Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

MK

W Olsztynie masakra. Stawka nauczyciela 12 zł brutto/godz. Płacą z około półrocznym poślizgiem.

łódź

wykładowcy maja najniższe stawki z łódzkich szkoł do tego pieniadze wplywaja na konto z dwu miesiecznym opoźnieniem!!!!

Smutne ale prawdziwe
@łódź

Zgadzam się tak jest.

anna.w
@Smutne ale prawdziwe

Coraz mniej słuchaczy, bo ludzie mądrzeją i nie zapisują się do takiej pseudo szkoły, to i pieniądze otrzymują mniejsze.

ap

Na każdym stanowisku pensje głodowe. Czysty wyzysk, chcą człowieka wycisnąć jak cytrynę. Zakres obowiązków ogromny. Jedynym szefem jest pani prezes Danuta R., to ona dyryguje i nie ma szacunku dla człowieka, człowiek to dla niej nic nie znacząca rzecz. Ale firma pada, tak jak napisał ktoś przede mną. Jest tam c oraz gorzej. I dobrze!

Groch
@ap

Teraz ta pani jest dyrektorem generalnym w Blue education sp.z o.o. ds.sprzedaży. oczywiście podejście do pracy i człowieka nie zmieniony. Podkreślę jeszcze fakt że w tej firmie wyzysk, mobbing,nadgodziny,nieadekwatne wynagrodzenia, ciągła rotacja jest na porządku dziennym. A co do biednych słuchaczy: ściąganie,oszukiwanie-czyli wszystko to co sami przeszliscie. Ap ma ocenę NIEDOSTATECZNĄ

ap edukacja

Nie ma to znaczenia na jakim stanowisku się pracuje w ap czy to Dok czy Sds lub Do i tak można powiedzieć jedno czysty wyzysk, zarząd oczekuje ze ludzie by ędą pracować za miskę ryżwo u a jak nie to znajdą kolejną naiwna osobę! i tylko się słyszy sprzedaż, kursy i mało i mało to Twoja ostatnia szansa

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
nikos

W LEGNICY AP JEST OK DBAJÁ UCZA ;-)

ap edukacja
@nikos

Wiec nie polecam a tym którzy jeszcze tam pracują współczuję! ale kariera tej firmy już się kończy. ;-)

ola

a specjalista ds.szkoleń? tak samo wygląda sytuacja? jaka jest najnizsza kwota wynagrodzenia?

Zażenowana

Premie?!?! Zapomnij o premiach. Premie dostajesz jak wyrobisz nabór. Pracowałam tam dwa lata. Naborów prawie nikt nie wyrabia więc nie ma premii. Pani Prezes zakłada takie nabory że wie że nikt ich nie wyrobi a ona obiecanej premii nie da bo premie dostajesz pod warunkiem wyrobienia naboru. I tak cały czas. Ludzi traktują jak śmieci. Chorować nie można, bo jak zachorujesz to jesteś bee. To co płacą normalnej osobie ledwo wystarcza na życie od pierwszego do pierwszego. Każą pracownikom chodzić w burych szmatach. Wstyd. Dyrektorki wystrojone paniusie a pracowników traktują jak popychadła. AP Edukacja to wyzyskiwacze wyzyskują pracowników PIP w czasie kontroli by się załamał. Brak badań lekarskich, miejsc do spożywania posiłków ale po co miejsce skoro nie ma przerw. Wyzyskuje słuchaczy byle złapać. Potem jak już zapisany to maja go gdzieś.

Alicja

Witam, chcę aplikować na specjalistę obsługi klienta,ale po tych komentarzach mam wątpliwości. może ktoś napisać jakie jest wynagrodzenie? i jak wysokie są premie?

anna
@Alicja

Pensja najniższa krajowa, do tego umowa zlecenie. O premiach nie ma co marzyć. Do tego jest się tam nikim. Porażka! Daruj sobie. W sklepie na kasie więcej się zarabia.

madzik

beznadziejna szkoła, nie polecam nikomu! w poznaniu uważajcie na dyrektorkę-gwiazdę, która obiecuje, że wszystkim się zajmie, że to nie jej wina, po czym ma cie głeboko gdzieś.ale spoko, to podobno już któraś z kolei, wiec mają przemiał. nie wybierajcie kursów zawodowych!!!

dyzio

Czekam na pieniądze już od kilku miesięcy! dyrektorka albo nie odbiera albo jest zajęta. generalnie za brak pieniedzy obwinia centralę, a to jej sluchacze placą czesne i to nie niskie. co ona robi z tymi pieniędzmi?? naprawdę jakieś instytucje powinny się przyjrzeć działalności tej "firmy". rotacja pracowników niesamowita-co chwila nowe twarze w biurze. nie polecam!!!!

piotr

Październik i nie ma zajęć, marnie to wygląda. W AP się nie martwią słuchaczami. Nie mają pewnie wykładowców, bo kiepsko płacą. Radzę się wypisać.

nowy

Witam.Zapisałem się na kierunek budownictwo w kielcach.Czy dobrze zrobiłem?Interesuje mnie ten kierunek a w Kielcach nie znalazłem innej szkoły.Już jestPAŻDZIERNIK A ZAJĘCIA SIĘ JESZCZE NIE ODBYŁY.Co myślicie ,może ktoś chodził?

nauczyciel

niestety ja również byłam nauczycielem w AP od prawie roku nie mogę doprosić się swoich pieniędzy. Dyrekcja w moim oddziale nic nie może zrobić bo cała kasa idzie do piep....nej łodzi a tam nikt nawet nie raczy odpowiedzieć mi na pytanie kto jest za to odpowiedzialny. Nie mówię już o odsetkach karnych które powinny być naliczone za nieterminowe płatności. Może urząd skarbowy by się tym zajął. jest co kontrolować !!!!

acer

A w jakim mieście taka tragedia na tej Kosmetyce?

niezadowolona

Cześć Chciałabym napisać moja opinie o Ap edukacji we wrocławiu.KOSMETYKA!!! Była to najgorsza decyzja w moim życiu apropo wyboru szkoły. Nie popełnijcie więcej tego błedu co ja: -szkoła miała być darmowa - ściagali z nas pieniądze za wszystko co się za 10 zł za legitymacje 100 zł za sesje 50 zł za poprawkę za niechodzenie do szkoły za wszystko!! -zajecia nie odbywały się panie wolały palić papieroski na dole niż prowadzić zajęcia - na egzaminach rozmawiało się o imprezach a nie o tym o czym powinno - dopraszałysmy się o nauke a i tak nic nie było robione -nauczyciele mieli inny plan niz uczniowie wiec w praktyce nie przychodzili na zajecia a my zeby miec obecnosć siedziałyśmy kilka godzin na korytarzu same. - ciągłe zastępstwa -nie przerabianie materiału - pani dyrektor ktora juz nie jest nią bo chyba ktoś w końcu zrobił tam porządek przyjmowała nasze skargi obiecywala ze cos z tym zrobi i nic nie robiła -obrażano nas na zajęciach od tumanów i grożono ,że jeszcze jedna skarga i zobaczymy... -pracownia kosmetyczna jest w tragicznym stanie nie ma kosmetyków musiałyśmy za własne pieniądze kupiwać wate i przynosic swoje kosmetyki było brudno po każdych zajęciach!!! -ALE NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZĄ JEST TO ,ŻE NIKT NIE POWIADOMIŁ NAS O NOWEJ FORMIE EGZAMINU PRZEZ CO NIE ZDAŁYŚMY EGZAMINU ZAWODOWEGO CZĘSCI PRAKTYCZNEJ... -przy odbieraniu papierów w sekretariacie wyskoczyła pani dyrektor i ,żeby szkoła nie straciła uczniów kłamała o wszystkim co się da ponieważ w kolejce stały osoby do zapisania się do szkoły.

znany

Zgadza się. Wykładowcy mają pensje śmiesznie niskie, a jeszcze im obniżają. Pensje z opóźnieniem. Sami więc rezygnują, a Ci co są, tak uczą, jak zarabiają.

nauczyciel

wykladowcy mają najnizsze stawki ze wszystkich szkół w woj. łódzkim .wykladowcy sa zmieniani co 3 miesiace sami rezygnują bo obniza im sie wynagrodzenie.pieniadze placone z 3 miesiecznym opoznieniem.

ewa
@nauczyciel

NACIĄGACZE!Ja również wpłaciłam zaliczkę w czerwcu br. na poczet rozpoczęcia nauki we wrześniu,z której jednak zrezygnowałam w sierpniu.Musiałam napisać podanie o zwrot wpłaconej zaliczki.8 października minie 2 miesiące od złożenia podania,pieniędzy do tej pory nie zwrócili a dodzwonić się nie można.Dotyczy oddziału łódzkiego.Może ktoś wie jak wyegzekwować skutecznie swoje pieniądze?

@ewa

oczywiście to była odpowiedź na post Marka.

@Ewa

po dwóch miesiącach oczekiwania dostałam zwrot czesnego,w takim wypadku wycofuję się ze swojej poprzedniej opinii.-Ewa

bell
@ewa

mam taką samą sytuację, również w Łodzi. odradzam wszystkim, którzy chcą się zapisać. zapisałam się w lipcu. wpłaciłam 2 raty czesnego. w październiku nadal nie było zajęć, nikt nie raczył poinformować dlaczego i co dalej, sama musiałam wydzwaniać i się dopraszać o jakieś informacje. w końcu okazało się ze kierunek nie ruszy, bo za mało chętnych i zrezygnowałam. miałam dostać pieniądze w przeciągu 2 tygodni, oczywiście minęły a pieniędzy jak nie było tak nie ma. już nikt nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na maile. dla mnie sytuacja wygląda jasno - oszustwo i unikanie odpowiedzialności.

WITAM WSZYSTKICH ODRADZAM WPLATY PIENIEDZY NA JAKI KOLWIEK KURS BO KASE ZBIERAJA KURS SIE NIE ODBYWA I ZACZYNA SIE WALKA O ODZYSKANIE PIENIEDZY W MOIM PRZYPADKU JEST JUZ TO 4 TYDZIEN MIMO TELEFONOW EMAILI NIC NIE POMAGA A JA POMALU Z SIEBIE WYCHODZE Z TYMI KURSAMI TO JEST SCIEMA NA MAXA POPROSTU ZBIERAJA KASE NIBY NA KURS A KAZDEMU MOWIA ZE NIESTETY NIE UZBIERALI LUDZI I KURSU NIE BEDZIE W SEKRETATIATACH BUR.... NA MAXA ZEBY KASE WPLACIC TO MILO SYMPATYCZNIE A PUZNIEJ TO ZADZWON TU BO KASA JEST W KADRACH W KADRACH TEJ AKURAT OSOBY NIE MA ALE PRZEKAZE I MOGE POWIEDZIEC ZE ZNAJA SIE NA SCIEMNINANIU REWELACYJNIE ZA TO MOZNA ICH POCHWALIC

obecny pracownik
@Marek

Którego oddziału dotyczy Pana opinia ? Bardzo proszę o informację. W naszym oddziale prosimy aby wstrzymali się Państwo z zapłatą za kursy do momentu potwierdzenia uruchomienia grupy, co jest możliwe tylko wówczas gdy grupy są kompletne.

były pracownik 2

Do były pracownik: w tej firmie również dyrektorzy zwalniani są ostatniego dnia umowy. Nie ma tam znaczenia, czy jesteś DOK, czy właśnie dyrektorem. Dla tej firmy jest się nikim. Ostatniego dnia umowy do naszego oddziału przyjechała koordynator i poinformowała DO, że firma nie przedłuża umowy, natychmiastowe opuszczenie stanowiska. A dyrektor praktycznie czekał na nową umowę, bo rozmowy na ten temat trwały, jak i na temat szczegółów pracy w oddziale, urlop miał zaakceptowany przez firmę na kolejny miesiąc, . A finalną nagrodą za dobrze wykonaną pracę było jedynie "nie przedłużamy umowy". Pierwszy raz zetknęłam się z takim traktowaniem ludzi. Także odradzam pracę w tej firmie.

Oszukana

Zastanawiam się, czy można na nich złożyć donos np. do urzędu miasta. W końcu większa część ich dochodów pochodzi właśnie stamtąd. I dotacje są na sale, materialy i nauczycieli. Sal brakowało, materiałów nie zobaczyłam cały rok, mi nie zapłacili a kasy nie mają. No to na co k... na kasa poszla? Chciałabym zeby UM zrobil im kontrole (bo prawda jest taka, ze jesli zdefraudowali chociaz zlotowke to beda miec wieksze klopoty niz gdy ja ich podam do sadu). Do tego chcialabym zglosic ich do US ale nie wiem czy dobrze kombinuje - jesli dostali moj rachunek i zaksiegowali go sobie jako koszt a nie uiscili naleznosci - czy cos im za to grozi? jest sens to zglaszac do us?

obecny pracownik
@Oszukana

Którego oddziału dotyczy Pani opinia ? Bardzo proszę o informację. W naszym oddziale opisane przez Panią sytuacje się nie zdarzają.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja