Opinie o Arma w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Arma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arma o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arma w Rzeszów

Rysiek

Wiem kolego bo miałem tam iść do pracy bo też mam umiarkowany ale jak sobie poczytałem co ludzie piszą to nam sie z kolegą odechciało i pracujemy w Solid kasa ok ryczałt za paliwo ok dzieki za pomoc pozdrawiam.

@Rysiek

Witam, dobrze zrobiłeś, Arma to (usunięte przez administratora) nieszczęścia dla wszystkich, ale takie są firmy.Pozdrawiam.

Czy w Arma zatrudniani są obcokrajowcy?

grzes

Biorą wszystkich co popadnie ślepy,Głuchy Niemowa liczy sie grupa....

Radek
@grzes

Nie tylko takich psychicznych ludzi tez przyjmują robiłem w tym (usunięte przez administratora) to wiem i oni nazywaja to Ochrona obiektu wstyd tylko gdzie jest inspekcja pracy brak słów.

Sradek
@Radek

Jak można nazwać to ochroną? To nawet cieciowaniem nie można określić . Warunki na obiektach jak w norach . Ludzie którzy ,, pracują ,, jak nie napruci to po jakiś innych środkach odurzających. Zresztą w sumie czemu się temu dziwić. Zarządzanie że aż w pięty idzie. Kierownik był niejaki Andrzej K. Skąd oni go wytrzasnęli , pewnie księżyc albo inne miejsce . Gościu uważał się za wodza i pana wladzce wtrącając się w prywatne sprawy ludzi . Więcej mówił niż robił a tak w sumie to tylko mówił. Pracownicy zamiast do pracy to do lekarza na L4 albo pompa z urlopem jak najdłużej. A reszta dymała godz które dziwnym trafem gdzieś znikają. Tak ciekawe czy ktoś wyżej z zarządzania firmą chociaż raz zajrzał na tą stronę z komentarzami . Ale w sumie czemu miałby to robić . Lepiej wykorzystać przyjemniej czas i pieniądze wyciągnięte z pefron na swoich pseudo ochroniarzy i pracowników porządkowych. Bo tylko na tym opiera się sens i polityka tej firmy . No i oczywiście na premiach sowitych dla kogo trzeba . panie n.i.e.m.c.z.y.k . Nie polecam i odradzam jakiekolwiek doświadczenia z ową ,,armą ,,

elek

Wszyscy kolego obcokrajowcy głuchy bez nogi bedziesz tylko orzeczenie i cie biorą aby dawaj

Maniek

Nie ma za co dziekowac szczera prawda Solid ok poważna firma to wam sie udało tylko nie Arma Głowno bo to nieszczęśćie wielkie ......

Ribo

Arma ogłasza sie na nuzle (usunięte przez administratora) pisza Dozór w Głownie ryczałt na paliwo totalna bzdura (usunięte przez administratora)

karol

Wiem dzieki za pomoc

krzys
@Ribo

Słyszałem ze to oszustwo kierownik przez razem pierdzi w jedna trabke z panem Tomaszem ogłoszenie wystawiaja juz pół roku i nie ma ludzi do pracy i nie bedzie przy tym co ludzie pisza.....

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Arma? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Ribo

Totalna tragedia Kierownicy brak kontaktu kto rano wstanie ten zadzi ryczałtu zero obiecanki cacanki brak inspekcji pracy ludzie pracuja noca pojedynczo

mario
@Ribo

Dokładnie kolego masz racje brak inspekcji pracy

@Ribo

Robiłem w tym bałaganie i wiem kolego

Mario

Uwaga Uwaga nie polecam tej firmy zwłaszcza na obiekt w Głownie zarządza na obiekcie pani, ponieważ kierownika nikt nie ujrzy a korordynator nie ma nic do gadania (usunięte przez administratora) totalne nie polecam,,,,,,,,,

MD Arma - Lublin

Firma wypłaca wynagrodzenia terminowo. Praca na obiekcie - ok, czasami lżejsza, czasami cięższa (zależy głównie od pory roku). Koordynator (kierownik) nie utrudnia pracy, kiedy trzeba coś załatwić to nie ma z tym problemu, jest pomocny. Generalnie nie ma się do czego przyczepić, zobaczymy jak będzie na innych obiektach, bo kiedyś z pewnością ten czas nadejdzie ...

@MD Arma - Lublin

Kierownik działu, chyba o sobie pisał, nie pracownik!.

Cyr
@MD Arma - Lublin

Arma. Ta firma to jakaś porażka. Przez jakiś czas miałem okazję pracować w tym pseudo zakładzie pracy chronionej. Ewidentnie taki układ żeby wyciągać grube pieniądze z pefron na pracowników z grupami. Koordynatorzy zakłamani do cna z chmurami w zależności od tel kierowników bądź dyrekcji. Pracownicy jeśli nie są na urlopach to L4 kosztem reszty , którzy na obiektach bądź punktach do sprzątania. Także kto szybszy to ucieka na wolne. Ale nie ma czemu się dziwić .

Bolek
@Cyr

Bardzo mądre słowa Brawo

Jakie są mocne strony pracodawcy Arma?

Jadwiga

Spokojnie pracujesz nikt się nie czepia ida na rękę ale trzeba być człowiekiem praca jak każde inna.

Irena

Witam, to jest Zakład Pracy Chronionej.Mocne strony pracodawcy, to egzekwowanie od Pefronu przewilejow niepełnosprawnego.A niepełnosprawny nie koniecznie musi to uzyskać w wypłacie minimalnej.

Witam, żadne!!!!!!

Wiecie, czy Arma udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Irena

Witam, pytanie nie na forum, tylko do Army.Nie mogę pomóc, za mało wiem o zainteresowanym Army.

Leonardo

Dobry bajer nowym pracownikom połowa sukcesu kolejny jeleń trafi do Army lub Premium jeden czort. Koordynatorzy wszystko Ci obiecają nie ma problemu dofinansowanie, ubezpieczenie, stróżówkę nawet kurtki z logo ochrona i firmy i twardo co miesiąc będą obiecywać i tak mijają kolejne. Na jednej zmianie policja mnie legitymowała bo skąd mają wiedzieć czy chronimy czy kradniemy w prywatnych kurtkach w nocy. Warunki pracy dla niepełnosprawnych no nie wiem jeśli lubią zapylenie pierwszego stopnia na budowach i mycie, odkurzanie auta po każdej zmianie. Poza tym ok pensja na czas dodatek nocny za własne buty i pranie, gorzej z nadgodzinami. Pracowałem w kilku firmach ta nie jest najgorsza Pozdrawiam.

Antek
@Leonardo

ten kto pisze tą wypowiedz jest idjota ta firma jest normalna ja pracuje w niej 2 lata co potrzeba trzeba mowic do kierownika nie wiem w czym problem tych ludzi ale ja nie mam problemow o co poprosze to mam

@Antek

Witam, jaka firma taka płaca.

Jean Claude Ja Wam Dam

Pracuję w firmie na dwie zmiany od 7do19 i 19do7. Zmiana 7do19 rano przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek obiadek trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański i z grilla do następnie drzemka podwieczorek i kolacja trzy opcje do wyboru i do domciu Zmiana 19do7 nocna to kolacja trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i zimna płyta alkohole powyżej średniej spanko i nad ranem spacerek w zależności od samopoczucie albo spacerek lub seksik śniadaniem trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV i do domciu Wynagrodzenie za pracę to 4500 PLN + nocne 100 % + za święta soboty i niedziele i nadgodziny i 200 % i 500 PLN premia za przyjście do pracy. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej i odtrzymuje rozgrzeszenie Żyć nie umierać Jeszcze przychodzi Pani koordynator i daje jak się chce i gdzie się chce :)

@Jean Claude Ja Wam Dam

Witam, co za głupoty wypisujesz,!!!? Forum też czyta Arma. Mam nadzieję, że już tam nie pracujesz, Opinia zależy od pracowników i od pracodawców.Wystarczy czarna owca i już cierpią wszyscy.! Nie pozdrawiam!.

Wejherowianka

Ktos z was pracuje w tej firmie w Wejherowie lub w woj pomorskim, jaka opinia w tej firmie? Mam zamiar podjac prace w tej firmie

jack

totalny wyzysk,ryczałt za dojazdy tylko na papierze,dodzwonić się do kierownika to cud a uzyskać jakąś odpowiedź to rzadkość w kazdym bądź razie nie polecam, firmie chodzi tylko o kasę z PFRON-u o nic wiecej.

Misiur

WYŁUDZONO MOJE DANE MIESIAC TEMU NA OBIEKCIE W RYKACH NA KTÓRYM FIKCIJNIE PILNUJE ARMA PRZEMYSŁOWA 12.

dane
@Misiur

firmy wyłudzają dane, potem je sprzedają innym firmom np telemarketingowym

dane
@Misiur

potem do ludzi dzwonią automatyczne systemy wywołujące przy których siedzą niczego nieświadomi konsultanci i konsultantki i chcą im sprzedać abonament albo ubezpieczenie albo garki i inne cuda które mają do sprzedania, dlatego tak firmy lubią jak do nich ludzie wysyłają cv z danymi na których mogą zarobić

CCCCCCC459

FIRMA JAK KAŻDA INNA ZPCH ZNALEŹĆ NASTĘPNEGO NIEPEŁNOSPRAWNEGO A TO JUŻ POŁOWA SUKCESU WIELKI OBIETNICE PRZY ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ JAK TO PIĘKNIE I WSPANIALE PRACUJE SIĘ TYLKO ETAT GODZINY NOCNE PŁATNE RYCZAŁT ZA PALIWO PŁATNY ,UMUNDUROWANIE PEŁNE KOMPLETNE STRÓŻÓWKA NOWA ŁADNIE PIĘKNIE PRZED PODPISANIEM UMOWY A PO PODPISANIU CZAR PRYSKA JAK BYŁO ZAMIAST ETAT PRACUJE SIĘ PO 180 GODZIN I PŁACONE JEST ZA ETAT NIE MA PŁACONYCH NADGODZIN ,UMUNDUROWANIE JEST ALE BRAKUJE TO ROZMIARU TO BUTÓW A O KURTCE TO MOŻNA ZAPOMNIEĆ PO CO PRZECIEŻ JEST CIEPŁO I TO JEST KOMPLETNE UMUNDUROWANIE W RZECZYWISTOŚCI TYLKO POLAR I KAMIZELKA Z NAPISEM OCHRONA TAKIE UMUNDUROWANIE O OBUWIU MOŻNA ZAPOMNIEĆ STRÓŻÓWKA JEST OBIECYWANA Z BIURKIEM CZAJNIKIEM KRZESŁEM A NAPRAWDĘ JEST STRÓŻÓWKA 1.5 M NA1.5 M BRAK WYPOSAŻENIA W STRÓŻÓWCE TYLKO KRZESŁO I GRZEJNIK W TAKICH WARUNKI CZŁOWIEK MUSI PRACOWAĆ PRZEZ 24 GODZINY WSZYSTKO JEST PIĘKNIE PRZED PODPISANIEM UMOWY PO PODPISANIU NIE MA NIC PŁACA MINIMALNA NA TYLE MOŻNA LICZYĆ ALE JAK WEDŁUG KOGOŚ PRACA PO 24 GODZINY ZA PŁACĘ MINIMALNĄ ZA 1870 PO 180 GODZIN W MIESIĄCU TO GODZIWE WYNAGRODZENIE TO PRACA MARZEŃ CZŁOWIEK ZOSTAJE NA OBIEKCIE SAM Z PROBLEMAMI FIRMA PORAŻKA KTÓRA TYLKO OBIECUJE JAK TO NIEPEŁNOSPRAWNY BĘDZIE MIAŁ PIĘKNIE PRZED PODPISANIEM UMOWY PO PODPISANIU WYGLĄDA WSZYSTKO INACZEJ

@CCCCCCC459

no jak niepełnosprawni się dają złapać na obietnice i się godzą na takie warunki to firma korzysta i ma pracowników za darmo

@CCCCCCC459

wiesz ilu jest w kolejce ludzi chętnych pracować na takich warunkach? ludzie zrobią wszystko, żeby cię wygryźć ze stanowiska i pracować na nim

@CCCCCCC459

ludzie są jak wygłodniałe psy i zgodzą się na takie warunki, żeby mieć prace, więc po co firma ma coś zmieniać na lepsze skoro w kolejce do pracy są inni?

KIEPSKI FERDEK
@darmo

ty idź do psychiatry i przebadaj się szczegółowo i bardzo dokładnie niedorozwoju ! Skąd brać tych niepełnosprawnych ! A po drugie roboty w takich pseudo firemkach jest mnóstwo tylko tacy jak ty robią darmo za darmo bucu ! Bo ja nie darmo !

@KIEPSKI FERDEK

polecasz tego psychiatre u którego ostatnio byłeś?

Kiepski Ferdek
@darmo

polecam ci a jest to Jasnowidz Jackowski bo tobie prawdziwy psychiatra nie pomoże :)

@Kiepski Ferdek

przepowiedział kiedy firma upadnie?

Patiiiiii
@CCCCCCC459

Czy orientuje się ktoś czy wyplatybz umowy zlecenia sa juz na kontach ?

AntochaImadlo
@CCCCCCC459

Szkoda zeby pracownik mial spac moze mu lozko jeszcze trzeba wtawic

Jan
@darmo

Pracy jest od groma,zwłaszcza z 2 grupą, a i z 3,wystarczy pójść osobiście, a nie wysyłać CV bo się nie chce pójść

Rafał

ARMA KROSNO - bardzo bobrze oceniam prace w armie , bardzo dobry pakiety socjalny dla pracownikow , ciagle szkolenia ktore wnosza cos nowego, bardzo dobre wynagrodzenie, pomocne biuro gdzie zawsze dostalem oczekiwana pomoco , naprawde solidna firma , nie moge powiedziec nic negatywnego ,z pracy w armie sam azryzygnowalem , poniewaz przebywalem przez ostatnie 2 lata w UNITED KINGDOM

numer 1
@Rafał

Żle mi się wcisnęło....wcale nie miało być na plus ale na minus:)

@Rafał

Minimalna płaca to bardzo dobra pensja? Jakie szkolenia? Jakie pakiety socjalne?

Jadwiga

A jaki zakład pracy chronionej i nie tylko płaci ponad program ja się z tym nie spotkałem najniższą krajową placa wszędzie bez żadnych dodatków

Max

Nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy, na początku niby wszystko ok, ale potem pokazują jacy są naprawdę, zdarzyła się sytuacja że niespodziewanie straciłam przytomność w pracy, kilka dni spędziłam w szpitalu, dostałam zwolnienie lekarskie a dopiero kilka dni po zakończeniu L4 kierowniczka mi mówi że jak nie wyślę świadectw pracy to mi nie zapłacą ani grosza za okres trwania L4 gdzie w dodatku wypadek nastąpił w miejscu pracy, jeszcze nigdy nie spotkałam się z czymś takim w żadnej firmie:-\ (jeśli prosili o świadectwa pracy to przed podpisaniem umowy), olewają kontakty i telefony, nie przyjeżdżają gdy jest taka potrzeba, dodam że cały czas szukają ludzi i nikt nie chce się zatrudnić w tej firmie i już rozumiem czemu; radzę omijać szerokim łukiem bo to nie zakład pracy chronionej a (usunięte przez administratora), wykorzystują niepełnosprawnych(usunięte przez administratora)

@Max

I tu się nie zgodzę byłam zatrudniona w firm nie arma i nie narzekam po świadczeniach mam zamiar ponownie wrucić koordynatorka spoko firma niczzego sobie teraznigdzie nadgodzin nie placa więc robi się 7 H i do domku .a robić trzeba wszędzie za darmo kasy nie dają pozdrawiam

Anonimus

Arma woj.lubelskie Nie podoba mi się. Na obiekcie i wokół trzeba sprzątać o czym nie było mowy przed podpisaniem umowy. To nie żadna ochrona tylko cieciowanie dobre dla starych kapuśniaków, zresztą i tak wszyscy tu pracujący są 55 plus, niektórzy tuż przed emeryturą. Trudno się z dogadać. Cały czas ktoś albo na zwolnieniu albo na zaległym urlopie, trzeba pracować za innych. Swoją drogą skąd mają tyle dni urlopu ? Ja miałem 2 razy mniej dni urlopowych niż w poprzedniej pracy przy takim samym przepracowanym czasie. Trudno się dogadać z koordynatorem, jak jest jakiś problem to z gębą i pretensjami wyskoczy. Nie polecam.

Jasiek

Szkoda, że tak zakończyła się działalność bo sporo osób straci pracę!

Grażyna

@Leonardo, czyli umowa o pracę jest tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności? Tak zrozumiałam z Twojej wypowiedzi. Wyprowadź mnie proszę z błędu, jeśli się mylę. Dziękuję za Twoją odpowiedź! Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w Arma? Czy praca w tej firmie odbywa się normalnie?

antos
@Grażyna

tak nie ma jakiś problemów wszystko zależy od pracownika jeśli będzie sam w porządku to nikt o nic się nie czepia.Arma jako jedyna firma w Lublinie jest uczciwsza z firm ochroniarskich wliczając też Solid te dwie firmy nie czepiają się pracowników o byle co w porównaniu do konkurencji jednak pamiętajmy że kierownicy w Arma są bardzo w porządku i wyrozumiali dla pracowników,Umowy o pracę są dla osób z orzeczeniem ale również muszą mieć świadectwo pracy z innej firmy ochroniarskiej co najchętniej skutkuje otrzymaniem umowy o pracę na długi czas o ile pracownik będzie się wykazywał pozytywną opinią i wywiązywał z powierzonych mu zadań na danym obiekcie praca jest miła i przyjemna nie ma co narzekać.Jeśli chodzi o nadgodziny w zależności od wypracowanych można mieć mc wolnego lub dłużej zależy ile nadgodzin jest wypracowanych to są w tym czasie wypłacane normalne pensje jak za obecność w pracy czyli załóżmy możemy mc być w domu gdzie kolwiek chcemy i mamy płacone za mc więc serdecznie polecam współpracę z ta firma szczególnie osoby posiadające orzeczenia pracodawca jest w porządku do dogadania się

Zostaw merytoryczną opinię o Arma - Rzeszów

• Jak się pracuje w Arma?

Zobacz opinie na temat firmy Arma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arma