Arma

Rzeszów

Opinie o Arma

2009-05-14 21:28
ARMA KROSNO - bardzo bobrze oceniam prace w armie , bardzo dobry pakiety socjalny dla pracownikow , ciagle szkolenia ktore wnosza cos nowego, bardzo dobre wynagrodzenie, pomocne biuro gdzie zawsze dostalem oczekiwana pomoco , naprawde solidna firma , nie moge powiedziec nic negatywnego ,z pracy w armie sam azryzygnowalem , poniewaz przebywalem przez ostatnie 2 lata w UNITED KINGDOM
wer 2016-04-05 20:29
fakt jest nadal ta oferta na stanowisko przedstawiecila handlwoego..tylko wiaodmpo ze trzeba sie liczyc z tym zze tutaj zarobki w kazdym miesiacy sa inne
numer 1 2017-01-16 16:24
Żle mi się wcisnęło....wcale nie miało być na plus ale na minus:)
Jerzy 100 2017-05-24 20:52
Zajebista firma. Najlepsza w jakiej pracowałem. Duży plus uczciwość, płace bez wałków przekretow itd. Ciężko tak powiedzieć o którejkolwiek firmie z branży ochrony. Ale Arme polecam z czystym sercem.
Wojtas 2017-07-04 22:25
Na tle innych firm tej branży to ta jest uczciwa. Tak trzymać
Luki. S 2017-07-22 15:24
Uczciwa to była. Jak przyjęli Ryśke na mleczarnie w Kutnie przestała być Uczciwa. Z portierni zrobiła Hurtownie towar idzie drzwiami i oknami
Marko 2017-10-14 21:58
O Rysce to juz urosła legenda w Kutnie, ale to wina Jagodzinskiego, Przyjmuje pracownikow. Daje umowy na 2 lata a po 3 miesiacach zwalnia bo ktos mu plotow nagada. Dobrze ze tego idjoty juz nie ma to moze sie poprawi sytuacja pracownikow i skoncza sie układziki Tylko tu jeszcze kilku macicieli zostalo i powinni ich wy*ebac, Powiem taki to Roman K, Wiesław K. ,Wspomniana Rysia, Tomasz B., MAłgorzata A.
Zostaw swoją opinię o Arma - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arma