Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

Nie warto dla nich pracować. Zalegają z pieniędzmi za 2015 rok! A jak dzwonisz i się upominasz o swoje to mówią, żeby ich nie straszyć odpowiedzialnością. Ważne, że jest co miesiąc kasa dla nich, dyrektorów oddziałów i sekretariatu, a nauczycielom od dawna nie płacą.

@Anna

Mówią żeby ich nie straszyć odpowiedzialnością. W ten sposób się przyznali że są przestraszeni. Boją się odpowiedzialności. I dobrze. Niech się boją. Trzeba ich dalej straszyć. I wysyłać wezwania do zapłaty i pozwy do sądu. Swoją drogą ciekawe jak się rozliczą z dotacji które otrzymują na wynagrodzenia. Jeżeli nie wypłacą wynagrodzeń dotacje będą musieli zwrócić.

@estera

Z dotacjami są sprytni. Już to sprawdzałam w UM i powiem tyle nic im nie zrobimy w tym kierunku, a oszuści będą nadal kraść, bo inaczej tego nie można nazwać skoro umowa wyraźnie mówi kiedy mają być pieniądze wypłacone za pracę.

WROCŁAW

OSZUŚCI, którzy żerują na nieświadomych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAUCZYCIELOM NIE WYPŁACAJĄ WYNAGRODZEŃ (zostaje droga sądowa )TAK DZIAŁ TA PSEUDO FIRMA ZA TO KASĘ NA REKLAMY MAJĄ!!!!!!!!!!! ************STANOWCZO ODRADZAM WSZYSTKIM !!!!!*************************** "500 zł w prezencie Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cały szereg promocji! Dzięki AP Edukacja możesz zyskać uznanie w oczach pracodawcy gratisowo kończąc wybrane kursy on-line z serwisu www.e-edu.pl Nasz Specjalista pomoże Ci wybrać najlepszy kierunek i dobierze pakiet najlepszych promocji! "-info. z Facebooka Jak się tobą "SPECJALIŚCI " zajmą to zostanie tylko CI TYLKO DROGA SĄDOWA!!!!! AP EDUKACJA – TWÓJ KURS NA SUKCES! " OSTRZEGAM!!! OSTRZEGAM!!OSTRZEGAM!!!OSTRZEGAM!!!

wkurzony

Słyszałem, że pion szkół został sprzedany innemu przedsiębiorstwu. To ewidentne działanie na szkodę wierzycieli. Piszcie Państwo pod adres pozewapedukacja@gmail.com - to się zrobi zbiorowy pozew i odzyska nasze pieniądze.

xxcc

Dostałem propozycje pracy z poznaniu nie wiem czy się zgodzić?

Aaaa
@xxcc

Nie :) szkoda czasu i nerwow. Chyba ze za darmo ktos lubi pracowac. Umowy nic nie dadza... pewnie i tak umowa do konca sierpnia bo od wrzesnia juz po ap bedzie.

Aaaa
@Aaaa

Żeby odzyskac pieniadze to spolka musi miec jakis majatek. A ma? Juz chyba od wrzesnia nie.

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
wierzyciel

AP EDUKAACJA GDAŃSK RÓWNIEŻ NIE WYPŁACA WYNAGRODZEŃ! Trenerzy, podobnie jak ja, nie dostali pieniędzy za przeprowadzenie kursu, miesiące mijają .. od pracowników oddziału słyszysz dobrą rade... "polecam złożyć pozew do sądu" A FIRMA MA SIĘ ŚWIETNIE .. tymczasem wystawiają kolejne ogłoszenie o pracę w charakterze "specjalisty ds. kursów" więc jednak pieniążki są?! czy ta osoba również ich nie otrzyma????? I taka firma nadal będzie zarabiać na kursach, bo nie w-cy są "poinformowani" o praktykach firmy, pewnie jeszcze dostaną dotacje.. a ty nie masz za co rachunków opłacić... gdzie jest prawo, gdzie jest sprawiedliwość??????

xxxc

xccc
@co za pytanie?!

Pytam poważnie.

@xxxc

Nigdzie nie płaca! Oszukuja ludzi. Zalegają z platnosciami we wszystkich oddzialach! ODRADZAM

RW

Nie polecam. Prowadziłem kurs w AP Edukacja kilka miesięcy temu i nie otrzymałem wynagrodzenia. Mimo prób nie byłem w stanie skontaktować się z nikim decyzyjnym. Osoby pracujące w oddziale twierdzili, że nie są za to odpowiedzialne i odsyłali mnie do centrali, podając numer telefonu na który nie było można się dodzwonić. Pracownicy infolinii, również nic nie wiedzieli i podawali ten sam numer telefonu do centrali, na który nie można się dodzwonić. Na stronie internetowej, nie ma żadnego kontaktu do ich centrali. Mają natomiast pieniądze na reklamy sponsorowane i zostałem zablokowany na Facebooku, po tym jak w opinii napisałem prawdę czyli to że nie dostałem wynagrodzenia.

@RW

Oczywiście że mają pieniądze na reklamy. Mają NASZE PIENIĄDZE.

KN

Nie jestem pracownikiem firmy, lecz mogę wypowiedzieć się na temat szkoleń w Koninie, gdzie kiedyś często bywałam. Wcześniej sekretariat tętnił życiem, pełno ludzi na kursach, miłe panie w sekretariacie, obecnie spokój, cisza, zero ludzi. Sama już zrezygnowałam z usług szkoleniowych tej firmy z powodu braku zaangażowania w organizowanie interesującego mnie kursu. Dodam, że wcześniej byłam wzorowo obsługiwana przez inna pracowniczkę. Szkoda, że firma oferująca jakiś czas temu tak dobre szkolenia upada.

byla pracownica

Najlepiej zalozyc jednego maila na ktore bedziecie wysylac swoje informacje odnosnie zadluzenia/miejscowosci itd. Pozniej stworzyc jeden pozew ktory wszyscy wypelnia i przekazac do prokuratury/sądu w Łodzi. Trzeba dzialac bo zaraz moga podejmowac decyzje o zamknieciach oddzialu.

m-g

Niestety jestem w podobnej sytuacji. Już pisałam wezwania do zapłaty ale to na niewiele się zdało. Pozostało mi teraz napisanie pisma przed procesowego a 1.09.2016 złożenie sprawy do Sądu w Gorzowie Wlkp. oraz złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości tej firmy. W myśl przepisów prawa, jeśli firma notorycznie zalega z płatnościami nawet osoba prywatna może złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości i postawienie firmy w stan likwidacji.

@m-g

Proszę o kontakt na priv (andzia08@tlen.pl). Również zostałam przez nich oszukana, inaczej się tego nazwać nie da! Zalegają od kwietnia, oddział w Gorzowie Wlkp.

Laser

Ale od czego AP będzie się odwoływać? Że nie zapłacili rachunku/faktury, bo... Tu się nie ma co odwoływać. Postanowienie sądu (a jest to postępowanie uproszczone) i egzekucja długu. Komornicza!

kuba

ap edukacja łódź. zwlekają mi z zapłatą już 2 miesiące. zastanawiam się nad pozwem.

@kuba

A mi zwlekają od stycznia. Z pozwę na pewno wystąpię ale poczekam do września bo wtedy wypłata za czerwiec stanie się zaległa.

Porada prawna
@estera

Nie ma w prawie nic takiego jak "wypłata stanie się zaległa do września". Szczególnie jeśli się czekało ponad pół roku. Jeśli AP zalega nawet jeden dzień, można napisać wezwanie do zapłaty i wysłać za potwierdzeniem odbioru. Potem skierować sprawę do sądu, polecam e-sąd:(usunięte przez administratora) Sprawy będą się ciągnąć i AP będzie się bezpodstawnie odwoływać. Nie należy jednak ustępować i pociągnąć sprawy do końca. Już WCZEŚNIEJ przegrali sprawę o nielegalne zapisy w umowach.

@Porada prawna

Rzecz w tym że pisałam już do nich maile w sprawie zaległych wypłat. Maile te zostały całkowicie zignorowane. Ani pieniędzy ani odpowiedzi. Trzeba więc wysłać im pismo polecone za potwierdzeniem odbioru. Jednak wysyłanie pism po każdej zaległej wypłacie jest związane z kosztami. Dlatego postanowiłam że wyślę im wezwania "hurtem" za wszystkie miesiące. Zawsze to koszt jednego pisma a nie sześciu. Oczywiście będzie pozew do sądu jeżeli nie będzie przelewów w podanym w terminie. Oczywiście wykluczone jest żebym podpisała kolejną umowę.

@estera

proszę odezwać się na priv (andzia08@tlen.pl), również wysłałam im wezwanie do zapłaty, zero odpowiedzi. Chodzi o oddział w Gorzowie Wlkp. zalegają mi od kwietnia!

@kuba

Czekają ich pozwy nie tylko od nauczycieli ale też od słuchaczy. Oto co znalazłam na jednym z portali gdzie piszą swoje opinie słuchacze: AP Edukację odradzam...a przynajmniej wszystkie kursy w Warszawie. Pieniądze do nich idą i cisza. Nikt na infolinii nic nie wie, nie ma planu, nie ma zajęć, nie ma sal na zajęcia praktyczne, nie ma nawet wykładowców (bo nie wypłacają im pieniędzy w terminach i się pozwalniali). 2000zł już jest wpłacone, a minął tak naprawdę 1 miesiąc normalnej nauki w tej szkole. Zmarnowane pół roku i sporo pieniędzy. Zaczynają się rozmowy o pozwie zbiorowym w naszym cukierniczym gronie, mam zamiar się wypisać i odzyskać pieniądze za tę ich niedorobioną "usługę"...Ogarniacie ? Rozpoczęli kurs cukierniczy i mają problem z ogarnięciem miejsca na praktyki...podstawowa rzecz.... Uczęszczam na cukiernika, mam kolegów na elektryce u których jest to samo.

anka
@estera

Kuba z elektryka podaj mejla do Ciebie

estera

Nauczyciele mieli podpisane umowy do 30.06.2016 więc nie przyjdą ani na egzaminy dodatkowe ani na radę klasyfikacyjną. I AP Edukacja nie będzie mogła oficjalnie zakończyć rok szkolny i rozpocząć kolejny. Ciekawe co powiedzą słuchaczom. Możne to że nie ma nauczycieli bo czekają na wypłaty. Wstydu nie mają. Żeby nie zapłacić za pracę. A może AP Edukacja myśli że wydarzy się cud i spadnie im deszcz pieniędzy. A może myślą że bez problemu znajdą nowych nauczycieli. Oczywiście im nie zapłacą bo we wrześniu rozpocznie się fala pozwów do sądu o wypłaty. A poza tym wystarczy żeby osoby zainteresowane pracą wpisały w Google "AP Edukacja opinie o pracodawcy" i wyskoczy im ta strona. I przestaną być zainteresowane pracą w AP. Swoją drogą ciekawe jest że jak wpisuję "AP Edukacja" to na pierwszym miejscu pojawia się: "Ta firma to dłużnik". Jest to strona firmy windykacyjnej.

xyz

Należy zgłosić wniosek o upadłość spółki tak, aby zarząd odpowiedział materialnie za swoje nielegalne postępowanie.

Nauczyciel 4

OSTRZEGAM PRZED AP EDUKACJA!!!!! WE Wrocławiu NIE WYPŁACAJĄ I NIE CHCĄ WYPŁACAĆ WYNAGRODZEŃ PRACUJESZ ZA NIC!!!BRAK SZACUNKU I BRAK KASY!!!! Uwazam,że ci pseudo dyrektorzy z AP EDUKACJA którzy zatrudniają pracowników to z spewnością mają świadomość,że ich okradają i oszukują-NIE WYPŁACAJĄĆ WYNAGRODZEŃ!!!! W końcu muszą się na kimś dorabiać a w internecie ciągle nowe ogłoszenia AP EDUKACJA-UWAŻAJCIE!!!

Edek

APedukacja z dotacji pokrywała długi szkoły Pro School. Na wypłaty dla nauczycieli nie mają już pieniędzy. Cała sprawa nadaje się do prokuratury. Może właśnie nadszedł czas na złożenie zawiadomienia o przestępstwie?

balbina
@Edek

na co więc czekasz?

eteter

Mi zalegają od stycznia 2016. Też nie wierzę że zapłacą do końca sierpnia. Chyba trzeba będzie pójść do sądu.

Jurek

Niezależnie od tych wszystkich postów, AP nie spłaciła nauczycieli. W skali całej firmy będą to naprawdę ogromne kwoty. Zastanawiam się, jakież to wiekopomne wizje rozwiązania tego problemu snują się po głowach wybitnych managerów z Zarządu firmy? Nabór wszystko załatwi? Zapewne będą pieniążki na pensje dla Zarządu oraz tych co bardziej posłusznych dyrektorów oddziałów. Nauczyciele nie dostaną NIC. No, chyba, że Anioł Sponsor się pojawi. Jest sprawą oczywistą, że pojęcia: honor, uczciwość, wiarygodność, dobry obyczaj, NIE SĄ POWSZECHNE W SŁOWNIKU ZARZĄDU FIRMY. I to chyba tyle - zalegają mi od listopada 2015. Podobno do końca sierpnia mają mnie spłacić - trudno w to uwierzyć. A może AP Edukacja dostanie spadek z Ameryki?

On178
@Jurek

Raczej z miasta Telawiw

klient

Poziom obsługi klienta spadł tak drastycznie, że zrezygnowałam z usług szkoleń w tej firmie. Obecnej obsługi nie ma sensu porównywać z poprzednią. Pani, która zawsze mnie obsługiwała była bardzo miła i pomocna, obecnie dodzwonić się do sekretariatu to cud, korespondencja mailowa pozostawia wiele do życzenia, nic z treści wiadomości nie zrozumiałam, a kiedy już pojechałam na miejsce żeby dowiedzieć się szczegółów, Pani mówiła jak przez maila. Używane słownictwo i wymawianie zdań jak na kogoś kto udziela informacji - żenada. Niech najpierw przeszkolą pracownika, dopiero później oferują kursy i szkolenia dla innych. Miałam nie pisać miejscowości, ale chyba warto żeby ludzie wiedzieli, że dzieje się to w Koninie.

P
@klient

to prawda :) slownictwo naganne, a i kultury osobistej brak, wypadaloby wstac do klienta kiedy sie z nim rozmawia. tej pani nawet tylka z krzesla nie chce sie podniesc.

balbina
@P

i tu się sprawdza powiedzenie "jaka płaca taka praca"

WROCŁAW

"Szkoła", która nie wypłaca nauczycielom wynagrodzeń zatrudnia kolejnych!!! OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Specjalista ds obsługi klienta Wrocław, Dolnośląskie, Stare Miasto Dodane o 10:25, 13 maja 2016 Ap Edukacja zatrudni na pełny etat specjaliste ds. obsługi klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja