Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

Naprawde mam powody do wystawienia negatywnej opinii. Pierwsza rozmowa wszystko ok, obiecuja na reke 7.50 zl na godz. (nie duzo ale zawsze cos) Po odeslaniu umowy ktora nawet nie byla wypelniona przez posrednika kontakt sie urywa. Brak odpowiedzi na email nie mowiac juz o daremnych probach dodzwonienia sie. Po miesiacu okazuje sie ze pracowalem za 6.50

Olga

Firma HR Work Force ma tylko oferty w Polsce i Niemczech. Jeśli szukasz pracy w Holandii to pewnie pomyliłeś ta firmę z agencją Otto Work Force.eu

Olga

Masz na myśli przyjęcie się do Nich jako pracownik administracji???

przyszły pracownik

Witam. Mam do was pytanie. Czy był ktoś już w pracy w Holandii w firmie zajmującej się pakowaniem warzyw albo czy jedzie ktoś w tym roku ? Jestem ciekawa jak wygląda współpraca z tą firmą i jak z zakwaterowaniem?

inka

Nie polecam tej firmy.Pracowałam jako kasjerka w jednym z supermarketów na Śląsku,nie dość że człowiek się musiał napracować za 5 zeta netto za godzinę(stawka dla osób bezrobotnych),to jeszcze oszukiwali na wypłacie,jedyny plus w tej agencji to przelew na termin.Podziękowałam im gdy koordynatorka przesłała mi grafik,prawie same dniówki po 12 godzin ,dla mnie ten grafik był nie do zaakceptowania.Traktowałam to jako pracę dorywczą,bo mam dochody z innego źródła.Są firmy zdecydowanie lepsze od HR i płacą więcej.

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

MArcin

Opinie o HR Work Force nie polecam naprawdę tej agencji pracy. Są to kłamcy i (usunięte przez administratora) Firma ta nie potrafi nawet dotrzymać słowa jeżeli chodzi o umowę, którą sami sporządzają. A jeżeli chodzi o zapłatę jest poniżej krytyki. Naprawdę nie polecam i wystrzegajcie się ludzie takich agencji pracy jak ta...

Studentka

Jestem zadowolona ze współpracy z tą agencją pracy. Jestem studentką i pracuję na umowę zlecenie przy wykładaniu towaru w hipermarkecie. Stawka jest w porządku, wypłata zawsze na czas(czasem nawet przed czasem), pracownicy biura mili i pomocni i co najważniejsze nie ma problemów z ustalaniem grafiku. Kary są np. 100 zł za nieprzyjście do pracy, ale przecież według prawa pracownik pracujący na zlecenie może bez konsekwencji przyjść do pracy i wielu pracodawców wpisuje w umowę kary żeby uniknąć takich sytuacji. Poza tym bez problemu można odwołać swoją obecność w pracy 48 godzin przed rozpoczęciem pracy. Ja, jako studentka jestem naprawdę zadowolona. Wcześniej, w innych agencjach czy firmach miałam problem z dostosowywaniem grafiku do moich zajęć, a tu nie ma z tym problemu. Polecam dla studentów i uczniów. Bo z tego co zauważyłam jeśli ktoś nie ma statusu ucznia/studenta i szuka porządnej czy stałej pracy to w Work Force nie znajdzie nic ciekawego i dobrze płatnego.

TenGość

Ja mam wątpliwości co do tej agencji, szkoda mojego pisania, ale co kto woli

zenek

Czy nadal jest tak, że przygotowanie pieniędzy i rozliczenie po pracy w hipermarkecie na Bielanach nie wlicza się do czasu pracy? Bo mam znajomą, która przez tą agencję pracuje w innym sklepie i chciałem tam iść do pracy.I tam przygotowanie kasetki oraz policzenie normalnie wlicza się w czas pracy, tylko jest na to określony czas. Ale wkrótce ten sklep ma się stać takim samym jak ten na Bielanach, więc może zmieni się na gorsze?

zerwałam po 5 dniach pracy umowę miesięczną w chung hong ( Biskupice Podgórne ) chciałam zarobić a nie pracować charytatywnie, a tu soboty oddają jako dni wolne bezpłatne w tygodniu... wypłacili komuś za dni przed zerwaniem umowy? Kiedy pieniądze są na koncie przy zleceniu?

hardziu
@Anna

totalne (usunięte przez administratora) a nie firma wypłaćcie się to a narazie to jest -!

jaktojest?

Cześć, w sumie od niedawna mam podpisaną umowę z ową firmą. Wysłałam CV wieczorem, na następny dzień dostaję telefon, że Pani XY 'zaprasza na podpisanie umowy'. No przyznam, że mnie to zdziwiło, tak bez rozmowy kwalifikacyjnej, nic? No ale to w sumie agencja, biorą jak leci i już- zysk to zysk. Ostatnio podpisując umowę na ten miesiąc faktycznie zobaczyłam ten podpunkt kary 500zł za zerwanie umowy. Przecież to jest kompletnie niezgodne z prawem! Tak samo jakiś okres wypowiedzenia na umowie zlecenie. Co za bzdura! Czy jest tu ktoś, kto może z różnych powodów zrezygnował/ nie przedłużył i walnęli mu taką karę za to? Powiedzcie mi proszę, jak to jest: Jeśli przepracuję jeszcze ten miesiąc i przyjdzie babka żeby podpisać umowę na kolejny, a ja odmówię, to taka 'kara' ma prawo bytu? Dowalą mi? Bo przecież jeśli nie podpiszę papierka na następny miesiąc, to nie mam wobec niego zobowiązań, prawda? A swoje zrobiłam, dany miesiąc przepracowałam, prawda?

@jaktojest?

Ta kara nie może być nałożona. Proszę o kontakt z biurem, pierwszy raz słyszę o takim obostrzeniu.

Jeżeli Pan/Pani odpowie na konkretną ofertę to kontakt jest w ciągu 2-3 dni - jeżeli oferta jest aktualna. A jeżeli składa się CV na ofertę której jeszcze nie ma a ma być to wtedy może być rożnie. Najlepiej podejść do biura wtedy najłatwiej ja tak robię im że mieszkam w Oławie.

Niezła agencja, pewnie są lepsze, ale mi się dobrze z nimi pracowało, łatwo jest dostać z marszu jakąś pracę, a nie jak wszędzie cv i niby sie skontaktują a potem i tak nikt nie dzwoni

ddd

Dostałam ofertę pracy w niemczech jako pokojowka. Czy ktos wie jak wyglada wspolpraca z owa agencją za granicą? Czy rzeczywiscie w tygodniu jest tyle godzin rpacy ile zapewniaja? Jak z wypłacalnoscia? Prosze o obiektywne opinie :)

Onmm

Najmniej wysiłku kosztuje praca w Macro na stoisku Ryby. Zapach nie najmilszy chyba że ktoś lubi ryby ale praca lekka bo głównie się stoi i co jakiś czas podaje sie ryby klientom :)

adka

Oferty są jak ktoś chce popracować w sklepie np na kasie, stawki okej, obsługa miła zwłaszcza jedna pani i jeden pan , który mnie rekrutował, z minusów to mogłyby być jednak wyższe stawki

Bożena

Witam wszystkich. Mam prośbę może ktoś z was pracował w pralni przemysłowej TESTORP TEXTILPFLEGE GMBH CO KG, HAARLEMERSTR.65, 12359 BERLIN bo cały czas wydzwaniają do mnie abym jechała tam. Bardzo proszę o opinie na temat agencji HR Work Force bo ja nie ufam żadnym agencji. Może ktoś z was napisze coś o pracy w tej pralni.).).

Pracz
@Bożena

Uwaga, żeby Cie nie prali w Berlinie. Jak formalnie nie jest sprawdzone wszystko, to możesz się obudzić w miejscu bez wyjścia.

Sylwianna

Myślę, że te negatywne opinie wypisuja osoby, które dokładnie nie zapoznały się z regulaminem umowy przed podpisaniem. nikt przeciez nikogo nie zmusza do podpisania umow, kazdy robi to dobrowolnie.. a kara 500 zł, wyssana z palca, owszem jest ale max na 200zł za tzw "bumelke". Pracowalam i bylam bardzo zadowolona, pieniazki na czas, grafik ukladany wedlug podanej wczesniej dyspozycji, prosba o dzien wolny zalatwiony bez problemu.. a za manka firma nie odpowiada, wyliczaja je na sklepie, w ktorym sie pracuje, przy przeliczeniu kasetki mozna przeciez zostac.. wiec nie rozumie tych oburzen, zazwyczaj takie bzdury wypisuja osoby, ktore sa nie doinformowane, poprzez swoje male zainteresowanie obowiazkami itd. Oczywiscie w kazdej firmie znajdzie sie koordynator, ktory zawala na celej lini ale nie mo co spisywac na straty calej firmy przez jednego pracownika ;).

gosc

Firma parodia jedna wielka lipa i sciema. Zarobki wyssane z palca to co pisza i obiecuja na temat pracy w Niemczech dla spawaczy to jedno wielkie klamstwo. Pnowie SPAWACZE nie dajcie robic sie w wala.!!!!

ara

Pozdrawiam ładnie uśmiechniętego chłopaka siedzącego przy wejściu w biurze :*

korba

Daje rade agencja, pracowałem rok, nieźle płacą w porównaniu do innych, raczej bez spóźnień z przelewami, troche z dopasowaniem czasu pracy do studiów miałem problem, ale jakoś się dogadaliśmy mili młodzi ludzie pracują no i... ładne dziewczyny ;)

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force