Opinie o Arma w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Arma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arma w Rzeszów

pytanie

jest w tej firmie opcja dodatkowego zarobku np za nadgodziny czy tylko etat i płaca minimalna ?

Leonardo

Ja też myślałem, że to ważne kwestie są ale firma tak nie uważa mimo braku ludzi do pracy, no nie wiem może miałem pecha, co miesiąc upominałem się o zwrot kosztów używania własnego samochodu i nie chodzi tu o dojazdy do pracy Ci z grupą wiedzą o co chodzi, o ubezpieczenie na życie za które przecież płaci pracownik nie firma, o stróżówkę lub ryczałty za samochód, kurtkę można było sobie równie dobrze gadać do latarki :-) wszystko to już pisałem zresztą. W poprzedniej firmie wszystko to było od pierwszego dnia to myślałem że to norma wszędzie a tu niespodzianka, a najlepsze że w ogłoszeniach wszystko to gwarantują i tak wabią ludzi na to.

Leonardo

Ja z okolic Wawki, a na podstawie jakiej umowy? jaką sobie Pani życzy zlecenie lub o pracę jak ktoś ma grupę inw.

Waldi

szkoda, że tak potoczyła się historia firmy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Arma? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Grażyna

@KutnoMiastoRóż, przypominam, że jest to forum publiczne i nie można nikogo obrażać. Zaczynając dyskusję na forum decydujemy się na przestrzeganie regulaminu. Wszystkie wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane przez admina. Zapoznaj się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin. @$$$$, masz pozytywną opinię na temat Arma. Co sprawiło, że taka jest? @jack, możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat Arma oraz co sprawiło, że taka jest? Na forum są różne opinie. Napisałeś, że firma "wynosi się". Czy szykują się jakieś zmiany? Jak wygląda obecnie jej kondycja na rynku? Wszystkie te informacje są bardzo istotne.

Niki

Słyszałem, że Arma to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy prowadza rekrutację?

jack
@Niki

Nie prowadzą żadnej rekrutacji po woli wynoszą się z Kutna dzięki nieudolności poprzedniego kordynatora grubego stracili większośc obiektów a i te pewno stracą jak będą zatrudniać dalej psychicznych.Na szczęście pozbyli się tej najmądrzejszej pani dowódcy.

$$$
@Niki

Nie prowadzą bo osoby trzymają się rękami i nogami roboty u porządnego pracodawcy który nie oszukuje na urlopach wypłatach itd.

jack
@$$$

trzymają się bo nigdzie poza Armą nie dostaną pracy

$$$$

"Nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma" - jak powiada klasyk! Układ jest czysty, jeśli komuś coś nie odpowiada to niech zmieni pracę i znajdzie sobie lepszego pracodawcę, uczciwszego, lepiej płacącego, który doceni waszą krwawicę, sic.! Czekają na Was z otwartymi rękami! Nie mogę zrozumieć co mają w głowie goście, którzy narzekają i plują na firmę w której tkwią jak kołki nie mając chęci albo możliwości żeby cokolwiek zmienić, odbierając jednak co miesiąc kasę z której tak bardzo są niezadowoleni. A może już tylko plucie im pozostało? Masakra!!!

Jack

O a co się stało z naszą koleżanka RB taka była ładna Amerykańska uczciwa tak dbała o pracowników tylu ludziom pomogła zmienić pracę nie może być, że jej nie ma

ze jak ?

Nie było go w Kutnie od listopada co ty piszesz?

Ze jak?

A skąd wiesz czy jestem z Toruńskiej

OSM

W końcu mamy normalnego kierownika z pojęciem o robocie. Pozdrawiamy Panie Darku.

KutnoMiastoRóż
@OSM

Litości ten kretyn nie wie jaka jest norma godzin w danym miesiącu :)

Hahaha

Już nie długo

Państwowa Inspekcja Pracy

Zapraszamy Państwowa Inspekcja Pracy. Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Oddział w Kutnie Adres: Grunwaldzka 5, 99-300 Kutno Telefon: 24 254 21 90

Szpec w tym zawodzie

Kadra kierownicza mało fachową szczególnie jeden z nazwijmy to kierowników z Krosna

Nie polecam blado wypada na tle innych firm , mało fachowa kadra kierownicza

Luki. S

Uczciwa to była. Jak przyjęli Ryśke na mleczarnie w Kutnie przestała być Uczciwa. Z portierni zrobiła Hurtownie towar idzie drzwiami i oknami

Wojtas

Na tle innych firm tej branży to ta jest uczciwa. Tak trzymać

Jerzy 100

Zajebista firma. Najlepsza w jakiej pracowałem. Duży plus uczciwość, płace bez wałków przekretow itd. Ciężko tak powiedzieć o którejkolwiek firmie z branży ochrony. Ale Arme polecam z czystym sercem.

wer

fakt jest nadal ta oferta na stanowisko przedstawiecila handlwoego..tylko wiaodmpo ze trzeba sie liczyc z tym zze tutaj zarobki w kazdym miesiacy sa inne

Zostaw merytoryczną opinię o Arma - Rzeszów

• Jak się pracuje w Arma?

Zobacz opinie na temat firmy Arma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arma