Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Byly pracownik

Nie polecam tej agencji.. Poczatkowo gdy czytalem opinie mysle sobie chyba spoko bo same pozytywy ale gdy podjolem wspolprace to zaczely sie schody.. Po dotarciu na hotel siedzialem 4 dni robocze upominajac sie o prace po czym laskawie mi ja dali.. Szczerze mowic pracowalem przez wiele okropnych agencji ale zadna z nich nigdy nie okradla mnie na calusienka wyplate do momentu zawarcia wspolpracy z covebo.. Mialem zawsze tyle. Samo godzin a wyplaty ciagle byly mniejsze od poprzednich az gdy w koncu zrezygnowalem ze(usunięte przez administratora) to postanowili okrasc mnie na cala wypate za 42 godziny...! Nakgorsza agencja ever i (usunięte przez administratora)

A na jakąś pomoc w samodzielnym wynajmie mieszkania lub pokoju można ze strony koordynatora oraz agencji liczyć? Wisz, żeby samemu mieszkać na pokoju, zakładając nawet, że to by trochę więcej kosztowało. A co do kosztów, to napisz, czy są jeszcze jakieś, typu codzienny dojazd do roboty, i jaka jest stawka za samą pracę?

Patusy

W samodzielnym wynajmie z pominięciem agencji? Raczej nie. Agencja, w zależności od lokacji, czasem może zaoferować pokój jednoosobowy (takiej samej wielkości co te dwuosobowe ;) ) i to wszystko. Agencja na tobie ma zarabiać. Koordynatorzy/agencja powinni sprawdzać stan techniczny pokoju, mieszkania przed przekazaniem go tobie (tak jest w umowie), ale tego nie robią. Możesz nawet spać na zakrwawionym/zaplamionym na czerwono materacu, jeśli sam wszystkiego nie przypilnujesz. Podobno są opłaty za transport do pracy, ale na mojej lokacji nikt nie musiał za to płacić. Jeśli chcesz uniknąć zbędnych kosztów, to nie idź na kierowcę, nie bierz roweru agencyjnego. Grzywny za uszkodzenie auta to setki euro. Rower lepiej kupić samemu na marktplaats lub skorzystać z wynajmu, np. Swapfiets. Po przyjeździe wszystko lepiej dokumentować, robiąc zdjęcia, filmy. Stawka zależna od pracy. Najczęściej minimalna + wakacyjne wliczane do stawki godzinowej. Jak agencja nie zapewnia wystarczającej liczby godzin, to zgłaszać to koordynatorowi, a jak rozmowa nic nie daje, to zmiana agencji.

A w jakiej lokacji byłeś?

A ile trwa ta fajna współpraca? Można w takim razie zrezygnować z nadgodzin czy są one na swój sposób obowiązkowe? Kiedy kasa wpływa na konto? Wypłacane są tygodniówki czy kasa jest raz w miesiącu?

Doma

Cześć. Myślę nad wyjazdem, bo w kraju ciężko mi o pracę z dobrymi zarobkami. Tutaj widziałam ofertę do zbierania zamówień na magazynie z angielskim. Tak się składa, że trochę mówię po angielsku, ale nie idealnie i dobrze bym się czuła, gdyby był ktoś, z kim można się po polsku kontaktować, wśród przełożonych jest ktoś taki?

Nursyn
@Doma

przełożeni z tego co się orientuje zawsze po polsku mówia

Nursyn
@Doma

zresztą pracować też będziesz głównie z polakami wiec luzik, dogadasz sie

Contyk
@Nursyn

hej a w ile osób mieskza się na takim wyjeździe? wszyscy inni to też polacy?

pestka
@Doma

Myślę że jak wpiszesz w internet covebo bunschoten to wyskoczy ci kontakt, bardzo polecam panią Kasię Auch, pomocna kobieta, koordynatorzy świetni, a na magazynie z minimalnym angielskim spokojnie sobie poradzisz :)

Head
@pestka

Dzięki za informację. Ty tam pracujesz, tak? Właśnie ja się obawiałem o ten angielski ale jeśli minimum wystarczy to chyba dobrze.

Plom
@Contyk

zalezy jak trafisz, ja byłem dwa razy tylko ale za kązdym razem mieszkałem z samymi polakami

Ksenia
@Plom

Jak tu wyglądają warunki mieszkaniowe? Dużo osób mieszka razem? Firma płaci całosć za zakwaterowanie czy jak z tym jest?

Burgler
@Plom

Jeśli jeździsz z kimś to trafisz z nim na mieszkanie czy raczej się samemu jeździ?

Granat
@Burgler

jeśli to przed wyjazdem dogadasz to tak

solek
@Burgler

no ajak samemu jedziesz to na pewno z kims bedziesz, to raczej mala szansa zebys mial cale zakwaterowanie dla siebie xD

DeWu

to dosyć sporo, ile pokoi mieliście?

DeWu

trafiłeś na osobny pokój czy dwuosobowy?

Flex
@Head

tutaj nie wymagają innych języków niż angielski?

Uhh
@Flex

to trzeba znac angielski bo wszędzie na forum piszą że bez języka da radę?

venom
@Uhh

pewnie w jakims podstawowym stopniu tak, zeby sie moc dogadac ale moze tez od projektu zalezy

riper
@Uhh

no to jak na forum pisza że da radę bez to po co jeszcze raz pytasz? xd nie wiem niedowierzasz czy co? nie trzeba znać języka chyba że w ogłoszeniu jasno o tym pisza

riper
@venom

no pewnie że się przydaję ale i tak głównie z polakami siedzisz

winwin
@riper

naprawde do pracy jakies podstawy nie sa wymagane? az troche ciezko uwierzyc ale dla mnie lepiej

Lang

masz gdzieś podany kontakt do biura? w jakich godzinach najlepiej się kontaktować z nimi?

rekeru
@Lang

na stronie masz kontakt podany i kiedy można dzwonić

rekeru
@winwin

praca najczęściej nieskomplikowana to i doświadczenia nie trzeba

sznurek

tylko ze tez nie do konca wiem co by mogli oczekwiac, doswiadczenie z robota za granica mam to powinno wystarczyc

sok imbirowy
@rekeru

ogólnie jak ci się pracowało? poleciłbyś na pierwszy taki wyjazd?

Kip

wyjazd jest na myślę dobrym poziomie, nie ma się czego obawiać ale jak to twój pierwszy to zawsze fajnie jechać z kimś

Kip

Tak, jak masz łeb na karku i upewnisz się żeby nie dopłacać niepotrzebnie to tak, da się

zwyczaj

Taak na spokojnie jak się nastawisz że chcesz zarobić i nie wydajesz kasy na prawo i lewo to spokojnie sobie zaoszczędzisz konkretną sumkę

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
tynkarz

cześć ktoś się orientuje jakie dokumenty są wymagane do przedstawienia przed wyjazdem?

jajko
@tynkarz

albo jakieś pieniądze przy okazji do czegoś? czasami na start trzeba coś mieć tak słyszałem

zaaag
@jajko

żebyś przysłowiowo na przejazd miał i chyba wystarczy

zaaag
@jajko

też wiadomo że jedziesz po to żeby zarobić więc nie przesadzaj

Daniel

Witam wszystkich pracuje w Covebo już od dłuższego czasu i nie mam powodów by narzekać pozdrawiam.????

Alojz

Nie dajcie się nabrać i dobrze czytajcie co podpisujecie. Mi jako pracownikowi technicznemu Covebo zaproponowało, powiedzmy, 500 euro za 40h pracy po wszelkich odliczeniach. Pomyślałem sobie, ze spoko, tym bardziej, ze praca prosta. I już przy pierwszym salarisie wyszło, że te 500 euro składa się z wynagrodzenia zza 40h pracy, pieniędzy wakacyjnych i resztki... resztki z dodatku eksterytorialnego... Czyli za samą pracę jest wtedy około 420. Dodakowo koordynatorzy w Holandii to nieporozumienie, wszystko przyjmują do wiadomości, potwierdzają, umawiają się nawet na spotkania i tyle, nic nie robią, nic się nie zmienia. A jak się upomnisz ponownie to ponownie cię zapewnią, ze lada moment coś załatwią i cisza. I tak w kółko. Żadnych kontroli w domach, istna samowolka. No nie polecam, szkoda nerwów

@Alojz

Ale przed podpisaniem umowy obiecywali, że sama pensja to jest te 500 euro i do tego dodatki dochodzą? W umowie jak konkretnie napisali? Pracownik wiedział, co podpisuje, czy nie bo np. umowa była w języku obcym napisana?

Pat
@Alojz

A jaka to była oferta, miasto? Też się zastanawiam nad tymi obiecanymi 500Euro tygodniowo i rekruter zapewniał mnie ze to bedzie na luzie a kwota moze zawsze wzrosnać w zaleznosci od godzin.

Cześć, pracował ktoś z Was jako operator maszyn CNC przez Covebo w okolicach Nijkerk/Roosendaal? Jak z pracą i zakwaterowaniem?

mocnygaz

czesc rozwazam wyjazd do Holandii, mam kilka pytan wiec wole zapytac bezposrednio osoby ktore tak pracowaly. Jak wyglada sprawa ubezpieczenia i umowy? czy potrzebuje miec wczesniej zgromadzone jakies srodki na ewentualny transport? jak polecacie sie przygotowac?

mocnygaz
@mocnygaz

a no i jeszcze czy jak na przyklad zglosze sie z kumplem to jest opcja ze zakwateruja nas na miejscu razem czy to taka bardziej loteria?

mebz
@mocnygaz

jak jedziesz z kimś wspólnie to dostajecie jedną miejscówkę :)

przywolywacz

myslisz ze lepiej przez telefon czy mailowo z wszystkimi pytaniami sie kierowac?

dżem
@mebz

oo a to zawsze tak jest i wystarczy poprosić czy trzeba składać jakiś specjalny wniosek?

dżem
@mebz

a wiesz może czy koordynator na miejscu rzeczywiście pomaga pracownim interesuje się nimi i jest dostpny jak pojawia się jakiś problem?

konkretny
@dżem

jak ja pracowałem to koordynator był bardzo w porządku i praktycznie zawsze dostępny dla pracowników nie trzeba się było o widzenie prosić

Pat
@mebz

Jeśli jedziecie razem i bedziecie pracowac w tym samym miejscu to zakwaterowanie macie razem, jeśli w innych miejscach jest już gorzej, rekruter powiedział mi, że mimo tego że jedziemy razem mogą nas rozdzielić po różnych domkach, bo różnimy się działami, a to była jedna firma :)

P

Opinia po 11 miesiącach pracy z Covebo. Bardzo bardzo rozczarowalismy się nie z partnerką, gdy po 11 miesiącach pracy w covebo zostaliśmy bez skrupułów wyrzuceni z pracy oraz domu. Mieliśmy male problemy z teanliderem a koordynator polecił nam żebyśmy złożyli na niego pisemna skargę, a on nas w tym wesprze. Niestety firma postanowiła się nas pozbyć, bo byliśmy "niewygodnie" a oni mają dużo ludzi których mogą sobie wziąć na nasze miejsce. koordynator zamiast stanąć w obronie albo chociaż zaproponować inna pracę napisał tyło, że jestrsmy wyrzuceni też z agencji. Nawet nie pofatygował się zadzwonić. Dodam, że zbliżała nam się faza B więc agencja poprostu wykorzystała okazję i się nas pozbyła. Z dnia na dzień zostaliśmy i bez pracy, i bez mieszkania. Bardzo serdecznie nie polecam, można zostać z niczym w obcym kraju z dnia na dzień.

Jeszcze trwa proces rekrutacyjny. Firma szuka właśnie pracownika jako Mechanik samochodów osobowych. Chciałbym pojechać do tej pracy i szukam info o warunkach mieszkania. Sami napisali, że oferują komfortowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, zgodne z certyfikatem SNF. Co to jest za certyfikat? Co on oznacza i czy faktycznie to, że dane mieszkanie ma taki dokument, to faktycznie jest czysto i dobrze się mieszka? Ktoś coś?

marekmarucha

ilu osobowe kwatery zazwyczaj dają?

drumms
@marekmarucha

pytasz o pokoje czy ogólnie o budynek?

blak
@drumms

wsm o pokojach bedzie lepiej od razu jak napiszesz, bo tez sie zastanawiam ile to ludzi moze ze mna trafic do pokoju xd

blak
@blak

mozna wybrac z kim sie bedzie na kwaterze?

Cześć, czy ostatnio ktoś z nimi wyjeżdżam do Holandii? Ja chciałam spróbować na takie ogłoszenie co teraz dali „ Pracownik do przyjmowania zwrotów w magazynie znanej sieci sklepów spożywczych” papiery wysłać. Tylko żeby mieć lepsze wyobrażenie o tym, jak się zarabia, to proszę żeby ktoś wyjaśnił, na czym te dodatki tam polegają, co piszą o jakichś 30 i 100%

Foreign

Czy agencja jeszcze funkcjonuje? Nikt się z biura nie kontaktuje, a z tego co wiem to zatrudniają wszystkich.

sapporo

wysyłają jeszcze do pracy w bol.com? byłem tam 3 lata temu na packingu i bylo spoko, wybrałbym sie raz jeszcze, bo kasa niezla

Karolka
@sapporo

Co to znaczy kasa niezła? Możesz podać, jak na tamte czasy wyglądały zarobki? Chociaż jakieś widełki jakbyś podał... Poza tym, to praca zmianowa? Po ile godzin? Kobiety też tam pracowały?

Saaanderka

Witam , pracował ktoś może jak order picker Zwaagdijk-Oost Nederland Hessing Zwaagdijk B.V. covebo?

Krzysztof

Pracowałem niecałe 3 miesiące w Lintelo w Lichtenvoorde. Praca okropnie ciężka bo niektóre rzeczy ważą do 32kg to jeszcze musisz się schylać z nimi. Nie ma gdzie wyczyścić butów po mięsie, wybijanie mięsa jest zbyt głośne a firma nie oferuje niczego do ochrony słuchu, mięso i świnie czasami są w takim stanie że nie mogą się nadawać do spożycia a i tak są wysyłane, zginanie dużych świn (do pudełek) jest praktycznie niemożliwe i tylko dwie osoby to potrafiły robić, koordynator w pracy nie mówi po angielsku ani po polsku i nie da się z nim dogadać i nigdy nie mówił gdzie kto idzie robić. Podczas mojej pracy w tym zakładzie miałem nieszczęście pracować i mieszkać z takim starszym gościem o imieniu na "K" i dosłownie same z nim problemy. Narzeka na wszystko w jego życiu, ma problemy na każdego nowego pracownika który ma nawet najmniejsze problemy przy rozpoczynaniu pracy, robi za szybko nawet jeżeli wie że kończą się zamówienia ponieważ jest pracoholikiem i wszystko musi być tak jak on chce bo będzie robił awantury i obgadywał ciebie. Koordynator to oczywiście Pedro i wszystkie negatywne rzeczy pisane tutaj o nim to prawda. Nic nie da się przez niego załatwić i ze wszystkim musiałem się kontaktować z Bogdanem (kto wie kto to, to wie), bardzo dużo woziłem ludzi jako kierowca poza moimi godzinami pracy i żadnego dziękuję od niego nie dostałem a jak raz spóźniłem się z przywiezieniem osób do pracy to już był pierwszy by do mnie zadzwonić. Niby w tej agencji kierowcy mają darmowy transport do pracy a i tak obciążano mnie 10 euro tygodniowo z powodu coś związane z paliwem. I zapomniałem dodać że na drugiej lokalizacji gdzie mieszkałem była osoba która była we więzieniu, na szczęście nie było z tą osobom żadnych problemów. Na początku przez parę tygodni dostawałem złe wypłaty ale po mocnych naciskach do Bogdana (bo koordynator oczywiście nic nie robił) oraz osób w polsce zostało to wyregulowane. Agencję odradzam szerokim łukiem.

EXODUS

Ja znam Polaków co śpią w samochodach typu sedan, to gdzie trafisz czy na melinę zależy od znajomości języków i kwalifikacji, jak dobrze znasz języki i masz kwalifikacje to prawdopodoboenstwo zaliczenia meliny jest mniejsze niż bez języka i kwalifikacji, jak mówią trzeba mieć trochę farta ...

@salatki

Hej czy pracował ktoś na hessing zwaagdijk na sałatkach??

@strus

Witam jak wygląda praca na wózkach widłowych

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.