Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

al

PAP jesteś z obsługi czatu, czy może jedną z koordynarorek? o czym Ty mówisz! taka logika że sprzedaż miałam najlepszą w oddziale przez trzy nabory, dostałam premie tak. Ale premie przestały być już takie jak kiedyś a ja zostałam zwolniona. mimo najlepszych wyników. Logika? wez mi nie wyjeżdzaj z logiką bo wypluwałam flaki dla tej firmy a teraz podobnie jak dziewczyna co została zwolniona bo miała dostać umowe na czas okreslony wstydze sie tej firmy. Logika PAP!

Wiola
@al

Dyrektor ma wolną rękę? Chyba jakiś żart. Dyrektor bez zgody pani prezes nie może nawet palcem kiwnąć. Dyrektorami w oddzialach sa młode osoby, bez doświadczenia w zarządzani alby można było nimi łatwo sterować i narzucać swoje zdanie. I żeby nie negowały decyzji pani prezes.

PAP

Prawdą jest to że wszystko zależy od Dyrektora Oddziału, Zarząd jest ok, Dyrektor ma wolną rękę, zgadzam się w pewnych oddziałach pracują mutanty dyrektorzy, co nic nie robią... masz wyniki sprzedaży, będziesz pracować, dostaniesz prowizję, w dzisiejszych czasach mieć podstawę i prowizję to cud... Tak na logikę... chcesz mieć dobrą kasę, zarób na siebie i sprzedawaj... zadowolony z AP Edukacja

Agunia
@PAP

A myśłam że tylko słuchacze nie dostawaja pieniedzy ja czekam juz dwa miesiące na zwrot kaucji za egzamin poprawkowy a sekretariat wogóle nie dzwoni cicho cały czas odradzam ap

magda

hhhah dobre, ale niestety prawdziwe. ja też zostałam zwolniona w ten sposób i zastąpiona tańszym pracownikiem. ale ciesze się że już tam nie pracuje. mimo że w tej chwili nie mam pracy to nie wrócila bym tam za żadne pieniądze

kinia

niedawno zostałam zwolniona ponieważ miałam dostać umowe na czas nie określony. pani prezes stwierdzila ze trzeba ciąć koszty i zatrudnila kogoś innego na moje miejsce na umowe zlecenie. nieważne kto i jak pracuje. ma być tanio. a na szklanej pięknej ramce na ścianie piszą ze domeną firmy jest redukacja szkodliwej rotacji pracowników. Hipokryzja. wstydze się że tam pracowalam. a w cv nie wpisuje dokladnej nazwy AP bo opinia o firmie działa na moją niekorzyść. na rozmowie o pracę usłyszałam od dyrektora pewnego banku żebym się nie chwaliła gdzie poprzednio pracowałam bo o AP mówią jak o Amber Gold :) może lepiej wymazać calkowicie ten etap z życiorysu i udawać że się te kilka lat nie pracowalo, niewiem teraz co z tym zrobić

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

U nas w Krakowskim oddziale kasa jest zawsze na czas. Pracownicy otrzymują premię zgodnie z ustaleniami. Poprawiły się też znacznie warunki pracy. Jedyny minus to nadgodziny, faktycznie czasem ma się wrażenie, że ktoś wyżej nie szanuje Twojego czasu...

?

Myślałam że tylko w moim oddziale tak zle się dzieje ale widze że dziwne praktyki dotyczące zatrudnienia to problem calej firmy, ja się zwolnilam sama, szukalam pracy przez caly okres zatrudnienia w ap ed. Moja ocena dla tego pracodawcy - negatywna

?

Pracujesz po godzinach, oczywiście że tak, nadgodziny są na pożądku dziennym ze względu na zbyt wielki zakres obowiązków dla zbyt małej ilości pracowników, podobno wszystkie DOKi robią nagodziny o których Pani Prezes wie ale oczywiście nieoficjalnie. Nadgodziny są do wybrania, oczywiście na święte nigdy, bo kiedy wziąść wolne jak nie ma Cię kto zastąpić, okres wypowiedzenia :) przeczytaj tą długą opinie powyżej, okresu wypowiedzenia nie ma, jesteś zwolniona z natychmiastowym opuszczeniem stanowiska, żebyś szkód nie narobiła, na tym okresie można wybrać urlop np z zeszłego roku ;). Jeszcze jak ja pracowałam to wypłaty były małe ale na czas, teraz widze po ostatnch opiniach że już nawet nie płacą w terminie. Sypie się Firma. W tej chwili zatrudniają już tylko na zlecenia. Na miesiąc albo trzy. Jestem wciąż na bieżąco ze względu na przyjaciółkę która jeszcze oracuje, ale kończy jej się umowa więc na bank wyleci. Może jesteś na jej miejsce :) skoro tak wypytujesz to pewnie ktoś dał Ci szanse na "pracę"

lipka

Praca w AP?! wyzysk, oszukaństwo, poniżanie, upokarzanie pracowników, Zapierniczasz za trzech. pracujesz na zleceniu jak długo się da a jak miałeś szczeście i dostajesz umowe o pracę to za chwile ktoś Cie zwolni. Nie znasz dnia, godziny ani przyczyny. Dziś lecisz Ty jutro ktoś inny. Bawią się ludzkim losem. To najgorsza Firma w jakiej pracowałam. Pracowałam w kilku biurach ale to co widziałam w AP to poniżej wszelkiej krytyki. Ale sypie się powoli oj sypie. Właściciele oczywiście już z wyrokami w zawieszeniu. Polecam jak ktoś lubi sporty ekstremalne

poznanianka

jak wielu czekam na swoje pieniądze...i mam dość...

poznanianka

Ja czekam na wypłatę od czerwca. Biuro twierdzi - mamy opóźnienia..a co mnie to obchodzi, ja mam dziecko na utrzymaniu, dobrym słowem go nie nakarmię. Zaczyna mnie to strasznie irytować, no i ostatnio nikt nie odbiera tel z sekretariatu..

.mika.

anonim - 2013-08-09 14:43:00 Chociaż można tej kasy zarobić w AP Edukacja? Czy tylko firma ma profity? Jakis dobry system premiowania lub prowizji? Pozdrawiam.obiecuja zlote gory pozniej znajda ze robisz cos nietak i jest okazja zeby ci nie zaplacic. pracuje tam kilka lat nie powiem w ktorym miescie bo me wywala ale widze jak dziewczyny traktuja mnie kiedys tak samo teraz mam lepiej bo stara lojalna. jak staje w obrone innej to kaza ci zajac sie soba i nie martwic o innych. mdli mnie ta ciagla rotacja szkolenia nowych dziewczyn ale wyjscia innego niemam

karo

AP to wyzysk, patrzą w oczy i kłamią pracownikom, karzą kłamać klientom... kasa kasa liczy się kasa, słowo człowiek nie istnieje. Kasa.... mam już spore doświadczenie w różnych Firmach ale tak jak traktruje się ludzi w AP to nigdzie nie widziałam,

agnieszka77

najniższa krajowa! dla umowy zlecenia co jest oferowane przez firmę wiadomo ile :) widzę że nie tylko ja miałam problemy w tej pracy, myślałam że takie rzeczy działy się tylko w moim DOK a tu proszę. WIdzę że to szerszy problem, Wyścig szczurów i nieludzkie podejście to norma.

miska

na poczatku umowa zlecenie, najniższa stawka potem po kilku miesiącach umowa o prace najniższa. zapitalasz jak niewolnik na nad godzinkach o których oficjalnie nikt niewie ale trzeba. Dyrektor nie ma efektów - pracownik nie ma życia. a nawet jak są efekty to przecież zawsze mogło by być lepiej. masz ap zapomnij o rodzinie, znajomych. z pozoru wydaje się ah praca biurowa nie męczy. Z doświadczenia wiem że już lepiej w kopalni pracować, przynajmniej psychicznie człowiek zdrowy. Po zakończeniu "kariery" w AP szerokim łukiem omijam tego typu placówki. ale podobno każdy polak musi przekonać się na własnej skórze. good luck

znacie może firmy o których mówi się dobrze - bo same negatywy się czyta na tym forum

xxx

firma zarządzana przez nieodpowiednie osoby, które traktują innych jak ludzi drugiej kategorii. nie podpisują umów, zwlekają z płatnościami, zmieniają zasady zatrudnienia i zakres obowiązków. nie polecam nikomu.

Arek

W odpowiedzi na opinie umieszczone przez AP-za zgłoszenie że w DOK dzieje sie coś złego niestety ale jest zwolnienie z natychmiastowym opuszczeniem miejsca pracy.... pracowałam kilka lat w AP, jeszcze w zeszłym roku, tam sie nic nie zmienia, obóz pracy, Dyrekcja zrzuca swoje obowiązki na pracowników Doku Ci się nie wyrabiaj, przyjeżdza koordynatorka której kultura osobista w stosunku do pracowników pozostawia sporo do życzenia, nawet jeśli próbuje coś naprawić, dowiedzieć się dlaczego pracownicy nie wyrabiają się to Dyrektor używa niedozwolonych metod w stosunku do pracowników zwanych przez prawo mobbingiem, żeby tylko pracownicy nie zaczeli zbyt dużo mówić, Dyrektorów zatrudnia się młodych, niedoświadczonych, nie potrafiących zarządzać zespołem. To akurat rozumiem, młodą osobą można manipulować tylko niestety takie osoby potrafią zrujnować całkiem dobrze funkcjonujący oddział. Młoda Pani Dyrektor na zadawane pytania rozklada rączki i mowi „niewiem, dajcie mi spokój albo „nie przychodzcie do mnie z takimi rzeczami” Pracownicy DOK samodzielnie muszą rozwiązywać problemy któe powinien rozwiązywać Dyrektor. Zarobki? nieadekwatne do wykonywanej pracy, praca (1200na ręke) w ciągłym stresie i pod presją zwolnienia. system motywacyjny nie istnieje- na pochwałę od przełożonego nie ma co liczyć nawet jakbyś na rzęsach staneła albp nago przebiegła przez miasto z logiem AP na plecach. Niestety Jaka kolwiek oficjalna skarga do P. Prezes zakończona jest zwolnieniem w trybie natychmiastowego opuszczenia miejsca pracy i oficjalne wpisy pracowników działu ds internetu nic tu nie dadzą. Traktowanie pracowników jak śmieci przez Dyrektorów niestety nie bierze się z nikąd, „kulturalne” wypowiedzi Pani Prezes w mailach do Dyrektorów są niezwykle soczyste i świadczą o tym że to od góry trzeba zacząć zmiany. ISO ? ISO to tabliczka na ścianie nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością, kontrole z ISO są raz na kilka lat, jakoś ISO to bujda na resorach. Szczególnie punkt o szkodliwej rotacji pracowników, pracownicy zmieniają się ciągle, albo Firma zwolni pracownika po naborze albo człowieka tak przycisną że sam odejdzie. Pomijam kwestię uczniów i tego żę zapisuje się wszystkich na wszystko, rozwiązuje się kierunki, oszukuje, przetrzymuje ludzi w niepewności i niewiedzy, bo ten fakt jest tak znany na rynku edukacyjnym że szkoda już poruszać temat. Pierwsza zasada AP - marketing to umiejętność kłamania, naucz się kłamać, bo to jest Twój chleb. Jeśli ktoś szuka wrażeń i chce poznać formę pracy np krajów trzeciego świata... chin ... starożytnego egiptu... zapraszam do AP....

Lilu

Witajcie, Jeżeli chodzi o opinię na temat AP, to wiele się zmienia. Na lepsze. Organizacyjnie dużo lepiej. Są nowe kierunki, na które jest duże zapotrzebowanie, idą z duchem czasu. Uważam, że bardzo dużo się poprawiło. Powstają kolejne pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt. Wprowadzili niedawno Filologię polską dla obcokrajowców. Uważam, że warto się zapoznać z ich ofertą

patrycja

Witam, Mam pytanie, czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć na jaką stawkę może liczyć nauczyciel w AP Edukacja? W poniedziałek zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Wiem, że w różnych szkołach są bardzo duże rozbieżności. Bardzo proszę o wskazówkę.

była pracownica

Witam, w AP Edukacji pracowałam kilka lat i wiem o niej już chyba wszystko. To, że zapisuje się ludzi na kierunki, które prawdopodobnie nie ruszą nie jest wg mnie oszustwem bo z własnego doświadczenia wiem, że nie można z góry przewidzieć co się otworzy i bardzo często w najmniej oczekiwanym momencie rusza coś co nie miało prawa się rozpocząć. Wszystkie szkoły tak robią. Wynagrodzenia są wypłacane w terminie. Praca z pewnością jest stresująca ale głownie z powodu kontaktu z ludźmi oraz instytucjami, w których panie urzędniczki decydują o \\\"być albo nie być\\\". Zgadzam się jednak z opinią, że Pani Prezes nie jest świadoma co wyrabiają jej koordynatorki. Właściwie mam na myśli tą, która pracowała u słynnej projektantki. Wcześniej koordynatorka była jedna i ludzie czasem skarżyli się na nią ale zawsze udzielała wyczerpujących odpowiedzi na każdy temat. Żadne pytanie pracownika bez względu na to czy był to pracownik DOKu czy Dyrektor nie pozostawało bez odpowiedzi i może właśnie z powodu nadmiaru obowiązków ludzie nie oceniali Jej najlepiej. Teraz koordynatorek jest kilka jednak to Pani Koordynator od projektantki dzwoni po oddziałach do pracowników różnego szczebla i pyta jak zrobić najprostsze rzeczy. Jeśli zada jej się jakiekolwiek pytanie nie potrafi odpowiedzieć albo obiecuje odpowiedz, a potem nagminnie \\\"zapomina\\\". Co więcej świadomie nie wysyła podsumowań kontroli, które przeprowadziła, a następnie informuje o nieprawidłowościach w czasie re-kontroli Panią Prezes. Jeśli skarżą się pracownicy AP udaje, że stoi po ich stronie i zrzuca całą winę na Panią Prezes podważając jej autorytet podczas rozmów prywatnych i insynuując powiązania rodzinne pomiędzy Panią Prezes, a Dyrektorkami. Zamiast wspierać celowo zataja informacje, nagminnie odpowiada przez telefon, że nie ma czasu mimo iż w tej właśnie chwili załatwia w godzinach pracy np. formalności związane z kredytem na mieszkanie. Wszyscy pracownicy wiedzą już jak jej luby ma na imię i ile razy się z nim rozstała ale nie do końca wiedzą do kogo mogą się zwrócić jeśli potrzebują pomocy lub mają jakiś pomysł i chcą zapytać o opinię. Lista Jej grzechów jest dużo dłuższa. Pani Prezes szanuje swoich pracowników i staje za nimi murem dlatego też mało kto pozwala sobie na uwagi na temat pracowników Centrali. Nie bierze jednak pod uwagę, że ta osoba nie do końca jest lojalna wobec firmy i bez ogródek mówi, że gdyby ktoś dal jej 1000zł więcej to od razu rzuciłaby tą pracę. Podsumowując wszystkie aspekty pracy w AP zarobki nie są najwyższe ale warunki pracy wynikają głównie z faktu, że o pracę jest teraz trudno. Na głowę nie pada, personel jest młody, Pani Prezes jest wzorem do naśladowania (bo pracuje za 10), można przejść ciekawe szkolenia i w praktyce nauczyć się jak sprzedawać kursy i szkolenia. Czasem jest dobrze, czasem źle. Jeśli ktoś chce się nauczyć jak należy pracować to polecam tego Pracodawce. Jeśli ktoś chce dużo zarabiać to nie jest to odpowiednie miejsce ale sytuacja na rynku jest ciężka więc nie jest powiedziane, że w innych miejscach przyjmować będą z otwartymi rękami za dużo większe pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja