Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

Taka jest prawda

Najgorsze jest to, że pracownicy najniższego szczebla maja realizować nierealne plany sprzedażowe a tak naprawdę trenerzy nie będą pracować za darmo więc koło się zamyka. pomijam fakt wysłuchiwania negatywnych komentarzy, gdzie pracownik nie ma wpływu na prowadzona politykę a jest utożsamiany z dziwną działalnością firmy

Taka jest prawda

Prawda jest taka że ta firma nie ma już właściwie żadnych pieniędzy, a to co robią z pracownikami woła o pomstę do nieba. Zarówno z pracownikami w oddziałach niższego szczebla jak i z Dyrektorami Oddziałów (bo Ci właściwie nie mają nic do gadania, po prostu tzw: "centrala" (celowo z małej litery) zabiera wszystkie pieniądze ze wszystkich kont i nie wiadomo co z nimi robi), niby został przez Centralę e-mail na który wszyscy nauczyciele i trenerzy mogą pisać w sprawie płatności,ale rzadko kto dostaje odpowiedź od działu finansowego przez co znów cierpią pracownicy i Dyrektorzy w oddziałach którzy nie mają na to najmniejszego wpływu a muszą za to odpowiadać przed ludźmi. Kiedyś była to naprawdę w porządku firma, ale to co teraz się tam dzieje od dłuższego czasu jest żenujące. Wszyscy mądrzejsi powoli ewakuują się już z tej firmy bo w końcu ile można...... .Niedługo w tej firmie zostanie tylko "ZARZĄD"

@Taka jest prawda

Na szczęście ewakuowałam się z tej firmy ponad miesiąc temu,żal tylko ludzi którzy nadal się z tym borykają.Bo to co słychać od tych którzy tam zostali do tej pory,z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej.Więc przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

leszek

Jeśli uważasz, że w firmie zajdą jakieś poważne zmiany to się grubo mylisz. To jest statek, który idzie na dno. Restrukturyzacja? Śmiech! Na miejsce jednych etatów pojawi się dziesięć innych. A na tych zmianach najbardziej ucierpią właśnie pracownicy najniższych szczeblów. Obcięte premie, podkręcona sprzedaż, wszystko dla kogoś a Ty się łudzisz, że będziesz doceniona?!

Balbina
@leszek

Na szczęście miałam tyle rozumu, że odeszłam z tego bajzlu. żałuję tylko, że o kilka lat za późno.

Balbina

Gratuluję Właścicielowi spółki tego, że w końcu przejrzał na oczy i spostrzegł kto tak naprawdę ciągnie firmę na dno. Fakt - o kilka lat i zamkniętych oddziałów za późno, ale dobre i to - lepiej późno niż wcale. Mam jednak nadzieję, że to nie koniec restrukturyzacji i wszystkie zbędne etaty na wysokości zostaną zlikwidowane, na czym skorzystają osoby na szczeblach najniższych, wykorzystywane jednak w firmie maksymalnie i w ogóle nie doceniane. Za najniższą krajową i pracę na umowę zlecenie osoby te wykonują pracę nie tylko za siebie ale również za dyrektorów oddziału, którzy delegują co tylko mogą.

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zorro

Wezwanie do zapłaty najlepiej prześlij do pani prezes,bo przez dyrekora oddzialu nic raczej nie załatwisz. Wysyłając wezwanie prześlij je do wiadomości kuratorum owiaty i wydziału oświaty UM w Twoim mieści. Swoją drogą o kontrolę dotacji też możesz napisać :)

Pawel

Czekam kilka miesiecy na pieniadze i cierpliwosc mi sie skonczyla. Zastanawiam sie jak przekonac tych oszustow zeby mi wreszcie zaplacili. Ktos probowal z przedsadowym wezwaniem do zaplaty? Ja mam jeszcze pomysl zeby zwrocic sie do urzedu miasta o kontrole wykorzystania dotacji jakie szkola od nich dostaje. Specjalnie nie kryli sie z przekretami wiec moge sporo opowiedziec tylko czy UM cos z tym zrobi!?!

pampampam

Wiecie coś na temat oddziału Olsztynie? Zamykają czy nie?

papi

I kolejny oddział zamknięty z dnia na dzień: Sosnowiec. W ciągu roku padło oddziałów około 10. Czy ktoś z nich myśli o słuchaczach?

Hesia
@papi

nie, po co. słuchacz to pieniądz. Nikogo nie obchodzi co myśli, albo co zrobi jak rozwiążą mu kierunek w połowie kształcenia. Najważniejsze, żeby mieć tantiemy z prowadzenia firmy. SZkoły dla dorosłych to nie misja, to robienie kasy i robienie w jajo sluchaczy i szeregowych pracowników.

Ola

A zastanawiałeś się dlaczego jest u nich dużo wolnych wakatów? na pracuj.pl co jakiś czas szukają pracowników na te same stanowiska. Co do zaległych wynagrodzeń, wystarczy napisać wezwanie do zapłaty do p. prezes. Płacą od razu. A szkolenia.... tak, dużo szkoleń, wewnętrznych -nic nie dających bo prowadzą je osoby, które same nie są zbytnio przygotowane. Pdsumowując - radzę omijać szerokim łukiem.

Kamil

Coś mi się wydaje,że ta cała haneczka to ktoś od nich to znaczy z ap edukacji. Tak też można sobie lepszą opinię robić, żenada.

MK

A ja dalej czekam na wypłatę, którą miałem dostać w lutym.

Kamil
@MK

No to trochę na nią czekasz, dobrze wiedzieć bo właśnie szukam pracy i widziałem ogłoszenie, że szukają wykładowcy. A to o Warszawę chodzi?

sternik

W takich szkołach praca jest w weekendy i raczej jest to umowa zlecenie jako praca dodatkowa. Najlepiej zadzwoń do tej szkoły i zapytaj wprost. To nic nie kosztuje.

leszek

Nie tylko w Radomiu i nie tylko w AP tak jest. I to nie jest wina szkoły takiej czy siakiej. Ja jestem w innej szkole prywatnej w Łodzi i jest to samo. Ludzie zapisują się na maksa, bo im potrzeba zaświadczenie do ZUS albo legitymację albo alimenty albo pracodawca nie chce płacić za nich ZUS a w nosie mają naukę i zdobycie kwalifikacji. Potem rezygnują, skreślają ich za brak frekwencji, bo ani razu się nie pokazali w szkole. Żaden ZUS nie weryfikuje czy ktoś chodzi do szkoły, walą te renty na oślep. Ja się uczę na Informatyce, zostało nas 7 osób z 30 osobowej grupy z czego na zajęciach nie widziałem nikogo innego jak te 7 osób. Ciesz się, że grupę wam utrzymali w ogóle i skończysz szkołę. Bo u nas było ryzyko, że nas rozwiążą.

Olsztyn

Potencjalni chętni na wykładowców w Olsztynie miejcie śwaidomość, że przyjmą was na 100% bo wszyscy mądrzejsi już zerwali z nimi współpracę i nikt nie chce jej kontynuować bo nie mają pieniędzy.

OLsztyn_AP

Placówka nie realizuje od pół roku wypłat dla wykładowców co zwiastuje jej szybki upadek i wycofanie się z rynku - nie zapisujcie się do tej szkoły i na ich pseudokursy.

xxkleoxxx

Nie polecam placówki w katowicach, na ul. Stawowej. Maja wielki bałagan w papierach, okazało sie ze zostałam skreslona z powodu braku praktyk a wszystko oddałam, dyrekcja nie kompetetna, sekretarki również. Nie polecam jestem bardzo zawiedziona. Naprawde nie polecam

k

Podobnie jest w Sukcesie, ludzie się zapisują by dostać zaświadczenia, legitki itp a potem się wypisują. Pracownikom każą sprzątać, myć podłogi, okna, kuchnie, dyrektora jest bezczelna i głupia na niczym się nie zna.Trzymajcie się z daleka od tego typu szkółek

gw23

no szkola troche słaba wiecznie problem z planem lekcji nowe twarze nauczycieli co chwile si nie dziwie w sumie jak nie wyplacaja im .. zamęt i mętlik kase aby szybko wpłacac a to troche rzeczywiscie psełdo szkoła

Emilia

Szkoła do d... W dzień przed informują o zajęciach. Wpłata pieniędzy oczywiście pobierali od września a zajęcia pod koniec października. Oczywiście dyrektorka w Gorzowie dowiedziała się ze jednak usunie kierunek w pod koniec stycznia, usłyszałam, że mieli powiedzieć nam w marcu... Ludzie mają przestrzegać warunków umowy a oni widocznie nie muszą... Ludzie zanim zapiszecie się do tej szkoły zastanówcie się czy chcecie swoje ciężko zarobione pieniądze przeznaczyć na tą pseudo Szkole!!

kriss

Bo takich nauczycieli mają, za ile im płacą - bez kwalifikacji, doświadczenia, a nawet jeśli są tacy z doświadczeniem, to za taką stawkę się nie wysilają i tak uczą, jak im płacą. Omijajcie tą "szkołę" dalekim łukiem.

Nommm

Ap Edukacja w Warszawie masakra ! Odradzam w 100% oszuści i nic więcej, a nauka to nic tylko gadanie o pierdołach. Wiadomo że np szkoła dla dorosłych to nic specjalnego ale tu na lekcjach nawet porządnie tematu nie podają.

Matti
@Nommm

Ja jestem słuchaczem AP Edukacja Radom na kierunku BHP. Jestem na III semestrze i dalej jestem zielony. Zajęcia to głównie gadanie o niczym. Jedynie przedsiębiorczość jakoś normanie wygląda. To jest nie tylko moja opinia. Z 12 osób na początku zostały 4 z czego 2 chodzą regularnie (w tym ja).

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja