Opinie o Autoremo w Nowy Targ

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autoremo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Autoremo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoremo w Nowy Targ

Marcin Nowy wpis

Czy nazwa w firmie się zmienila lub jest inna ?

ararararraararraraarar Nowy wpis

FIRMA PORAŻKA UNIKAĆ NAWET W CZASIE KRYZYSU POLECAM SZUKAC PRACY GDZIE INDZIEJ KPINA I SMIECH JEŻELI CHODZI O WYPŁATĘ I TO JAK SIE TRAKTUJE PRACOWNIKA ...

Piotr Nowy wpis

Jaką macie atmosferę w pracy? Może pracownicy powinni zmienić podejście do klientów??

grandea Nowy wpis

Iza i Gutek to jedna i ta sama osoba z zarządu ! Niestety wszystkie poniższe opinie to prawda. Firma porażka.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Autoremo? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Iza

@Adam, nasz wątek jest poświęcony oddziałowi firmy z Nowego Targu. Czy znasz warunki zatrudnienia w tym oddziale Autoremo? @...., próbowałeś przedstawić swoje uwagi na temat zatrudniania przełożonemu? Wspominałeś, że niedługo pracowałeś. Być może podczas okresu próbnego warunki zatrudnienia różnią się nieco? Kiedy byłeś zatrudniony w tej firmie? Czy chcielibyście dodać coś do zamieszczonych wcześniej opinii? Zgadzacie się z naszymi użytkownikami?

....

Niestety pracowałem. Chwile w autoRemo czy jak to się tam nazyw,umowa najniższa krajowa co innego na papierze co innego do ręki, jak sobie z czymś nie radzisz jesteś wysmiany bo haha nikomu się niegdy pomyłki nie zdarzyły,żałuję że wgl poszlem na współpracę z nimi bo na rozmowie o prace co innego w czasie pracy,po 8h robią tylko nie liczni reszt zapiernicza po 9 nawet po 10h dziennie gdzie sens gdzie logika....

Iza

@ENRICE, dziękujemy za opinię z perspektywy klienta. Czy potrafisz się wypowiedzieć o firmie Autoremo jako o pracodawcy? Czy są obecnie otwarte jakieś nowe procesy rekrutacyjne? Jaka panuje tam atmosfera i na jakie warunki mogą tam liczyć pracownicy? Każda opinia jest mile widziana.

ENRICE

Podczas przeglądu mocno się zdziwiłem obsługa i podejściem do klienta .Brak profesjonalnej obsługi gość wali na ty jak bysmy się znali od zawsze,chyba jest tam za karę powinien zmienić prace .Słyszalem już negatywne opinie o tym salonie ale musiałem tego doświadczyć by się przekonać .

Gutek

Jaki jest powód tego milczenia?

Robilektamtowiem

Autoremo firma fest wszyscy kradną jesce jest

Iza

@Jaguar X aktualnie wiele firm na rynku pracy ma problem z utrzymaniem pracowników i zapełnieniem wolnych etatów. Jak rozumiem w autoremo jest podobnie? Czy ten brak pracowników, o którym wspominasz, jest odczuwalny dla osób obecnie zatrudnionych w firmie? W jakich działach braki są największe? Czy oznacza to, że łatwiej dostać się do pracy?

Iza

Część z Was miała sporo uwag, co do tego jak wygląda praca w autoremo. Czy ktoś pracuje obecnie w firmie? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć aktualnie? Czy w ciągu tych ostatnich miesięcy zaszły jakieś zmiany istotne dla potencjalnych pracowników? Każda dodatkowa informacja może być cenna.

Szczęśliwy bo odszedł

Firma porażka. Każdy oddział tj. Bukowina, Nowy Targ, Nowy Sącz i Kraków działają całkowicie bez organizacji. Pracownicy sa okłamywani co do warunków i pracują kosmiczne ilości godzin za psie pieniądze. Dodam, że spore spóźnienia z wypłatą prowizji to standard. Kwoty też się nie zgadzają. Kontakt z szefami prawie niemożliwy bo telefonów nie odbierają. Głównie dlatego, że unikają niewygodnych pytań. Jedyne czego szkoda przy odejściu to ludzie. Mocno odradzam każdemu i współczuję tym co dalej tam pracują.

Nowy2

Słyszałem, że szukają do Nowego Sącza na sprzedawcę cześci oraz na serwis. Podstawa plus premia. Czy ktoś pracował, domyśla się jakie kwoty padną oraz jakie warunki pracy? Jak ogólnie to wygląda w Nowym Sączu?

Dobra wróżka
@Nowy2

Tak jak wszędzie jeśli chodzi o AutoDramat... Dostaniesz podstawę na konto plus premia pod stołem która czasami bywa inna niż ustalona :( Będziesz pracować po 9 godzin i co drugą sobotę za którą nie oddadzą Ci dnia wolnego. Także możesz sobie łatwo policzyć ile godzin w miesiącu pracujesz charytatywnie bo od nich nie dostaniesz za to ani grosza... Oczywiście podczas rozmowy Ci tego nie powiedzą. Pozdrawiam

Skoda

czy sacz będzie zamknięty?

szczesliwyzeopusciltenburdel

masakra nie pracujcie tam oni są zawsze najmądrzejsi i wiedzą wszystko Ale się doczekają jak odejdą wszyscy naraz bo się już szykuje gruba akcja

Były Pracownik
@szczesliwyzeopusciltenburdel

Wątpię, że staży wyjadacze którzy pracują tam 100 lat opuszczą ten (usunięte przez administratora) na kołkach... Pracowałem tam rok i nie żałuję decyzji o odejściu do G tylko umiał obiecywać i ściemniać.

Dobra wróżka

Widzę znowu AutoDramat szuka pracowników.... Odradzam tą wariacką firmę bez perspektyw. Jak najdalej od nich!!!

Bobas

Praca jest na pełny etat (po 9 godzin od poniedziałku do piątku), ale pracującej soboty nie masz możliwości odbioru w ciągu tygodnia, a jak chcesz wyjść wcześniej to kierownik "krzywo" patrzy. Nie płacą ani grosza za dodatkowe godziny!!!! Radzę się trzymaj jak najdalej od tej firmy. Tam tylko obiecywać się nauczyli i co chwile szukają pracowników.

taro

Ale jeśli masz pracujące soboty a jest to pełny etat, to rozumiem, że gdzieś tam ma się dzień wolny w ciągu tygodnia? Mi taka opcja nawet pasuje tak szczerze

Szkolenia?? Nie wiem kiedy ostatnio był jakiś sprzedawca na szkoleniu organizowanym przez tą firmę. Radzę Ją omijać szerokim łukiem. Pracujesz 9 godzin plus co drugą sobotę w miesiącu i za te dodatkowe godziny nie masz w ogóle nic płacone. Także radzę się dokładnie zapytać odnośnie godzin pracy. Jedyny plus to umowa o pracę i tu oczywiście najniższa krajowa. Zapytajcie jakiegoś pracownika jak tam jest "wspaniale". Ja miałem tam wysłać CV ale zrezygnowałem. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Autoremo - Nowy Targ

Autoremo