AP Edukacja

Łódź

Opinie o AP Edukacja

trener 2016-11-08 11:33:30
pracowałam tam jako trener niedawno. mieli średnie stawki, ale przelewy były na czas
Madzia1982 2016-11-08 12:28:21
Mam ogromną prosbę o kontakt, bo nie wiem jak napisac pismo w zwiazku z brakiem zapłaty magdalenajuszczyk3005@gmail.com
Madzia1982 2016-11-08 12:31:33
Również bardzo prosze o kontakt osoby, ktore mają juz wyrok magdalenajuszczyk3005@gmail.com
ellaa 2016-11-14 10:52:36
Sytuacja w Kielcach wcale nie wygląda lepiej, osobiście do tej pory czekam na przelewy za maj i czerwiec, bo wypłaty marcowego i kwietniowego wynagrodzenia dopilnowała Pani Dyrektor. Brak jakiegokolwiek kontaktu z Centralą od dawna, ostatnio nawet maile nie dochodzą do nich. Moja ciężka sytuacja zmusiła mnie do uwierzenia w obietnice Ap, okazuje się, że lepiej bym zrobiła siedząc w domu, niż pracując za darmo.
kielce_wykladowca 2016-11-16 10:35:27
Czy mozna prosic o e-miala do osoby która organizuje ten pozew zbiorowy do Firmy AP_Edukacja???
Chce sie doloaczyc do neigo poniewaz mi wisza za styczen,luty, oraz kurs
aga 2016-11-16 12:38:32
W Kielcach złożyliśmy (kilkanaście osób pokrzywdzonych przez AP) zawiadomienie do prokuratury, dochodzenie prowadzi policja, bylam już przesłuchiwana, zajął się nimi inspektorat pracy. Zobaczymy co z tego wyniknie, trzeba działać, nie czekać, bo oni ze swej "łaski" na pewno już nikomu nie zapłacą. W Kielcach nie płacą od stycznia 2016, a zamiast AP jest ARDENA, z tym, że szyldy wiszą nadal AP, a pani dyrektor (też dalej ta sama osoba na tym samym stanowisku) tłumaczy, że słuchacze się przyzwyczaili do nazwy i dlatego nie zmieniona. Pisało o nas też "Echo dnia" - lokalna gazeta, szukamy różnych dróg żeby oszuści za nasze pieniądze nie fundowali sobie przyjemnego życia.
KoNi 2016-11-23 23:51:44
Ja również zostałem oszukany... W związku ze zwrotem połowy kosztu kursu otrzymałem bon w wysokości 450 złotych do wykorzystania w Centrum Kursów AP edukacja. Placówkę zamknięto a ja zostałem z nic nie znaczącym bonem, niby ważnym do końca tego roku... Czy da się chociaż część tych pieniędzy odzyskać?
Madzik 2016-11-24 15:52:12
Rozpatrzyli Pani pozew?
Krakers132 2016-11-24 21:19:46
szukam osób z Krakowa oszukanych przez ap edukacja, którym nie wypłacono zaległego czesnego po zmianie nazwy szkoły
estera 2016-11-25 06:10:33
Jeszcze nie mam odpowiedzi z sądu ani pieniędzy na koncie.
AnetaK. 2016-11-25 07:56:35
Witam
ja również nie otrzymała wynagrodzenia za pracę w semestrze letnim 2015/2016 w AP EDUKACJA w Łodzi
Czy mogę liczyć na Waszą pomoc. Czy przeciwko oddziałowi w Łodzi zbierani są chętni na pozew zbiorowy. Ja też dołączę
Madzik 2016-11-25 15:11:02
A czy to prawda że oddział w Łodzi mieści się pod adresem siedziby spółki AP Edukacja z KRS-u? W takim razie korespondencja kierowana do władz spółki odbierana jest przez osoby odpowiedzialne za oddział?
Karol 2016-11-28 19:28:06
Można prosić e-mail chętnie się do tego pozwu dołączę
słupsk 2016-11-30 08:32:41
ja mam sprawę w prokuraturze, firma oszukuje jak tylko może !!!
Nauczycielka 2016-11-30 13:19:32
W białymstoku nie wypłacają pieniędzy dla nauczycieli. Niekompetentny sekretariat i dyrekcja. Firma upadła i zmieniła nazwę na atut.
estera 2016-12-02 19:09:06
We Wrocławiu Mador też zamienił się w Atut. Wygląda na to że te spółki ponownie stają się oddziałami jednej. A wypłat nie ma.
Dorota 2016-12-03 10:08:28
Radzę omijać szerokim łukiem! Zapisałam się na kurs we wrześniu i od września miały ruszać zajęcia. Kiedy dzwoniłam do sekretariatu panie odpowiadały ze juz za tydzień pojawi się plan zajęć. Takich telefonów wykonałam niezliczoną ilość odpowiedź za każdym razem była jednakowa. Pierwsze zajęcia odbyły się 14 listopada! Zajęć odbyło się zaledwie kilka, a ich poziom był żenujący. Np. Zajęcia z języka zawodowego wyglądały tak: 50 osób z dwóch kierunków ( elektryk i cukiernik) w jednej sali. Pani od zera zaczynała naukę języka. Na moje pytanie co z językiem zawodowym pani odpowiedziała , że na następne zajęcia przygotuje JAKIEŚ słówka. Zrezygnowałam z nauki, teraz walczę o zwrot nadpłaty za kolejny semestr. Niestety marne szanse. Telefony zarówno do sekretariatu oraz centrali nie istnieją! Wybrałam się więc do sekretariatu przy ul. Zgoda. Na drzwiach wisiała kartka,że sekretariat przeniesiony w al. Jerozolimskie 25. Brak podanego numeru mieszkania. Udałam się tam licząc,że przy domofonie będzie jakaś tabliczka z informacją. Niczego podobnego nie znalazłam. Najprawdopodobniej ap edukacja zwinęła swoje żagle.
kuba 2016-12-04 16:20:31
oszuści. firma nastawiona na oszukiwanie ludzi . nie płacą nauczycielom, oszukują słuchaczy bo nie mają specjalistów, ponieważ im nie płacą. szkoła porażka. ja z nimi widzę się teraz w sądzie
wściekła Ślązaczka 2016-12-07 00:17:19
Mi nie zapłaciła za zajecia w maju i czerwcu w Rybniku.
A swoją drogą jaki jest główny adres oddziału AP Edukacja? Bo wysłałam wezwanie do Łodzi na Piotrkowską, ale nie odebrali ode mnie przesyłkę, i własnie muszę iść na pocztę odebrać nieodebraną przesyłkę i pewnie podwójnie za to zapłacę...

Zobaczymy się w Sądzie!
dl 2016-12-07 08:00:47
Może ktoś wie co teraz się dzieje z tą firmą . Pod koniec października jeszcze odbierali telefony. Teraz wszystkie telefony milczą, a właściwie mówią, że nie ma takiego numeru, albo, że abonent wyłączył telefon. Maile nie wracają, czyli chyba skrzynki mailowe działają. Nikt nie odpowiada. Gdzie ich szukać i jak odzyskać pieniądze? Tylko sąd i prokuratura?
Grażyna 2016-12-07 14:20:05
Nie da się dodzwonić pismo moje odebrali we wrześniu potem umarło
Trzeba się na Śląsku ugadax
ja 2016-12-12 22:24:11
We wszystkich miastach szkoła funkcjonuje jako Atut szkoła lider kształcenia.
Wystarczy wpisać w google, w wielu miejscach nawet pracownicy Ci sami tylko lokalizacje pozmieniali .
estera 2016-12-13 05:01:57
We Wrocławiu lokalizacja jest ta sama.
Karl 2016-12-13 18:39:14
Po pierwsze chyba ktoś nie pomyślał, że sama zmiana nazwy szkoły nie wystarczy.Przecież nie można ot tak zamknąć szkoły z dnie na dzień i to jeszcze po rozpoczęciu roku szkolnego.O ile dobrze pamiętam to Ustawa o systemie oświaty wyraźnie precyzuje terminy likwidacji oraz procedury z tym związane.Po drugie sama reklama " modela" trochę kosztowała . Z pewnością można było za te pieniądze zapłacić nauczycielom i byłaby to lepsza reklama szkoły niż jej zmiana nazwy.Przecież pan "model"nie reklamował szkoły Atut tylko AP? A to co reklamował już niby nie istnieje.Jest to kolejna nieprzemyślana decyzja ( myślę , że zarządu). W każdym razie wiem, że we Wrocławiu nie spłacili nauczycieli i niewielu z nich do dzisiaj tam pracuje.Na stronie e - sądu ich dług wynosi już prawie 70.000 zł a to przecież nie jest wszystko.Myślę , że potencjalni słuchacze jak i nauczyciele nie dadzą się nabrać.
Karl 2016-12-13 19:06:16
Po pierwsze chyba ktoś nie pomyślał, że sama zmiana nazwy szkoły nie wystarczy.Przecież nie można ot tak zamknąć szkoły.O ile dobrze pamiętam to Ustawa o systemie oświaty wyraźnie precyzuje terminy likwidacji oraz procedury z tym związane.Na stronie Urzędu Miasta we Wrocławiu na dzień 30 listopada 2016 r. wszystkie szkoły AP jeszcze oficjalnie funkcjonuje. Nazwy Atut nie znalazłem czyli AP nie zostało wyrejestrowane.Po drugie sama reklama " modela" trochę kosztowała . Z pewnością można było za te pieniądze zapłacić nauczycielom i byłaby to lepsza reklama szkoły niż jej zmiana nazwy.Przecież reklama szkoły nie dotyczyła Atut tylko AP? A to co było reklamowane już niby nie istnieje?Jest to kolejna nieprzemyślana decyzja, która była na chwilę aby zrobić jakikolwiek nabór. We Wrocławiu nie spłacili wielu nauczycieli .Niewielu z nich zresztą do dzisiaj tam pracuje.Na stronie e - sądu ich dług wynosi już prawie 70.000 zł a to przecież nie jest wszystko.Myślę , że potencjalni słuchacze jak i nauczyciele nie dadzą się nabrać.
dh 2016-12-13 19:49:40
wisienka 2016-12-22 14:14:39
a co z oddziałem we wrocławiu?? pracowałam tam rok w sierpniu tego roku odeszłąm jak zwolnili nasza Pania dyketor wszytko sie posypało :/
Natalia 2016-12-26 19:24:30
A jak z praca we Wrocławiu? Wszystko było dobrze? Płacili? Mam możliwość iść tam do sekretariatu i się zastanawiam czy są wyplacalni dla pracowników chociaż?
Pracownik 2016-12-27 09:09:05
Wszyscy pracowni DOK i SDSS w całej Polsce mają regularnie wypłacane wynagrodzenie.
Mk 2016-12-27 18:24:32
Co znaczy dok i sdss ?
se 2016-12-29 08:34:07
Dok- dział obsługi klienta
SdsS - specjaista ds. Sprzedaży.

Zapis słuchacza to sprzedaż.
Pracownik 2016-12-29 13:03:09
Potwierdzam pracownicy oraz wszyscy inni, którzy współpracują od września z nową firmą mają płacone wszystko na bieżąco.
Mk 2016-12-29 23:00:54
Tylko szkoda, że nauczyciele mają w plecy i zaległe wynagrodzenia od miesięcy.
kozito 2017-01-04 00:49:50
Ja również nie dostałem wynagrodzenia za pracę w APEdukacji w Białymstoku, a czekam już rok. Nie mam cierpliwości dłużej czekać i sprawę będę musiał skierować do Sądu. Ostrzegam przed oszustami.
estera 2017-01-04 09:48:32
We Wrocławiu to samo. Nie mam wypłat od stycznia. Oczywiście umowy nie przedłużyłam. Pozew w sądzie już złożyłam. Pod koniec grudnia został orzeczony nakaz zapłaty ale zostanie wysłany do AP Edukacji w przyszłym miesiącu. Niestety sprawy sądowe się ciągną. A AP edukacja może w tym czasie spokojnie obracać moimi pieniędzmi.
Madzik 2017-01-04 16:53:08
Od razu Panią poinformuję, że na pewno go nie odbiorą.
estera 2017-01-05 09:13:50
No nie wiem. Wydaje mi się ze o ile od wykładowców mogą nie odbierać to od urzędów, takich jak: sąd, prokuratura, urząd skarbowy, zakład energetyczny, itp to chyba powinni. Tym bardziej ze według prawa nieodebrane pismo polecone traktuje się jako odebrane. AP Edukacja oficjalnie dalej funkcjonuje. Jest zarejestrowana w sądzie wiec jest możliwość ich odnalezienia. A że reklamują się i prowadzą zajęcia pod inną nazwą to nie ma znaczenia.
wrocław 2017-01-05 23:55:02
Mają płacone do czasu.........uważajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pracownik 2017-01-09 10:46:08
DOK - Dział Obsługi Klienta
SDSS - Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń
nauczyciel 2017-01-09 10:46:20
Nie dostałem pieniędzy za pracę w AP Edukacji w Białymstoku, szkoda gadać i zawracać sobie głowę.
Wujek dobra rada 2017-01-09 19:01:20
Oszusci,zlodzieje i kretacze. Odradzam,takiego pracodawcy.
ja 2017-01-09 23:58:29
Szkoła nie została pewnie zlikwidowana tylko przejęła ja inna firma...bez długów
estera 2017-01-10 13:23:47
Jeżeli jedna firma przejmuje drugą to przejmuje nie tylko jej majątek ale też długi i za nie odpowiada. Poza tym Atut Lider Kształcenia nie jest zarejestrowany jako spółka więc jest to dalej AP Edukacja, która prowadzi zajęcia pod inną nazwą.
julietta 2017-01-10 15:28:31
Spółka AP Edukacja ma już w KRS nową siedzibę i adres. Proponuję się zapoznać. Bo jak widać kluczą i grają na zwłokę.
estera 2017-01-11 15:32:58
Myślę że sąd przed wysłaniem nakazu sprawdzi aktualny adres siedziby bo zdaje sobie sprawę że dłużnicy próbują uciekać. Na wszelki wypadek zadzwonię do sądu i przekażę im że adres się zmienił. Zresztą na mojej umowie z AP Edukacja o prowadzenie zajęć też jest inny adres niż na późniejszej umowie o przeprowadzenie egzaminów.
Pokszywdzony 2017-01-11 20:20:19
A może mi ktoś powiedzieć kto to jest ten Pan Przemysław Świniarski?
Tak zgadza się ma nowy adres. Wszystko w KRS jest.
estera 2017-01-12 11:00:00
Swoją drogą to jestem ciekawa co AP Edukacja wymyśli jeszcze żeby utrudnić/uniemożliwić kontakt z nimi. Było już: nieodbieranie telefonów i nieodpowiadanie na maile; przekształcenie oddziałów w samodzielne spółki i nakazanie dyrektorom żeby odpowiadali że nie są pracownikami AP Edukacja; po trzech miesiącach połączenie się "spółek" w AP Edukacja ale zmiana nazwy na Atut Lider Kształcenia i nie ogłoszenie tej zmiany w KRS; zmiany adresów siedziby spółki dzięki temu mogą nie odbierać pism poleconych. Co jeszcze mogą wymyślić? I z kim słuchacze i wykładowcy podpisują umowy (o ile są jeszcze tacy co podpisują)? Z AP Edukacja czy z nieistniejącą spółką Atut Lider Kształcenia?
Serek 2017-01-13 06:49:59
W KRS jest już nowy adres na Kościuszki. Sprawdź. Oni adresy mailowe mieli według jednego schematu. litera imienia.nazwisko@apedukacja.pl.
Tomasz 2017-01-17 22:14:37
Pozew zbiorowy jest trudną i daleką drogą. Polecam pozwy indywidualne i powiadomienie prokuratury.
Tak zrobiliśmy w Białymstoku
Oszukany nauczyciel 2017-01-18 19:31:25
No i jak wygraliście?
Zostaw swoją opinię o AP Edukacja - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Edukacja