Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

ss

jak ma na imie rojek szift ze zmiany a

35 milionow

witam powiedzcie mi po co wydzielaja grupy osob do heesunga z displeya po 30 osob robimy beklajty tyle roboty u nas a oni kaza sie wloczyc po innych zakladach czyja to wina ze hesung nie ma ludzi oszczednosci tam zwalniaja a nas biora chore zaklady

haaha
@35 milionow

też miałam iść do heesunga, drugiego dnia, ale powiedziano mi, że biorą tych, co już byli i przeszli tam szybkie szkolenie, co jest ironiczne, znam te osoby i one same swojego czasu przeszły z heesunga do display :D śmiech na sali

Op

Heh a jak trzeba operatora pod namiot na pc to nie ma bo biedaczki wszystkie śpią na salce szkoda je biduli budzić.A ty człowiwku zarzynaj się. Ogólnie chora sytuacja ale cóż ..... Zostawię bez komwntarza bo szkoda słów .

wkurzona

a co ma do tego edukacja ? z chama i wieśniaka Pana nie zrobisz :) choćby nie wiem ile fakultetów posiadał... Sama jestem jeszcze nowa, wciąż się uczę, ale wow ilu dziwnych ludzi tu pracuje, sporo dosłownie z innej planety, zdążyłam też już poznać chamstwo niektórych ludzi i niechęć do nowych, równie uroczy jest sam teamwork...chyba na papierze..gdyby nie tacy ludzie, pracowałoby się dużo, dużo lepiej...no ale po co, najlepiej iść spać na salce i drzeć japę na nowych i narzekać jakim to się jest padniętym, mimo że się nic nie robiło... Serio, wszystkim śpiochom na salce wręczyłabym wypowiedzenia, ciągle te same twarze.

@wkurzona

święta prawda pisze to nowo zatrudniona osoba która zdążyła poznać klimat tej specyficznej firmy nie marnuj życia szukaj lepszej pracy

wkurzona
@opc

dzięki, spokojnie poszukam :) zdecydowałam się na masówkę, bo to była najszybsza opcja na gotówkę, ale jak ja to mówię, pracuję na bilet i znikam, bo szkoda zdrowia, a wcale nie muszę w tej branży robić, a jakbym się nie wykręciła na początku, to stałabym chyba na najgorszej lince, bo brak ludzi, a każdy zobaczy co i ile trzeba robić i szybko stamtąd ucieka :P

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
do krzyk tarzana

fuck lg
@do krzyk tarzana

trzeba bylo sie uczyc a nie zazdorscic zarobkow , wiem ze praca na lini za 1450zl nie jest rewelacja ale szanuj to i nie marudz.. za rok dostanie podwyzszki i bedziesz zarabial 1516 zl na reke a to juz cos dla Ciebie!!!!!!!! czlowieka ktory ukonczyl tylko podstawowke jak 3/4 tej firmy... zdziwię Cię bo zazdrościć nie mam czego, mam bardziej ambitną pracę niż stanie na linii za grosze. Podwyżka 100zł na rok za lizanie czterech liter liderom i donoszenie i oczernianie kolegów? zostawie to tobie. Bylem w tej firmie prawie 3 lata, dziś się z tego śmieje i ciesze ze niedlugo przestanie istniec bo to łagr który niszczy psychicznie i fizycznie człowieka. ciesz się póki możesz, niedługo wylądujesz na zielonej trawce gdy przeniosą fabrykę do rumunii :)

Byly pracownik
@fuck lg

"wiem ze praca na lini za 1450zl nie jest rewelacja" Co ? 1450 zł ja p.. buhahahah ja 8 lat temu jak tam robiłem to zarabiałem 1350 zł,ale podwyżki 100 zł na 8 lat ja p...ale polskich murzynów tam wykorzystują

.............

heesung od września ponoć na dwie zmiany schodzi

mniam mniam
@.............

Tak wszystkie firmy koreanskie schodza na psy...

opc

ja rowniez pracuje od samego poczatku funkcjonowania firmy wiec nie wyssalem tego z palca... szczury pierwsze uciekaja z tej tonacej zoltej lodzi podwodnej...

Obrońca

No akurat ja w tej firmie bardzo długo pracuje. I większości osób nie podoba się to ze ktoś coś osiągnął. I później muszą się "wyżalić" na forum bo prosto w twarz boją się cokolwiek powiedzieć. Tylko każdy ma swój rozum albo w to uwierzy albo sobie to oleje...

opc

to nie sa wymysly za krotko pracujesz wiec sie nie orientujesz dwa nieroby sa i tyle potrafia sie dowartosciowywac tym ze faworyzuja pozorantow bo sami najlepiej potrafia pic kawusie i palic nie tylko papieroski...

Obrońca

Bo ja w porównaniu do Ciebie nikogo nie oczerniam bezpodstawnie. Inne wymyślam tak durnych rzeczy. Tak na wszystkich najeźdzasz a sam jesteś bez skazy i super operatorem? Nie sądzę. Tylko szukasz bezsensu sensacji żeby coś się działo. I co chwilę coś wymyślasz bo nikt już na to nie reaguje

obrońca

Opc widać lubisz obgadywać wszystkich. Tylko szkoda ze to co piszesz to ściema. No i jak taki wygadany to czemu sie nie podpiszesz. Boisz sie czegos?

@obrońca

to nie sciema adwokacie diabla a ty dlaczego sie nie podpisales?

negro
@obrońca

naucz sie czegos wreszcie to moze tez w koncu do czegos dojdziesz bo jak narazie to tylko oczerniasz ludzi, ktorzy osiagneli wiecej trzeba bylo sie ksztalcic i zdobywac doswiadczenie a nie teraz zazdroscic lepszej pracy innym

negro
@negro

sory to mialo byc do opc

sołtys kolasz

dokladnie tak polowa z ludzi niedlugo obudzi sie z reka w nocniku!! i szczeki im opadna jak na silownie wpadnie shift i wreczy biale kartki z wypowiedzeniem ha ha ha pierwsi do odstrzalu ida Ci ktorzy fikcyjnie choruja, a reszta losowo, kogo nie lubia

angeelll

a ja tam wbijam czy mnie zwolnia czy nie :) juz nie dlugo slub z danielem moim :)

krzyk tarzana

wolaki i niewiadomskie uciekly bo wiedzą że to koniec firmy a operatory myślą chyba że bedom dostawały kase do konca swiata za siedzenie w domu i na salce. Niedlugo sie przeliczom. 300 osob do zwolnienia, bezpieczni mogom być tylko ci którzy majom umowę na czas nieokreślony.

@krzyk tarzana

wolak zawsze byl nierobem z przerosnietym ego to z powodu wzrostu prawdopodobnie gdy byl technikiem to spal na tabach niewiadomski wiadomo posluszne bezwolne narzedzie chlopiec po studiach wielki menadzer ktory nigdy nie skalal sie praca ale zero szacunku dla ludz ktorzy przepracowali wiecej lat niz jego zywot raczka raczke myje a szczury pierwsze uciekaja z tonacego okretu

Standaryzacyjne CHOI
@krzyk tarzana

za dezercje publicznie rozstrzelac i zdegradowac do stopnia podoperatora Standaryzacyjne CHOI

Arab

Nie ma sprawy Idioto

Arab

Współrzędne geograficzne LG to: 51.029551N, 16.887393E. Koreanskie pole bawelny dla Polaków

@Arab

Dzięki durniu,juz mam

Dajcie proszę namiary na tą firmę,interesuje mnie ta praca

radzio

No cóż wracamy do pracy i pewne osoby pod biurko aby istnieć :). Taka na przykład (usunięte przez administratora)ze zmiany B , która lewuską jest od zawsze potrafi tak śmigłem zakręcić że czuje sie aż za bardzo pewnie. Cóż kręcisz lody i dostajesz premię dla ochłody :) A tak na marginesie żal mi Ciebie alkoholiczko :) A pani Matusiak zacznie trzepać cyckami przed kierowcą i od razu czuje sie lepiej. Powodzenia

JUMPER
@radzio

męska edytka już kiedyś siedziała za biurkiem, ale za wysokie progi dla niej :) zatajono to że nie nadawała się, wróciła na produkcję pod płaszczykiem koleżanki która zaciążyła ;) edek z krainy kredek kierunek biedronka i tanie wino na parkingu w promocji dla nas wszystkich, twoja 101

sedes

w niedziele na rano ?

ekster

Kasa już wpłynęła. Jak złożyłeś wypowiedzenie, to pewnie nie dostałeś dlatego. Ktoś coś wie o tych GPS ??? Czy Display będzie je robił ???

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG