Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

Faktycznie działalność jest jeszcze prowadzona? zasugerowano tutaj jakąś inną nazwę. Ja to za bardzo w temacie nie jestem ale ciekawi mnie sytuacja samych pracowników. Czy dalej są te same osoby?

witajcie, widziałem ofertę pracy dla specjalisty do obsługi klienta online. W zasadzie to miała z 9 lat więc tak z ciekawości tu zajrzałem. Za dużo aktualnych opinii to tu nie znajdę? A czy wiadomo co z tym zaległościami, o których niektórzy pisali? To się w ogóle rozwiązło?

Anna Nowy wpis

Zaległości przepadły, firma działa nadal pod inną nazwą. I tak to właśnie w Polsce jest. Byli mi winni ponad 5000 zł i nie dostałam z tego nic. Sprytnie funkcjonowali jaki spółka z o.o. więc odpowiadali tylko do wysokości minimalnego kapitału.

Ania Nowy wpis
@Anna

Pod jaką nazwą działa,.masa ludzi dokumentów nie może odzyskać przez problem z tą firmą

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w AP Edukacja?

Agaaa

Czy może mi ktoś pomuc co mam dalej robić jak nigdzie nie ma mojego spisu ocen ja jestem z Legnicy może komuś się udało ja nauczanie skończyłam w 2019r w Archiwum i wszędzie gdzie możliwe umywają ręce. Jak dalej mam kontynułować naukę??

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Cześć, słuchajcie mam kłopot z odnalezieniem moich dokumentów które zostały w ap edukacji, dzwoniłam do kuratorium - rozkładają ręce podano mi nr sprawy prowadzonej w prokuraturze ale oni mają dokumenty od 2017roku a ja chodziłam tam w 2015. Nikt nie potrafi pomoc, żaden telefon nie odpowiada. Dyrektor nie dopełnił obowiązku i nie zdał dokumentów więc duplikatu też mi nie wystawia bo teoretycznie spółka zarządzająca istnieje ale gdzie ich szukać?

Dk
@Ania

Czesc.Ja rowniez mam problemy z odzyskaniem moich dokumentów.Wydzwaniam wszędzie i nic.Przekierowują mnie do innych instytucji, a kazdy umywa rece...nie wiem co robic

@Dk

Czy udało Ci się odzyskac dokumenty?

Tikin

Do tej pory nie odzyskałem swoich pieniędzy to juz prawie 3 lata wystarczy ze sie zmieni nazwe i mozna nie płacić dawna APedukacja a teraz atut

@ Bea
@Tikin

Potwierdzam. AP Edukacja zalega z wynagrodzeniami dla nauczycieli i nie tylko. Ich strona na fb informuje, że nie funkcjonują. Link www.apedukacja.pl ,przekierowywuje na ATUT, czyli to jest to samo centrum tylko zmieniło nazwę. Pozdrawiam.

Roman

AP Edukacja to system szkół policealnych zajmujących się kształceniem młodzieży i dorosłych. Nie znalazłem żadnych ofert rekrutacyjnych z tych szkół. Niewiele osób zatrudnionych lub uczęszczających do szkoły wypowiada się na tym forum. Proszę Was o większa aktywność i informacje dotyczące warunków pracy i wynagrodzenia. Czekam na Wasze opinie.

Renata

Jestem Za

Elżbieta

@Oszukany, w KRS firma funkcjonuje jako "AP Edukacja", nie ma żadnych informacji o zmianie nazwy. Wydaje mi się że ATUT to inna firma. Skąd masz informacje o tym że AP nie istnieje?

Elżbieta

Dawno już nikt z was nie pisał nic o warunkach oferowanych przez AP Edukacja. Jak wam się obecnie pracuje? Czy jesteście zadowoleni z pracy? Jak wygląda atmosfera i relacje z kierownictwem? Nie znalazłam również żadnych ofert pracy - czy wiecie coś o aktualnych przyjęciach do AP Edukacja?

Iga

O co chodzi z tymi dokumentami? podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Annam

Czy ktoś z Was próbował odebrać dokumenty OD NICH? Dawno temu chodziłam do Rej szkoły i dokumentów nie odebrałam

pat18
@Annam

Hej udalo Ci sie odebrac dokumenty od nich ??

Patrycja
@Annam

Hej i udało Ci się odebrać dokumenty ja mam ten sam problem tyle ze w Warszawie

Oszukany

Dzisiaj dostałem odpowiedź od Komornika że egzekuajce bezskuteczne:(

Madzik
@Oszukany

Ciekawe, a ja słyszałam o skutecznych egzekucjach, co to za nieskuteczny komornik?

@Madzik

Możesz podać namiary na tego komornika?

Wkur

Dostałem odpowiedź od Komornika że egzekucje są bezskuteczne...Pan Prezes PRzemysła Ś. pewnie zadowolony że tyle osob w bambuko zrobił

@Wkur

Witam,też czekam na odpowiedź od komornika

gutek

Oni wszyscy powinni siedzieć! A w pierwszej kolejności dwie panie z Łodzi. W sądzie mi tak utrudniają, wymyślają co chwila jakieś sprzeciwy, bzdury totalne, że na przykład nauczyciel nie zapewniał bazy dydaktycznej! A od czego jest szkoła, która brała na to pieniądze z miasta?! Nakradli garściami, poustawiali się w jakiś nowych szkółkach a setkom ludzi nie popłacili. Ale dobiorą im się do skóry, media już się nimi interesują.

poszkodowana

A poza tym szkoły Atut Lider Kształcenia też przekazuje pieniądze na konto organu zarządzającego siecią więc konta mają a komornik nie potrafi lub nie chce mu się wyegzekwować pieniędzy.

MZ

Zna ktoś komornika z Łodzi, który odzyskuje długi Ap Edukacja ?

Oszukany

Jutro będę mial wyrok w mojej sprawie.Nikt z zarzadu nie pojawil sie na sprawie w sprawie przesluchania stron.

estera
@Oszukany

Jaki jest wyrok?

Oszukany

Ostatnio odbyla sie sprawa w sądzie przeciezko Ap Edukacji,nikt z ich strony nie przyejchal,sedzia wysluchal swiadka ktory zeznawal rpzeciwko, i ktory tez nie moze odzyskac od tej Ap Eduakcji kasy..a jak u was.? Atut -reklamuje sie wszedzie teraz daje po 500 zl dla kazdego kto sei zapisze

JOANNA

czy ma ktoś aktualny numer tel do ap???

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja