NYK Logistics

Ostaszewo

Opinie o NYK Logistics

anonim 2011-02-01 18:42:07
Firma "( usunięte przez administratora )biecuje po 30% premi a po podpisaniu umowy guzik sie dostaje. Szef magazynu na kazde pytanie ma odpowiedz ta sama - nic nie wiem, nadgodziny sie zdarzaja ale za darmo, ludzie zarabiaja po ( usunięte przez administratora )max, kazdy do ego inaczej, podwyzek nie daja, jednym słowem banda.
Ekonomista 2011-02-12 14:25:04
Płace:

Kadra kierownicza - płace godne

Biuro i administracja - płace wystarczająco godne

Magazyn - płace karygodne
anonim 2011-03-06 16:57:14
witam, ja rowniez nie mam najlepszego zdania o tej firmie. place do bani, niekompetentni przelozeni, dookola sami konfidenci. zostalem zwolniony po kilku miesiacach i musze szczerze za to podziekowac. obecnie zarabiam dwa razy tyle, rozwijam sie. a czas spedzony w NYK byl jedna z najwiekszych pomylek w moim zyciu.
pracownik 2011-04-04 10:54:36
Zainteresowani wiedzą o co chodzi ( usunięte przez administratora )l ale ogólnie jest OK
byly 2014-08-28 17:01:16
1800brutto,pozdrawiam tych co się tam szmaca.....
dział morski 2014-09-10 19:41:56
Nie polecam, straszny mobing, pracownicy są słabo przeszkoleni, niskie zarobki, wysokie wymagania.
import warszawa 2014-09-13 18:04:57
Stanowczo nie polecam - okropna atmosfera, pracowałam ok 4 miesiące (tylko tyle dało się wytrzymać w tej firmie)!!!
Pracownik 2014-09-21 19:22:05
Jeszcze pracuję ale myślę odejść. Dużo pracy, praca odpowiedzialna, a płaca marna.wiele obietnic,
pracownik 2014-10-02 09:44:20
90% tej pracy to minusy: ludzie - konfidenci, brak szkoleń, niskie pensje, kierownictwo które ciągle węszy, lekki mobbing.
plusy: hmm i tu trochę ciężko wymienić plusy, jeśli nie masz doświadczenia to napeewno Cię zatrudnią oczywiście za niską pensję.
byly 2014-10-06 12:10:41
magazynier 1800zł-oczywiście brutto,nie polecam skosnookiego bagna,niema o czym pisać wyzysk,wyzysk,jeszcze raz wyzysk!w moich czasach najgorsza szmata byl maly koslawy,mlaszczacy karakan(pan Pio...),poprostu robil pale w kazdy mozliwy sposob szefowi tzw.kontrakt menedzer za jego czasow bylo trzeba pisac testy,na ich podstawie przydzielano premie.
asti 2015-01-14 17:36:46
Ile obecnie wynoszą tutaj pensje, bo w zeszłym roku pisaliście, że magazynier ma 1800 brutto, ale na jakiej umowie? Pytam, bo z początkiem tego roku, minimalna krajowa poszła znacznie do góry, to i może NYK Logistics dało pracownikom jakieś podwyżki, czy coś w tym stylu? Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje.
XYZ 2015-01-22 12:47:12
Podwyżka zapomnij,jak juz może aneks do umowy na nizsza stawke mozesz dostać.
io 2016-05-13 15:18:13
Zawsze można dać jakiś aneks do umowy @wefrg, nie wiem czy się z tym spotkałeś ale jest to całkiem normalne
Zostaw swoją opinię o NYK Logistics - Ostaszewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NYK Logistics