Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

Alle

Prawda jest taka, że wielu pracowników kombinowało w oddziałach jak zarobić i się nie narobić. AP to jedna z niewielu firm na rynku edukacyjnym, która nie oszukiwała UM na dotacjach, rozliczane były zawsze bardzo uczciwie. Jak do tego dodać kombinatorów w oddziałach to firma znalazła się pod kreską. Do sytuacji przyczynili się właśnie pracownicy, którzy na forum wylewają swoje żale. I powiem wam jedno: Nabór zrobimy. I podniesiemy firmę, odzyskamy płynność finansową i zaufanie nauczycieli, którzy współpracują z nami od lat, i zwyczajnie wierzą, że dobrze wykorzystamy tę szansę. Wylewanie żali na forum na pewno nie zmieni sytuacji. Grunt to widzieć cel. Jaki jest cel obrażania i szykanowania firmy na forum? Czy dzięki temu jest Wam lepiej? A może pojawiły się zaległe wynagrodzenia? hmmm? Odnośnie szkalowania Pani Agnieszki to powiem tyle, że napisała to osoba, która albo nigdy z nią nie współpracowała albo upatruje w tych wylanych pomyjach satysfakcji za zwolnienie. Bo nic z tego nie jest prawdą. Płytkie i żałosne. Życie bez przyjaciół którym można się wygadać musi być straszne. Współczuję.

Gosia

W olsztyńskiej komendzie jest już złożone powiadomienie o oszustwie. Im więcej takich osób zgłosi się na policje tym szybciej uda się odzyskać pieniądze.

nauczycielka
@Gosia

ja tez jestem z olsztyna i ide z tym do sądu

Znudzona

Zgadzam się dajcie juz spokój AP. I pisze nie dlatego, że branie firmy tylko dlatego, ze z waszego wypisywania nic nie wynika. Jak Wam się ten temat nie nudzi. Nie macie swojego zycia? Rodzin?Każdy wielce pisze jak to firma go oszukała, jak to mu firma nie wypłaciła. I co od tego pisania dostaliscie wypłaty? Piszą to te same osoby, które zmieniają Nick. Nie jest sztuką tu wejść i go zmienic i napisać nawet 10 komentarzy. Zastanówcie sie czy takim postepowaniem odzyskacie swoje pieniądze, własnie takim bzdurnym wypisywaniem nawet dobrze działajacą firme mozecie właśnie WY doprowadzic do bankructwa i ciekawe czy wtedy odzyskacie pieniadze?. No i zaczynam myśleć, ze komus o to właśnie chodzi. Komus kto namawia by nauczyciele nie przychodzili na egzaminy, na matury. To każdego indywidualna decyzja i każdy ma swój rozum.

KOLEJNYoszukany
@Znudzona

JAK TRZEBA BYĆ PODŁYM ABY OKRADAĆ PRACOWNIKÓW, NIEWYPŁACAJĄC WYNAGRODZEŃ I JESZCZE WYPISYWAĆ TE BZDURY. ZNUDZONA... PRACOWNIK Z AP EDUKACJA TY MASZ MÓZG CZY TYLKO TROCINY???? Bekniesz za współ udział w oszustwie !!!

Znudzona
@KOLEJNYoszukany

No swoją wypowiedzią pokazał Pan jaki Pan poziom reprezentuje i jaką kulturę.... a w szczególności chyba troche trocin sie wysypało z Pańskiej głowy.

Dagmara

Pani Kasiu i pozostali bardzo aktywni a jednocześnie byli już pracownicy czy to PROFESJI czy AP, proszę dać już spokój roztrząsaniu spraw firmy na forum, czym innym jest sprawa niepłaconych rachunków a czym innym wywlekanie brudów i opisywanie szczegółów dotyczących sposobu zarządzania, łączenia, dzielenia spółek. Wszyscy obecni pracownicy robimy wszystko by max skrócić czas oczekiwania na zaległe wynagrodzenia / i to już przewijało się niejednokrotnie w wypowiedziach obecnych pracowników firmy AP/ale Wam mało!!!! czego chcecie??? uprzykrzyć nam pracę? nawołujecie do zbiorowych pozwów, strajków. Wam nie zależy na tych nauczycielach /bo w przeciwnym razie dalibyście nam szansę na rozwiązanie tej sytuacji/ wykorzystujecie tylko wiedzę o firmie do swoich celów!!!! aby dokopać tej czy innej osobie z centrali z Zarządu bo przecież AP tak WAS skrzywdziło, nie chcąc już współpracować. Z wieloma byłymi pracownikami mam nadal kontakt i wiem że radzą sobie świetnie na rynku pracy wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte w AP czy PROFESJI więc trzymam kciuki także za Panią aby i Pani dała radę, może wówczas przestanie tak boleć rozstanie z AP. Życzę powodzenia

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pracownik-2

A czy ktoś już składał zawiadomienie do PROKURATURY z art. 286. Oszustwo ???

arak
@pracownik-2

A TY nie zgłaszasz?! Skoro masz wiedzę i dowody to prokuratura rejonowa już czeka.

pracownik-2
@arak

arak.. Właśnie w najbliższych dniach to uczynie!!!!oraz Ministerstwo Edukacji i inne instytucje

Jezeli ktos tak biegle zna sie na paragrafach i zarzutach ktore groza za wyrazanie swojej opinii w internecie ( a podejrzewam iż jest to sama pani Agnieszka ) to powinien rownie dobrze zdawac sobie sprawe jakie paragrafy grożą za kradzież cudzego mienia oraz zaniedbania finansowe...

ZAŻENOWANA
@pracownik

OJ CHYBA SZEFOSTWO TUTAJ ODPOWIADA NA ZARZUTY I BOI SIĘ PARAGRAFÓW...:)

Dot. Pana Obiektywnego

"W przypadku gdy pracownik w opublikowanym wpisie zarzuca pracodawcy zachowanie, które może go zdyskredytować w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego do zajmowania określonego stanowiska czy wykonywania działalności lub zawodu, naraża się na oskarżenie o popełnienie czynu zniesławienia, określonego w art. 212 kodeksu karnego. W przypadku dopuszczenia się tego czynu za pomocą środków masowego komunikowania sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Zgodnie z poglądem Sądu Najwyższego wyrażonym w wyroku z 9 maja 2013 r. (sygn. IV KK 403/12), internet jest środkiem masowej komunikacji o najszerszej dostępności, co powinno wpływać na ocenę szkodliwości społecznej zachowania sprawcy. Formułując zarzuty dyskredytujące pracodawcę w mediach społecznościowych, pracownik dopuszcza się zatem zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania". Więcej: http://www.rp.pl/Kadry/311079984-Obrazliwy-wpis-w-internecie-pod-adresem-pracodawcy-a-konsekwencje-prawne.html#ap-1

SZYMON
@Dot. Pana Obiektywnego

§ 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 zniesławienie, § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. § 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 zniesławienie, § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut: 1) dotyczący postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną CZY PANI ZNA TEN ART. 286 KK Oszustwo?PROPONUJE WSZYSTKIM OSZUKANYM SKŁADAĆ ZAWIADOMIENIA DO PROKURATURY TO NIE JEST JEDNOSTKOWY PRZYPADEK!!!

Ola

My tu gadu, gadu, a pieniędzy dalej jak nie było tak nie ma. Może ktoś, kto tak zaciekle broni AP Edukacji powie co dalej robić. Czekać aż upadną i tyle tysięcy pójdzie się j****.

morel
@Ola

Potwierdzam,że to co zostało napisane w powyższych postach na temat braku wypłat, to prawda.Ja czekam na pieniądze ze stycznia i lutego. Rachunki zawsze wystawiam poprawne w terminie. Wynagrodzenia nadal nie ma i nie wiem czy się doczekam.Na szczęście nie są to zawrotne sumy.Czas złożyć wypowiedzenie.A sprawa dotyczy oddziału we Wrocławiu i wiem,że nie dotyczy tylko mnie.

@morel

AP EDUKACJA nie wypłaciła jeszcze od września do końca 2015 roku wynagrodzenia!!!!!! Jak długo ta firma co ma tylko w nazwie "szkoła" myśli tak oszukiwać, łgać i żywić się czyimś nieszczęćciem ???

JOASIA
@WROCŁAW

Byłam pracownikiem jednego z zamkniętych oddziałów i potwierdzam zarzut – nie wypłacają pieniędzy na czas. Ja czekam na zapłatę rachunków wystawionych w grudniu i styczniu. Nie pomogło wezwanie do zapłaty, na Emile nikt nie odpowiada więc nie zamierzam pozostać bierna. Zakładam sprawę z pozwu cywilnego i zachęcam ludzi do składania takich pozwów – za nieuczciwość trzeba zapłacić. Będę również ubiegać się o wpis do rejestru dłużników.

oszukanyWROCŁAW
@JOASIA

Zgadzam się w 100% z wypowiedzią..."Byłam pracownikiem jednego z zamkniętych oddziałów i potwierdzam zarzut – nie wypłacają pieniędzy na czas. Ja czekam na zapłatę rachunków wystawionych w grudniu i styczniu. Nie pomogło wezwanie do zapłaty, na Emile nikt nie odpowiada więc nie zamierzam pozostać bierna. Zakładam sprawę z pozwu cywilnego i zachęcam ludzi do składania takich pozwów – za nieuczciwość trzeba zapłacić. Będę również ubiegać się o wpis do rejestru dłużników".Dodam, że nadal AP EDUKACJA zamieszcza ogłoszenia a wypłat brak !!!.Ja w pierwszej kolejności złoże zawiadomienie do PROKURATURY o możliwości popełnienia przestępstwa-oszustwa z art. 286 kk.

Wikmar
@morel

Niestety, potwierdzam. To samo dzieje się w oddziale warszawskim. Wypłaty są opóźniane, po interwencjach. Ostatniej wypłaty za marzec nie dostałem do dzisiaj. To zwykła praktyka firmy - zawsze coś zaoszczędzi. Miałem zamiar skierować sprawę do sądu, ale przy kwocie rzędu 300 zł pewnie nie warto. I na tym firma żeruje. Proponuję zainteresować problemem którąś z redakcji interwencyjnych stacji telewizyjnej. Napisałem w tej sprawie do TVN i czekam, czy problem ich zainteresuje. Jeśli będzie więcej takich zgłoszeń - może problem zostanie poruszony w środkach masowego przekazu.

już wolna
@Wikmar

A ja właśnie skierowałam sprawę do sądu w Łodzi, bo na te moje 300 zł uczciwie zapracowałam. Dlatego nie widzę powodu, żeby im to darować. Proponuję Kolego (pozwolę sobie na takie określenie, bo też do niedawna pracowałam w oddziale warszawskim) nie odpuszczać. W takiej sytuacji nadal będą się czuć bezkarni. To tylko sugestia, oczywiście każdy z nas podejmuje decyzje sam. Pozdrawiam i oby TVN się do Pana odezwał...:)

@oszukanyWROCŁAW

RÓWNIEŻ OSTRZEGAM PRZED AP EDUKACJA!!!!! WE Wrocławiu NIE WYPŁACAJĄ I NIE CHCĄ WYPŁACAĆ WYNAGRODZEŃ PRACUJESZ ZA NIC!!!BRAK SZACUNKU I BRAK KASY!!!!

Karl
@WROCŁAW

Również ostrzegam przed tą firmą.We Wrocławiu nie wypłacają wynagrodzeń.Ja czekam na wypłatę za luty i marzec. Choć spełniłem ich wszystkie wymagania to pieniędzy brak, odpowiedzi brak i nie ma z kim rozmawiać.Życzę im powodzenia przy naborze.Może wtedy będą mieć pieniądze na zaległości. Współczuję tylko tym nauczycielom, którzy się zatrudnią, bo "starzy" raczej już nie dadzą się namówić na dalszą współpracę.Szkoda tylko słuchaczy.

NAUCZYCIEL
@Karl

Potwierdzam, że firma AP EDUKACJA we Wrocławiu NIE WYPŁACA WYNAGRODZEN NAUCZYCIELOM!!!!!! Zwykłe złodziejstwo i zerowanie na nieświadomych ludziach !!!!!!!

@Wikmar

Witam mi oddział AP edukacja Plock zalega z płatnością ok. 7 tys z ł od kwietnia 2016 roku Dyrektorzy milcza prezes i wlaściciel spółki również prześwietlcie Państwo sytuację to jest jawne oszustwo. Oszukuja dalej i robia nabór kazdy milczy

Aga
@WROCŁAW

Niestety ... Do dziś wierzyłam, że otrzymam te pieniądze, bo tak mi obiecywano. Przykro (to mało powiedziane).

Kate Paw.
@Aga

Oni obiecywać to potrafią. Mi powiedziano w czerwcu, że pieniądze będą wypłacone w październiku. Podkreślę - pieniądze za ubiegły rok kalendarzowy.

Karl
@Aga

Obiecanki cacanki. Też jestem zawiedziony.Dzisiaj jest ostatni sierpnia i co? Kontaktu zero, pieniędzy nie ma a osoba odpowiedzialna za oddział informuje, że od jutra pracuje w innej firmie ( oczywiście AP Edukacja) i wszelkie skargi należy składać do starej firmy. Ciekawy jestem tylko do kogo?

Do Pana Obiektywnego

Panie Obiektywny, skoro tak lekko rzuca Pan oskarżenia w stronę Pani Agnieszki, i wymienia Pan jej imię oraz oddział w którym pracowała a także pierwszą literę nazwiska, po czym można bardzo łatwo zidentyfikować osobę o której Pan pisze, czemu Pan nie podpisze się imieniem i nazwiskiem? Zabrakło odwagi? Pana śmieszne oskarżenia w stronę konkretnej osoby, która nie mogła mieć wpływu na sytuację finansową firmy, bo nie ma takich kompetencji, nie mają żadnej podstawy. Co innego wyrażać opinię o firmie a co innego o konkretnym pracowniku, który nie jest winien temu, że nie ma Pan wynagrodzenia. Zakładam, że Pan był osobą którą Pani Agnieszka zwolniła i teraz daje Pan upust swoim emocjom...

oszukanyy
@Do Pana Obiektywnego

Czy można byś aż tak parszywym podłym kłamcą i oszustem!!!! Jaki trzeba mieś tupet aby oszukiwać pracowników nie wypłacając wynagrodzeń i tym samym okradająć ich i pisząć jeszcze, że "Zakładam, że Pan był osobą którą Pani Agnieszka zwolniła i teraz daje Pan upust swoim emocjom..." co za chamsto i buractwo reprezentuje ten pustostan.Jeśli dowiem się wszystkich danych to wypisze kto niewupłaca i okrada pracowników i nie bedzie tylko z imienia i pierwsza litera nazwiska!!!!A "pani" odpowie za współudział w oszustwie i okradaniu pracowników!

pieniacz
@oszukanyy

To kiedy Pan/Pani upubliczni te nazwiska?

SZYMON
@oszukanyy

obiektywny

Oczywiście, że kłamią, podobnie jak w każdej innej sprawie. Nie powiedzą otwarcie o upadłości ponieważ nie będą musieli regulować wówczas zobowiązań pieniężnych. Firma AP Edukacja kończy działalność z końcem roku szkolnego (do tego czasu mają obowiązek prowadzić zajęcia, aby nie stracić dotacji z urzędu miasta).

obiektywny

Moi drodzy, walczcie o swoje pieniądze! Firma ogłasza upadłość, złóżcie do tego czasu wymówienia aby mieli obowiązek wypłacić Wam zaległe pensje. W przypadku upadłości nie ma już takiego obowiązku. Niestety za całą sytuację firmy a w szczególności oddziału w Olsztynie winna jest jedna osoba - Agnieszka M. Osoba niepoczytalna, dla której nie ma znaczenia dobro nauczycieli oraz pracowników. To ona doprowadziła firmę do upadku, niestety dzieje się tak, gdy ludźmi zaczynają rządzić pieniądze. To co działo się w firmie od momentu kiedy Pani Agnieszka zaczęła wprowadzać swoje rządy i zwalniać kadrę jest ewidentnym prowadzeniem firmy do upadku. Pod przykrywką miłej i zawsze uśmiechniętej osoby dopuściła się wielu machlojek finansowych, przez które brakuje pieniędzy na wypłaty dla nauczycieli. Obecnie firma ma gigantyczny dług, dlatego nie odpuszczajcie i walczcie! Do uczniów szkoły apeluje o jak najszybsze składanie rezygnacji wraz z wnioskami o zwrot czesnego, ponieważ kierunki z końcem semestru zostaną rozwiązane. To niepojęte jak jedna osoba może manipulować Centralą i ludźmi do tego stopnia, że firma się zamyka. Pani Agnieszce życzę przede wszystkim rozsądku - osoby z problemami zdrowotnymi nigdy nie powinny podejmować się zarządzania tak wielką spółką a tym samym przyjmować posady zarządzającej wszystkimi oddziałami.

@obiektywny

Czyli Zarząd kłamie twierdząc, że firma będzie istnieć nadal, a centrala twierdząc, że zaległości finansowe zostaną na pewno uregulowane? Kiedy planują ogłosić upadłość i na ile jest to pewna informacja?

lukrecja

Jestem obecnym Pracownikiem firmy AP Edukacja i nie pracuję w Centrali. Czytam te wpisy i się zastanawiam jak rozżalonym byłym pracownikiem trzeba być żeby pisać takie głupoty. Plotki, pomówienia, wyssane z palca domysły. Jeśli przestaliście być pracownikami AP to się zajmijcie swoim życiem (szczególnie nowym zawodowym) a nie bez końca będziecie grzebać w przeszłości. Nieudanej dla Was. Centrala centralą, zaległości zaległościami, ale pomyślcie, ze grono ludzi nadal tu pracuje, stara się i dba o swoje miejsca pracy. Nic dobrego dla nas, swoich byłych współpracowników, nie robicie. Niby coś wiecie, niby o czymś słyszeliście i tak snujecie swoje wątki. Nie wychodzi Wam obecna praca zawodowa? Nie dziwne. Wielu byłych pracowników, to nieudacznicy, którzy w znaczni sposób przyczynili się do takiej sytuacji, dbając jedynie o czubek swojego nosa a nie o miejsce pracy. Też mogę snuć "fakty" jak Wam praca w Oddziałach przeciekała przez palce a praca w Centrali polegała na udawania, że jest się świetnym, bo się napisało odkrywczego maila. Miejcie trochę honoru, wszystko się kiedyś kończy, jest zawód, żal, ale trzeba umieć żyć dalej, przyszłością a nie rozpamiętywaniem kto Was tak bardzo "skrzywdził". Najbardziej Wy sami siebie, zaręczam, że gdybyście byli tacy "świetni" nadal byście tu pracowali (pomijam tych co sami odeszli, każdy ma prawo do własnej drogi życiowej i ich o takie wpisy nie posądzam, bo oni akurat świetnie realizują swoje nowe plany). Wiadomo świetnie się "pracowało" bez efektów, bez zysku dla Oddziału, dla spółki, świetnie się brało premię za nic, udawało eksperta a dziś tych Oddziałów nie ma albo ledwo działają. Życzę Wam powodzenia w życiu, bo istnieje życie poza AP więc już z tego AP zejdzie, bo nam duszno!

stokrotka
@lukrecja

Życzę dalszego takiego optymizmu.Jestem już byłym wieloletnim pracownikiem AP,który odszedł z własnej woli.Wcale nie jestem sfrustrowana i na pewno nie bez honoru a wręcz przeciwnie. Poświęciłam AP wiele lat życia i nigdy nie patrzyłam na pieniądze.Pracowałam z wielkim zaangażowaniem, poświęcałam niejednokrotnie swój prywatny czas.Lubiłam tę pracę i ludzi , z którymi pracowałam.Czytałam wielokrotnie wpisy i w większości choć się z nimi zgadzałam nie komentowałam ich i innych przekonywałam, że są to bzdury, w które nie należy wierzyć.Własnym przykładem i autorytetem przekonywałam pracowników, że wszystko jest przejściowe, że się zmieni i dla dobra słuchaczy dopracujmy czy to do końca semestru czy też roku.Nie jestem zwolennikiem "prania brudów" na forum ( nigdy nie myślałam , że coś napiszę ), ale z wieloma rzeczami się zgadzam.Trudno winić ludzi, że chcą za swoją pracę pieniądze.Proszę zauważyć, że większość wątków tego dotyczy i dziwię się, że ktoś tego nie rozumie.To czy ktoś pracował dobrze czy źle należałoby z jednej strony winić dyrektorów ( czytaj władze zwierzchnie), którzy zatrudniali takich nauczycieli czy pracowników.Z drugiej strony jeżeli dyrektor miał ograniczone pole manewru bo z roku na rok obcinało się pensję cz stawki godzinowe to trudno się dziwić, że nie zawsze ten dyrektor mógł zatrudnić fachowca.Była świadkiem jak proponowało się nauczycielom stawkę np.15 zł brutto i było zdziwienie, że nikt nie chce za te pieniądze pracować.Normą stało się już 20 - 22 złote za godzinę.Więc proszę mi nie mówić o tym, żeby każdy zajął się swoimi sprawami.Jak pisałam wcześniej nie pisałam do tej pory i choć dalej mam bardzo dobre zdanie o AP to sama doświadczam sytuacji, że nie dostałam jeszcze zaległych poborów choć nie pracuję już od kilku miesięcy.Czekam cierpliwie, nie piszę maili, nie dzwonię licząc na to, że władze AP posiadają jeszcze odrobinę godności.Życzę AP aby jak najszybciej podniosła się , bo szkoda wieloletniej pracy oraz renomy, którą posiadała.Dopóki nie uregulowane zostaną wszelkie zaległości finansowe firma musi liczyć się z takim opiniami.Tylko, że niedługo już będzie następny nabór...

leszek
@stokrotka

A ja jestem Królową Brytyjską i też tak sobie tu piszę. Internet zapewnia anonimowość a wpisy robią maksymalnie dwie osoby, które za każdym razem są kimś innym. "Anonimowość" powiedzmy, pozornie. Dziwię się, że ta firma jeszcze nie sprawdziła adresów IP i nie doszła kto jest taki "nadaktywny"!

WROCŁAW

Dlaczego AP EDUKACJA nie wypłaca nauczycielom wynagrodzeń nawet od września 2015r? Czy można aż tak OSZUKIWAĆ I WYKORZYSTYWAĆ ludzi?A może warto z imienia i nazwiska wypisać kto jest odpowiedzialny we Wrocławiu??kto jest dyrektorem ????Należy też rozpatrzyć wpis nieuczciwego płatnika do Rejestru Dłużników BIG może to pomoże???

balbina

Jak można pisać takie bzdury? Właścicielami AP i Profesji były te same osoby,więc w jaki sposób sami sobie mogli sprzedać firmę? A była prezes? Przecież to ona swoimi rządami i decyzjami doprowadziła do ruiny większość oddziałów Profesji.

WROCŁAW

Pracowalem w AP Edukacja jako nauczyciel i nie otrzymałem ani złotówki za prace od października 2015.Interweniowałem kilka razy i za każdym razem kłamstwa, że zostanie wypłacone i co? i nic zero reakcji, zero kasy za kilka miesięcy.Jest to zwykłe OSZUSTWO i okradanie pracowników.

Nauczyciel

A w jakim miescie macie takie problemy z zaplata? Ja moge sie wypowiedzic na temat wspolpracy w Oddziale Krakowskim. Dostaje pieniądze tak jak w umowie napisane. A jak mam problem to kontaktuje sie z Dyrektorem Oddzialu i ten dziala. Widocznie oddzial w jakim Pani pracuje ma trudnosci z platnoscia,ale nie dotyczy to wszystkich w calej firmie. Moze Pani pisze nie do tej osoby co trzeba, bo tak jak mowie ja nie mam problemow z wyplatami i z tego co wiem inni nauczyciele także.

Nauczyciel Kraków
@Nauczyciel

Ja tez pracuję w oddziale krakowskim jako nauczyciel i prowadzę również kursy. Wszystko było w porządku do momentu podpisania ostatniej mniej korzystnej umowy. Za zajęcia przeprowadzone w kwietniu rachunek wystawia się w maju, a płatność ma być do końca czerwca. Niestety terminy nie są dotrzymywane. Więc nie wierzę, że akurat Tobie płacą na czas. Co miesiąc trzeba się upominać o pieniądze.

Nauczycielka z Lodzi
@Nauczyciel Kraków

Ja nie dostaję wynagrodzenia od marca 2016r. Sprawdzalam firmę, podaja , że maja siedzibę w Lodzi. Klamstwo . W lodzi ja pracuję, podaja adres szkoly lódzkiej. Ich faktycznie tu nie ma. Nie ma firmy, nie ma zarządu. Więc co jest? Firma Krzak!!! Nie ma z kim rozmawiać. Prezes Wojciech Pietrzak nie ma siedziby. Nie ma do nich kontaktu. Nie mają siedziby księgowe. Więc co. Firma krzak. Myśle, że należaloby zainteresować prokuratora.

ilona

Dokładnie jak wyżej. I to jest bardzo przykre, kiedy wykonujesz pracę, nie patrząc na zmęczenie i rodzinę - to nie dlatego, że jest się pracusiem -ideologiem, tylko dlatego, że za tę pracę będzie wynagrodzenie a nie jakieś boksowanie się z nieuczciwością. I nie jest to działanie konkurencji - "hejt". Niestety tak wygląda obecnie współpraca z AP Edukacja. Zrzucanie winy na wrogie działnie konkurencji, jest oczywistym nieporozumieniem i "zaklinaniem rzeczywistości".

ilona

No to już jest wielka przesada. Nie dość, że praca wykonana, zapłaty nie ma - to jeszcze brak jakiejkolwiek reakcji na wezwania do zapłaty. Żadnej konkretnej odpowiedzi co do przewidywanego terminu zapłaty. Zresztą, te terminy,które wcześniej padały w odpowiedzi - okazały się fikcją. Teraz nawet nie ma żadnej reakcji na wezwania. I AP Edukacja zwraca uwagę na wpisy, że są przesadzone. Nikt by tu nie pisał, jeżeli postępowaliby uczciwie. Niestety, kto tu jest winny zaistaniełej sytuacji ?!

Do Pracownika

Do Pracownik: a co z nauczycielami ktorzy od pazdziernika nie maja wynagrodzenia a rozliczaja sie zgodnie z wytycznymi centrali? Jest takich osob sporo zapewne wiecej niz tych ktorzy sie nie rozliczaja w terminie... Dodatkowo nie mamy zadnych informacji kiedy mozemy sie spodziewac pieniedzy bo w centrali CISZA, kompletny brak odpowiedzi! Tym wpisem ośmiesza się Pani/Pan! A my musimy walczyc zeby uzyskac jakiekolwiek informacje odnosnie swojego wynagrodzenia zapewne nie to co pracownik oddziału ktoremu muszą placic zeby oddzial funkcjonował, przypominam ze czesto sa to kwoty na 300- 500 zl w podzieleniu na umowe zlecenie i dzielo bo taniej!

Zarząd AP Edukacja

Szanowni Użytkownicy portalu gowork.pl Ponieważ wybrane opinie godzą w wizerunek Firmy AP Edukacja, naszych często wieloletnich pracowników i mogą wywoływać wątpliwości u przyszłych słuchaczy oświadczamy, że Firma AP Edukacja, działająca nieprzerwanie od 2004 roku działa nadal i działać będzie. Nieustannie pracujemy nad polepszeniem jakości naszych usług. Najlepszą rekomendacją jest to, że naszymi dyplomami może pochwalić się ponad 500 000 osób! Dajemy realną wiedzę, umiejętności i aktywnie pomagamy naszym Słuchaczom w znalezieniu wymarzonej pracy. Ponieważ przestrzeń Internetu pozwala na wiele, czasami na zbyt wiele prosimy czytelników o własne przemyślenia i opinie. Jednocześnie oświadczamy, że spółka AP Edukacja działając od lat zgodnie z zasadami „fair play” nie zamierza i nie będzie stosować wobec konkurencji działań opartych na umieszczaniu w Internecie negatywnych opinii, tzw.”hejt” Z wyrazami szacunku Zarząd

indywidualna
@Zarząd AP Edukacja

Niestety wszystko, co napisał zarząd to tylko jakiś ogólnik. Trenerzy i nauczyciele miesiącami nie maja wypłacanych wynagrodzeń mimo złożonych w czasie rachunków. To śmieszne, niby w centrali nie maja tych rachunków, trzeba podpisywać je na nowo, żeby wszystko juz było wpisane w zobowiązania, bo kiedy w centrali nie ma rachunku, to nie zostanie on wypłacony. Dla mnie jest to porażka, mimo wielu maili do centrali (dodzwonić się nie można w sprawach finansowych), prezesa, właściciela... nie ma żadnego odzewu z ich strony. Myslą chyba, że wszystko mozna zamiesc pod dywan. Ludzie płaca za kursy, pieniądze wpływaja, ale skoro maja tyle zaległości, to z tych pieniedzy nigdy trenera nie opłacają. I to nie jest żade "hejt". To szczera prawda. Kazdy chce dostac tylko swoje zarobione pieniadze.

Leszek
@Zarząd AP Edukacja

Zarząd wypowiada się konkretnie w temacie pomòwień o rzekomej likwidacji firmy. Czytajcie ze zrozumieniem! Ja tam w wyjaśnieniach firmy nie czytam, że wypieraja sie zaleglosci.

Mirek
@Leszek

Ok, w ogóle w tej wiadomości nie poruszyli tematu płatności, bo to normalne, że maja je tak ogromne, że nie umieją z nich wyjść. Chwalą się ile osób skończyło ich szkołę, że pomagaja słuchaczom, haha to jest tak śmieszne, że aż żałosne.Rozwiązują kierunki, które po jednym semestrze (za który wzięli pieniądze)nagle sa nierentowne przy takiej samej ilości osób. Potem są zdziwieni, że osoby chcą zwrot pieniędzy. A To jak traktują wykładowców i trenerów kursów, to przechodzi ludzkie pojęcie. Czasami zdarzy się, że odpiszą na mail i cytuję "wypłacimy na początku przyszłego miesiąca". Jest koniec miesiąca następnego, następny rachunek wystawiony za poprzedni miesiąc, a pieniędzy od października zeszłego roku jak nie było tak nie ma. Dyrektorzy niestety nie wszędzie działają na rzecz wykładowców, opóźnieją wysyłkę do centrali itd. Ta "szkoła" jest tylko nastawiona na jak największe pieniądze. Organizują kursy i tak jak ktoś wcześniej napisał, osoby muszą zapłacić przed kursem i co? Nie ma pieniędzy na wypłaty dla osoby która prowadzi ten kurs? Jeśli ktoś upomni się o pieniądze to szukają następnego trenera i tak w kółko. Może zarząd ustosunkuje się do zaistniałej sytuacji???? Skoro nie umieją się skontaktować bezpośrednio ze swoimi pracownikami/ byłymi pracownikami to niech oficjalnie napiszą co zrobią z tym problemem. Wezwania do zapłaty nic nie dają, mają wszystkich gdzieś. Tak i mówią, że to jest tzw. "hejt"???? Nie byłoby żadnej dyskusji, gdyby byli w stosunku do nas wszystkich szczerzy, bronią się żalosnymi argumentami.... A ci, którzy mają zaległości, nie chcą durnych wymówek, tylko konkretów.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja