Opinie o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

cocojambo

W ogłoszeniu na spawacza stawka 22-30, a przychodzi co do czego i tak dostaje się tą najniższą, więc nie wiem po co tak kłamać.

On
@cocojambo

Byłeś na rozmowie w sprawie tego ogłoszenia? Czy naprawde dobrzy spawacze dostaja takie niskie pieniądze?

Witold
@cocojambo

No właśnie, skąd masz to info? :) Jak byłeś na rozmowie to jak ją oceniasz, czego wymagają?

@cocojambo

na ogloszeniu w internecie jest stawka od 22 do 30 pln. tyle z4e jak przychodzi co do czego to kierownik muwi ze nie wiezcie internetowi bo internet klamie sam osobiscie to slyszalem przy pierwszej wyplacie jak poszedlem sie dopomniec gdzie ta stawka co na internecie jest napisana

@On

1,5 roku doswiadczenia ma na ,,mag i mig,, i na start mi kierownik powiedzial 17 zl brutto i to bylo pod koniec lutego tego roku

mlody
@gonzo

to co podpisywałeś umowę , to widziałeś ile dostaniesz , chyba że nawet nie wiesz co podpisałeś i co to netto i brutto a masz sie za mądrego .

Serio?
@gonzo

Chłopie Ty pisać nie potrafisz to się nie dziw że nie zarobisz????????????

Tomasz
@Serio?

Potwierdzasz albo dementujesz tę informację, że dają tam 17 zła na rękę za godzinę pracy?

HKSOCOM

Szkoda gadac

@HKSOCOM

Ale co szkoda gadać? Aż tak jest tam źle?

Krakowiaczek
@Zainteresowany

Wypłat znowu nie ma na czas!. Prezes na wakacjach w Paryżu!. Dyrektor śpiewa jak mu grają. Czy można coś więcej dodać? Ludzi tu mają za nic. Zwykłego pracownika traktują jak śmiecia. Tylko ten zwykły pracownik jak się zwolni to szybciej się odnajdzie jak te zielone osiołki co płatają się bez celu po zakładzie.

Partoszeckowski
@Krakowiaczek

Ludzie narzekacie w internecie a sami jesteście winni niby niema wypłaty na czas ale nikt się nic nie powie do szefa tylko jak trzeba to jeszcze na nadgodziny wszyscy idą szczególnie spawacze niby tak źle w tej firmie ale każdy liże (usunięte przez administratora) żeby tylko robić a szef będzie robił co będzie chciał bo ma takich pracowników co boją się go jak dzieci baby Jagi a niby dorośli ludzie

Olga
@Krakowiaczek

Tym razem ile czasu opóźniona wypłata :-( ?

Libertarianin
@Krakowiaczek

Może być nawet w Honolulu. Co Ci do tego ? Zazdrość ściska 4 literki ?

Krakowiaczek
@Olga

Wooow. Wypłatę dostałem ósmego:)) Prezes chyba częsie porami bo mu ludzie uciekają jak bociany na jesieni. Brawo panie Wojciechu. Jednak się da ludzi traktować poważnie. Niech Pan pomyśli teraz może o jakimś bonie na święta to będziemy się w pas kłaniać przed Panem.

Olek

Witam. Chciałem się dowiedzieć czegoś pozytywnego o tej firmie bo właśnie szukam pracy. Nie wiem czy ktoś czyta to

Zosia
@Olek

Pozytywnego? Hmmm. Ostatnimi czasy to jest kicha. Wypłaty opóźnione nawet do 3 tygodni. Więcej kamer na zakładzie przez które inwigilują pracowników. Niby dla bezpieczeństwa:P Z pozytywów to to że możesz zjeść obiadek za 4.55zl. Co do kasy to obiecują kokosy a w rezultacie gdyby nie premia to byś najniższej krajowej nie zarobil.

Dominika
@Zosia

Kurczę to słabo trochę. A ta premię to łatwo mozna dostać? Uznaniowa jest czy zależna od wyników?

glod
@Zosia

ten obiadek to w części z naszego socjalu, a gdzie reszta ja się pytam?

Glod2
@glod

Masz wodę z Wisłoki do picia bo w butelkach piją tylko z biura i mistrzowie reszcie się nie nalezy ubranie 1,na rok no i mydlo i pasta tyle socjalu w metchemie reszta pewnie na wakacje idzie dla prezesów bo robakom nic więcej nie potrzeba

Halina
@Glod2

I nie ma żadnego dodatkowego ubezpieczenia, albo dofinasowania do wczasów pod gruszą? Jakieś dodatki na święta chociaż pracownicy może dostają? Cokolwiek? :D

Olek

Czy w tej firmie nie ma nic, co zachęciło by ludzi do podjęcia tam pracy? Tu widzę tylko jest wytykanie błędów. Proszę o prawdziwe opinie. Chyba, że to nie tutaj szukać porad.

maestro
@Olek

Musze Cię zmartwić to są prawdziwe opinie ludzi,którzy tam pracują jeśli nie będziesz lizał du*py majstrą to bedziesz yeabny

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na stanowisko Spawacz MAG 135? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Czy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Juras

Niestety nie nic Ci nieda

Weronika
@Juras

a próbowaliście poruszyć ten temat z szefostwem? może warto spróbować :)

Uwaga na mistrza malarni szuka guza u każdego jeszcze takiego (usunięte przez administratora) to w MetChemie niebylo nigdy a sam nic nie robi bo też pojęcia niema o niczym tylko ludzi podesrywac to jego jedyne zajęcie jedyny jego plus to że jest kolega prezesa ale kiedyś i prezes zmądrzeje i wywali tego oszołoma

Piotrek

Ten z malarni to dokładnie tak jak napisałeś nie rozumie ze go wojtek jeszcze czy ma psuje opinie firmie do spodu do każdego ma jakiś problem A do biura chodzi podpier z 10 razy dziennie.raz widziałem jak gość do niego skoczył to o malo o bramkę sam się nie zabił tak uciekał także taki to typ.tylu ma wrogów co w pilznie ludzi mieszks

@Piotrek

a co ma zrobic osoba z podstawowym wyksztalceniem bez doswiadczenia tak jak mistrz malarni chcacy byc mistrzem bez pojecia o jakij kolwiek robocie trzeba donosic chcacy utrzymac sie na stanowisku i jeszcze premie za to dostanie ...

Jak wygląda ścieżka kariery w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne? Czy trudno jest zdobyć awans?

Rambo

Żeby dostać awans nie musisz mieć żadnego wykształcenia. Mistrz malarni po podstawowej szkole robi świetną karierę. Wystarczy być kolegą prezesa i strzelać z ucha. Na stanowiskach fizycznych sa ludzie z wyższym wykształceniem, no ale Są to ludzie z zasadami.

gonzo

tam kariery nie zrobisz jedynie co to sie (usunięte przez administratora) i nawdychasz szkodliwego dla zdrowia kurzu

gonzo

radze tez uwazac na chlopaka z ukosowarek chudy wysoki zarosniety z tego co wiem to z okolic debicy to samo robi co mistrz malarni

Ms

Brak wypłat na czas premia uwalona za byle co na święta zamiast jakieś premii bądź bonów jak to w innych firmach, dadzą ci -10 procent premii :) i nerwice bo nie wiem czy wypłatę dostanę na święta czy nowy rok

Gonzo
@Ms

Nie polecam tej firmy chyba że ktoś chce się orobic a nie zarobić ja piaskarz dali mi na start 15 zł brutto i to razem z premia i to jeszcze gonią z robotą za te grosze sobie sami rubcie

Udyyin

Co myślicie o dyrektorze produkcji ?

Młody
@Udyyin

Dyrektor produkcji? A kto to? Jest ktoś taki?

Operator CNC

Właśnie miałem tam skladac papiery na operatora, ale po opiniach widac że raczej nie warto.

@Operator CNC

No pomyśl tam od kilku lat są przyjęcia, Czyli albo duża rotacja albo ściemnianie. Odpowiedź nasuwa się sama.

Murzyn

UWAGA firma ostatnio nie wyplaca na czas wypłaty opóżnienia kilkudniowe coraz gorszą ta firma po zmianie dyrektora produkcji od ponad 3lat brak podwyżek ludzie robią od 15zl tylko(usunięte przez administratora)są promowani za podrywanie innych zdecydowanie niepolecam

Nosacz
@Murzyn

To jak nie płaci w terminie wypłaty do zgłaszać sprawę do PIP i się wezmą za dziada bo raczej kasę na wypłatę ma bo pare ludzi dostaje 10 a reszta koło 20

Ewangelista

Ewangelia wg MetChem. Pracując w MetChemie stałem się ubogim żeby swoja pracą Prezesa ubogacić.

Zielona Wyspa

Zakład gdzie garba się dorobisz w sumie większości zakładów w Polsce taki kraj z dykty.

Jakie są mniej więcej zarobki w tej firmie?

Karol

Witam czy jest możliwość zatrudnienia jako spawacs z papierami mag tig bez doświadczenia?

Stefan
@Karol

Aktualnie firma szuka spawacza metodą mag 135, a doświadczenie nie jest konieczne, choć mile widziane. Jednak pracodawca wymaga aktualnych uprawnień. Firma prowadzi też rekrutację na stanowisko operatora obrabiarek CNC. Napisz jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie i będziesz aplikował.

To tylko ja
@Karol

Jak zdasz próbki to cie wezmą za 14.50 będziesz sprawal przez 3 miesiące później ci dadzą 15 i to wszystko nie polecam

@To tylko ja

A jest możliwość pracy bez papierów, aby się przyuczyć lub jak ktoś umie spawać pachwiny (wszystkie pozycje) elektrodą?

Kris
@Karol

Jeżeli przejdziesz próbę spawalniczą to tak

Maly

Czy firma poszukuje konstruktorów ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne odbywa się również w języku angielskim?

Na spawacza i operatora CNC nie, ale musisz znać esperanto.

Janusz

Niby nie ale jak usłyszysz stawkę na godzinę to możesz mówić po łacinie

Mariusz

Nie narzekajcie dobrze jest, najważniejsze że firma się bogaci

To tylko ja

(usunięte przez administratora) jak był tak dalej jest i nie daj cię się nabrać debilnym ogłoszenia ze płacą od 17 na spawalni to jest kłamstwo

Zostaw merytoryczną opinię o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne - Pilzno

• Jak się pracuje w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Zobacz opinie na temat firmy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne