Ogólnie firma to porażka, właściciel albo nie wie jak wygląda wszystko w środku, albo po prostu ma to gdzieś. Napewno dużym plusem jest podejście właściciela do pracowników,potrafi podać pierwszy rękę,nie patrzy na nikogo z góry, nie jest takim bufonem jak niektórzy biznesmeni, mimo że jest jednym z większych w okolicy. Rozumie również potrzeby drugiego człowieka, w przeciwieństwie do jego podwladnych w zielonych polarach

@Staszek

Podałeś dużo negatywnych zachowań w firmie. Dobrze, że właściciel jest przyjaźnie nastawiony do pracowników i w ten sposób poprawia atmosferę. Czy zgłaszałeś do przełożonego niedogodności, o których piszesz? Może masz pomysły, które zmieniłyby organizację pracy i poprawiły wzajemne nastawienie. Wyjście z inicjatywą mogłoby coś zmienić. Nie uważasz? Zachęcam Cię do dyskusji.

Jacek

Witam mam pytanie jak z wynagrodzeniem i czy ma firmie jest malarnia i czy jest możliwość przyuczenia do malowania ?

Spawacz

przedmowcy,skoro wam nie odpowiada praca to sie zwolnijcie,wtedy Pan Dyrektor przejrzy na oczy ze płaci (usunięte przez administratora) nie pieniądze

Stanowczo nie polecam zwłaszcza młodym ludziom których traktuje się tam jak śmieć

Bez komentarza
@Anonim

Miałem zamiar bronić zaklad, ale po tym problemie z wypłatami mam problem bo to jest problem że nie ma kasy na czas i najbliższy termin to dopiero wtorek. Słabo.

PanAnonim

Dobrze ze juz tutaj nie pracuje atmosfera beznadziejna, tak samo z kasą i mistrzami, już Ukraińców dużo lepiej traktują a Pan K Mistrz Slusarni to wgle szczyt chamstwa cały czas ma do kogoś pretensje o byle co a to paleta o 5 cm w prawo a to nie tu a "kur.. Co ja ci mówiłem? I to kilka takich zdań na 10 minut i za całą zmianę więcej kur.. Powie niż ja przez rok ogólnie jeżeli ktoś chce iść tu do pracy to polecam psychologa i jakieś tabletki na stres bo normalny człowiek więcej niż rok tu nie przepracuje

Bosh
@PanAnonim

Pan(usunięte przez administratora)to niezasluguje na to zeby mowic o nim mistrz robil pare lat na szlifierce wchodzil do (usunięte przez administratora) i teraz wielki mistrz sie zrobil co ludzi podpier..la gdzie sie tylko da zeby sie na stanowisku utrzymac

andrzej73

Funkcjonowanie zakładu jako tako okej, lecz jest jeden mankament-mistrz spawalni Pan C. Takiego buractwa jakie on pokazuje nigdy nie spotkałem i nie spotkam. Ale przecież nazwisko mówi samo za siebie. Na szczęście już nie pracuje pod tym człowiekiem i życzę mu jak najgorzej

@andrzej73

No faktycznie mistrz pan C moze i jest wkurzajacy ale robi tam juz lata i jak cos nietak to cie ochrzani powie co mysli ale nielata do szefa z byle czym zeby dołki kopac i da sie z nim zyc gorzej z tymi mlodymi majstrami oni to juz tylko patrza zeby do szefa tylek wylizac masakra co sie z tymi ludzmi dzieje a poztym szef daje rózne stawki ludziom zeby ich poróznic bo jak mam rozumiec to ze na czyszczeniu spawow szlifierka jest wieksza stawka jak na obrabiarkach numerycznych chore to jest ale jak sie wchodzi szefowi do tyłeczka to stawke sie ma

@Spawacz

Po pierwsze skąd ty możesz człowieku wiedzieć, czy do szefa lata czy nie. Może i nie lata bo do niego nikt sympatią na tym zakładzie nie palal szef pewnie też. Po drugie zna się na robocie? Bo ja bez przerwy widziałem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na jego zmianach. Człowieku, gdzie ty masz oczy. Pewnie jesteś jednym z tych starych dziadów którzy tylko mu w (usunięte przez administratora) wlaza. On jest też warty tyle co worek ziemniaków

@PanAnonim

A co niby inni majstrowie lepsi zielony jaki jest zna sie na robocie?chyba lepiej soe zna na wchodzeniu do tylka i na sprzedawaniu ludzi zaden nowy mlody majster to sprzedawczyk a nieznaja sie na niczym

@Spawacz

@Spawacz Wszyscy są (usunięte przez administratora) warci ,a moim zdaniem to bez nich też zakład by funkcjonował,no ale jest idiotyczny wymóg niestety

Ludzik

O matko niedawo widzialem tego szefa w tym całym metchemie to co mu sie dzieje w głowe ze pajaca z siebie robi broda jak u pana kleksa wlosy gumka zawiazane masakra co pieniadze z ludzmi robia

Barni

Jeśli masz znajomośći to masz stawkę , jeśli jesteś zwykłym pracownikiem nie masz nic , szkoda czasu nie doceniają fachowców lipa ...

Ogólnie zakład jako tako ok ale mistrz slusarni Pan K najlepiej do zwolnienia

CNC

Operator CNC praca https://pl.jooble.org/desc/-3158231599548741442?ckey=mtu+jasionka&rgn=45&pos=10&elckey=2979455173272581635&sid=9050935266987713439&age=1114&relb=100&brelb=100&bscr=69,42663&scr=69,42663&iid=8249803298282200962

Zostaw merytoryczną opinię o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne - Pilzno

• Jak się pracuje w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Zobacz opinie na temat firmy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne