Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

Czy jest możliwość pracy w Magna Formpol na część etatu?

Spawacz

Tak.. jest możliwość pracy nawet na 1/8 etatu z czego masz 20 minut na tpm-y (sprzątanie i przygotowanie stacji) i drugie 20min przerwy czyli w sumie pracujesz pozostałe 20 min

Ciepły Przemek

Tak jest część na tłoczni, część na spawalni ????

Maruda

Poszedłem tam na wózek, myślałem, że ch*ja zrobię i dobrze zarobię. Praca na początku prawie zawsze i wszędzie wydaje się trudna, wszedzie trzeba wprawy. Praca jest różna. Pociąg, wózek obsługa produkcji, wózek wysyłki, magazyn wysoki skład. Każdy przez wszystko przechodzi, nikt nie narzeka. Pracuje ten komu zależy, ma łeb na karku, jaja i myśli co robi. Pizdeczki zwalniają się po tygodniu. Tyle w temacie. Pzdr.

AntyPiS
@Maruda

Nikt nie powiedział że (usunięte przez administratora) zrobię, jest różnica między pracą na wózku a jeżeli pracujesz w innej formie niż ustalenia i angaż zakłada. I od kiedy praca na wózku nie jest wymagająca. Chcesz to tam nawet kible sprzątaj. Ale nikogo nie nazywaj pizdeczka kto nie pozwoli siebie obrażać i po sobie krzyczeć w pracy. Praca nie jest od tego. Bierne patrzenie na mobbing to przyzwalanie na to. Selekcja naturalna. Ktoś się nie zgadza na to i idzie gdzie indziej zarobić na życie. A prawo do opinii ma każdy.

Na_mchu_jadali

Co tu tak cicho? Tylko nie mówcie że wszyscy nadgodziny robicie :)

Trenkowy.

Jeśli chodzi o zatrudnienie to aby mieć umowę o pracę na czas nieokreślony to trzeba przepracować chyba ponad dwa lata jak nie więcej (w zależności od przejścia pod firmę ale to prawdopodobnie nie nastąpi szybko. Praca sama w sobie ciężką czasem zdarza się optymalna zgrzewarka na której jest spokój. Atmosfera w pracy nie najgorsza są ludzie z którymi można pogadać a są też tacy którzy od razu lecą do kierownika/lidera i smarują ile wlezie. Warunki pracy ciężkie jakoś powietrza pozostawia wiele do życzenia. Płaca jest na dobrym poziomie z premią samej podstawy 3100/3200 netto na zerowym podatku. Firma dodatkowo dopłaca posiłki w wielkości 190 zł ponadto pikniki paczki dofinansowania do studiów (tylko pod firmą) Multispot oraz równie za brak L4 jak i wysokie premie świąteczne. Masa nadgodzin jeśli robisz nadgodziny to całkiem fajna sumka wapda na konto zatem jeśli chcesz zarobić to warto iść i zebrać "doświadczenie " w produkcji. Bardzo duże ciśnienie na ilość i ciągle "za mało " praca bite 8 h od dziwna do dzwona. Praca ogólnie -6/10 że względu na możliwość zarobków. Do poprawy ludzie z góry jakość powietrza, niektórzy liderzy jak opcje przejścia pod firmę. Uwaga na hali bardzo ale to bardzo gorąco i niezdrowo pył (usunięte przez administratora) dym odpryski itp. to tyle ode mnie warto iść sprobowac zobaczyć zarobić bo nie ma pracy gdzie siedzisz nic nie robisz a kokosy spadają z nieba. Osobiście nie narzekałem ale zawsze się znajdzie ktoś to będzie tylko narzekał forma na swoje mocne jak i słabe storny.

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

Rysiek

Jaka temperatura na hali jeśli na dworze upał ?

celsjusz
@Rysiek

temperatura jest taka że pot ci do rowa spływa

Tonny

Witam. Mam pytaniem jak wygląda praca na wózku u was ?

OoooO
@Tonny

Jak przyjdziesz na obchód/szkolenie to idź na palarnie i pogadaj z kolesiami od logistyki (siedzą w kamizelkach), na pewno coś ciekawego Ci powiedzą, a reszta to wiadomo zależy od tego na jaka zmianę i jakiego lidera trafisz. :)

Waldek

Za cały miesiąc normalny etat bez nadgodzin ile idzie zarobić ? Jako operator maszyn/ produkcji Mam opcje przez agencję pracy i niby ladne zarobki a jak w rzeczywistości ?

OoooO
@Waldek

W rzeczywistości prawdopodobnie trafisz na spawalnie, a tutaj jest olbrzymie zapylenie i zadymienie + masa nadgodzin, a jeśli się nie zgodzisz to tracisz 100zl premii, resztę pewnie widziałeś na obchodzie. Na dłuższy pobyt się nie nastawiaj, bo tymczasowi lecą jako pierwsi z dnia na dzień, są traktowani jak podludzie, ale wpaść na miesiac-dwa jeszcze ujdzie.

Witam , mam ofertę pracy w Waszej firmie przez agenturę , prawda z darmowymi posiłkami ?

@Zainteresowany

Dostajesz dofinansowanie do posiłków. Kiedyś było to 190 pln, teraz bodajże 7,50 za każdy przepracowany dzień

@Bart

Do wypłaty to 7.50 za każdy dzień po prostu doliczone , tak ?

@Zainteresowany

Nie tyle do wypłaty, co jako kwota do wydania na stołówce na karcie. Jak wydasz więcej to różnice potrącają z wypłaty

B/D

Tak czytam te wpisy i tak trochę śmiech, gość z Logistyki poważnie tak płaczesz,a siedzisz w tej firmie jak stary koń, weź w końcu Mężczyzną zostań zostaw Formpol za sobą i znajdź sobie pracę na którą nie będziesz narzekał ( oczywiście w twoim wypadku to nie możliwe ) bez urazy. A jeśli chodzi o mnie to pracuję tu już dobrych parę lat,ironia jest taka , że pracuje w logistyce i nie narzekam,może dlatego że ja akurat w przeciwieństwie do wyżej wymienionego Pana mam ekipę zajebistą i nie chodzi tu o koleżeństwo w biurach i na wyższych szczeblach i lizaniu rzyci burakom. Jestem zwykłym gościem który już z nie jednego pieca jadł, więc prawda jest taka, że jak ktoś szuka na (usunięte przez administratora) dziury w całym to i tak znajdzie,nie mówię, że zawsze jest miodzio,ale nie ma też tragedii. To tyle ode mnie i pozdro for all.

das gut
@B/D

Akurat ten gość z logistyki opisuje rzeczywistość jaka panuje na firmie, przed podjęciem tu pracy poczytałem sobie komentarze no dobrze stwierdziłem że zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony. Po przepracowaniu dwóch miesięcy stwierdziłem że ten koleś "logistyka" nie pisze tu bajek wszystko się zgadza co do kropki, tak że dwa miesiące stracone w życiorysie i nie potrzebny wpis w CV.

@das gut

Skoro przepracowałeś całe 2 miesiące i ci się nie spodobało to co mają powiedzieć osoby które poświęciły kilka lat na formpol,miały dostać umowy na czas nieokreślony ale niestety firmy na nich nie stac...na ich miejsce przyjdzie 15osobowa wycieczka z trenka..a nawiasem mówiąc skoro po dwóch miesiącach jesteś niezadowolony to twój nick das gut trochę się gryzie z twoją opinia o formpolu :D

Pomyjo myśl to nie boli
@Jozin

A co ma nick wspólnego do opini POmatole

Bart

Podobno już się obudzili, że jednak nie dadzą rady i próbują ściągać spowrotem ściągać starych pracowników. Prawda to?

Jozin

Pytanie mam do pracowników produkcji.. czy faktycznie za odmowę pracy w piątek na nocce w ,,nagrode" firma obcina premie o 100zl? Chodzi o nocke z 2 na 3 lipca

Jozin

Sytuacja wygląda tak że na początku pandemii wszystkie osoby zatrudnione przez TRENKWALDERa zostały z dnia na dzień bez pracy a w między czasie osoby zatrudnione przez formpol którym kończyła się umowa również zostały bez pracy.do końca roku ma ich być ok 60..ale już zdążają sie przypadki że formpol ściąga do pracy ludzi którzy byli zatrudnieni przez TRENKWALDERa... ogólnie dramat Po co dać ludziom umowy jak można na czas zwiększonej produkcji ,, zatrudnić" niewolnika z agencji..tylko na jak długo? Pewnie do następnej kwarantanny albo do czasu aż plany produkcyjne zmaleją..nie dajcie się w to wciągnąć.

Devid

Od kiedy zaczynacie znowu prace macie długie postoje? Istnieje opcja złapać na forpolu robotę??

Logistyka
@Devid

Gdzie się pchasz? Poczytaj, popytaj trochę o firmie. Trochę tam robię ale jestem na etapie składania cv do firm które traktują pracownika jako dobro a nie "masę mięśni" bez rodziny. W Formpolu nawet kasa już nie robi wrażenia na nikim jak kiedyś. Zastanów się. Pozdrawiam "robot"

David
@Logistyka

Czemu jest tak źle??

Spawacz
@Devid

Kiedy zaczynamy?? Tego nawet HR nie wie...oni jeszcze do piątku 20 marca nie wiedzieli kiedy j na jakich zasadach ma być wolne od pracy..premia wielkanocna podobno zamrożona i co gorsza prawdopodobnie teraz dadzą nam jeszcze tydzień urlopu i będziemy mieli ,,wakacje'' w kwietniu.. nadgodziny wybrane,teraz urlop wziąsc i zaklad uratowany... nadgodzin nie trzeba wypłacać bo ludzie wzieli do wybrania,postojowego nie płacą bo zrobili wakacje z kwietniu a premia świąteczna zamrożona. .szacun..nie spodziewałem się że znów bede czuł się jak 15 lat temu u prywaciarza..jakie to sentymentalne

David
@Spawacz

Będą na forpolu zwolnienia jak na innych zakladach na strefie?

Spawacz2
@David

Na tą chwilę zwolnień raczej nie będzie..a przynajmniej do momentu działania tarczy antykryzysowej..ale kto wie czy jak skończą się rządowe pieniądze wraz z tarczą to czy firma nie ,,posprząta" choć z drugiej strony już dużo osób zatrudnionych przez agencję pożegnało się z firmą a skoro za jakiś czas formpol chce wznowić produkcję to już nie mają ludzi żeby obstawić wszystkie linie na 3 zmiany..

@Spawacz2

Tarcza kończy się w poniedziałek. Do września nikomu nie przedłużają umów, masa ludzi już poleciała i jeszcze więcej poleci. Ogólnie rzecz biorąc paranoja bo wszystko rusza a oni wywalają ludzi z dnia na dzień nawet im nie mówiąc, jednocześnie licząc na to, że we wrześniu sobie do nich zadzwonią a oni wszystko rzucą i wrócą(usunięte przez administratora)

Mały

Logistyka w tej firmie to śmiech na sali !?

B/D

No cóż każdego szkoda.

Przyszły spawacz

Jak obecnie wyglada sytuacja w firmie ? Są przyjęcia na dział spawalni ? Jaka kasa na start dla spawaczy ?

@Przyszły spawacz

Polecieli wszyscy którym się kończyły umowy, aktualnie wygląda na to, że powoli coś się rusza ale ciężko stwierdzić co będzie dalej. O przyjęciach można zapomnieć na dłuższą chwilę

Robot spawalni czy
@Bart

Czyli nic nowego. Ludzie którzy szukają pracy, nawet jeśli będą przyjęcia (kiedyś) nie piszcie się na ten (usunięte przez administratora)

Porada dla nowych
@Robot spawalni czy

Dla nowych jak będą przyjęcia, zjedźcie dwa wypasione obiady pozbierajcie fanty które dają i góra do dwóch tygodni się ewakułujcie z tego (usunięte przez administratora).

Łukasz

Witam. Szukam osoby, która pracuje na Magna Formpol w Tychach i jeździ z Oświęcimia do pracy samochodem, wiem że jest teraz postój ale to tak na zapas, w tym tygodniu zmiana 1. Mój nr kont 799 236 097

Robert

Jaka sytuacja na obecną chwile??

Dj

Jak kasa panowie

Obserwator

Kierownictwo firmy to grupa wzajemnej adoracji, typowa spychologia, każdy każdego chce wsadzić na minę, reszta robi swoje, nie wdaje się w dyskusję.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol