Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

K

Dziękuję! Ale pewno pisanie pod te maile i tak da niewiele, albo nic?

Ktoś
@K

Wystarczy że pójdziesz do regionalnej prasy lub nagłośnij w gazecie, tak odzyskałem zwrot za kurs, to wynagrodzenie też odzyskasz.

gość1
@K

Jest jeszcze pseudo Prezes: w.pietrzak@apedukacja.pl

K

Gdzie znajdę kontakt do tej całej Pani C., bo z tą centralą nijak nie idzie się dogadać. Jakbym pisała z robotem.Chcę spróbować jeszcze z nią, a później podobnie jak Pan niestety trzeba będzie składać wniosek do sądu, bo ileż można.

lola

Najgorsza firma na rynku za nic ma sie tu zarówno pracownikow jak i sluchaczy. Chcesz zostac oszukany zapisz sie do AP Edukacja na terenie całego kraju sytuacja jest taka sama nie placa nikomu za wykonaną usługę. Chesz by zmieszali cie z błotem i pokazali ze jesteś nic nie wart zgłos się do AP Edukacja. Nerwy na wysokim poziomie Gwarantowane.

UWAGA NA TA FIRME

ps. Zaluje ze szybciej nie poczytalam protokolow kontrolnych w bip UM sa dostepne w internecie i warto przeczytac sprawe rozliczenia dotacji szkol to tak dla jeszcze pracujacych oraz nowych, a UKOIK jeszcze warto.

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
UWAGA NA TA FIRME

Logiczne ze nie o plan bo to tylko taka sciema! tylko o to ze za duza mialam podstawe i z tego co wiem to tak na koniec zalatwia sie kazdego pracowwnika, kazdego! aha psia podstawa ok 1400 zl, w sumie dobrze ze tak sie stalo, bo zaczynam nowa prace za lepsze pieniadze, w firmie z perspektywami, bo w tej to nie wiadomo czy to jest profesja, ap edukacja, pro cos tam, jakas mafia!

Wroclawianka

Jest polowa stycznia, pieniędzy nie ma za grudzień. Ciągle obiecują w oddziale, że pieniądze już wysłane... Tylko coś długo idą, skoro wysłane. Żałuję, że zostałam na kolejny semestr, trzeba było się ewakuować po tym... Szkoda słuchaczy... Poza tym plan jest podawany na każdy weekend, nie ma planu na cały semestr, więc nie można sobie nic zaplanować. Zdarzało się, że plan był podawany w piątek, a zajęcia w sobotę. Nie polecam szczerze. Strata czasu. A wynagrodzenia w granicach 12 zł brutto za godzinę dla nauczyciela - i dwie umowy: zlecenie i dzieło, więc krętactwo...

Tom

tylko to oddział Profesji teraz w sumie AP Edukacja może dlatego.

Balbina
@Tom

Cóż, dlatego, że w oddziałach Profesji pracowały osoby, które miały swoje zdanie i nie dawały sobie w kaszę dmuchać. "Nieposłuszne" osoby poszły do odstrzału. Nie o co w oddziałach AP -każde "zarządzenie" było ślepo realizowane. tam zawsze pracowały takie pacynki, bez własnego zdania.

Czarna

Wypłaty

x

Wy tu piszecie o tym, że nie macie wypłat za listopad, grudzień, a są osoby które nadal na październik czekają.

panb

Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy w AP Edukacja. Pracowałem w oddziale Gorzowskim. Za każdym razem, aby otrzymać wypłatę za przepracowane godziny musiałem upominać się o to - w zeszłym roku u dyrekcji oddziału, w tym w tzw. centrali. Ostatnio pani, z którą koresponduję napisała, że rachunek za listopad, wystawiony w grudniu zostanie zrealizowany w pierwszym tygodniu lutego. Samo stwierdzenie to kuriozum. Pierwszy tydzień właśnie minął, a przelewu jak nie było tak nie ma. Najgorsze jest, że nie wiadomo gdzie się poskarżyć na takie jawne lekceważenie umowy. Chęć zemsty, to płaskie uczucie - wiem ale co innego mi pozostało? Ktoś ma jakiś pomysł - chętnie skorzystam.

@panb

Jezeli to byl projekt unijny, to do administratora projektu, PUP, FUNDACJA ITD, JEZELI ZA SZKOLE TO DO NACZELNIKA WYDZIALU UM GW, jezeli kurs, czy cos innego to sprawa sadowa, zwroca ci odsetki, koszty itd, W tej firmie pracownik nic nie liczy sie.... uwazajcie! Mnie zwolnili albo dyscyplinarka albo porozumienie bo nie realizowalam planow, pierwszy raz tak ktos mnie potraktowal, szantazujac mnie!

@UWAGA NA TA FIRME

Dzięki. To szkoła, więc napiszę pismo do urzędu miasta.

obiektywnie z pierwszej ręki
@UWAGA NA TA FIRME

który oddział ? wiadomo, że plan jest.. i to ambitny, ale w innych oddziałach też go nie realizują, to chyba nie chodziło o plan...?

Tom

Czytam i nie wierze, współpracuje z AP Edukacją od 2014r. (szkolenia) otrzymuje wynagrodzenie w terminie tak jak mam w umowie. Nigdy nie było z tym problemów i teraz też nie mam. Może to zależy od oddziału.

balbina
@Tom

mozę masz po prostu szczęscie. A w jakim oddziale?

GOŚĆ
@Tom

Tak,jasne. Widzę że dział marketingu próbuje poprawić PR tej firmy. Ale niestety, za wyzysk ludzi mają co mają. Aha, dla wszystkich czekających na wypłaty. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale AP Edukacja planuje puścić swoją reklamę w TV. A dla ludzi na zaległe wypłaty nie mają. To powinno mówić samo za siebie.

bel
@Tom

Jest to straszna firma. Nagminnie odchodzą słuchacze. U mnie do niedawna było ich ok. 250, teraz jest 40. Kierownictwo w Łodzi ma w du...e słuchaczy i pracowników. Stawki nauczycielskie są żenująco niskie, a na wynagrodzenie trzeba czekać miesiącami. Omijajcie tę firmę z daleka

wykładowca

Podałem sprawę do Urzędu Miasta, jeżeli dostają dotację powinni ją przeznaczyć na koszty, będzie kontrola doraźna, cieszę się.

zbini
@wykładowca

które miasto? może i ja się załapię na wypłatę w terminie.

Balbina
@wykładowca

Brawo! ciekawe co z oddzialami, które zostaly zamknięte a nie wypłaciły kasy

gość
@wykładowca

Ha ha ha, widzę że "Centrala" próbuje zatrzeć sprawę. Śmieszne. A każdy wie jak jest z płatnościami. Czekanie po pół roku.

@gość

oddział w Nowym Sączu, woj. małopolskie.

krzysiek

Dramat, dramat, dramat... w Bydgoszczy straszna lipa. Byłem tam nauczycielem... od września nie dostałem kasy. Oddział do zamknięcia... obawiam się tylko o słuchaczy... szkoda mi ich, chodzą i chodzą i patrząąą ... co się dzieje...

kasa

Witam. Dostalem zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna od ww. firmy. Warto podjac rekawice? Jak czytam opinie to chyba srednio. Pozdrawiam.

balbina
@kasa

Strata czasu. Obiecują złote góry, wymagania jak z kosmosu. A jak przyjdzie co do czego to dostaniesz najniższą krajowa. Nie pakowałabym się we współpracę z firmą, która idzie na dno.

@kasa

Zdecydowanie odradzam.Oszukują pracowników na wszystkim włącznie z należnymi premiami.Poza tym najniższa krajowa A obowiązki dla jednej osoby nie zależnie czy to Dyrektor czy szeregowy pracownik są takie że nie masz czasu nawet zjeść w trakcie "przerwy". Ja też już nagrywam sobie inną pracę i się zwijam z tej firmy krzak.

rasz12

Ponad miesiąc czekam na przelew za przeprowadzone szkolenie. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpowiadają.

Mgr wykładowca

Jak nie ma na kogo zgonić problemów to najlepiej na konkurencje, a problem tkwi tam głęboko w Łodzi. Te "zabieranie pieniędzy z kont to tak do kontroli nadaje się. Ciekawe kto może kontrolować te strumienie pieniężne? Mam nadzieje że odzyskam pieniądze, a od lutego uciekam, straszna organizacja, nawet nie ma kontaktu z centralą więc coś jest nie tak. Telefon jest cały czas zajęty! Chyba czas zgłosić to do TV.

panb

Podzielam negatywne odczucia wobec AP Edukacja. Nie dość, że drastycznie obniżyli stawki godzinowe dla nauczycieli w porównaniu z rokiem poprzednim, to jeszcze zwlekają z płatnościami. Ostatnio otrzymałem z "centrali" takie, kuriozalne wyjaśnienie braku płatności za listopad (cytuję dosłownie): "rachunki za listopad wystawione w grudniu mają termin płatności do końca stycznia. Zostaną one opłacone w I tygodniu lutego". Myślę, że to doskonale podsumowuje rzetelność firmy! Logika tego zdania nadaje się na co najmniej pracę licencjacką. Jest logika, rzetelność, solidność, długo, długo nic ... A P(otem) Edukacja.

anonimos
@panb

panb: nie wiem co w tym takiego dziwnego, takie zdanie odczytałbym jako: termin wymagalności do końca stycznia, ale jednak przelew będzie mógł być zrealizowany w pierwszym tyg.lutego. proponowałbym raczej: czytanie ze zrozumieniem a nie czepianie się.

Panie Piotrze już nie ma co ratować ale życzę powodzenia :-)

trener gdańsk

Firma zalega z płatnościami i nie ma kontaktu z biurem w Gdańsku. Zgłośmy upadłość tej Firmy

Piotr Maciejewski
@trener gdańsk

Internet jak widać stanowi świetne pole do darmowych działań "marketingowych". Jeśli mamy do czynienia z osobą anonimową, to nie do końca wiemy, czy konkurencja nie robi tzw "czarnego PR". Jeśli taka sytuacja miała miejsce - w co szczerze wątpię, proszę o kontakt z Centralą Firmy. Każdy z nas może napisać na każdym forum każdej Firmy cokolwiek zechce - i to jest niestety w Polsce nadużywane. Pozdrawiam Piotr Maciejewski p.maciejewski@apedukacja.pl

@Piotr Maciejewski

Tak i może jeszcze Pan twierdzi, że płatności są realizowane terminowo zgodnie z umową.

myszka206

Beznadzieja.... Też jestem jedną z tych osób które nie dostały wynagrodzenia. Poszłam tam z polecenia, i żałuję. Moja faktura jest już 2 miesiące po terminie. Przedsądowe wezwanie do zapłaty na chwilę obecną nieskuteczne. Po nowym roku ruszam do kolejnych instytucji. Czas zrobić z oszustami porządek! Żałuję że poświęciłam tam swój czas!

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja