Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

Natka

Zapisy to ściema. Prawie nic nie rusza. Słuchacze są odsyłani z semestru na semestr albo przerzucani do innych grup. I nic nie możesz się nigdy dowiedzieć - kłamstwo goni ściemę. Przpisuję się do innej szkoły.

Widze, że ktoś wreszcie opisał prawdę. Dodam jeszcze, że kłamią klientów - zapisy robią na kierunki, które są nieprzygotowane pod względem personalnym (brak kadry), jak i strategicznym (brak materiałów, zaplecza). Żeby tylko dopisać do listy dotacji. Co za ściema.

N.M.

Bardzo chętnie podzielę się także swoją opinią. Ja też pracowałam w DOKu i zostałam z niego wyrzucona, bez usłyszenia merytorycznych argumentów dlaczego. Miałam dwa grafiki - jeden właściwy, z prawidłowo wypełnioną ilością godzin. Drugi - który wg koordynatora miał trafiać do Centrali. Nie sądzę, by to mieściło się w zasadach ISO czy innych jakościowych dokumentów. Szkolenie wdrożeniowe dla pracowników DOK to pomyłka - uczysz się tylko tego, że koordynatorka pracowała kiedyś dla znanej projektantki mody i innych historii z jej życia osobistego. Żadnej merytoryki odnośnie procedur, zasad chociażby wspomnianego audytowania, zasad obsługi klienta, zasad wprowadzania danych do systemu. Kiedy zadajesz konkretne pytania, słyszysz, że od tego masz w oddziale p. Dyrektor. Jak pojawia się konkretny problem, np. Jak nie wiesz jak przypisać odpowiedniego kandydata i dzwonisz po poradę do koordynatora, odpowiada, że nie ma czasu. Albo żeby napisać maila, na którego nie odpowiada. Prowadzenie inwentaryzacji to proforma - nikt niczego nie sprawdza, a tylko odhacza ołówkiem na formularzu. Brak jest formularzy do ewidencjonowania gotówki z kasy, koordynatorka ma prawo zabrać z kasetki kasę na swoją delegację bez zostawienia kwitka i potem obciążeni są pracownicy za niezgodności. To są fakty. O braku elementarnego szacunku i braku dzielenia się dobrymi praktykami nie będę wspominać. O braku komunikacji, plotkach i braku wsparcia też nie będę pisać. Fakty są niedyskutowalne i pomogą być może usprawnić struktury Firmy.

AP Edukacja

AP Edukacja jest dużą ogólnopolską firmą zatrudniająca od 2004 roku ponad 1000 pracowników. W tak ogromnej grupie zawsze znajdzie się osoba, która nie do końca jest zadowolona z przebiegu czy też warunków zatrudnienia. Wyrażamy żal, że te uwagi nie były wcześniej kierowane do władz spółki w celu dokonania stosownych korekt. Zamieszczona wypowiedź "EKS pracownika" jest przede wszystkim niemerytoryczna i małostkowa, bezpodstawnie godzi w dobre imię Spółki. W 2007 roku AP Edukacja wdrożyła system zarządzania jakością i posiada certyfikat ISO 9001:2008, co z założenia wyklucza niskie standardy zarządzania, organizacji, edukacji pracowników itp. Co jest corocznie potwierdzane przez akredytowanych audytorów. Ogromną wagę przykładamy również do bezwzględnego przestrzegania prawa pracy, na co mamy potwierdzenie w licznych pozytywnie zakończonych kontrolach PIP. Bardzo dziękujemy za tę opinię, na pewno da ona nam możliwość zastanowienia się nad ewentualnymi uchybieniami, pozwoli na wprowadzenie działań korygujących. Z poważaniem Prezes Zarządu AP Edukacja Sp. z o.o.

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
EKS pracownik

Jako pracodawca - jedna wielka porażka. Firma znajduje sie w Łodzi, po mieszkaniu prezesa. Wszystko w kartonach, brudno. W placówkach panuje zasada - pierzemy brudy we własnych kątach, a najlepiej zamiatać pod dywan bo nic nie widać. Dwie niby koordynatorki zarządzania uczyły się chyba w przedszkolu - nic nie wiedzą, nie pomagają i tylko podjudzają atmosferę w każdej szkole. Nic nie można powiedzieć na głos, bo od razu rozsiewają negatywne plotki. Biedna pani prezes nawet nie wie, co się dzieje w terenie. Szkolenia prowadzą niedouczeni trenerzy, mają gdzieś ludzi. Porażka. Nie polecam. Uwolniłam się z DOKu, w którym na zlecenie harujesz za dziesięciu i nie masz nawet wsparcia. Powodzenia życzę tej firmie, a wszystkich przestrzegam przed tym pracodawcą. AHA. WYdają kupę szmalu na budowanie pozytywnego PR w Internecie, więc to co piszą na różnych forach, to wynajęci przez nich specjaliści. Szkoła jako placówka edukacyjna też pozostawia wiele to życzenia, nieliczne miejscowości prezentują poziom.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja