Opinie o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne w Pilzno

prac***

Tutaj podwyżki dostają tylko koledzy Najważniejszych, a inni mogą (usunięte przez administratora) i nikt tego nie doceni, a Ci koledzy Naj to zwykłe nieroby....

henkok

Met chem to kompromitacja ludzi z zywzszym wykształceniem ludzie po gimnazjach lepiej zarabiaja niz ci co ukonczone maja studia ,matolu na cnc zarabiaja po 17 zl a studenci po 9 zl to jest polska

Damian

Kiedy tam pracowałem rok temu każdy był w pracy 1 Maja .. zalosny kierownik powiedział ten ze świetujemy dzien pracy pojsciem do pracy skaranie boskie :S coz mozna jeszcze powiedziec BHP 1/10 warunki pracy 2/10 traktowawanie pracownikow 1/10 Kasa 3/10 Premia -1/10 , a ten zastepca spawalnistwa [usunięte przez moderatora] ? haha

Słyszałem że w MET CHEMIE pracuje się nawet 1 maja. Macie ludzie odpoczynek, pewnie niedługo w Boże Narodzenie do roboty pójdziecie. Za psie pieniądze ludzi się pogania jak woły, szybciej więcej. Paranoja.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne na stanowisko Spawacz MAG 135? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
kot filemon

Witam! Coś czuje że dobrze mi intuicja podpowiedziała żeby się zwolnić z METCHEM. Z tego co się dowiedziałem to jest jeszcze gorzej niż było hehe. PS. Nigdzie na zachodzie nie ma takiej orki jak tu i za tyle co tu, tak jak i takich horendalnych wymagań. Tylko obowiązków dokładać potrafili a problemu już nie rozwiązać sie nie da:)

OSOŚ

KATASTROFA.ZAKŁAD KTÓRY NIE POLECIŁBYM NIKOMU NO CHYBA ZE KTOŚ CHCE WYSTĄPIĆ W TELEWIZJI. CIEKAWE ILE PREMII TRZEBA BYŁO ZABRAĆ LUDZIOM ŻEBY KUPIĆ TE WSZYSTKIE KAMERY.

X

I co dalej

Zaklad jak karzdy nigdzie nie poloza poprostu trzeba pracowac,wymagania bardzo wygorowane,zarobki dosyc marne jak na takie wymagania,srednia zarobkow od 1200 do 2000 powyrzej 2000 tylko paru starych bardzo dobrych fachowcow zarabia.premia ok 20% jesli nie zabierze kierownik za byle pierdole.na wieksza premie trzeba sie niezle ozapie...ac.

wermacht kaput

Taki(usunięte przez administratora) to sie nie interesuje pracownikiem wezmie kase i (usunięte przez administratora)

Talo

Polak Polaka potrafi wyruch...

pawloo

(usunięte przez administratora)jest szefem wszystkich szefów i to tylko on wie oco w tych machlojkach chodzi

henko

Tak jest niema zadnej sprawiedliwosci dosc ze sie tyra w tym syfie to ci premie wezma jeszcze ,ale kiedys to sie odwruci

yyko

Wiadomo majstry siedza na kompie (niektorzy nawet filmy +18) a pracownik musi ładowac plyty 100 kg bo nawet suwnicy niema na witosie a jak dojdzie do jakis zwrotow to po premi bo nie zasluguje powinien(usunięte przez administratora)padnie

juno

Pracowałem na witosie i szybciej bym pilnikiem wyfrezował płyte niz na tych starych rupieciach ,nic niedziała nic niechodzi ale to i tak wina pracownika bo zawsze mozna wiecej

henkooo

Witos to wiezienie a majstry to klawisze czasem wpada kontrola pan L(gosc ktory tylko umie rece w kieszeni trzymac ) ale i tak klawiszowcy wtedy sra.. pod siebie ze strachu ,maszyna sie zepsuje i juz im sie cieplo robi bo trzeba dzwonic a to jak wyrok ,powiadam wam aczkolwiek kiedys sie to stanie zesrac... sie pod siebie

dziusek

Gdzie ty zyjesz kazdy kto jest majstrem ,kierownikiem itp w takiej firmie to albo rodzina albo(usunięte przez administratora). i tyle w tym temacie

pawloooo

3 majster (usunięte przez administratora)niesamowicie ale mowie wam niesamowicie kabluje ludzi zeby dostac pelna premie

znajomy

dodam jeszcze że pracują tam sami znajomi znajomych, którzy się opierdzielają cały dzień i podwyżki cały czas dostają i ruszyć ich nie wolno!!!!

lolo

Nie jestes w temacie bo z tego co wiem to zarabia ponad 4 koła

trol

maj K.G zarabia ponoc 3.200 zl ciekawe(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne - Pilzno

• Jak się pracuje w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Zobacz opinie na temat firmy MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MET- CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne