CCC S.A.

Opinie o CCC S.A.

www.gda.pl

powiem krótko praca w NG 2 to koszmar kierownictwo asympetyczne -to (usunięte przez administratora) nie polecam

Anonimowa Pani Kierownik

Więc nigdy nie pracowałam dla NG2 jednak składałam tam swoją aplikację na pewne stanowisko biurowe... jedyne co mogę stwierdzić to kompletny brak profesjonalizmu ze strony HR ,brak informacji i co gorsza NIE czytanie CV osób aplikujących. Po czasie kiedy Pani z kadr postanowiła się ze mną skontaktować poziom interview był żenujący itd, w związku z czym odmówiłam dalszych spotkań. Moje osobiste odczucia: dużo osób pracuje tam przez znajomości a w momencie kiedy dostają CV od kogoś kto rzeczywiście na stanowisko się nadaje to zapraszają go tylko dlatego ażeby zapełnić miejsce na liście a wybierają i tak znajomych, którzy nie mają zielonego pojęcia względem stanowiska. Oczywiście od czego są szkolenia... pytanie tylko czy kto może szkolić pracowników tym samym nie mając podstawowej wiedzy. Jest to sytuacja z życia wzięta gdyż na to stanowisko , na które aplikowałam zatrudnili moją koleżankę ze szkoły średniej ,która nie mówi w języku obcym a w wymaganiach na stanowisko było zaznaczone ,że język obcy jest bezwzględnie wymagany. Jednak koleżanki mąż jest długoletnim pracownikiem NG2, rozumiem ,że łatwiej zatrudniać osobę ,którą się zna pod warunkiem ,że spełnia ona kryteria i nie marnuje się czasu osób trzecich!!! Jakby nie było jestem zadowoloną Panią Kierownik w innej firmie a czas poświęcony na NG2 nie był stracony gdyż dowiedziałam się dla jakich pracodawców warto ignorować!:)

na waciki

..na waciki dla Twojej (usunięte przez administratora) ci nie wystarczy,a za te 1200 twoje ja zostanie zdeptane na zawsze.Idź lepiej ulice zamiatać ,chociaż posprzątasz jakiś tam brud,bo brudu jaki jest w NG2 nik nie jest w stanie wyczyścić,już nikt...Prawo pracy tam nie funkcjonuje,albo oni maja swoje prawo...-(usunięte przez administratora)..Chroń nas panie przed NG2...(usunięte przez administratora)

niedlakaprzyszłość

O czym wy piszecie?To najbardziej wykształceni egoiści na ziemi NG2.Alkoholizm to tam norma,a może psychologiczna potrzeba po pobycie w "domu wariatów" jakim jest fabryka śmierdzących butów..Urlopy wykorzystywane są przez pracowników na orgie pijackie.Ale co im pozostało?Konsumowanie swojego gów..na.Tam rozwój oznacza -DNO.Aż smutno się robi,gdy się patrzy na takich (usunięte przez administratora) (brygadziści) jak (usunięte przez administratora) ,smutno ,że ten kraj tak naprawdę nie upada przez polityków tylko niedokształcone prostactwo z NG2...Pracować w tym bagnie można ..lub trzeba-aby móc czym zygać w domu...Swoją drogą zastanowić się trzeba kto tych buraków kocha,te ich kobiety nie widza co mają??

rekrutacja online, zadzwonili i zaprosili na rozmowę

"Jakie masz doświadczenie" "Co planujesz w życiu" "Jaka dostępność"

spid

Masz rację,to fabryka (usunięte przez administratora) -ze mną na czele.Sprzedaję wszystkich bo muszę żyć takie życie.A najlepiej włada się prostakami i biedotą---bo i tak muszą... Zwolnijcie mnie,he-marzenia.Kto się nie dostosuje ten na ulicę ...

polska upada

Dziadostwo za grosze...Unikajcie tej pracy-bo wizyta u psychiatry gwarantowana...(tysiąc dwieście po roku tyrania tysiąc czterysta)Pracuję tam dwa lata ale już jestem alkoholikiem i dno na dnie...

baza

ja tam nie nażekam. Są w tym zakładzie zakały którzy tylko psują opinie tej firmy. Pracują tam ludzie na których można polegać choć jak patrze na (usunięte przez administratora)jak faworyzuje swoją (usunięte przez administratora)to mnie szlak zalewa. No cóż i takie (usunięte przez administratora)chodzą po ziemi , tylko to krzywdzące dla innych. Nie wiem, (usunięte przez administratora)nie widziałem na (usunięte przez administratora), narazie poznałem go z dobrej strony i puki co to jest OK. Pozdrawiam tych wszystkich co zdzierają się czasami dla pustych idei jakiegoś cymbała co czasem nie myśli zanim wpadnie na jakiś IDEALNY pomysł!!!!!!!

baza

PIP nie PIP! Co wy piszecie.Pracowałem w gorszych śmietniskach gdzie ludzie byli wyzywani i tam dopiero czułeś się jak ostatni ŚMIEĆ! To fakt, zwolnienia były i może bedą, ale TAK JEST WSZEDZIE! Ja nie narzekam, jest praca i kasa na czas. Troche lipa z umowami ale jak ludzi traktujesz , tak ludzie ciebie. Kierownicy nie są zli,ich też naciskają. Sa tak samo marionetkami jak i my w tym bałaganie. Warto czasem poprostu to olać i robić swoje bo tymi narzekaniami i tak tego zakładu nie zmienimy. A jest co !

???

anonim - 2010-04-30 15:55:51 PrawdÄ� jest ,że praca i atmosfera w firmie ng2 jest fatalna wrecz dramatyczna.Wiem cos na ten temat bo pracuje tu juz pare latek i kazdego dnia kiedy udaje sie tam mysle sobie ile jeszcze zniose tego braku kultury i chamstwa jakie p(usunięte przez administratora)nie od Pracuje tu kilka lat i perwsze słysze aby żona dyrektora była zatrudniona. No ale inni pracują lub pracowali dłużej i widzą lepiej.

:-)

czlowieczek - 2010-03-04 08:44:47 i całe szczęscie że sie zwolniłes pewnie i tak bys sie nie nadał do pracy bo pewnie kolejny płaczący leser z ciebie który chciał by siedziec i brac nie wiadomo jaką kasę za to ale może faktycznie jak masz lepsze wykształcenie to znajdziesz teraz lepszą prace bo zaczął się sezon na zbieranie szczawiu :) pzdr Wiesz co, szkoda odpowiadać na twoje posty, bo sądząc po wypowiedzi nie dorastasz mi do pięt, a jak ciebie ,żeby nie napisać CIEBIE stać tylko na zbieranie szczawiu to współczuję:-) tak się składa,że od tygodnia pracuję w banku :-)

Kamil

Czytam sobie to forum i tak sie zastanawiam czy o tej samej firmie mowimy. Pracowalem w jednym z salonow poltora roku i naprawde poza paroma wyjatkami nie moge o NG2 powiedziec nic zlego. Atmosfera na salonie - super, kierownictwo - znakomite, jedynie ludzie z biur delikatnie prostolinijni tzn. "Ma byc tak i tak, a ze ty masz inny, moze lepszy sposob, nic mnie to nie interesuje, ja swoje powiedzialam.". Kasa moze nie wymarzona, ale zawsze na czas, poza tym starales sie byla premia, w przeciwnym wypadku - przykro mi, ale czas się obudzic TAK JEST WSZEDZIE!!! Rozladowywanie TIR-ow? Pierwsze slysze, pudla zbiorcze kurier dostarczal do sklepu, wystarczylo je jedynie przesunac na magazyn i tam rozpakowac, jedynie na zatowarowaniach nowych sklepow te duze pudla faktycznie trzeba bylo nosic, ale to zdarzalo sie niezmiernie rzadko. Nieczesto zdarza mi sie wypowiadac na forach ale to co przeczytalem w poprzednich postach (nie mowie o pracy w magazynie bo jej nie znam) przyprawilo mnie o palpitacje serca i niepohamowane uczucie, Ze pisali je ludzie, ktorzy nie znaja prawdziwej pracy. Aha i nie bylem zadnym RKS-em, kierownikiem, o starszym sprzedawcy nawet nie slyszalem (prawdopodobnie stanowisko utworzono po moim odejsciu), bylem najzwyklejszym sprzedawca i byl to okres w moim zyciu, ktory wspominam z sympatia. P.S. Byc moze przez ostatnie dwa lata zmienilo sie tak wiele. Ja opisywalem okres 2007-2008. P.S.2 Sorry za brak polskich znakow ale wyswietlaja mi sie jakies krzaki zamiast nich.

jdjid

hej te na górze, wyrobiony tempogłowy, wiemy wiemy że to praqca dla takich tempogłowych bez ambicji ale nie musisz poniżać ludzi zwanych rolnikami bo żresz chlebek, warzywka w tym szczaw, chyba że ty nic nie jesz bo praca w boti zajmuje ci w ciągu dnia 15 h a jak przyjdziesz do domu to tylko padnąć, zbieranie szczawu jest OKI! a jak najardziej na czarno za granicami kraju to dopiero się zgarnie kapuchę do ręki co pewnie ty nigdy w łapie nie miałaś tyle gotówy naraz!

ANTYCZŁOWIECZEK

Ty to pewnie z tych "wszystkowiedzących".Prawda jest taka,że na magazynie "kadra" pomiata większością ludzi tam pracujących.Rację bytu mają zazwyczaj osoby które donoszą .Ponadto wśród zarówno kadry jak i czasami zwykłych pracowników zdarzają się ludzie ,którym daleko do człowieczeństwa.Jak dawno temu stwierdzono,znęcają się zazwyczaj osoby ,które nie radzą sobie ze swoimi kompleksami i nieudanym życiem prywatnym.A tak można przynajmniej w pracy zaistnieć.Może Prezes NG2 powinien wysyłać osoby ,które swoją postawą rzucają negatywne światło na firmę NG2 na szkolenia dotyczące relacji międzyludzkich?

czlowieczek

:-)

człowieczek - 2010-03-02 08:16:11 witam !!! ja pracuje już dosyc długo w tej firmie i mam za sobą naprawdę długi staż pracy i zwiedziłem nie jedno stanowisko tej firmy nie bylo zawsze lekko ale bez przesady dałem rady po prostu jak człowiekowi zależy na pracy to będzie ją wykonywał a nie tylko stał i [usunięte przez moderatora] smieci na innych ( kierowników i brygadzistów) o tym co oni a co wy poprostu pokaż że potrafisz myslec i rzetelnie wykonywac swoje obowiazki a napewno cię ktos doceni wcześniej lub puzniej jak i dobrym słowem tak i pieniędzmi DO ROBOTY SIE WEZCIE A NIE ZA STANIE PIENIADZE BYSCIE BRALI [usunięte przez moderatora]NIE WYUCZONE !!! ps. soreczka za błedy pozdrawiam stara gwardię ng2 Nie błysnąłes tym stwierdzeniem...jak "kierownik" [usunięte przez moderatora] uprze się na kogoś to po trupach a dotrze do celu, znam to z autopsji jak i z przykładu naprawdę wieloletnich pracowników tej pożal się Boże firmy...ja juz tam nie pracuję, ale z perspektywy czasu widzę,że dobrze się stało, tym bardziej,że biorąc pod uwagę swoje wykszatłcenie wiem,że stać mnie na lepszą pracę, płacę, a przede wszystkim atmosferę.Nie chcę mieć z tą firmą nic do czynienia a zwłaszcza ze wspomnianym wcześniej "kierownikiem"

człowieczek

witam !!! ja pracuje już dosyc długo w tej firmie i mam za sobą naprawdę długi staż pracy i zwiedziłem nie jedno stanowisko tej firmy nie bylo zawsze lekko ale bez przesady dałem rady po prostu jak człowiekowi zależy na pracy to będzie ją wykonywał a nie tylko stał i piepszył smieci na innych ( kierowników i brygadzistów) o tym co oni a co wy poprostu pokaż że potrafisz myslec i rzetelnie wykonywac swoje obowiazki a napewno cię ktos doceni wcześniej lub puzniej jak i dobrym słowem tak i pieniędzmi DO ROBOTY SIE WEZCIE A NIE ZA STANIE PIENIADZE BYSCIE BRALI TUMANY NIE WYUCZONE !!! ps. soreczka za błedy pozdrawiam stara gwardię ng2

Miła

Witajcie. Widzę, ze mowa jest o wykształceniu co do tego ja mam srędnie z maturą i widocznie nie mogłam znalesc pracy w swoim kierunku wiec złapałam się tam gdzie mnie przyjeli. Pracuję staram się dokładnie i przedewszytskim pracowac nie udawac więc jesli chodzi o mnie mnie się podoba w zakładzie ng2 , lecz wiem i widzę co sie tam dzieje z innymi ludźmi czasami przeginają i to strasznie traktują kogoś az zal pomyslec ze człowiek człowiekowi jest w stanie zrobic takie świństwo .Fakt kazdy kazdego sprzeda !!!! najlepiej zacisnij zęby i rob dalej. Oleej pewne sprawy ja tak robię choc czasami mam ochote sie odezwac kiedy mogę to mowię swoje zdanie a kiedy to nie miliczę aby życ zgodnie z innymi ludzmi i pracowac dalej. Poki co jestem tam ponad rok i az tak nie jest mi zle .

Na magazynie tak macie???? Masakra... W "Salonach" jest tak samo Regionalni.....ehhh.......

:-)

anonim - 2010-02-22 13:54:29 ;-) - 2010-02-12 17:07:09 lila - 2010-02-11 23:43:39 Witam, ja w przeciwienstwie co do niektorych bardzo chcialabym pracowac w NG2 w dziale zakupy lub marketing. Wyksztalcenie odpowiednie mam, szkolenia, ale niestety znajomosci brak. Podejrzewam, ze jesli jakis wakat ma sie zwalniac to jest juz wczesniej obsadzony, bo niestety nigdy ofert pracy w biurowcu nie widzialam:( Zauważ,że wszyscy narzekający to pracownicy magazynu, a to inna bajka...wiem bo mam porównanie, na magazynie koszmar,w biurze spokój... Powiem tak: nieważne kim jesteś czy pracownikiem fizycznym czy umysłowym każdemu należy sie szacunek!! Każdy dobry menadżer wie, że należy dbać o pracowników, tworzyć taką atmosferę aby miło się w pracy czas spędzało.Przecież firma to ludzie,oni ją tworzą.Zadowolenie pracowników przekłada sie na sukces danej firmy.Tak więc dziwi mnie takie zachowanie ze strony kadry zarządzającej ale poziom jej widocznie mówi sam za siebie. Nie warto wiązać przyszłości z tą firmą, nie warto się starać bo i tak nikt tego nie doceni ( na magazynie oczywiście) odkąd kierownik się zmienił narzekaniom nie ma końca..dziś zwolnią, a za kilka dni nie chcą spojrzeć w twarz i unikają, szkoda czasu marnować w NG 2 bo to nic dobrego..kogo kierownik lubi to doceni, kogo nie to zgnoi w jednej chwili.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w CCC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CCC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC S.A.?

Kandydaci do pracy w CCC S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC S.A.