Centrum Nauki i Biznesu Żak

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu Żak

Pracodawca Nowy wpis

Pani Agnieszka bardzo źle traktuje uczniów i wstawia negatywne oceny w zaku w Zabrzu na opiekun medyczny

Łukasz Nowy wpis

Takiego bajzlu i (usunięte przez administratora) to dawno nie widziałem. To nie jest szkoła tylko instytucja (usunięte przez administratora) pieniądzy. Z założenia szkoła uczy a tu się przychodzi pokłócić z arabami. Jak nauczyciel przyjdzie co się czasem nie zdarza to ewentualnie na kierunku florystyka, w grupie 6 osób rzucą łaskawie 3 plastikowe kwiatki i 2 gałęzie i "zróbcie coś". Już nie wspomnę że nauczycielkę prąd kopie z mikrofonu czy sala zajęciowa mieści 20 osób a przyjdzie 40 chętnych. Jedyne co działa sprawie to rekrutacja nowych naiwnych i maile z upomnienie o zaplacie z groźbami. Po takim "kursie" ktoś zostaje nauczycielem kolejnej grupy i cyrk się zamyka. Lepiej nie marnować czasu tylko włączyć sobie w internecie poradnik czy książkę kupić.

Były pracownik Nowy wpis

Jeżeli chcecie mieć spokojną pracę to możecie zapomnieć ,tu robisz wszystko i jesteś wszystkim jedna wielka porażka wynagrodzenie nie adekwatne do obowiązków , premie dostaniesz wtedy kiedy zostanie wykonana piramida ,jeśli nie możecie zapomnieć. Nie polecam za to polecam znalezienie pracy w dużo spokojniejszym miejscu .

Czupur

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie nauczycieli najniższa firma nastawiona na kase ida na ilość a nie na jakosc

@Czupur

Czy to sugestia, że sami źli nauczyciele tu pracują?

Asia
@Ewa

Na pewno pracują krótko na dłuższą metę nie da się tam wytrzymać.

Prawda
@Ewa

Myślę że gamonie tak oceniają nauczycieli a że pracują za (usunięte przez administratora) pieniądze to prawda ale za to właściciele mają dużo kasy i tak na tym świecie jest nikt tego nie zmieni

Czupur
@Ewa

Wszyscy dobrzy juz odeszli albo odchodzą troche zle pani zinterpretowała moj wpis

@Asia

Pracują z reguły albo emeryci albo ideowcy, którzy chcą czegoś nauczyć. Niestety oferowane stawki, podejście „kierowników rejonowych” (zwykle imbecyli nie ogarniających systemu działania polskiego szkolnictwa), niedostosowane do zajęć pomieszczenia zabijają w szybkim czasie zarówno zapał jak i chęć do pracy

Baczus
@Luka

Nic tylko potwierdzić- warunki pracy fatalne, stawka nie stanowi nawet minimum socjalnego, kombinacje z liczebnością studentów i brak wypłaty na czas

Bożena

Takie stawki są standardowo w ZAK-u

Pracownik Nowy wpis
@Asia

Mam świetny oddział, super dyrekcję, ale biuro jest totalnie niedoceniane. Przyszłam tu pracować w momencie zmiany pracy (żeby było cokolwiek) i czekam aż wygaśnie umowa. Nie za takie pieniądze.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Nauki i Biznesu Żak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Brałam udział w rekrutacji i na rozmowie powiedziano mi, że poinformują wszystkich kandydatów o wynikach, aby wiedzieć na czym się stoi. Oczywiście żadnej informacji. O tym, że zatrudnili kogoś innego dowiedziałam się z (usunięte przez administratora), bo dziewczyna, która dostała pracę się pochwaliła na swoim profilu. Mało profesjonalne ze strony pani regionalnej, która obiecała ten kontakt.

Lara

Jak pozbyć się długu Policealnej Szkoły Żak ??? Wymuszenie za rejestrację elektroniczną to chamstwo !!! Doradzcie prawnikowi, który to wygrał ?!

Jak się pracuje z ludźmi z Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Tania

Polecam kurs zoopsychologa w Katowicach. Świetne wykłady i nauczyciele. Polecam ♥

chomik
@Tania

mielismy warsztaty z alpakami i w schroniskach, dużo zajeć praktycznych

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Wezwanie na policje

Dziś przyszedł dzielnicowy z wezwaniem na policję w sprawie ŻAK Chorzów w charakterze świadka. Czy ktoś też otrzymał wezwanie? Czy ktoś wie o co chodzi ? Do tej szkoły chodziłam wiele lat temu i szybko zrezygnowałam.

Niunia

Oddzial w Chorzowie tragedia (usunięte przez administratora) goni (usunięte przez administratora) organizacją matur jedna wielka farsa place uwłaczające nauczycielowi dobrzy odeszli a przyjmują z ulicy kto się trafi

Najgorsze miejsce pracy w jakim byłam i o jakim słyszałam. Nie czytałam opinii wcześniej, nie miałam pojecia do jakiego bałaganu i wyzysku trafie. Jeden pracownik ma na sobie tyle obowiązków, ze pracowałam 8 godzin w firmie, wieczorem w domu i oczywiście jeździłam na zjazdy w weekendy. Od początku pracy była mowa tylko o tym, ze to ciężki czas, który trzeba przeczekać. Trwał 1,5 roku. Wynagrodzenie śmieszne w placówkach budżetowych jest większe, na premie nie ma szans - braknie 1% do planu i dostajesz wykład od regionalnego. Ciagle maile co się dzieje w oddziale ze nie ma zapisów - co się dzieje? Pracownicy na zakręcie nie wyrabiają! Jesteś wszystkim i od wszystkiego, wszytsko ogarniasz sama - zatrudniasz nauczycieli, ogarniasz lokale w których maja się odbywać zajęcia, zajmujesz się dydaktyką, sprzedażą… wszystkim.

Angelina

Witam co sądzicie o kursach komputerowych on-line w szkole Żak?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Iza

Aktualnie firma poszukuje osoby do pracy jako Marketing Manager. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji w odpowiedzi na tę ofertę pracy?

@Iza

W firmie wiele się zmienia, mamy nadzieje, że na lepsze. Zapraszamy do złożenia aplikacji Pozdrawiamy Z wyrazami szacunku Zespół HR Centrum Nauki i Biznesu Żak Sp. z o. o.

Pp
@Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Ja zakładałem aplikację na sekretarza i mnie odrzucono dlatego że jestem waszym uczniem ? Czy co no cóż szkoda się mowi

pp
@Pp

Patrząc na styl wypowiedzi wcale się nie dziwię.

@Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Na lepsze? Idziecie równią pochyłą na dno. Usunięcie ze stanowiska dyrektora, który przebywa na L4, mianowanie p.o. kogoś z innego regionu kto od razu zaczyna tytułować się dyrektorem mimo iż tej funkcji nie otrzymał, zmiana miejsca z wymiarowymi salami na budynek gdzie pomieszczenia nie są wentylowane, szlaki komunikacyjne zbyt wąskie, źle oznakowane wyjścia ewaluacyjne, brak przystosowania dla osób niepełnosprawnych i pomieszczenia zbyt małe do prowadzenia zajęć w większych grupach niż 10 osób. To mają być zmiany na lepsze?

Prawda
@Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Kogo zapraszacie jak wy nie potraficie za nadgodziny wyrównać dobrze że kontrolę się za was wzięły trochę was przetrzepią

Bartek Masazysta

Najgorsza szkoła jaką wybrałem i odrazu napisze nigdy więcej ciagle niewiadomo gdzie są zajęcia. Pani dyrektor wiecznie naburmuszona bo jej kasy mało i mało !!! A egzaminy zblizaja sie za pasem to nawet nie potrafią powiadomic kiedy

Moksiu

Bo są nastawieni na zarobek i gdzieś mają ludzi. Nie polecam

Sara

Co ja moge napisac zero organizacij wiecznie niewiadomo gdzie sa zajecia wogole nauczyciele ani dyrekorka nie chca isc na ręke z niczym. Listy sie gubia i masz czekac az sie znajda. Nauczyciele maja swoich pupilkow i ich sie trzymaja a reszcie wszystko utrudniaja nie polecam tej szkoly dobrze ze sie przepisalam do innej i jest super nie mam zadnych problemow

Aga
@Sara

To prawda mialam dziecko chore a z drugim bylam juz w ciazy mysliscie ze dyrekorka cokolwiek poszla na reke zebym zdala jakos semestr w zyciu !!!! Prosilam zeby sie dogadac to nic zero jeszcze nawrzeszczala na mnie juz dawno powinni ja zwolnic !!!

Zainteresowana Dekorator Wnętr

Dzień dobry, Czy ktoś brał udział w kursie Dekorator Wnętrz w Katowicach? (albo innych miastach). Czy kurs był stacjonarny? Czy zdalny? Zastanawiam się nad zapisaniem się na ten kurs ale widzę, że opinie na temat szkoły są różne.

Klaudia
@Zainteresowana Dekorator Wnętr

Nie zapisuj sie tutaj slaba zdawalnosc utrudniaja wszystko naprawde

Maria

Hej, szukam dodatkowej pracy i zastanawiam się czy warto tutaj pracować czy jednak lepiej zahaczyć sie w szkole jezykowej? (J. Angielski) . Trzeba tu mieć koniecznie magistra czy licencjat też wchodzi w grę?

@Maria

Nie warto. Atmosfera średnia, kierownicy wpieprzają się we wszystko, a stawki uwłaczające godności nauczyciela

@Luka

W jakim kontekście to robią? Chodzi o jakąś konkretną ingerencję czy dociekanie w pewnych sprawach? Jakich przykładowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu Żak - Katowice

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu Żak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu Żak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Nauki i Biznesu Żak