Opinie o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

Bruno

Szanowny, uciśniony ludzie pracujący. Wszędzie Wam źle. Czy Wy naprawdę nie widzicie poświęceń swoich pracodawców ? Nie wiecie ile tacy ludzie mają nieprzespanych nocy gdyż czują zobowiązania wobec Was, a często jest naprawdę ciężko ? Zero szacunku dla pracodawcy, zero szacunku do Firmy, dzięki której żyjecie. Jesteście po prostu … szkoda słów. Już w Polsce mieliśmy rządy ludu pracującego przez 50 lat i nie było co do garnka włożyć, taki osiągnęliście sukces. Wiecie jaki jest Wasz problem ? Wam nie chodzi o to, że Wam jest źle, tylko, że są ludzie, którzy mają lepiej od Was - ohydne, okropne, przerażające. Szanowny Dyrektorze Generalny - Wielki szacunek za to co robisz dla Firmy i dla ludzi, powodzenia !

@Bruno

Człowieku, Ty chyba nie wiesz co mówisz.. Przejdź na stronę pracownika fizycznego i popatrz na pracę z jego perspektywy. Od pół roku czekałem na ubranie robocze, a inni dłużej. Ludzie sobie na własną rękę ciuchy kupują. Dostałem po pół roku, ale już bez bez butów i koszulki. Bo ponoć szef nie zapłacił za inne wcześniejsze zamówienia. Pieniędzy na czas nie ma już notorycznie. Ludzie zamiast 10 to dostają czasami koło 15 a i po 20 się zdarza. Dyrektor Zima tylko obiecuje, a wypuszcza drugim uchem, ile to już miał rzeczy załatwić na hali. przyszedł wrzesień a jak co roku od września były posiłki tak teraz cicho sza. I nikt nic do informacji nie dał , tak ciężko wywiesić powiadomienie dla pracowników że nie będzie posiłków? Kolejna sprawa to wysyłanie na urlopy bo nie ma pracy, to co się dzieje w miesiącu sierpniu i wrześniu do jakiś dramat. Jak nie ma na tyle roboty, to po co przyjmujecie ludzi i jeszcze chcecie im płacić marne grosze za dwie maszyny. Gdzie po obiecankach Dyrektora Zimy , wszyscy będą zadowoleni. Wypracowaliśmy czas na dwie a potem zleceń nie ma. Z roku na rok w tej firmie co raz gorzej. Zróbcie ankietę ile ludzi jest zadowolonych z tej pracy.

Huta

Panowie, jeżeli wypłata się spóźnia, można złożyć wypowiedzenie z winy pracodawcy. Działa ono w trybie natychmiastowym. Oprócz tego należy się odszkodowanie. Więc nie narzekajcie, tylko działać :)

@Hchd

Te kalendarze chociaż z logo firmy? :D Jak się już upomnisz, to od razu kasa wpływa na konto? Ciekawi mnie jak ktoś w ogóle by się nie odezwał, to wtedy zostałby bez kasy?

Obecnie MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Operator Obrabiarek CNC. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 23 listopada.

Metchem Nowy wpis

Metchem szuka pracowników cały czas tylko że nie wypłaca wypłaty na czas tylko trzeba czekać do 2 tyg po terminie i to już ponad rok czasu co miesiąc tak robi i zero tłumaczenia od szefa nic cisza a kasy nie ma ale kij ma dwa końce i karma wraca

Wercia Nowy wpis
@Metchem

A dlaczego to firma szuka pracowników cały czas? Taka jest wielka rotacja, że non stop ludzie odchodzą i trzeba zapełnić te wakaty? Czy pojawia się wiele nowych miejsc pracy i stąd te rekrutacje? A co do opóźnień w wypłatach, to finalnie cała kasa trafia na konto, czy są jakieś braki i czegoś w wynagrodzeniach brakuje?

Huta

@Huta

Od jak dawna firma wypłaca pensje z opóźnieniem? I czy ktoś z kierownictwa podjął się odpowiedzi na pytanie o powody, które za tym stoją?

@były

Mniej więcej od listopada 2021. Najpierw były cięcia premii, bo Prezes musiał kupić materiał, a wtedy stal poszła mocno w górę. O spóźnionych wypłatach nikt z kierownictwa nigdy tego nie wyjaśnił, przynajmniej do momentu kiedy ja jeszcze tam pracowałem. Pokazali tym zero szacunku dla ludzi, którzy co by nie powiedzieć ciężko tam pracują...

A co z tymi opóźnieniami u was? One dalej normalnie występują? widzę po prostu, że do komentarza z końcówki września się odnosisz, ofert trochę także wisi, mnie ta na wózek kusi. Jeśli teraz 5 tys oferują to ile będzie po nowym roku? wiadomo?

Metchem

Szef kupuje sobie nowe auto a pracownicy czekają po 2tyg na wypłaty chyba nic więcej pisać nie trzeba oby do świąt wypłacił

@Metchem

A jaki macie okres rozliczeniowy w firmie, kiedy pieniądze powinny pojawić się na koncie według umowy i pracę? I czy z okazji Świąt szef coś Wam dokłada do wypłaty?

Metchem

Okres rozliczeniowy do 10 każdego miesiąca a wypłaty nawet i po 20 czasem biorę z okazji świąt w tej firmie ani grosza ani prezentu rzeczowego nic nie da

@Metchem

A jak jest w umowach? Czy jest tam podana data, do którego dnia miesiąca ma wpłynąć na konto kasa? Jak po 20 wpływa kasa, to jest to zgodne z zapisami w umowie? Co do prezentów na święta, to w poprzednich latach były jakieś dodatki, czy nigdy nic nie dawali?

Hchd Nowy wpis

W umowach jest do 10, dla tych co nie tolerują spóźnień przelewają wypłatę do 10 jednak i tak się zdarza że sobie ZAPOMINAJA i trzeba się upominać. Przez ostatnie lata 3-4 lata były kalendarze, w tym roku NIC. Nigdy innych prezentów bonów gotówki nie było.

@Hchd

No i jak, to wzięli już na tego spawacza MAG kogoś w końcu? Oferta sprzed 4 miesięcy, a już nieaktywna. Jakieś przyjęcia są jeszcze, może więcej wakatów mieli? Interesuje mnie ta konkretna oferta dlatego też, że tam było, że doświadczenie nie jest konieczne, tylko mile widziane. To teraz szkolą jak coś?

Luiza

Mąż złożył CV na stanowisko spawacza. Dopiero co przeczytałam w wątku info na temat rotacji. Z jakiego powodu waszym zdaniem ludzie rezygnują z pracy? Ile w takim razie tak konkretnie wychodzi na tym stanowisku? Chcielibyśmy wiedzieć czego się spodziewać...

Dziki
@Luiza

W tym momencie w firmie rotacja jest głównie przez nie wypłacanie wynagrodzenia na czas (obsuwy od kilku dni do 2tyg). Praca ciężka detale dość skomplikowane i duże zarobki myślę że realnie za podstawowe godziny MAX 5000 ale zazwyczaj w miesiącu wpadają jakieś nadgodziny więc idzie coś dorobić.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na stanowisko Spawacz MAG 135? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Miłosz
@Bruno

Ciekawe kto to pisał ten komentarz nawet wazeliny nie trzeba tak wchodzisz w (usunięte przez administratora) obstawiam mistrza malarni lub ślusarni lub samego dyrektora produkcji a tak na marginesie jakbyś zarobił 2 tys za miesiąc ciężkiej i bardzo dokładnej i wymagającej pracy na produkcji to też byś się wkurzył każdy ma rodzinę i wydatki i pracując chce godnie zarabiać a nie ochłapy a firma znów taka biedna nie jest żeby nie zapłacić za pracę za którą ma zyski a i poszanowac pracownika też by się przydało bo z tym też różnie bywa słońcu to pracownik na wszystkich robi na takich wazeliniarzy i nierobów ja ty też

@Miłosz

Nie zarabiasz 2000 PLN na rękę. Każdy w tej Firmie zarabia więcej. Mam propozycje - otwórz Firmę i pokaż ile płaci się pracownikom, co ty na to ? Sądząc po wpisie wiesz jak to zrobić :)

Xyuiyta
@Miłosz

Dyrektor Winter :D porażka :)

Miłosz
@Bruno

To co pracownicy mają robić (usunięte przez administratora) ? w tej firmie tylko mistrzowie zarabiają jakieś lepsze pieniędze reszta pracowników dostaje najniższe wypłaty teraz szczególnie gdy firma wprowadziła obniżki wypłaty nie mówiąc już o dniach bezpłatnych

Zosia
@Bruno

Czyżby Bruno to jeden z programistów? Który na każdym kroku włazi w (usunięte przez administratora) prezesowi? Za 2500zl ludzie pracowali 10 lat temu. Teraz mamy 2500zl i musimy czekać na wypłaty.

Xd
@Bruno

Dzięki tej firmie żyjecie ???? Ktoś się z osłem na łby pozamieniał. Super szacunek jeśli ktoś tak myśli że pracownik to robol i ma na was robić ... Szkoda słów w nawet w tej firmie nie pracuje ale aż się wymiotować chce jak się czyta takie coś .

@Xd

Panie socjalisto - załóż Firmę i pokaż jak ma to wyglądać.

@Miłosz

Mistrz malarni czy ślusarni nie wymyśliłby takiego poematu.... z wiadomych przyczyn. Pozdrawiam

@Bruno

Jaka atmosfera panuje w firmie MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 22 czerwca. Czy jest rotacja?

Na olxie piszą że niby 6 tys netto można dostać jako spawacz. Oczywiście należy to brać z przymrużeniem oka? W końcu nie byłoby rotacji przy takich zarobkach.

Aneta
@4131

Rotacja może być też z innych powodów, nie tylko finansowych. A te 6 tysięcy na rękę to osoby z doświadczeniem tylko mogą dostać? Może ktoś z pracowników podpowie czy pensja podana w ogłoszeniu jest pewna czy raczej orientacyjna i wszystko dogadywane jest raczej na rozmowie?

@Aneta

Niestety ale pieniądze podane w ogłoszeniu nie są takie jakie dostajesz w rzeczywistości większość przyjmowany osób dostaje najniższą krajowa albo i nawet mniej i dostać wyrównanie premia niestety ostatnio zdarzają się też opóźnienia z wypłata do około 5 -7 dni i obcinanie czasów wykonania danej operacji detalu tzw wyrobienia co ma bezpośredni wpływ na premie i brak podwyżek które zgodnie z prawem powinny być więc trochę to demotywuje do pracy w tym zakladzie

@Metchem

Wszyscy się dziwia ze wyplaty opóźnienie a jak przyjdzie do pracy to na czas obecności na zakladzie mają ludzie wyrobienie 8.5h a realnej możliwości pracy jest 7h. Każdy próbuje ściemniać jak może i oczekuje mega premii za sam fakt obecności na zakladzie. A każdy mistrz chodzi i udaje że nie widzi jak to wygląda.

Asia

Czyli według ciebie za brak premii winni są sami pracownicy? Ci, którzy rzeczywiście się przykładają do pracy dostają jakąś premie? Od kiedy te opóźnienia wypłat się zdarzają i czy pracownik jest odpowiednio wcześnie o tym informowany?

Metchem

Wyrobienie nie ma nic wspólnego z tym że szef nie płaci w terminie poza tym czasy na wykonanie danej roboty są zależne od wielu czynników np rodzaju maszyn lub spawarek ilości rodzaju blach itp a jak ludzie mają wyrobienie to znaczy że pracują i za to oczekują godnej zapłaty w terminie więc nie rozumiem Twojej wypowiedzi z której wynika że jak ludzie mają wyrobienie ponad 8 godzin to znaczy że ścinają nie robią i nienależycie im się wypłata w terminie???

Mietek
@Asia

No niestety czasem są wypłaty czasem nie i co najgorsze nikt nas wcześniej o tym nie informuje kiedy będą tylko tyle że szef niema pieniędzy jak będą to wypłaty też będą

Marcela
@Metchem

Hmm to skąd ta stawka z ogłoszenia? Może to jest pensja plus jakaś premia? Są tu premie regularne aby właśnie taka kasa finalnie trafiła do pracownika? Albo może to jest kasa po okresie próbnym?

Betas
@Marcela

Sierpień 2023 stawka na start 18zl /h i się dziwią czemu ludzie nie chcą robić

@edycja

Wypłat jak nie było tak nie ma , każdego miesiąca trzeba się upominać o pieniądze, nie raz trzeba czekać 7,8 dni aż przelew przyjdzie.

Belzebub
@@edycja

Właśnie,w lipcu to było tylko trzy dni opóźnienia,teraz mamy szczęśliwie już 16 sierpnia a wypłaty jak nie było tak nie ma...

@@edycja

Panowie! Jest okres wakacji. Każdy ma prawo do tego żeby pojechać gdzieś i odpocząć. Wojciech chyba też. Musicie zrozumieć te opóźnienia w wypłatach. Jego wczasy to właśnie odsetki z opóźnionych waszych wypłat. Smutne to, że ta firma dalej tak ludzi okłamuje.

Daro

Opóźnienia w wypłatach były powodem, że już tu nie pracujesz? Przeglądając tutejsze wpisy zastanawiam się, czym firma trzyma u siebie ludzi, wysokością wypłat?

Cichy obserwator

Zarządzanie na met-chemie to jakiś żart, wypalają kilka wyróżników detali na raz zamiast wypalić na jeden cały element ,skutkuje to tym że na spawalni walają się tony blach tylko nie tych co ty potrzebujesz , cały czas idą w to żeby pracownik zrobił jak najwięcej nie patrząc na jakość przez co, co rusz wracają jakieś reklamację ,na kontroli siedzi może z 4 gości na całą hale i cieżko żeby za pół godziny kontroler odebrał VT już sam majster chodzi i podbija to za nich żeby tylko robota szła , zwyczajnie się odechciewa się tu pracować

@Cichy obserwator

no i jaki byłby powód tego, że tylko te 4 osoby są na tej kontroli właśnie? pytam, bo raczej sugerujesz, że to dość mało. ile osób potencjalnie powinno być zatrudnionych, żeby tego typu problemy nie występowały? w całej hali ilu pracowników teraz jest?

@Ewa

Co do powodu dlaczego jest tylko 4 kontrolerów to nie wiem ,może ktoś uznał że tyle wystarczy ,może nie ma kandydatów z odpowiednimi kwalifikacjami ciężko mi powiedzieć. Myśle że dodatkowych dwóch kontrolerów na spawali by wystarczyło ,żeby odbiory szły płynnie .Na górnej hali nie licząc biura i magazynu ,jest może coś koło 70 pracowników

Dominika
@Cichy obserwator

A to jakie tam są wymagane kwalifikacje, że ktoś może temu nie sprostać? Zwłaszcza pod kątem edukacji i doświadczenia, to mnie interesuje. No i czy trzeba język znać jakiś?

Helena
@Cichy obserwator

A jest tutaj specjalista ds reklamacji, który się tym wszystkim zajmuje, wiesz coś więcej o tym stanowisku? Wiem z czym wiąże się taka praca, bo mam spore doświadczenie, ale szukam nowej pracy, powiesz czy warto, pod względem finansowym jak i atmosfery w pracy?

Cichy obserwaror
@Dominika

Na spawalnie , czy produkcję nie wymagają niczego bo nauczą cię mniej więcej spawania, chociaż pewnie przychylnie popatrzyli że ktoś posiada książeczkę spawacza ,nawet bez doświadczenia ,język tylko polski i tyle wystarczy , ukraińcy też mniej więcej gadają po polsku ,tylko z filipińczykami się nie dogadasz po naszemu,jeszcze jeśli szukasz pracy tutaj to miej na uwadze że jest tutaj coś takiego jak robienie operacji na czas ,czyli z przewodnika robisz daną robotę i masz określony na to czas ,trzeba mieć 8 godz wpisane w komputer ,za cały miesiąc masz premie ,jeśli jednak nie zrobisz tego bo blach nie ma i nie masz czego spawać to oni się tym nie przejmują i odbiorą ci 10%albo i więcej

@Helena

Niestety nic mi nie wiadomo o takim stanowisku jedynie pod względem finansowym to podejrzewam że góra pani dostanie 20zł na godzinę i będzie to regulowane premią bądź 23zł i premia jeśli będą pamiętać że taka obowiązuje obecnie najniższa krajowa

Helena
@Cichy obserwaror

Wszystkie narodowości na tych samych stanowiskach mają tak samo płacone, czy są jakieś różnice? Za te niewyrobienie się to zabierają 10% pensji czy mówisz tu o premii, bo chyba podstawy nie mogą? Dobrze rozumiem, że spawaczami tutaj zostaje każdy kto ma chęci do pracy?

Paulina

Czy w zakładzie są założone związki zawodowe? może by to poprawiło warunki pracy?

Rogu... , jak czytam te wasz

jak czytam te wasze komentarze to juz po was widać jacyście byli pracownicy , szkoda gadać . każdy z was by chciał zarobić 10 tyś a nic nie robić tylko pić wóde na zakładzie , ale kase zarabiać , a szef to z czego ma zapłacić jak robota nie zrobiona . napierdalacie że jedzie do paryża , palcie mniej i pijcie i jedzice wy też a nie chlanie co weekend do upadłego i w poniedziałek zdychanie bo popiłem i pół dnia pierdolenie ile to ze szwagrem wypiłem . gdy w idziecie po 8 h do domu szef zapierd... i myśli żeby wam dać prace żebyście mogli utrzymać siebie i swoje rodziny . jak jestecie tacy modrzy jak w tych kom.. to czemu nie macie swoich firm jak właściciel ????? , bo jestecie za tępi albo wam sie niechce i tyle . brakuje uczciwych pracodawców i uczciwych pracowników a jeżeli SĄ to i tak sie ich nie docenia .

Maja
@Rogu... , jak czytam te wasz

Poważnie piszesz z tym piciem na zakładzie? Co na to pracodawca? Zdaje sobie z tego w ogóle sprawę?

Zbyszek
@Maja

Tam pili, piją i pić będą. Pracodawca dobrze o tym wie ale gdzie on znajdzie jelenia za 3 tys w tych czasach do takiej roboty?

Bond
@Rogu... , jak czytam te wasz

Z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%. Za dużo ludzi ma (usunięte przez administratora)na swoje obowiązki... Szczególnie Ci, którzy od tego są. Dlatego wszystko idzie jak krew z nosa. Ale tak już jest... Nie tylko w Met-Chem.

@Zbyszek

Nie wpływa to negatywnie na bezpieczeństwo? Co na to ktoś od BHP? Zdarzały się już jakieś wypadki tym spowodowane? Jak wtedy reagują przełożeni?

Były

To co piszą jest prawdą. Rok temu jak pracowałem to spawacze mieli 15 zł za godzinę i im podnosili. Cyrk. W ogłoszeniu wszystko pięknie, widełki godzinowe a jak do umowy to mimo doświadczenia najniższe. Za spawacza dwa lata temu dostawałem DO 3000 a rok temu 3500-3700. Nie na kolejowce. Jak teraz? Dodam że wyrobienie do tej pensji musiało być bardzo dobre. W ogłoszeniu na olx od 6000-9000 brutto przyjmowali a my na zakładzie braliśmy 5000 brutto (3600 na rękę). Kto zapytał kierownika o co chodzi to mówił że to jakaś pomyłka na internecie.

Agnieszka
@Były

A na rozmowie o pracę jakie widełki wynagrodzenia podawali? I jakie wynagrodzenie widnieje na umowie? Macie jakieś premie, którymi można podbić stawkę ?

Były

Oczywiście to 15 zł wyrównywali premia bo najniższa krajowa musi być ale 15 zł brutto to jednak nie bardzo.

Swierczek
@Były

Rok 2023 najniższa krajowa to 23zl lecz nie w metchemie bo tam po podwyżce jest z 18 na 20 zł lub z 19 na 21 lub z 20 na 22 i to oddziały ślusarnia obróbka i CNC plus premia za wyrobienie

Znowu opóźnienia w wypłatach...

Zofia
@Anonim

znowu, to znaczy ktory raz? az przejrzalam wczesniejsze komentarze i w poprzednim miesiacu nikt o tym nie wspominał ze nie placila i ze sa opoznienia

@Zofia

Pani Zosiu, przejrzała Pani ostatni miesiąc? W tamtym roku z powodu opóźnień w wypłatach zwolniło się kilkanaście osób. Widzę że nic się tam nie zmieniło. Dalej pracownika macie głęboko w (usunięte przez administratora) " przejrzałam ostatni miesiąc" gdzie jest PIP się pytam?

stabela

Witam,jakie są godziny pracy w zakładzie? Głównie chodzi mi o kontrolerów jakości i tym podobne stanowiska,nie o spawaczy czy lakiernikow

Kiedyś spawacz

Tam niejeden na malarni nabawił się chorób płuc. Ja osobiście od tych zanieczyszczeń i zadymienia leczyłem się u niejednego lekarza. Jak przestałem pracować wszystkie problemy zdrowotne się skończyły. W lecie na hali ciężko wytrzymać. 40-50 stopni i jeszcze cię napierniczaja że nie zap*** bo wyrobienia i obetną premie. Rotacja ogromna. Większe zarobki dla obcokrajowców i nowych niż dla pracujących tyle lat

Ewelina
@Kiedyś spawacz

Ogromna rotacja, czyli jaka? Ile osób miesięcznie odchodzi? Na stanowisku Spawacza tez jest taka rotacja? Widziałam że szukali kogoś na tę posadę jakiś czas temu. Tutaj też jest się narażonym na te zadymienia i zanieczyszczenia?

Czy pracodawca MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jordan

Tak motywuje zakazem używania telefonów komórkowych i płacą od 18 zł plus premia jak masz wyrobienie daje też wodę do picia bez ograniczeń i zupy za 5 zł a na święta w ramach prezentu dla pracowników jest msza święta żadnych innych dodatkowych pieniędzy niestety brak

@Jordan

A nie uważasz, że wprowadzenie zakazu używania telefonów był czymś spowodowany? :) Wszyscy wiedzą doskonale czym. Najlepiej to byłoby dostać pieniądze za nic i siedzieć na telefonie pół zmiany.

Jordan
@Anonim

Odezwał się następny wazeliniarz Ty taki robotny ? Jakby pracownicy nic nie robili to by firma upadła a jednak się rozwija jak można zakazywać tel w dzisiejszych czasach co to ma być średniowiecze się robi w metchem jak tak beda tylko zakazywać i nic w zamian to ludzie tam nie bedą chcieli robić zostaną tylko majstry i wazeliniarz ale raczej z nich ppracowników nie bedzie Z (usunięte przez administratora) nie bedzie pracownika może w końcu ktoś to zrozumie i poszanuje trochę

@Jordan

W dzisiejszych czasach to się pracuje a nie siedzi na telefonie przy maszynie :)

On 123
@Jordan

A jak ogólnie zarobki w tej firmie obecnie, wiadomo są różne działy.

rob
@Jordan

A widziałeś Panie w marketach LIDL BIEDRONKA itd,żeby siedziały na kasie z telefonem lub kogoś obsługiwały prowadząc prywatne rozmowy przez telefon .

@Jordan

Rozmowa przez telefon w czasie pracy , palenie papierosa powinny być odliczane od czasu pracy

Zofia
@ja

akurat się z tym mocno zgodze, zwlaszcza ze przy maszynie łatwo o wypadek jak sie gada przez telefon, czy miejsca pracy sa jakos monitorowane ?

@On 123

Zarobki w sumie takie jak w większości takich firm od 2500 do 3500 na produkcji na maszynach a spawacze ciut więcej 4000 do 5000 ale to też dużo zależy od premi i nadgodzin akurat na spawalni można ciągnąć nadgodziny więc można zarobić wiecej

Messi10

Portal GoWork - jesteście wiadrem szczyn do topienia ludzkich frustracji.

Lewandowski
@Messi10

Wolności słowa Panie Messi jeśli by pracodawcy traktowali ludzi jak należy nikt by źle niepisał

Messi10
@Lewandowski

Widzę, że masz potężną wiedzę na temat prowadzenia działalności, może ją załóż i daj przykład innym pracodawcom ?

Pw

Jak wygląda sytuacja pracowników w porównaniu z innymi firmami z okolicy zarobki sprawy socjalne gdzie lepsze lub gorsze

cocojambo

W ogłoszeniu na spawacza stawka 22-30, a przychodzi co do czego i tak dostaje się tą najniższą, więc nie wiem po co tak kłamać.

On
@cocojambo

Byłeś na rozmowie w sprawie tego ogłoszenia? Czy naprawde dobrzy spawacze dostaja takie niskie pieniądze?

Witold
@cocojambo

No właśnie, skąd masz to info? :) Jak byłeś na rozmowie to jak ją oceniasz, czego wymagają?

gonzo
@cocojambo

na ogloszeniu w internecie jest stawka od 22 do 30 pln. tyle z4e jak przychodzi co do czego to kierownik muwi ze nie wiezcie internetowi bo internet klamie sam osobiscie to slyszalem przy pierwszej wyplacie jak poszedlem sie dopomniec gdzie ta stawka co na internecie jest napisana

gonzo
@On

1,5 roku doswiadczenia ma na ,,mag i mig,, i na start mi kierownik powiedzial 17 zl brutto i to bylo pod koniec lutego tego roku

mlody
@gonzo

to co podpisywałeś umowę , to widziałeś ile dostaniesz , chyba że nawet nie wiesz co podpisałeś i co to netto i brutto a masz sie za mądrego .

Serio?
@gonzo

Chłopie Ty pisać nie potrafisz to się nie dziw że nie zarobisz????????????

Tomasz
@Serio?

Potwierdzasz albo dementujesz tę informację, że dają tam 17 zła na rękę za godzinę pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne - Pilzno

• Jak się pracuje w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Zobacz opinie na temat firmy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne