AP Edukacja

Opinie o AP Edukacja

Oszukany nauczyciel 2017-01-18 19:31
No i jak wygraliście?
EMI 2017-01-23 14:26
ja mam do zaliczenia 4 egzaminy zawodowe z TECHNIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH. CHODZIŁAM DO KIELC I TU ZALICZAŁAM. MA KTOŚ JAKIEŚ WIEŚCI O AP EDUKACJA Z GŁÓWNEJ SIEDZIBY? BO W KIELCACH JUŻ NIE ISTNIEJE,TELEFONY MILCZĄ A PIENIĄDZE ZA CZESNE I EGZAMINY POSZŁY SIĘ BUJAĆ JESLI NIE MA SIĘ PAPIERU UKOŃCONEJ SZKOŁY. JEŚLI KTOŚ MA AKTUALNY ADRES DO CENTRALI TO PROSZĘ O PODANIE KONTAKTU. JEŚLI TEŻ JEST KTOŚ W TEJ SAMEJ SYTUACJI CO JA TO PROSZĘ PISAĆ. NIE WIEM CO MAM JUŻ ROBIĆ BO STRACONYCH PIENIĘDZY NA AP EDUKACJA NIE PRZEPUSZCZĘ. SZKOŁA JEST BEZNADZIEJNA. NIE ODPOWIEDNI LUDZIE PRACUJĄ
estera 2017-01-23 21:10
Obecny adres centrali: Al. Tadeusza Kościuszki 80/82 90-437 Łódź. Byłam wykładowcom w AP Edukacji i nie wypłacili mi wynagrodzenia od stycznia do czerwca 2016. W tej chwili sprawa jest w sądzie i na policji. I wszystkim poszkodowanym - wykładowcom i słuchaczom radzę zrobić to samo.
nauczyciel/Białystok 2017-01-26 22:57
Ja jestem w podobnej sytuacji, zalegają mi od początku 2016r., złożyłam pozew do sadu i czekam..... Może ktoś już przez to przeszedł i z jakim skutkiem
oszukany przez AP 2017-01-29 19:37
Ja pracowałem w AP w Siedlcach. Od początku 2016 roku nie zapłacono mi około 2000 zł. Takich nauczycieli u nas jest więcej. Nie zapłacono także byłej dyrektor tej placówki w Siedlcach. Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi odmówiła zajmowania się tą sprawą z powodu formy zatrudnienia / umowa o dzieło lub umowa-zlecenie /, policja także ze względu na " znikomą szkodliwość czynu" a prawnicy z którymi rozmawialiśmy twierdzą, że nie mamy szansy odzyskać swoich pieniędzy. Może ktoś zakończył walkę z AP Edukacja sukcesem . Proszę o informację jak to zrobić.
Chechen 2017-01-31 08:00
Proponuję przeczytać to forum jakieś 100 postów wstecz. Dokładnie opisałem, w jaki sposób odzyskać pieniądze. Jest tu taka ciekawa opcja czytania poprzednich stron forum.
Madzik 2017-01-31 23:23
Miał Pan dużo szczęścia, ja mimo wydanego nakazu zapłaty w listopadzie nie odzyskałam swoich pieniędzy, firma robi wszystko aby grać na zwłokę.
Emma 2017-02-01 13:21
Przepraszam nie mogę znaleźć Pana wypowiedzi. Czy mógłby Pan ewentualnie ponownie napisać, skopiować bądź dać odnośnik do Pana wcześniejszego komentarza?
Susana 2017-02-01 14:28
Susana - wykładowca z Warszawy . Zalegali mi około 4500 zł , po interwencji zapłacili po pół roku na raty w odstępie miesiąca . Potem zatrudnili na egzaminy i znowu nie płacili pół roku , zapłacili tuż przed maturami aby znowu namówić mnie na kolejne egzaminy . Minęło pół roku i pieniędzy nie widzę . Zrezygnowałam ze współpracy idąc do konkurencji . Za 225 złotych nie będę się już poniżać , stać mnie na dobroczynność a szkołę omijam szerokim łukiem
WROCŁAW-OKRADZIONY 2017-02-02 16:33
A WE WROCŁAWIU TYLKO TABLICZKĘ ZMIENILI I AP EDUKACJA ZMIENIŁA SIĘ W ATUT.TEN SAM LOKAL I WYDAJE IM SIĘ,ŻE TERAZ INNYCH MOGĄ NABIERAĆ
Ania 2017-02-04 09:26
Niestety boję się, że im się upiecze. W centrali i w oddziałach te same osoby. Każdy wie, że to ta sama firma, tylko sprytne wymyślili rozwiązanie z nowym organem prowadzącym. Majątek pewnie już caly wyprowadzony, więc pewnie nie będą płacić zaleglych zobowiązań, za wyjątkiem tych osób które z nim nadal współpracują i ich firma potrzebuje.
Nick Cave 2017-02-04 21:31
@EMI
W sprawie egzaminów skontaktuj się z OKE w Łodzi, tam pokierują Cię co masz zrobić. Wszystkie dokumenty (również zaświadczenia o ukończeniu ) rozwiązanych szkół powinny zostać przekazane do archiwum Kuratorium Oświaty w miejscowości, w której działała szkoła.
m 2017-02-06 14:24
a co z Pit ??? jak mam go odebrać???
Piotrek 2017-02-06 17:35
Robiliśmy dla AP szkolenie w maju i czerwcu 2016.Zapłacili jedną fakturę i tyle. Sprawa w październiku poszła do sądu. Mamy nakaz płatności, ale się odwołali. Sprawę ułatwiłoby znalezienie konta które komornik może zająć jako depozyt. Może ktoś z poszkodowanych wie o jakimś koncie na które im płacą zleceniodawcy?
estera 2017-02-09 13:18
Jak uzasadnili odwołanie?
Wrocław 2017-02-12 20:01
Mam nakaz zapłaty z sądu, ale oczywiście nie zapłacili. Teraz czas na komornika.
Madzik 2017-02-16 16:01
Prawomocny?
estera 2017-02-18 05:12
Ale jak mogą twierdzić że ktoś nie dopełnił obowiązku skoro nie płacą od marca i wystawiali normalne rachunki? Bo się spóźnił raz na zajęcia i nie zapłacili mu za kilka miesięcy? Podejrzewałam coś takiego i przy rozliczaniu dokumentacji w czerwcu wzięłam potwierdzenie z sekretariatu ze jestem w pełni rozliczona z AP Edukacja. U nas nie płacą od stycznia.
estera 2017-02-18 06:39
Oto linki do artykułów jako dowód że AP Edukacja nie płaci w całej Polsce.

Nauczyciele AP Edukacja bez pensji - nowiny24.pl
Afera w szkole. Nauczyciele są oburzeni - echodnia.eu
Prywatna szkoła nie zapłaciła nauczycielom. Potem się rozpłynęła
AP Edukacja w Toruniu bez pieniędzy i dyrektora - nowosci.com.pl

I oczywiście należy to zgłosić na policję albo do prokuratury. I nie odpuszczać.
Madzik 2017-02-19 23:14
Po prostu nie rozumiesz tego, że nie jest ważne jakie argumenty będą podniesione w sprzeciwie od nakazu zapłaty, nakaz zapłaty traci moc, a oni zyskują na czasie, chociaż to co piszą okaże się bujdą i tego nie wykażą, upłynie poł roku za czym wyznaczona będzie rozprawa, za czym się uprawomocni wyrok i za czym pójdziesz z tym do komornika. Przykro mi to mówić, ale biorąc pod uwagę tempo postępowania uważam, że pieniędzy nie odzyskamy.
Renata 2017-02-20 09:39
Nie sądzę aby sędziemu chciało się czytać artykuły, które przecież mogą być stronnicze. Jak sąd będzie miał sygnatury spraw to bez problemu może do nich zajrzeć i prześledzić dowody.
estera 2017-02-20 11:04
Wiedziałam ze tak będzie, że zniknie post Renaty w którym podała sygnatury spraw. Wiedziałam i sobie do komputera zapisałam. I proponuję żeby inni też sobie zapisywali jak się pojawią kolejne. Mogą się przydać.
Mdga 2017-02-21 18:46
Cz y k to ś z Państwa dostał PIT z AP?
Madzik 2017-02-22 16:46
Nie
gcga 2017-02-23 11:11
dostałam już PIT z AP i moja znajoma która tam pracowała wcześniej także dostała, w końcu zaczeli wysyłać
Wrocław 2017-02-23 17:36
Jutro wysyłam pismo o klauzule wykonalności.
slawoo 2017-02-24 00:15
Nie otrzymałem jeszcze PIT, nadal czekam, jestem ciekawy jakie kwoty będą tam widniały, to co zapłacili czy to co mieli zapłacić?
Mk 2017-02-27 08:56
PITu nie dostałem.
Koszalina. Czy jest tu ktoś kto pracował dla nich w Koszalinie ?
Anna 2017-02-28 13:52
PIT wysłali Mi mailem dziś. Kwota jest tylko taka jaką Mi wypłacili w ubiegłym roku
Anna 2017-02-28 19:43
PIT dostałam na mail dziś. Kwota taka jaką Mi wypłacili w 2016 roku, czyli niewielka
Gość 2017-02-28 20:48
Ja z Kielc też dostałem PITa,ale taka kwota nigdy nie wpłynęla mi na konto.I co teraz z tym zrobić?
EWKIE 2017-02-28 22:30
WŁAŚNIE DZIŚ DOSTAŁAM NA MAILA PIT-11, ZOSTAŁ ZESKANOWANY I ZAPISANY JAKO PDF. JUŻ MYŚLAŁAM, ŻE BĘDĘ ROZLICZAĆ SIĘ WEDŁUG RACHUNKÓW, KTÓRE ZAPOBIEGAWCZO FOTOGRAFOWAŁAM. POŁOWY PIENIĘDZY NADAL NIE WIDZĘ NA KONCIE:(
palunia 2017-03-01 17:18
Z jakiego e-maila wysłali Wam PIT?
Anna 2017-03-02 10:36
pit@apedukacja.pl
Białystok 2017-03-06 22:43
do mnie został wysłany PIT-11 w wersji papierowej (listownie). Niestety rozliczenia za pozostałe przepracowane godziny - nadal brak.
K 2017-03-07 05:30
Jeśli byłaś "wykładowcom", to współczuję uczniom...
Wrocław 2017-03-09 17:18
Dowiedziałam się dzisiaj, że zgłosili sprzeciw w mojej sprawie. Teraz mają czas na uzupełnienie braków formalnych.
Renata 2017-03-10 08:20
Tak, wiem, że to nie pierwszy taki przypadek. Moją sprawę e-sąd z Lublina przekazał do sądu właściwego w Łodzi. W poniedziałek dostałam pismo z prośbą o przesłanie dowodów (rachunki, umowy). Na wszelki wypadek dołączyłam też korespondencję , w której zapewniają mnie, że wynagrodzenie zostanie wypłacone.
Była nauczycielka AP Edukacji 2017-03-13 11:20
Ja się też dzisiaj dowiedziałam że zgłosili sprzeciw. Jeszcze nie znam treści ale przypuszczam że jest taka sama u wszystkich. Przy tylu sprzeciwach jest mało prawdopodobne żeby zdecydowali się na kreatywność. Czy ktoś już jest po rozprawie z udziałem stron?
Madzik 2017-03-13 20:03
U mnie nakaz został wydany w listopadzie a do tej pory po wniesieniu sprzeciwu nic sie nie dzieje, nawet nie otrzymałam odpisu sprzeciwu, wciąż mi powtarzają, że trzeba czekać :)
Były wykladowca z AP z Kielc 2017-03-18 10:34
Ja wczoraj się dowiedziałem,że jest sprzeciw, czekam właśnie na oficjalne pismo z sądu
Mk 2017-03-28 20:38
A ja dziś dostałem informację, że mój nakaz zapłaty jest ostateczny.
Czy ktoś tu odzyskał pieniądze przez komornika ? Jeśli tak to proszę o kontakt.
JOANNA 2017-03-30 12:08
czy ma ktoś aktualny numer tel do ap???
Oszukany 2017-05-15 21:49
Ostatnio odbyla sie sprawa w sądzie przeciezko Ap Edukacji,nikt z ich strony nie przyejchal,sedzia wysluchal swiadka ktory zeznawal rpzeciwko, i ktory tez nie moze odzyskac od tej Ap Eduakcji kasy..a jak u was.?
Atut -reklamuje sie wszedzie teraz daje po 500 zl dla kazdego kto sei zapisze
jacek 2017-07-05 09:02
Czy mozesz mi podac ssygnature sprawy, chce dolaczyc sie do niej. tez mam nie wyplacone pieniadze
Oszukany 2017-07-18 14:20
Jutro będę mial wyrok w mojej sprawie.Nikt z zarzadu nie pojawil sie na sprawie w sprawie przesluchania stron.
estera 2017-07-19 14:55
Jaki jest wyrok?
MZ 2017-07-26 13:05
Zna ktoś komornika z Łodzi, który odzyskuje długi Ap Edukacja ?
Annam 2017-08-16 12:14
Czy ktoś z Was próbował odebrać dokumenty OD NICH? Dawno temu chodziłam do Rej szkoły i dokumentów nie odebrałam
gosc 2017-08-18 14:49
Tak ja juz mam wyrok,podpinam sie pdo to samo,kto zna dobrego komornika?
Zostaw swoją opinię o AP Edukacja - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Edukacja