Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

Spawacz

Pracuje 10 lat w tym zakładzie różnie bywało ale to co się teraz odwala to przechodzi ludzkie pojęcie ludzie uciekają z tej firmy jak szczury z tonącego statku większość spawaczy daje wypowiedzenia zero podwyżek stawki jak w biedronce na kasie nie obrażając nikogo nadgodziny do odbioru wprowadzili grafik bo nikt nie chciał pracować w soboty za darmo zrobili 18 zmian jeden kierownik 3 zastępców jeden nosi telefon drugi teczkę firma wszędzie ma długi dostawy wstrzymane. Na jednym projekcie pracowały 3 osoby teraz 1 i ma robić za trzech. Jeżeli macie możliwość pracować gdzie indziej to nie przychodźcie tu bo to jeden wielki dramat. Pozdro

Umowę na stałę? Pod samą firmę przejdziesz jak ktoś będzie chciał Cię pod firmą, ew. jeśli kadry na to pozwolą, ew. w zależności od dyrektora czy da zgodę na wakaty czy nie. A później to znowu 3mc okres próbny pod firmą itd. Nieokreślony w tej firmie nie ma znaczenia bo jeśli nawet masz czas nieokreślony to chwila choroby ci jednak określi czas umowy.... zachorujesz choć raz to podczas "porządków absencyjnych" będziesz na wylocie z tego zakładu. Pchajcie się ludziska to się sami przekonacie, że tracicie czas i honor. Powodzenia życzę wszystkim bardzo serdecznie. Ja nie pracuję tam z powodu chorób. Nie pracuję tam bo nie chce i nie pozwolę nigdy sobie na traktowanie siebie jak traktują właśnie tam. Wypowiedzenie umowy było z mojej strony złożone - gdyby tak ktoś sumował moje wypowiedzi, że "za pewne l4owiec to pisze". Nie - właśnie nie :)

Cyrkowiec

Z dnia na dzień w tym psychiatryku dzieje się coraz gorzej. Wielcy kierownicy straszący zwolnieniami bo przecież nadgodziny są obowiązkowe a jest ciężka sytuacja (wywalcie więcej ludzi, wtedy z pewnością będzie lepiej). (usunięte przez administratora) na każdym poziomie od planowania po logistykę. Warunki skrajnie ciężkie, momentami wręcz niehumanitarne, (usunięte przez administratora) jak cholera, maszyny nie działają, ludzie doprowadzeni na skraj wytrzymałości zarówno psychicznej jak i fizycznej. Ciekawe dlaczego nie ma EOSa? Generalnie radzę się trzymać jak najdalej od tego (usunięte przez administratora)

@Xxx

Nie przyjdziesz to cie zwolnią bo po co im pracownik.co nie poświęca weekendu dla Magna

To miejsce to jeden wielki (usunięte przez administratora) Koordynatorka z RESa Pani Dominika wyżej (usunięte przez administratora), osoby zwalniane poprzez wyrzucanie z grupy na messager :) Praca po 8 h, ale w drugim dniu już pytają o przyjście na nadgodziny, kpina jak cholera. Ukraińcy (usunięte przez administratora) po 12 godzin, a traktowani jak (usunięte przez administratora) w polu !!! Nie polecam

a sporo osób im odmawia przyjścia na nadgodziny? a jeżeli widzą, że pracownik angażuje się i nie odmawia nadgodzin, to jest szansa awansować? bo wtedy widać, że pracownik się utożsamia z firmą i chciałby dalej się rozwijać, ciekawy jestem czy to biorą pod uwagę przy awansie, czy może awanse u nich są po znajomości?

Diana Nowy wpis

Słuchajcie, przyjmą teraz? W sumie patrze sobie na takie ogłoszenie Operator Produkcyjny i tam rok temu szukali 20 osób no to pomyślałam, że może coś się zwolniło, skoro tyle miejsc jest. A kobiet dużo tam w ogóle pracuje?

Ustawiacz Nowy wpis
@Diana

Oczywiście dużo dziewczyn przyszło jak zmienili ze dziołchy przyjmują zapraszam na spawalnię odradzam tłocznie tam to jest dramat

Aluminiowy wiór

Nie polecam tego miejsca pracy! Jedyna przerwa to 20 minutowa. W dodatku na 2 zmianach można jedynie zjeść o 16 bo później nie ma co bo bufet zamykany jest o 18. Praca? Praca, to jakiś chaos. Wszyscy latają poddenerwowani. Nikt nie wie co gdzie jest, co robić. Zaległości w zleceniach, od maszyny nie można na krok odejść. Jak już wyjdziesz na papierosa to na 1-2 minuty. Pracujesz do równej, a przyjść masz za 5. Pierwszy raz się spotkałem z zakładem który tak nazistowsko traktuje pracowników. Przeważnie w innych firmach zawsze były przerwy między główną 30 minutową dwie inne- 10 i 15 minutowa. Ten zakład to jakaś porażka. Wczoraj zwolnili spawacza po 4 latach pracy bo im się nie podobało że był nerwowy. Nazwali to „nieprzedłużeniem umowy” tak się to kulturalnie nazywa…. Miał dostać na stałe. Inny pracownik pracuje tu 1,5 roku przez agencję i dostał umowę przez firmę na 3 miesiące „na okres próbny” potem znowu dostanie na 3 msc. Także w tej firmie umów na stałe nie dają.

Jagoda

To ile sobót musi robić spawacz i jak za nie płacą, setki, pięćdziesiatki? Pytam, żeby wiedzieć mniej-więcej ile zł może dojść do wypłaty, oczywiście nie sobie pytam, nie jestem spawaczem. Ale bliska osoba jest :)

super oferta magny Nowy wpis
@Jagoda

100 zł brutto za całą sobotę, tyle dostajesz i 1 dzień do wyboru.

Pracownik Nowy wpis
@Jagoda

Stawka stawką Masz przyjść i tyle Za dużo razy odmówisz na weelend to podziękują. Po co taki pracownik

Cyrkowiec

Joker
@Cyrkowiec

Żebyś widzial co sie dzieje na magazynie to bys dopiero zrozumiał (usunięte przez administratora), od początku roku z dnia na dzień jest tylko gorzej. (usunięte przez administratora)na każdym kroku o nadgodziny o soboty o niedziele. szkolenia podpisz i nie zadawaj pytań bo liderzy od razu z ryjem. tak samo jeśli zgłaszasz zagrożenia. lekko nigdy nie było ale było ale teraz to jest porażka prawdziwa kiedyś jeszcze kasa była najwyższa w okolicy i każdy tu chciał robić, teraz jest co najwyżej średnio.

Amy
@Joker

A co z tym nadgodzinami nie tak, dlaczego jest taka walka o nie, ludzie nie bardzo chcą przychodzić w weekendy i zarobić więcej? No chyba, że nie płacą za nadgodziny ekstra stawki, jak to jest ?

Joker
@Amy

Płacą tylko ile można każdy zrozumie jeden weekend, dwa, trzy ale co tydzień być (usunięte przez administratora) w przypadku odmowy ganiony, jak powiedziałem kierownikowi magazynu że nie mogę czterech z rzędu zgodnie z prawem to patrzył na mnie jak na kosmitę.

Marika
@Joker

Masz rację, mój chłopak chce się tu przyjąć, on akurat byłby skłonny do nadgodzin i pracy w weekendy, ale domyślam się, że osoba mająca inne zobowiązania, np. rodzinę, dzieci, może nie być zadowolona z takiej ilości nadgodzin. Nie szukają przypadkiem pracowników aktualnie, do powiększenia zespolu? Skoro roboty jest na tyle? Ogolnie to co uważasz, warto się tu przyjąć?

Xxx
@Marika

Są przyjęcia za nadgodziny płacą ale nie każdy chce pracować w weekendy

Gucio
@Xxx

No dobra ale jak chętny może to dla mnie ok. Powiesz jak płacą za nadgodziny? 50% czy setki?

Mery

Czytam że rok temu 4 220 zł proponowali operatorowi produkcyjnemu w jakiejś starej ofercie, co mi wyskoczyła. Ciekawe, czy coś urosło teraz, zwłaszcza że no stawki poszły do góry od nowego roku. Mam nadzieję, że tak, bo to taka minimalna praktycznie przecież tylko.

nicknamenejm
@Mery

@Pracodawca obecnie masz 5370 brutto + 650 brutto premii od pon do pt, czyli jakieś 6020 zł brutto na start, nie ma źle trzeba się dobrze nastawić i pracować, gdy pokażesz że można Ci zaufać, regularnie przychodzisz do pracy itd. to po 3 mce lub po 6 mce już możesz przejść z agencji która Cię zatrudnia pod firmę. Każdy tylko narzeka lecz dookoła wiele firm płaci nie jednokrotnie mniej a pracy jest więcej. W Magna Formpol za podnoszenie kwalifikacji płacone są dodatki ( np za uprawnienia spawalnicze ). Są tutaj ludzie pracujący po 5, 10, 15 lat i nie narzekają.

Z
@nicknamenejm

Regularnie przychodzisz czyli weekendy też i bez L4. Inaczej podziękują.

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

Leszno
shang tsung
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Powiem tak, w agencji SGP oferowali ''bez weekendów'', natomiast pierwsze dni to była porażka, do grafików żadnego dostępu no i oczywiście jak komentarze wyżej powiedziały, prace w weekend nieuniknione, po paru godzinach kierownik podchodzi i się pyta czy dałoby radę w weekend przyjść ( przypominam za sobotę płacą 100 zł BRUTTO, czyli jakieś 70zł, no ale łaska bo masz możliwość wybrania sobie dnia wolnego za ten dzień, a przynajmniej tak powinno być, jakie są realia? sami sobie odpowiedzcie) Jak ktoś ma życie prywatne to srogo odradzam, naprawdę, już warto iść do jakiejś ochrony za najniższą krajową niż tam pracować, plus jedyny z tego taki, że dają kartę żywnościową o wartości 380 zł, tylko że jest jedno ale, mowa tu o przerwach. Przeważnie zaczynają się one jednakowo dla wszystkich ''działów'', co oznacza że podczas swojej 20-minutowej przerwy uda wam się zjeść obiad/coś zamówić, to będzie szok i podziw. No i oczywiście gwóźdź programu, czyli słynny automat z napojami/bułkami, przy którym cennik szwajcarski się chowa, a czy otrzymamy produkt za który zapłaciliśmy? To już zależy od waszego szczęścia, trzy razy coś zamówiłem i tylko raz otrzymałem produkt, w tym przypadku była to bułka, która kosztowała mnie równe 7zł. Już na samym początku, czyli na szkoleniu, możemy się dowiedzieć jak ważna jest nasza praca i jak bardzo nas szanują, bo gdy my ( pracownicy produkcji ) coś zepsujemy/pomylimy się w wykonywanej pracy, to niby ci wyżej postawieni utracą na premii itd., dlatego dominuje tam przeważnie krzyk i niesamowita presja, zero jakiegokolwiek wyrozumienia dla nowozatrudnionych, oczekują od ciebie żebyś wszystko umiał po 5 minutowym instruktażu praktycznym, gdzie przeważnie na hali jest trzaskanie i hałas. Ah... no i te piękne normy o których mówi się tylko wtedy, gdy są one nie wyrabiane. Tak szczerze, to nie ma się czym tutaj szczycić, że są ludzie którzy pracują tam po 5 10 czy nawet i 20 lat, bo z tego co słyszałem od ludzi tam pracujących, to firma kompletnie inaczej funkcjonowała te kilka lat temu i znacznie lepiej się pracowało. Jest wiele ogłoszeń o pracę, które oferują znacznie lepsze warunki pracy i przede wszystkim humanitarne podejście do pracownika. Wszystko byłoby pięknie, gdyby mogli chociaż uszanować ten czas pracy, a nie od niedzieli do niedzieli z przerwą na jeden dzień, szanujmy się, a zwłaszcza, że praca nie jest lekka, na szkoleniu sami podkreślali, że faceci którzy tam pracują czasami muszą sumarycznie przerzucić ok. 30-40 Ton na zmianę. Chwalą się tym, że mają kobiety na zmianie, które ''nie jednego chłopa zawstydzają'', jednakże na szkoleniu jest podkreślone, że kobieta może udźwignąć maksimum 15kg, gdzie facet 50kg, więc gdy tylko jakiś przedmiot wydaje się ważyć 15kg, to od razu facet jest wołany, aby ściągnąć/zanieść/założyć itd. Nie zrozumcie mnie źle, ale jednak zdrowie trzeba sobie cenić, a o takich rzeczach dowiadujesz się na miejscu, bo nikt ci za to zdrowie nie zapłaci, a w szczególności Magna, bo nawet przy zatrudnieniu z firm zewnętrznych i pracowników jest podkreślane, że ''nie lubią L4'', co wiąże się z wypowiedzeniem umowy, bo nie wiem czy wiecie, ale umowy są miesięcznie. Stawka mądrze obmyślana, bo co z tego, że dają ci te 5000zł+ brutto, skoro za sobotę płacą marne 70zł, a jak się nie wybierze soboty, to Bóg wie co się z tym dniem tak naprawdę dzieje, bo rozkazy słyszy się od razu, ale o dostęp do grafiku, to ciężko. Zmieniłem pracę po 2 miesiącach i powiem wam, że to była najlepsza decyzja jaką podjąłem. Przy wyborze pracy serio bierzcie pod uwagę opinie, bo przepracowaniu tych marnych miesięcy, wszystko co zostało wypisane przez byłych pracowników pokrywa się z realiami, które aktualnie tam panują. Pozdrawiam was i życzę wszystkim powodzenia.

Lukas
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Dzień dobry. Jak u Was z pracą na narzędziowni? Warto aplikować czy nie zbyt i jak z przyjęciami na powyższe stanowisko

Hej, niby masz rację, ale jednak coś przez te 8 lat musiało cię trzymać w firmie? Więc jakies plusy bycia tu zatrudnionym muszą się znaleźć. Wspomniałeś o kasie, od zawsze słabo płacili?

Pracuję w tej firmie i taka jest prawda

@Anonim

Też musisz robić nadgodziny? Jak ktoś odmówi to mogą zwolnić z tego powodu? Zostając na 12 godzin to te 4 ostatnie są lepiej płatne?

Tak 4h lepiej platne bo 100% wynagrodzenia godzinowego. Ale sam sobie odpowiedz czy warto. Jak odmowisz przymusowe z łapanki bo nikt nie chciał zostać to mogą. Jak tylko zapytają to nie.

Hej, no nie powinno to tak wyglądać, ze związku z odmówieniem nadgodzin są jakieś konsekwencje:/ Oprócz tego są jakieś minusy pracy tutaj? Ja akurat szukam pracy, gdzie mogę coś dorobić do podstawy, jednym słowem nie przelewa się u mnie w tym momencie;) Ktoś z byłych pracowników napisał kilka tygodni temu, ze oprócz stawki i socjalu firma nie ma nic do zaoferowania. Czyli płacą dobrze? Napiszesz ile na rękę można dostać na start i co wchodzi w socjal? Atmosferę macie dobra?:)

chore

mam ofertę ale.dojazd pracowniczym autobusem z Oświęcimia. Jak mam.zostac.a potem nie będę miał.czym.wracac.

W ostatnim czasie widzę dużą kampanię reklamową Magna Formpol na wszelakich portalach pracy. Poza stawką i socjalem ta firma nie ma nic społecznie do zaoferowania. Jeśli potrzebujecie szybkiego zarobku i spędzania w pracy do 68 godzin tygodniowo to zapraszam. Jeśli chcecie żeby praca było tylko częścią życia a nie całym jestestwem, to trzymajcie się z dala od tego miejsca.

Spawacz

Artur
@Spawacz

Potwierdzam pracuje w tej firmie już koło 15 lat i zastanawiam się nad zmianą pracy powód ? Traktują człowieka jak głupka pytania jak do nowo przyjętego czemu postój linii czemu to a człowiek wie jaki tu (usunięte przez administratora) jest i jestem świadom że nikt z tym.nic nie robi a pytania z (usunięte przez administratora) zadawane szczerze nie polecam Serdecznie pozdrawiam

Majka
@Artur

Czemu mają służyć takie pytania? Skoro pracujesz 15 lat to masz umowę na stałe już? Jeśli tak to napisz po jakim czasie ją dostałeś.

@Artur

Co z tego czy ma stałą umowę i po jakim czasie? Nie a to najmniejszego znaczenia. Nie ma dla tej firmy znaczenia czy jesteś super świetnych pracownikiem, czy masz nienaganną opinie, czy walisz nadgodziny, czy masz staż lata Ma znaczenie jeśli choruje Ci dziecko, Ty chorujesz albo odmawiasz nadgodzin = LECISZ. Traktowanie jak sztukę, zwodzenie jak dzieci, informowanie o zmianach jak w więzieniu. O przedłużeniu umowy odp "dowiesz się w swoim czasie", "dyrektor blokuje", "kadry blokują". Przekupują socjalami, meczykami w trakcie pracy, a tak poza tym to każdy traktowany jest z buta. Jesteś zimny i masz w poszanowaniu osoby to idź - kariera stoi otworem w tym zakładzie. Jeśli się szanujesz to z daleka.

Chyba jednak nie zrozumiałeś tamtego pytania. Moim zdaniem nie miało już związku z pytaniami o przestój itp. tylko widać, że się Majka chciała dowiedzieć po jakim czasie pracownik dostaje umowę o pracę na stałe. Pogalopowałeś ciągnąc stary temat, gdzie widać, że dziewczyna zmienia na inny. To po jakim czasie dają ba nieokreślony?

Kuki

W logistyce liczy się tylko produkcja i żeby nie stała . Wózkowy ma jeździć i ogarniać nie ważne czy są pojemniki czy są detale czy jest przejazd czy coś innego . Pojemniki szukasz sam mimo produkcji , zadzwonisz że niemasz to i tak szukasz sam , detale też szukasz sam , używanie telefonu prywatnego 8H w pracy jak nic , aluminium - ciasno , Pojemniki po całym zakładzie stoją , detale wszędzie gdzie popadnie stoją , produkcja jeździsz tam i spowrotem tłocznia - jeździsz z detalami wszędzie , nie wiedzą nawet gdzie masz jechać sami , pojemniki szukać musisz , porządek robić jak ci każą mimo produkcji jak nie zrobisz telefon do lidera i do ciebie tłumaczysz i tak dostajesz (usunięte przez administratora) ze tego nie zrobiłeś zgłaszasz problem to zlewają cie , masz postoje - dlaczego a szukasz pojemników bo ci kazali , prasa 2500 to już jest porażka pojemniki musisz rozkładać samemu niedosc że linia jedzie jeszcze obsługiwać ja , ledwo rozłożysz pojemniki to obok są już pełne , rozkładała je osoba do tego ale nagle nie jest potrzebna , pojemniki na dworze , gdzie kołysze jak na statku jak się jedzie po kosce , połowa uszkodzonych T.Brychcy zaraz telefon do lidera co to za pojemniki wypycha na środek ty obsługujesz linie tłumaczysz że wkładasz wykrój nie , podjedź tam zabierz mu to , pojemniki pełne z jednej z drugiej i zatrzymują prasę piszą postój na wózkowego gdzie on sam niema kiedy nawet zmienić bateri a już nie mówiąc o przerwie gdzie trzeba się prosić i upominać bo ktoś musi cie zmienić bo oni nie zatrzymują podmieniają się , prasa podkręcona na full a ty masz się wyrabiać i się z ciebie śmieją, a nie jesteś tam sam jeżdżą też inni wiec czas leci , tutaj profile 6 m jada tutaj inny wózkowy , a tobie zapełniają pojemniki ale nikt nie widzi tego że jest problem gdzieś i zgłaszając mają to zanic poprostu . a potem dzwonią czemu masz 10 minut postoju na lini jak to się stało . Dlatego co chwilę szukają wózkowych bo nie wytrzymują , nie dają rady sobie , mają słaba psychikę , gdzie jedna osoba pracując powiedziała że on se nie poradzi i już nie przyszedł do pracy , można wytrzymać ale ile można pracować z taką presją , jak ktoś jest wrażliwy nie polecam ale jak ktoś ma (usunięte przez administratora) na to co się dzieje wokół to jak najbardziej

Okazuje się dla mnie, że praca na produkcji jest też i dla kobiet. Mam prośbencję, podaję stawki z ogłoszenia: 4800 zł brutto, premie miesięczne i kwartalne - 550 zł, dofinansowanie stołówki zakładowej - 300 zł miesięcznie, premię absencyjną max 400 zł brutto wypłacana co 4 miesiące. Możecie napisać, czy się to zgadza z tym, co naprawdę kobietki mają?

Co do stawki to nie jestem w stanie zweryfikować jak to wygląda na produkcji, ale jeśli chodzi o premie: 1. Miesięczna (tj. uznaniowa, za wyniki): 550zł 2. Kwartalna (za brak L4 w danym kwartale): 400zł 3. Wielkanocna: ok. 800-1000zł 4. Wakacyjna: w tym roku - jak dobrze pamiętam - było to 1300zł Oczywiście kwoty są podane brutto.

Krzychu

Cześć, Czy pracował u was dyrektor produkcji Leszek M.? Jaką macie o nim opinie?

Siwy
@Krzychu

Nie było takiego kierownika produkcji był kiedyś o takich inicjałach kierownik infrastruktury i to był świetny gość

Katt

Hej, jak z przyjęciami dla kobiet? Czy są czesto, przez jakiego posrednika? Jakie zarobki realne obecnie? Czy dużo nadgodzin itp ????

Xyz

Tłocznia jeden wielki (usunięte przez administratora)wykorzystywanie ludzi żeby zasuwali na kilku liniach jednocześnie obrazy kierowników ze się nie chce przyjść w weekend do roboty chociaż część ludzi pracyje na grafikach jeśli odmówisz kilku weekendów to masz rozmowy motywujący (jesteś straszony ) Cala hala jest zadymiona z lini Pressta wensing i 2.5T góra ma to 4 literach bo liczy się tylko norma która jest zawyżana zaniedlugo kierownicy liderzy będą stać z batem nad tobą. Na przerwę idziesz wtedy kiedy ktoś cie zmieni nie możesz iść kiedy ty chcesz to tak samo tyczy się urlopów nie możesz brac kiedy chcesz bo linie mają iść cały czas

@Xyz

A te weekendy to chociaż rolizczane według kodeksu pracy? Nie kumam, skoro pracownik musi jednocześnie być na kilku liniach, to czemu nie zatrudnią dodatkowych osób? Ja akurat szukam pracy, domyślam sie, ze chętnych byłoby więcej. Czy raczej ludzie się tu do pracy nie pchają? :P

Magda92

No to koszty kiedy podniosą normę to mają ciąg produkcji kosztem pracownika a czy warto czemu nie ale idąc szykuj się nadgodzinami które są przymusowe jeśli nie pójdziesz możesz zmieniać pracę jeśli to praca na chwile to myśl dobrą

Michał Durbacz

Nie przedłużyli mi umowy bo po tygodniu pracy nie wyrabiałem normy,gdzie norma na puszkach jest 350 a ja robiłem 220 gdzie (usunięte przez administratora) jak robot,to niewiem gdzie da się upchnąć te 120 jeszcze.TAM Jest wyzysk,zapierdalasz jak robot a i tak nie wyrabiasz normy,a o nie przedłużeniu umowy powiedzieli mi 30 czerwca,2 minuty przed końcem pracy żeby jeszcze ze mnie wszystkie soki wycisnąć,bo gdybym wiedział to o 16 to bym to (usunięte przez administratora) i spokojnie sobie robił a nie skakał jak małpa przy maszynie a oni i tak mnie wypieprzyli.Umowę miałem do końca czerwca,ale spoko przyjdą ukraincy to ich będą cisnąć.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Magna Formpol?

Zuzanna

Co sądzicie o pracy na linii produkcyjnej jako operator? Znalazłam takie ogłoszenie, ale jest stare. Często szukają ludzi na produkcję? W ofercie pojawiło się dużo benefitow i rodzai premii, a jak to realnie wygląda? :) Wszystko się zgadza? Pisza tez o 3-miesięcznym okresie próbnym. Orientujecie się, czy ten okres próbny raczej zamienia się w umowę o pracę, czy nie wszystkim przedłużają go?

dj092
@Zuzanna

Jeśli chcesz szybko zarobić i szybko (usunięte przez administratora) to myśl ok Jeśli coś na dłużej to nie marnuj czasu bo tylko patrzą by pracownika wycisnąć wszystkie soki są duże normy stawka jest ok i benefitu ale jeśli masz rodzinę to stracisz tylko czad i zostaniesz (usunięte przez administratora)

Colo12345

Stawka jako wózkowy w Denso 6840zl brutto kurde aż mnie zatkało to o 1440 więcej Formpol kiedyś dał zarobić teraz to już schodzi na psy z zarobkami

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol