Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski w Brodnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski w Brodnica

BylyPracownik

Piszą o tym, że firma zwolniła kilka osób i atmosfera się polepszyła a prawda jest taka, że musieli coś z tym zrobić żeby ktoś tam pracował. Zero podwyżek, zero socjalu. Niestety ale to kolejna firma która padnie po przejęciu sterów przez następcow prezesa czyli wychowanych pod kloszem z dala od rzeczywistości. Ktoś niżej pisał o kompetencji obu Pań z góry, która jest na poziomie zero, obie są tam słupami, siedzą w biurze tylko po to aby coś robić, rekrutacja przebiega w sposób śmiezny, zatrudniane są osoby bez pojęcia, nepotyzm i kolesiostwo. Nie polecam tego zakładu.

@Nędza

To w jaki sposób można wywalczyć większe wynagrodzenie niż najniższa krajowa? W grę wchodzi jakaś premia, czy można coś zrobić, aby podstawa była po prostu większa? Masz jakieś cenne wskazówki, które mógłbym wykorzystać?

Zofia

Pisano tu, że atmosfera się poprawiła, więc chyba spróbuję do was trafić ;p Widzę na stronce, że akurat szukają magazyniera, mam uprawnienia na wózki czyli chyba bym się nadawała :) Tylko powiedzcie proszę, jest w ogłoszeniu zapis "odpowiednie wynagrodzenie- adekwatne do osiąganych wyników", co to znaczy? Co miesiąc macie premie zależne od wyników? To ile podstawa obecnie wynosi?

@Met

Czyli co, z plusów tylko jest dobra atmosfera? Niby zawsze coś, ale szkoda braku socjalu i dodatków.. Ktoś tu wspominał o zwolnieniach, często się zdarzają? Czy raczej jak ktoś robi to nie będzie problemu? Umowa o pracę jest na start? Ile tu już pracujesz tak w ogóle? Może wiesz jak stoją teraz z przyjęciami? Bo jednak gdzieś pracować trzeba, i chyba wyślę tu do was cv:)

Pracownik teraz

Zapomniało mi się dodać że pani Agnieszka też z góry bardzo miła także warto pracowac.

Piotr Nowy wpis

Jest zapis o pracy zmianowej. U nich na stronie internetowej, Przy proponowanej robocie dla Mechanika maszyn i urządzeń do obróbki metali. W jakich więc godzinach pracuje się tu na zmiany?

Ds Nowy wpis

Doszły mnie słuchy, że firma jest niewypłacalna. Może się ktoś wypowiedzieć? Czy to prawda? Ponieważ widzę ogłoszenia dotyczące pracy.

xyz Nowy wpis
@Ds

A co wspólnego mają ogłoszenia o pracę z niewypłacalnością?

Kto coś miarodajnego wie o pracy kontrolera jakości? Praca jest na zmiany? Może wolno się dowiedzieć także o stawkę zarobków w przypadku osoby z rocznym doświadczeniem w jakości. Z góry dzięki za pomoc! :))

Co się dzieje??
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Znikają niepochlebne komentarze co do zakładu, czyżby osoby zarządzające przejmowały się aż tak prawdziwymi komentarzami, jak ostatni post, którego nie ma gdzie ktoś napisał, że szef “wyzywa osoby opuszczające zakład od zdrajców…” oraz że ogólnie perspektywy są słabe? Bo są. Zatrudnione są osoby po znajomości osób z biura bez wykształcenia i doświadczenia w branży. Socjalu brak.

Rozmowę kwalifikacyjną w Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży?
Leszno

Może ten ktoś, kto dostał pracę specjalisty ds. sprzedaży ok. pół roku temu, napisze, jak poszła jego rekrutacja? Interesuje mnie ile było etapów, jak długo trwały, na czym polegały naturalnie też. Chyba będę czekać na powtórkę naboru, a warto już wiedzieć, jak wygląda. Tak uważam ;)

Edzia

Ta rekrutacja tam to w ogóle się odbywa w urzędzie pracy czy w firmie, jak to tam wygląda? Interesuje mnie dokładnie praca jako sortowacz, tylko też nie wiem właśnie, czy mają jakieś oferty aktualne, bo jak w ogóle wchodzę w tą co tutaj jest, to mi wyświetla że już niedostępne… Ciekawe teraz, gdzie w ogóle pytać o tą pracę.

BylyPracownik

Basia
@BylyPracownik

Coo a za staż pracy nie dają nawet jak poprosisz?? Serio żadnych benefitów nawet multisporta?jezeli będę sumiennie wykonywać obowiązki to nie muszę się martwić zwolnieniem?

Nędza
@Basia

Nie ma nic za staż pracy. Jak samemu nic nie wywalczysz to możesz 20 lat pracować za najniższą krajową. Pracownicy są największymi wrogami tego zakładu. Jak coś umiesz i zarabiasz nieco więcej to jesteś jeszcze większym wrogiem bo nie robisz za najniższą krajową. Multisport? Żarty... Tu jest dobrze jak jest w co ręce wytrzeć i Ci światło zapalą... Na święta nie ma nawet złotówki premii. Atmosfera jest bardzo kiepska, perspektywy jeszcze gorsze. Osoby zarządzające bez żadnego doświadczenia w branży, kompletnie zieloni, tak jak ktoś już prędzej napisał- nepotyzm i kolesiostwo... "Wnętrze" firmy jest kompletnym przeciwieństwem tego jak ta firma wygląda z zewnątrz... Całe szczęście to dla mnie już przeszłość.

@Nędza

Napisałeś o perspektywach że słabe. To znaczy że nie ma szansy na żaden awans? Jak potrzebują kogoś na wyższe stanowisko to biorą z zewnętrznej rekrutacji a nie dają szansy komuś kto już pracuje i zna temat?

Awans

Biorą po znajomości, ktoś napisał prawdę ludzie z rzetelną wiedzą mają siedzieć i być spełnionym za pracę za najniższą. Kompetencja schodzi na drugi plan, ważne żeby zapchać się swoimi ludźmi bez pojęcia o biznesie.

@Nędza

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko brak w Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Pracownik teraz

Atmosfera bardzo dobra gdy zostało zwolnione kilka osób. Teraz można się dogadać co do stawki nadgodzin pracy jaka się robi itd. Pani Karolina z góry najrzetelniejsza a nawet lepsza od samego prezesa. Bardzo polecam jak ubiega się ktoś o pracę to tylko z nią. Nowy dyrektor za bardzo się madruje.

@Pracownik teraz

To kogo zwolnili, że wpłynęło to tak pozytywnie na atmosferę? Nadgodziny rozumiem macie ekstra płatne? Standardowe ile? Często te nadgodziny wpadają?

kandydat

Rozmowa o pracę w tej firmie to jakiś gruby żart. Człowiek się zwalnia z pracy żeby dojechać na rozmowę, a w ostateczności na miejscu dostaję informację, że prezesa jednak nie będzie i na razie tylko wstępna rozmowa z jakąś Panią kadrową, która nie była w stanie udzielić żadnej informacji, ani co do zarobków, ani co do zakresu obowiązków, kompletnie nic. Pani obgadywała na rozmowie pracownika, na którego miejsce szukano zastępcy i określała go jako niekompetentnego i nie nadającego się do pracy w tej firmie. Nie polecam, kompletny brak profesjonalizmu.

Zofia

Clara
@Zofia

Proszę dostawa to najnowszy zeza krajowa. Przez okres próbny zero premii itp. Atmosfera sfera i pracownicy ok. Warunki pracy to zależy kto czego oczekuje. Zero socjalu.

Gigi
@Clara

Po okresie próbnym premie jest na jakim poziomie? Zwykle takim samym czy różni się w zależności od wyników? Czemu nie ma socjalu? Pracownicy się nie domagają dodatków do wypłaty?

Met
@Gigi

Czy masz wyniki pracy czy nie wypłata i tak będzie taka sama. Podwyżki tylko dla tych którzy mają najniższą krajową. Tu nie dostaniesz automatycznie żadnej podwyżki jeśli sama nic nie wywalczysz nawet jak robisz kilka lat. Socjalu zero, premii rocznych zero, dodatków na święta zero. Nie polecam- tu pracownika się nie szanuje, niczym nie motywuje. Lepiej iść gdzieś indziej.Socjalu nie było, nie ma i nigdy nie będzie. Firma w okolicy ma bardzo słabe opinie.

@Met

Na stronie piszą, ze szukają kontrolera jakości i magazyniera. Gdzie są lepsze warunki? Pisaliście o minimalnej krajowej, to tyczy się każdego stanowiska w zakładzie? Ten brak socjalu tez? Kurcze, liczę na to, ze jednak coś się zmieniło w tych kwestiach bo mieszkam blisko i dobrze by było tu pracować:) na ile zmian pracujecie tak poza tym? Co z nadgodzinami?

Cbr

Nie polecam tego zakładu. Lidzi mają za nic. Ktoś się stara chodzi zetelnke do pracy i tak zwolnią. A inni nagminie chodzą na chorobowe a nadal pracują. Kierownictwo Nie potrafią porozmawiać z wieloletnim pracownikiem dać mu dalej szanse tylko zwolnić najlepiej

;-)
@Cbr

Najwidoczniej czymś sobie zasłużyłaś/eś. Robienie bubli, zatrzymania też są brane pod uwagę. Co do kierownictwa to jest ugodowe, wymagają rzetelnej pracy ale idzie się z nimi dogadać.Pracę dostałam w firmie bez znajomości, uważam że nie ma tam tzw. kolesiostwa a zachorować każdy ma prawo, widać że ci się tam dobrze pracowało. Pozdro

Czy w Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski są szkolenia zewnętrzne?

XXX

Są chociaż zależy jaki dział. Pracownicy produkcji i operatorzy uczestniczą raczej w szkoleniach wewnętrznych. Pozostałe działy od czasu do czasu w zależności od potrzeb uczestniczą w różnych szkoleniach zewnętrznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Miejscowy.

Dla pracowników fizycznych Nie ma nic.

Stary pracownik
@XXX

Dobre jeśli wyjazdy z wnukiem szefa jako opiekun nazywacie szkoleniem to brawo

@Stary pracownik

Serio tak miałeś? Płatne chociaż? ;p

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski?

Młody

Nie

Aaaaaa

Zgadzam się w 100 procentach w tym zakładzie nie ma żadnej przyszłości ani kultury pan arek i pani Agnieszka pozwalają sobie na wszystko nie szanując pracowników a później oczekują niewiadomo czego omijać szerokim łukiem

Ogon
@Aaaaaa

Pan Arek to już przeszłość :) Atmosfera znowu ok, wiec zapraszamy!

@Ogon

O proszę to fajnie, że atmosfera już ok jest. ;) A jak do tego doszło, że ten Pan stał się przeszłością tutaj?

Jak często w Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 27 stycznia na InfoPraca.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nie ma szkoleń.

Kandydata

Widziałem ostatnio ogłoszenie na operatora cnc. Chciałem zapytać jak z wypłatą. Jakie są stawki?

Stary pracownik
@Kandydata

Pracowałem w tej całkiem nie dawno i szczerze nigdy nikomu nie polecę tej firmy. Socjalu nigdy nie było i pewnie nie będzie. O pracowników produkcji wogole nie dbają

@Stary pracownik

Ale tu chodzi jedynie o dbanie z perspektywy materialnej, że czujesz, że się nie opłaca czy jeszcze jakieś inne rzeczy się dzieją?

@Kandydata

Ile wywalczysz tyle masz. Nie ma konkretnych stawek ile za co. Nie ma żadnej polityki płacowej, plany były i na tym się skończyło.

Dorota

Firma zajmuje się produkcją komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, armatury wodnej, armatury gazowej. Spółka dział na rynku od 1983 roku. Na temat ofert pracy przeczytacie w linku http://mikro-met.pl/pl/oferty-pracy_a4. Dajcie znać, czy polecacie pracę w Mikro-Met, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Herman
@Dorota

Nie polecam jest tragedia brak jakichkolwiek benefitow

Mam pytanie odnośnie zarobków ponieważ zamierzam zmienić pracę i chciałbym wiedzieć mniej więcej ile w tej firmie można zarobić jakie stawki i czy można sobie dorobić w formie nadgodzin do pensji , oraz ilu zmianowy system pracy i ogólnie jaka atmosfera w pracy . Prosiłbym o rzetelną odpowiedź z góry dziękuję.

Kapusta
@Zainteresowany

Kiedy ja pracowałem kilka lat temu były nadgodziny w weekendy. Stawka była zależna od umiejętności, jedni dostawali najniższa, a inni drugiej lepszej wypłaty nigdzie w Brodnicy by nie dostali.

@Zainteresowany

Najniższa krajowa, premia uznaniowa, trzy zmiany, brudno, zimno i ten fetor... Obiecują złote góry itd.... Ale lepiej kupić kilka nowych BMW, a co... Brak socjalna, talonów świątecznych, paczek dla dzieci itd. Atmosfera bardzo kiepska. Omijać szerokim łukiem ten pseudo zakład pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski - Brodnica

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski?

Zakład Produkcyjno-Handlowy Mikro-Met Grzegorz Kłosowski
  • Limbowa 2