Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

dżony

Wiem, że jeden InPost jes w Warszawie. Byłem tam 3 dni i zrezygnowałem bo dostałem lepszą prace bo 12zł szału nie robi. Ale kontakt z firmą spoko. Pani na rozmowie powiedziała, ze umowę można rozwiązać w dowolnym momencie i faktycznie tak było. Nie robiła problemów, jak powiedziałem ze odchodze. Dosyć młoda, ale bardzo miła ciągle powtarzała, ze jak jakiś problem to żeby do nie dzwonić. Mam tylko nadzieje że mi zapłacą za te 3 dni, bo niektóre firmy mają tak, ze trzeba cały tydzień pracować żeby dostać kase.

romsi

A ten inpost to gdzie jest? Ja pracowałem u nich jako kasjer. Szukałem na stronie ale tam jest tyle lokalizacji biur a w żadnych ogłoszeniach nie piszą jaka firma. A ja bym tam chętnie ale nie wiem czy to w moim mieście.

zadowolony

Jak chcecie na inposta się dostać to nie ma problemu. Biorą wszystkich. i języków nie trzeba znać :-D

zadowolony

poliglota

Jak ktoś już będzie po rozmowie na stanowisko specjalista z językiem norweskim w Warszawie to niech da znać czy ciężko się dostać i czy faktycznie ten norweski taki Perfect wymagany.

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

od20do20

Jak tak piszą to pewnie tak. Najlepiej aplikować i czekać aż się odezwa. albo samemu zadzwonić. Zresztą zależy o jakich językach mówisz. za 1angielski to mało prawdopodobne ale za hiszpański czy jakiś taki egzotyczny to pewnie dużo płacą. Ja tam pracuje na trochę innym stanowisku ale płacą mi tak jak W ogłoszeniu.ale jestem tu w innej sprawie. Drogi pracodawco apeluje o zmianę terminu wynagrodzeń. Nie możecie płacić do 10?

adaśko

Kasa jest,umowa jest,koordynator zawsze pod telefone. Polecam.

Były pracownik S.

Dzień dobry.Miałem okazję współpracować z firmą HR Work Force Wrocław (biuro mieściło się wtedy w innym miejscu) i oceniam współpracę bardzo pozytywnie. Podjeście koordynatora była profesjonalne i bardzo życzliwe. Dziś nawet bardzo żałuję,że zrezygnowałem w tej pracy. Niech Bóg błogosławi tej agencji. Wypłaty oczywiście były oczywiście w terminie.Pozdrawiam. Były pracownik.S

Gosia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma Hr Work Force. Wypłata na czas, umowy terminowo, wstępne szkolenie, bardzo dobry kontakt z koordynatorem, krótko mówiąc bardzo dobrze mi się pracowało.

Domi
@Gosia

Gosia, a gdzie pracowałaś, mnie interesuje jak jest przy sprzątaniu campingów na Korsyce, nikt o tym nie pisze.

Pracowała, jako koordynator w tej firmie i nakreślę jak to wygląda. Ludzie zatrudniają się ,mając na karku komornika i myślą , że uda im się zachować wypłatę. A tu komornik wchodzi na pensje, pracownicy nie raz dzwonili i wyzywali mnie że jestem złodziejką wcale się nie zastanawiając nad tym co mówią.Kolejny przykład pracownik wychodzi z pracy nic nikomu nie mówiąc (doręczyciel przesyłek listownych ),zostawia paczki które miał przy sobie gdziekolwiek i nie daje znaku życia. Z wypłaty według umowy potrącana jest kara, bo taka sytuacja nie może mieć miejsca.Osoba w trybie natychmiastowym przestaje pracować, co najlepsze że jestem dostaje kolejny telefon że jestem złodziejką bo z wynagrodzenia zostaje odjęta stosowna kara. I tak to jest z ludźmi....

@Warszawa

Czemu pracowałas?co było nie tak że już nie pracujesz? Natknęłam się dziś na ich ogłoszenie dot. Pracy w Warszawie? Piszą że praca zdalna. Może mi ktoś powiedziec czy warto aplikować do nich do działu rekrutacji? Zostały 4dni na zgłoszenia więc proszę o szybka odpowiedz? Czy oni mają biuro w stolicy?na stronie internetowej są namiary na specjalistę rekrutacji ale nie ma żadnego adresu? czy to też praca zdalna?

Jerzy
@Warszawa

droga pani,wynagrodzenie za pracę,to rzecz święta.Każdy sąd pracy by was za (usunięte przez administratora) wziął w obroty.Kary umowne naliczać i egzekwować macie prawo.Jesli pracownik wam nie wplaci, to wtedy macie prawo sądownie ściągać takie kary.Z wyplaty nigdy pozdrawiam

Jakub

Byłem dzisiaj u nich w biurze, żeby zapytać czy mają jakies oferty i Pani powiedziała mi, że mają teraz miejsce dla kierowcy z kategoria C, zeby rozwozil rzeczy z pralni w Berlinie i okolicach. Maja za to dobra stawke no i praca nie jest ciezka.

damian

Dostałem propozycje do pracy w niemczech w pralni przemysłowej pracował tam ktoś ? Jakie były zarobki i jak wygladało z pracą były soboty pracujące i jakieś nadgodziny ?

@damian

Jeśli chodzi o zarobki to pewnie zależy w jakiej pralni. Ja miałam 8,50 Euro brutto. Wiem, że z sobotami i nadgodzinami to też zależy w jakie miejsce masz pojechać. Czasami są, czasami nie. Ja byłam w pralni gdzie soboty czasami były pracujące a nadgodziny były raczej sporadycznie. Ale to zależy. Jak było więcej pracy to były i soboty i nadgodziny.

Omijac szerokim łukiem nawet za nadgodziny nieumia zapłacic tylko obskubia z kazdych pieniedzy

CzarnaMamba

Akurat nie sprawdzalam pracy za granica,ale ja nawet nie czytalam opini tylko odrazu cv przeslalam. Podobalo mi sie , nawet premie byly wszytsko jak w umowie i Pani w biurze mowila tak bylo.. A tak na zmiane tematu czy oni maja jakas prace za granica i czy za granica sa wyplacalni ? Pozdrawiam

Radosław

Polecam firmę w 100%! Pracowałem przez kilka miesięcy z dziewczyną w Niemczech, w pralni przemysłowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Koordynator zawsze w kontakcie i gotowości do pomocy. Pracują tam normalni, myślący ludzie, którzy potrafią wczuć się w sytuację pracujących u nich ludzi. BARDZO POLECAM! Jak już ktoś napisał -wypłaty na czas, jeśli ktoś jest w potrzebie i poprosi o zaliczkę to też nie robią z tego wielkiego problemu. Nie trzeba się bać, że zostanie się na lodzie lub zostawionym samemu z jakimś problemem. Można z nimi spokojnie, uczciwie współpracować!

Kamilll

Pracowałem przez tą firmę w Niemczech przez rok czasu i byłem bardzo zadowolony. Załatwili mi tam mieszkanie, wszystko przebiegało bezproblemowo. Wypłaty zawsze w terminie. Polecam

CzarnaMamba

Widze,ze jest osoba na tym portalu ktora czytala uwaznie umowe i wie co i jak. Exempolee -> Moze i bzdrury ale skroro nektorzy twierdza ze kasy nie dostali to moze powinni tak zrobic :D ? Wiesz, irytuja mnie tacy ludzie ktrorym w (usunięte przez administratora) sie poprzewracalo i mysla ze kokosy beda zarabiac przez agencje. Moze i nie miliony ale zawsze to jest kasa lepiej miec niz nie miec. No ale coz.Niektorzy musza sie wiele w zyciu nauczyc, albo dostac takiego porzadnego " kopa w (usunięte przez administratora) quot; od zycia. ;))

jaro

Komuś wypłacają na bierząco? U mnie się spożniają przez tyg.

CzarnaMamba

Moze zamiast miec pretensje do nich to czytajcie dokadnie umowy .. jezeli nie wyplacali by kazdemu kasy to wkoncu ktos ta agencje pracy podal by do sadu pracy. A jezeli faktycznie zalega z kasa Wam to czemu nie pojdziecie do Sadu Pracy nie postraszycie ich Sadem pacy czy cos.. O swoje trzeba sie umponinac bo mogli zapomniec i olewka .. Ogolnie agencje pracy to zenada niby tacy zapracowani sa a zero ogarniecia .Ale akurat co do tej ahencji nic nie mam podpisalam umowe wszytsko gralo, kasa byla nastepnego miesiaca jak powinna byc a nawet chyba troche wiecej i to nie jest tak,ze kogos tutaj bronie czy specjalnie tak pisze tylko tak bylo.. :) Pozdrawiam

Kkk

Dobra firma, można sobie fajnie dorobić na boku jako drugą pracę, elastyczne zmiany, mili pracownicy :) Jako dorobek do drugiej pracy najlepiej, bo późno (prawie miesiąc po zakończeniu pracy) wypłacają pieniądze i nie idzie z tego wyżyć. Generalnie jako agencja pracy TYMCZASOWEJ sprawdza się znakomicie, jak mi na coś brakuje to zawsze do nich wracam na miesiąc lub dwa :)

POLECAM

BYŁAM KOORDYNATOREM TEJ FIRMY PRZEZ DŁUGIE LATA NIGDY SIĘ NIE ZDARZYŁO ŻEBY MOI PRACOWNICY NIE OTRZYMALI WYNAGRODZENIA. OWSZEM BYŁ RAZ NA JAKIŚ CZAS POŚLIZG O DZIEŃ GÓRA DWA JAK WYPADAŁ WEEKEND. OSOBIŚCIE POLECAM FIRMĘ BARDZO DOBRZE MI SIĘ Z NIMI PRACOWAŁO. POZDRAWIAM

Lucynka
@POLECAM

Kobieta naisałaby chyba że była KOORDYNATORKĄ....

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force