Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

Maja

@Kamil, czy zgłaszałeś swoje uwagi bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za Twoje zatrudnienie? Być może opóźnienia wypłat spowodowane były przejściowymi problemami finansowymi w firmie? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Kamil

Nigdy więcej nie będę z nimi pracował. Wypłata na 25 następnego miesiąca, jakieś kary z (usunięte przez administratora) Koordynator jak mnie zatrudnił, tak więcej się nie mnie nie odezwał i nie odbierał telefonu. Pracowałem we Wrocławiu przy styropianach.

Maja

Czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś użytkownikowi @Arek? @Arek, czy jesteś pracownikiem firmy? A może jesteś zainteresowany podjęciem pracy za pośrednictwem HR Work Force? @Tajson, czy powiesz nam jaka atmosfera panuje w pracy? Twoja opinia będzie bardzo istotna dla użytkowników forum a w szczególności dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w firmie.

Tajson

Firma OK, robota spoko, kasa się zgadza. Pracowałem tam przez chwile i teraz chcialem na wakacje ale sie dodzwonić nie mogę. Pozatym w Warszawie wszystko gra, nie wiem jak inne oddziały. Polecam paniom Agnieszke.

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

Arek

Czy mają jakieś lepsze roboty? Może lepsze miejsca?

Dawid

Podpowiedzcie jak organizują pobyt za granicą?

Paula

Hej czy ktoś już wyjeżdżał przez Tą agencję do Strasburga - praca w fabryce przy fotelach zamochdowych ?

Maja

@Emka, a czy są jakieś benefity? Czy osoby bez doświadczenia także znajdą coś dla siebie? Może wiesz, czy jest też praca dla osób starszych lub niepełnosprawnych? Czy pracodawca organizuje szkolenia? @Tomek, a co powiesz o atmosferze panującej w firmie? Czy pomaga ona też w organizacji wszystkich formalności?

Polecam agencje jesli szukacie pracy na szybko. Chodząc do pracy dostaniecie takie pieniądze jakie macie w umowie. Wpłaty zawsze na czas. Panie z agencji mile i pomocne zawsze odbierał mój telefon. Milionów nie zrobicie ale jako tymczasowa praca jest ok.

Maja

Możecie coś jeszcze powiedzieć o pracy w HR Work Force? Czy wymagania są duże? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy wypłata jest zawsze na czas? Można skorzystać z benefitów pozapłacowych?

Emka
@Maja

Wymagania zależą od rodzaju pracy, do jakiej aplikujesz :) Umowa zlecenie albo o pracę tymczasową.

Malwina

Osobiście polecam firmę HR work force, jestem zatrudniona przez nich już od około roku. Posiadają dużo ofert zleceń dorywczych z atrakcyjnymi stawkami dla studentów i właśnie z takich ofert korzystam. Wynagrodzenie zawsze na czas a Panie, które tam pracują zawsze miłe i pomocne :) Pozdrawiam

Aga Wroc

Szukałam pilnie pracy, w której będę miała możliwość pracować na pełny etat. I udało się. Koordynatorki pracujące w agencji przedstawiły mi parę ofert pracy, które spełniały moje wymogi. Przepracowałam przez Hr Work Force okres próbny (3 msc) a potem przeszłam już bezpośrednio pod firmę. Także współpracę z nimi wspominam pozytywnie :)

Baks

Nie polecam tej agencji. Mam umowę o pracę od 16.01.2018. Za przepracowane 16 dni otrzymałem 700 zł brutto, umowa opiewa na kwotę 2100 brutto. Czy to jest uczciwa wypłata ? Żenada

yeti

Wyjątkowo niekompetentne osoby. Aplikowałem 3 razy na stanowisko w pewnej wrocławskiej firmie, w której rekrutację prowadzi firma HR Work Force. Pierwszy raz czekałem na łaskawe pojawienie się rekruterki ponad pół godziny, nie doczekałem się, po raz drugi, już po rozmowie, otrzymałem zapewnienie o informacji zwrotnej w ciągu kilku dni, nie otrzymałem, za trzecim razem, też po rozmowie, miałem dostać info do końca tygodnia, oczywiście nie dostałem. W żadnej innej firmie, z którymi współpracowałem, mnie tak nie potraktowano, ani w Randstadzie, ani w Work Office, ani w Asseco. Dodam, że "rozmowa" to raczej pogawędka o pogodzie niż wywiad z potencjalnym kandydatem do pracy. Widać firma HR Work Force ma inne standardy komunikacji. Gorąco polecam osobom wykazującym zapędy masochistyczne.

Asia

Lubie tą agencje bo jest profesjonalna. Wypłaty na czas, super obsługa. Zawsze dostaje info o nowych zleceniach.

Karol

Ja spotkałam się tylko z dobrym podejściem. Panie, które tam pracują są miłe i chętnie wszystko wyjaśnią. Kontakt telefoniczny również jest ok. Nawet jak nikt nie odbiera to później szybko oddzwania. Moje wrażenia są bardzo dobre

Agnieszka

Jakieś bzdury są tu wypisywane. Od roku współpracuję z Firmą HR Work Force i jak do tej pory jest to najlepsza Firma. Wszystkie Panie są bardzo miłe i pomocne. Starają się zawsze zrozumieć drugą stronę, wyjaśniają dokładnie wszystko co budzi wątpliwości i jest nie jasne. Wynagrodzenia zawsze są na czas. Wydaje mi się, że osoby wypisujące negatywy to osoby, którym nic ani nikt nie dogodzi. No cóż są i takie osoby, które myślą, że wszystko im się należy chociaż nic nie chcą robić. Osobom, które wystawiają negatywy życzę, aby dorosły i znalazły swoją wymarzoną pracę gdzie wyścielają im podłogę różami.

FIRMA DO LIKWIDACJI! Przemek

Nie polecam HR Work Force. Pracownice to porażka. Rekrutują na inne stanowiska, niż te, o których mówią na rozmowie. Chcesz sie zwolnic? Wielkie pretensje. No tak, odcinasz w końcu świnie od koryta! I jeszcze wielkie pretensje, że miałeś być na stałe, a pracujesz tylko na okres próbny. Ludzie! To praca. Każdy ma prawo podejmować własne decyzje, a nie przejmować sie nierobami z agencji. Co one robią? Nic. Okradają ludzi z wypłat. Co wiecej, polecam zajrzeć do słownika, między rozumowaniem magazyn, a hala, bo to WIELKA RÓZNICA. Obiecywano mi prace ma magazynie, a co robie? Wykładam jebanu towar!!! Zlikwidowac ten agencyjny shit.

Współpracownik.

Co za głupoty piszecie. Korzystałam z HR Work Force i korzystam nadal, jeśli nie mogę znaleźć nic na chwilę. Osoby z agencji bardzo miłe, zawsze doradzą, przedstawią jasno warunki, żeby zaskoczenia nie było. Wypłata na czas. Jeszcze nie miałam takiej sytuacji, aby przelew się spóźnił. Mimo negatywnych opinii (obstawiam, że pisane przez nierobów), ja najbardziej polecam HR i tylko im ufam. Reszta firm to (usunięte przez administratora)

Kos

Ludzie ci co tu piszą pozytywne opinie to są albo nienormalni albo po prostu związani z firmą, żadna agencja pracy nie jest dobra, każda okrada i kręci. Stawki najniższe z możliwych jakie muszą płacić, brak dodatków za urlopy i nadgodziny. Każda wasza godz. pracy to od 200 do nawet 500% dla agencji, więc łatwo policzyć, Ty dostajesz 12zl brutto a Agencja bierze minimalne 40zl,do nawet 150zl. Nie wspominając np. Spawaczy gdzie płacą 11e brutto a biorą 55e, Każdy co mi tu będzie się wyśmiewał z tego co pisałem to po prostu burak i tyle. A frajerów za takie grosze co płacą to jeszcze długo będzie dużo. W Polsce to dopiero popularne od kilku lat się zrobiło, praca przez (usunięte przez administratora) agencje. Omijać szerokim łukiem radzę. I powodzenia tym polaczkom co za 2000e szwabom loda robią.

Zażenowana
@Kos

12zl...40,150...żenada. nie masz zielonego pojęcia jak funkcjonuje agencja pracy. Jeśli uważasz ze z tego są kokosy to załóż własną agencje

Emka
@Kos

@Kos, to przecież nie działa w ten sposób. Jeśli koszt pracownika zatrudnionego przez agencję dla firmy X wynosi 150 zł to jaki jest sens korzystania z usług agencji? Ceny muszą być konkurencyjne i powodować, że firmie rzeczywiście bardziej opłaca się agencja niż zatrudnienie sobie kogoś kto zajmowałby się kadrami i rekrutacją. Stawki dla pracownika są różne, od minimalnej krajowej do całkiem przyzwoitej kasy - jak wszędzie. Myślę, że nie ma sensu demonizować agencji, tylko rozejrzeć się dookoła.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force