Opinie o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy WEGA-A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w WEGA-A Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Laczek

A te premie to w tej wedze jakieś są?

Fatih

Z ta atmoserą to przegięcie - każdy przecież jeździ:D. Ważne że Wega płąci

Nie polecam

Brawo nareszcie ktos napisał jak jest lojalka na 1 rok za 5tys wyplata owszem podstawa na konto nawet 9 ale juz 2 czesc tzw delegacje w grudniu wpłynęły chyba 14 starzy kierowcy strasza zwolnieniem zeby dostawali dalekie trase i robili km bo we wedze jest tylko 51gr a ponad 12500km jest 55 i zarabiaja po 8 tys a logistyka same (usunięte przez administratora) w rurkach wystarczy krzyknac i juz zmieniaja trase

Magnesiarz

Ile można, pisać jak jest na prawdę :D Chodźce wszyscy do Wegi, po podpisujcie lojalnościówki na 5 tyś zł... Zobaczycie ile zarobicie :D Kuczyk wam da 9tyś ba 10tyś na mc i 3 panienki :D I ta praca z super ludźmi... każdy każdemu chce wbić nóż w plecy o lepsze trasy, a ten tu wypalił z atmosferą w pracy do której się chodzi z przyjemnością xD Wypłata na czas to raczej standard... pomijając szczegół że jest 10-tego a lista dodatkowa (czyli to czego wam nie zdążą rozliczyć) czasem i do 18... O częstych premiach nie będę się wypowiadał, bo jest o to na firmie wojna cały czas... Takie pierdoły to mógł wymyślić tylko ten nowy kapeć od rekrutacji. Zresztą po wypowiedziach widać że propaganda biurowa działa pełną para :D

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Team Leader w firmie WEGA-A Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Delikatny

Wega to fajna firma, przede wszystkim dba o pracowników. Wypłata jest całkiem przyzwoita i do tego zawsze na czas, często są premie. Ja pracuję z super ludźmi i z pewnością to ma znaczący wpływ na atmosferę w pracy do której chodzi się z przyjemnością.

Son

Ludziska piszą że realne. Ja będe startował gdzieś w marcu jak mi sie teraz kaganiec kończy

ptys

Cześć, mam propozycje pracy od WEGI i obiecują 8 tys jest to realne i możliwe ? Poradźcie co i jak

Busik

Czy są jakieś nowe przyjęcia do firmy ? Jaki jest system pracy i ile można wyciągnąć? Mam 15 letni staż . Czy to biorą pod uwagę? Dziękuje za informacje.

Barc

Serio? Wega ma chyba dostyć duzo zmian ostatnio i myślisz ze ludziska za grosze by przychodzili?

Pols

No sa kierowcy raczej ta elita starych szoferow co jak nie dostaja dobrych rajek to strasza logistyke ze sie zwolnia i zarabiaja po 9tys na konto a ty dostajesz syf bo jestes mlodym kierowca i masz gowno do powiedzenia.

Barc

No ale przy takiej jeźdezie to kasa chyba jakaś wyższa jest nie?

Pols

Jedziesz na tydz zjezdzasz na wekend jedziesz pozniej na 2tyg tez zjezdzasz na wekend ale w praktyce wyglada to ze woza cie firmowym busem i max jestes 1dzien w domu bo zjedziesz w sobote popoludniu a z niedzieli na pon w nocy zawoza cie do auta

marcin

napiszcie jaki system pracy jest co weekend w domu czy co 2tygodnie

Rajkol

widziałem że szukają kiero na autotransporter - ktoś może pracuje od niedawna i podpowie ?

mario
@Rajkol

kolego dostaniesz nawet 9 tysiecy ale za 3 miesiace.po 3 godziny snu na fotelach przez pierwszy tydzien puzniej przez reszte 3 miesiecznego okresu prubnej bedziesz spal po 3 godziny i na pauzie musial rozladowywac auta bo bedziesz zakims jezdzil.no i auta po milionie kilometrow tojest masakra.kolego 3 razy sie zastanow .pozdrawiam

Steper

I taki mam zamiar, Papierzyska już wysłane. Mam nadzieje że sie jakoś szybko ogarną..

xyz

To nie pytaj tylko sie zatrudnij na 1-2 miesiace i zobaczysz jak to wygląda faktycznie w firmie. A tak to ci każdy opowiada swoje.

Steper

No bo tak jest to co mam pisać...Szukam info o wedze po po nowym roku coś muszę z sobą zrobić, a ze mieszkam niedaleko to pierwsze co pomyślałem o nich

Grudziol

Logicznie żeś to panie wytłyumaczył:D. Też sie spotkałem z takimi sytuacjami i w jedna i w drugą strone:D. Info nigdy za dyuzo.

Steper

Chłopie...jaki biurowiec??? Roboty szukam to pytam! Od tego chyba są fora. A znasz Polaków - tam gdzie robi sam to wszystko jest cacy i pięknie. A jak odejdzie to nadaje. Czasami prawdziwie a czasami dla fanu.

FanRozczochranego

Dziwne jest to ze znajac kupę lat goscia z wegi, szukasz informacji w internecie... znowu jakiś wegowski biurowiec probuje zablysnac przed szefostwem?

Zostaw merytoryczną opinię o WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w WEGA-A Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WEGA-A Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

WEGA-A Sp. z o.o.