PILCOM Piła

Piła

Opinie o PILCOM Piła

anonim 2011-02-10 14:38:42
Bardzo dobrze współpracuje sie z Firma Pana [usunięte przez moderatora], jest super wykonawcą i zna swoje rzemiosło bardzo dobrze. Zawsze bedziemy brac go do wykonywania zadan ---pozdrawiam Dyrektor PUS Spadochroniarz Jerzy Chaberski
magik 2014-01-24 13:17:40
cos mi sie zdaje ze po wykonanym zleceniu w czerwiensku jednostka wojskowa pan własciciel firmy zlecenia od (usunięte przez administratora) juz nie otrzyma pozdro (usunięte przez administratora)
Tedy 2015-09-23 19:30:08
Robił tam gość przez jakiś czas ostatnio i dał sobie spokój z ta niby firemka , zaden szanowany serwisant nie bedzie tam robił. Pozdro dla M&M leszczu
Kris 2016-06-21 20:35:01
W nawiązaniu do poprzednich wypowiedzi, mogę tylko dodać iż praca w tej firmie od ponad roku dała mi duże możliwości rozwoju. Zdarzają się trudne zadania ale
duża wiedza i doświadczenie przełożonych pomogło mi bardzo przy zleconych zadaniach.Wynagrodzenie premiowe jest wcale nie jest małe.
Mogę liczyć zawsze na pomoc i wsparcie nie tylko w sprawach zawodowych.
Co do NEGATYWNYCH nie zadowolonych głosów to wydaję mi się iż ich nie zadowolenie wynika z braku sumienności oraz szacunku do przełożonych.
Pewnie chcieli zarabiać po 5 tysia i się nie spocić.
Polecam prace w tej firmie.
Krzysiek
Ja 2016-06-28 20:16:04
Ludu mój jakich przełożonych same konowaly .wyzysk brak szacunku i i konfidencja. Pozdrawiam
Pilanin 2016-11-25 08:11:49
Krzysiu to d u p e panu M&M liże za dnia i nocy. A firma nawet nie potrafi specyfikacji kabli zamówić . A co do obsługi central to nawet szef ma sporo problemów . certyfikaty jedna sprawa a zdolności druga . Leszcze i tyle
Zostaw swoją opinię o PILCOM Piła - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PILCOM Piła