Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Świnoujście

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

lolek 2014-02-25 15:14:52
Jeśli chodzi o zarobki są godne pożałowania zarówno w centrali ja i oddziałach.
Marketingowcy zarabiaja poniżej ( usunięte przez administratora ) szkoda czasu i nerwów.

Podwyżek brak.
mycha 2014-04-01 20:37:20
Jesli chodzi o prace w tej firmie to jakas porazka. Proponuja umowe zlecenie. ( usunięte przez administratora )
Była nauczycielka 2014-05-18 21:11:48
Praca i nauka w CNiB ŻAK w Świnoujściu to jedna wielka porażka :(
Niskie zarobki nauczycieli( usunięte przez administratora ) Miałam dość i dałam sobie spokój, szkoda mojego czasu i zaangażowania :(
MK 2014-12-23 22:23:08
Daj sobie spokój z tymi sieciowymi pseudoszkołami.
Zoska 2015-08-09 21:09:25
Pracowałam w tej firmie i odradzam wszystkim. Mobing na maxa i naciaganie na zapisy do szkoły i promowania uczniów. Koordynatorzy to co jeden to mądrzejszy. Nic nie robia i tylko wymyslaja no bo trzeba o czyms w centrali rozmawiac. Ciesze sie ze mnie juz tam nie ma.
mamusia 2015-11-17 18:50:26
Ja pracowałam 5 lat, w tym czasie podwyżka po okresie próbnym a druga przy "awansie" choć jak usłyszałam od Dyrektora AŻ- kosmetyczna, bo to przecież o prestiż stanowiska chodzi. Wstyd.
po moim odejściu nowe osoby dostaję kwotę brutto równą moim zarobkom netto na tym stanowisku. Lecą ze stawkami na łęb na szyje. Mobing to zbyt łagodne słowo, a gdy widzą, że na debila nie trafili zamiatają sprawę pod dywan z pytaniem "Ale po co się denerwować, dogadamy się przecież?"
Jeden plus, nauczyli mnie nieźle kombinować.
ciekawa 2015-12-05 18:28:18
hej odpisz, na jkim stanowisku pracowałaś i jaką pensję miałaś??
praca 2015-12-14 12:19:06
a jak z odziałem łodż warto sie zatrudnic na koordynatora?
Oferty Pracy
2015-10-20
Żródło: Gowork.pl
Dąbrowa Górnicza
(śląskie)
SPECJALISTA DS. MARKETINGU Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza PRACUJĄC Z NAMI BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ: • przygotowywaniem i wdrażaniem strategii marketingowej na rynek lokalny • planowaniem i organizacją kompleksowych akcji marketingowych i sprzedażowych • realizacją planów wsparcia sprzedaży zgodnie z określonymi celami • współpracą przy planowaniu budżetu marketingowego • monitorowaniem i analizą wyni
były pracowkik 2016-01-07 02:29:20
Specjalista ds. Marketingu Dąbrowa Górnicza Centrum Nauki i Biznesu Żak 2015-10-20 Żródło: Gowork.pl Dąbrowa Górnicza (śląskie) SPECJALISTA DS. MARKETINGU Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza PRACUJĄC Z NAMI BĘD[...]">@Oferty Pracy - 2016-01-07 02:29:20
Uwaga!
Praca na stanowisku specjalisty ds. marketingu i sprzedaży to praca umysłowa a zarazem fizyczna w tej firmie! Jednego dnia w garniturku drugiego w dresie!!! Raz jesteś w sekretariacie raz na plakatowaniu/ulotkowaniu innym razem jako "przedstawiciel" firmy w innej szkole lub placówce edukacyjnej napraszając się i błaźniąc przed ludźmi by zapisali się do ciebie! Szacunku ze strony centrali jak i słuchaczy absolutnie żadnego! Nadmienię że ilość ludzi (centrala nazywa nowych peseli) których musisz zapisać do szkoły są absurdalnie wysokie! to wszystko robisz na początku za najniższą krajową lub NIEWIELE więcej. Umowa o pracę jest po 3 miesiącu sprawdzającym! Obiecują kokosy ale na umowie po 3 miesiącu masz marne grosze! WYPŁATA NA CZAS! ZAWSZE!!! Ale to cały plus tej pracy! Z owej wypłaty musisz wyłożyć na paliwo do swojego samochodu którego będziesz używać 3-4 razy w tygodniu! Za szkody powstałe na skutek używania i zużywania się auta nikt ci nie zwróci! Uwaga ULOTKOWICZE za 6,15 brutto na godzinę w żółtej koszulce ŻAKA biegasz po mieście i wsiach z ulotkami stoisz pod stacja metra lub na przystanku tramwajowym a i tak zapłata może być spóźniona bardzo bardzo!!! Owszem kasę dostaniesz ale niestety długo po wyznaczonym terminie! Uwaga SEKRETARZE jesteście do wykonywania pracy czarnej brudnej i często wasze imię i nazwisko pieczęć jest na dokumentach, możecie zostać wmieszani w niezłe afery. Wracając do marketingu praca może wydawać się bardzo fajna stanowisko atrakcyjne ale na żaden prestiż nie można liczyć! Szanujcie się ludzie nie dajcie się oszukać nie podpisujcie byle czego każdą umowę czytajcie wielokrotnie i nie dajcie się zwieść pozorom! Ta firma jest legalna jej twarzą jest znany aktor, reklamy są bardzo atrakcyjnie brzmiące ale to zasługa szarych pracowników z oddziałów którzy nierzadko błaźnią się przed innymi tylko po to by w późniejszym czasie stwierdzić że byli zwykłymi pionkami w grze o wielką kasę dla centrali z łodzi! Pozdrawiam BYŁY PRACOWNIK!!!
miśka 2016-01-13 14:15:56
Witam. Mam pytanie czy ktoś wie jakie są stawi dla wykładowców kosmetycznych.
Marta 2016-01-31 17:32:13
czy mówicie o P.T. ? :)
Anna 2016-02-01 10:45:14
No zobacz jak jednak wszyscy wiemy o kogo chodzi... :-)
Marta 2016-02-02 08:55:36
Napisz szyframi jakąś ciekawą ploteczkę zasłyszaną od P.T. :)
Wiktor 2016-04-09 09:28:02
Praca makabra! Odradzam starać się o tą pracę zarówno nauczyciele jak i pracownicy sekretariatu to poniżej wszelkich stawek, dyrektor tez oczywiście kokosów nie zarabia, może tam w Centrali mają lepiej ale na dole jest jeden wielki szajs
Paulina 2016-04-17 09:31:33
Praca to nie praca, to niewolnictwo! Byłam sekretarzem, to niby pracownik biurowy ale byłam tam wszystkim taki człowiek orkiestra i praca umysłowa i fizyczna za minimalną stawkę przez całe dnie właściwie bez ograniczeń czasowych A stawki dla nauczycieli? To normalny obciach, a wymagania to kosmiczne?
rodzic 2016-07-20 21:10:28
Jeżeli chcesz nie mieć odprowadzanych składek do ZUS i do Urzedu Skarbowego i miec niewypłaconą pensję to nawet nie myśl pracować w ŻAK. Jest już w Polsce kilkaset spraw sądowych przeciwko Witoldowi Dudaczykowi, który w ogóle nie martwi się że nauczyciele nie maja wypłacanych zarobków. Wypłacają zarobki jak się ktoś upomni tylko dwa razy w miesiącu. Bardzo duża liczba nauczycieli złożyła w Sądzie cywilnym za niewypłacone pensje, za nieodprowadzane do ZUS-u składki, i także Urzędu Skarbowego. Ale niestety już nie wystarczą w obronie Kancelarie Prawne bo zostają przyciśnięci do muru i muszą wykonywać orzeczenia sądu.
była pracowniczka 2016-11-21 12:20:48
Zasadniczo stanowiska marketingowca nie polecam. Praca jest ciekawa i pieniądze nie są najgorsze, ale to jak ta firma traktuje pracowników to koszmar. Zero szacunku. Centrala ma jakieś abstrakcyjne plany i pomysły zupełnie nierealne. Nie wspiera - potrafi tylko wymagać cudów, rozliczać i wprowadzać zamieszanie w oddziałach, psuć atmosferę. Główne zadanie marketingowca? Zapisać jak najwięcej osób, najlepiej ze swoich znajomych (pewnie dlatego często się zmieniają). Poza tym przekręt na przekręcie. Ulotkowicze nie dostają wypłat na czas (mimo że w umowie jest zapis, że i tak czekają na nie prawie miesiąc), podobnie z opłacaniem faktur czy szkoleniowców. A ty musisz świecić oczami i przyjmować tony skarg.
pracownik 2016-11-22 18:19:51
Specjalista ds. rozwoju usług edukacyjnych, Specjalista ds. pozyskiwania słuchaczy, specjalista ds. marketingu itp. nazwy stanowisk polegają głównie na rozwieszaniu plakatów i roznoszeniu ulotek a także spotykanie się z licealistami i namawianie ich do zapisania się do szkoły. zapisywanie znajomych to też powszechna praktyka.
zapiski w ogłoszeniach, że wymagana jest gotowość do regularnego używania samochodu prywatnego do celów służbowych to nie żarty. zwrot kosztów paliwa po długim czasie.
poza tym codzienny mobbing ze strony przełożonych

POLECAM jeśli masz dużo znajomych, lubisz pracę na świeżym powietrzu, dopiero zaczynasz swoją przygodę z pracą na cały etat i jesteś silny psychicznie.
Zostaw swoją opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK - Świnoujście
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Nauki i Biznesu ŻAK