LG

Biskupice

Opinie o LG

bbbbbbbbbb 2016-07-12 14:04:51
piotrek admin z magazynu hi lo dobry jest
gość 2016-07-14 09:16:59
Czy ktoś może powiedzieć mi co dzieje się w kadrach nie mogę się do nich dodzwonić od trzech dni. Może nr.telefonu mógłby podać z góry wielkie dzięki :)
Operator 2016-07-20 20:26:07
Jak tam w Displeju po urlopach i przed kolejnym urlopem? Syszałem ze znowu wolne szykuja.
Koras 2016-07-25 21:58:10
Słyszałem,że LGD istnieje tylko do października. Potem ma ją przejąć zarząd LG Chem i produkować coś innego ze swoimi ludźmi....
ssss 2016-07-26 19:38:47
widzieliscie fazy drugiego mbahora ja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jego zona to dziecinada prosta jak holera
Roger 2016-07-28 06:51:13
To był sarkazm. Dostajesz najniższą krajową czyli minimum socjalne
...
Gosia 2016-07-29 22:31:31
Jak tam zwalniają dalej
Marek 2016-07-31 00:54:01
Ta firma pada a co nie którzy wierzą ze powstanie jak feniks z popiołów zwalniają ludzi nazasadzie dobrowolnych odejść oczywiście nie ze wszyszkich działow i to nazywaja dobrowolne odejście porzenosili ludzi bez ich zgody na serwis i cel biz i taby szkoda slow
dasdasdas 2016-08-02 15:50:31
I jak tam ludzie zapisujecie się na listę? Ja lece pierwszy, nie ma się co zastanawiać!
Roger 2016-08-03 06:18:40
Hehe, na tym forum to tylko ludzie z HR piszą, bo pracownicy albo zostali zwolnieni albo boją się o pracę. "Dają niezłe warunki" i nagle połowa przeniosła się do Amazona, takie niezle.
bendix 2016-08-06 08:41:28
Zebys sie nie zesral z dobrobytu jaki ci da ta firma...
Lumbago 2016-08-08 09:06:31
Obóz pracy, atmosfera tragiczna. Ludzie a nawet przełożeni zero szacunku i kultury osobistej, współczuję nowym którzy tam przyjda. Ja juz zakończyłem przyjaźń z tym zakładem i była to bardzo dobra decyzja. Kto miał trochę oleju w głowie sam się zwolnił, zostali sami desperaci którzy nie znajdą innej pracy i poza wkrecaniem śrubek niczego innego nie potrafią.
xyz 2016-08-11 19:34:34
masz rację że zostali sami desperaci i operatorki co pozostawiały swoje hektary i krowy a teraz żal im do tego wrócić jak się teraz takie państwo porobiło na lince,to szkoda rąk by na nowo w łajnie brudzić.
Dawny pracownik 2016-08-28 09:44:42
Hey co się u was dzieje dalej macie zwolnienia?
Arnold 2016-08-28 10:18:15
3 000 brutto po studiach, 2900 brutto po technikum. Umowa na czas określony.
Ras 2016-08-28 20:45:31
Kmiecik dalej rządzi na tabach?
Ras 2016-08-28 20:45:54
Kmiecik dalej rządzi na tabach?
eN 2016-09-08 10:48:25
Atmosfera przez ostatni rok jest fatalna - firma mocno ogranicza produkcję, zwalnia ludzi (wydaje mi się, że już prawie 1000 osób łącznie poleciało, zarówno pracowników produkcyjnych, jak i biurowych). Polityka firmy jest taka, że na "odstrzał" idą zwłaszcza pracownicy z krótszym stażem, którym kończy się umowa na czas określony. Nikogo nie obchodzi czy jesteś dobry, czy nie - kończy się umowa, to w większości przypadków wylatujesz.
Wypłata jest terminowa, pensja raczej niska, social w porządku, ale stabilność zatrudnienia - żadna.
żaden 2016-09-14 20:49:25
Panie Lumbago myli się Pan ...pracuje tam jeszcze kilku fajnych ludzi
eN 2016-09-17 20:09:54
Karolu, to też nie do końca tak z tą pracą. W LGD od początku istnienia przetoczyło się kilkanaście tysięcy pracowników, więc kilku kolejnych zarejestrowanych nie robi różnicy, a pozwala zaspokoić chwilową, doraźną potrzebę. A jak przestaniesz być potrzebny, a wygaśnie Ci umowa, to sayonara. To w sumie logiczne i z punktu widzenia ekonomii całkiem normalne, ale dla wielu to prawdziwa tragedia związana z utratą źródła dochodu.
Popieram opinię osób powyżej, że ludzie, którzy pracują w LG, są naprawdę w dechę. Tylko szkoda, że jest ich coraz mniej.
Były pracownik 2016-09-18 20:47:11
Widzę że tu HR sam pisze he he no ale jak się siedzi całe dnie nic się nie robi to potem są skutki takie jakie są teraz będzie płacz i zgrzytanie zębów bo brało się dużo kasy za nierobstwo a dużo tam po znajomości bez wyższego oj ciężko wam będzie życzę miłego powrotu do szarej rzeczywistości.
eN 2016-09-19 13:58:22
Mi się pracowało dobrze przez większość czasu. Dopiero potem się atmosfera skiepściła, jak zaczęły się zwolnienia i nikt nie był pewien czy zwolnią go jutro czy może za pół roku.
A, chciałbym w końcu poruszyć temat, o którym się nie mówi (a tak naprawdę mówi, ale tylko w kierunku - operatorzy -> biurowi, nigdy na odwrót). Płaca u biurowych jest dużo niższa niż Wam się wydaje - "dużo kasy za nieróbstwo" to może być w sejmie, ale na pewno nie w LG. Nie chcę pisać konkretów, ale jak powiedziałem koleżance-operatorce ile na początku zarabia inżynier, to stwierdziła, że wielu pracowników produkcyjnych zarabia sporo więcej.
eN 2016-09-19 18:38:34
Te same, co wszystkim, tzn. świąteczna, od zysków itd. I w tej samej, procentowej wysokości. Ale nie ma żadnych obecnościówek czy tam premii kwartalnych, a dojazdy każdy musi sobie sam organizować (biurowych nie obejmuje transport zakładowy). Podobnie z dojazdówkami na nadgodziny. Sumarycznie premii jest mniej niż w przypadku directów. A, jest jedna specjalna premia, przyznawana za jakieś specjalne osiągnięcia i projekty indywidualne, ale ta przypada rzadko (czasem raz na rok-dwa) i raczej wtedy, gdy ktoś się odpowiednio wykaże.
Byly 2016-09-20 06:49:34
Dlatego Lg to firma na złapanie doświadczenia i szukania czegoś innego. Jest tyle możliwości we Wrocławiu, że nie ma co marnować czasu na pracę u Koreańcòw za miskę ryżu.
Sysia 2016-09-24 20:30:56
Pan łysy z czerwona opaska nadal zapładnia operatorki?? Powszechnie wiadomo że swój materiał genetyczny przekazał dwóm paniom. Jedna to małolata całkiem niedawno. A druga H.B która chwaliła się wszystkim ze ma problemy z zajściem w ciąży ze swoim mężem. To stąd te nagrody pracownika miesiąca, roku itd. Najważniejsze że mimo ubywajacych etatów rodzina lg nam się rozrasta ☺
Baśsia 2016-09-25 15:11:57
Czemu jak pojawia się wpis że tylko HR tutaj siedzi i pisze dobre komentarze i chwali firmę to zaraz ktoś przychodzi i pisze wszystko w samych superlatywach? Weźmy pod lupę mały dział wtryskowni,kiedy ostatni raz ktoś młody tam się zatrudnił na dział powyżej montera?W tej firmie nie ma zbytnio perspektyw ....
Niewiem 2016-10-03 08:41:53
dokładnie, ale ja mimo wszystko dobrze trafiłam, dobry dział, normalni ludzie, początek tylko był taki-sobie, praca ok, ale niektórzy ludzie...masakra :) skąd oni się pourywali ? a mniemanie o sobie, że ho ho :D Miło będę wspominać tamten okres, to było w zeszłym roku, byłam z drugiej fali, co dostała kopa, ale ma to swoje plusy, moje życie potoczyło się, jak się potoczyło, dzisiaj mam dużo lepszą pracę oraz stanowisko, kompletne przeciwieństwo pracy na produkcji :) nie narzekam, patrzę z dużym optymizmem w przyszłość, mam co jeść, gdzie mieszkać, żadnych kredytów, kolejne studia z perspektywą, ale żal mi ludzi, którzy musieli tam zostać lub jak ja wylecieli, kredyty, rodziny na utrzymaniu, samotne matki, a przy tym normalni ludzie, życie zawsze daje kopa, ale niekiedy ten kop daje dużego powera do działania, wiec myślę, że sobie poradzili :) czas to zapewne pokazał.
Wracając do samej strefy, tylko LG był w miarę ok, płacowo i ogólnie mówiąc, a reszta, to szkoda gadać, era świetności Biskup, już się dawno skończyła, podziwiam ludzi którzy pracowali tam od samego początku i ile w tym samozaparcia, aby taki kawał drogi dojeżdżać....
Niewiem 2016-10-04 13:07:35
Oczywiście, tym bardziej, że dopiero zaczynasz, więc gdzieś warto nabyć to doświadczenie, chyba że masz dużo lepszą propozycję :) Tylko widzisz, jak nie spróbujesz, nie będziesz wiedział ;)

Pozdrawiam
babaluu 2016-10-11 12:39:17
Taa 1800, chciałoby się. Operator produkcji zarabia ok. 1600 włącznie z premiami.
Jeśli idziesz na L4 lub bierzesz chociaż jeden dzień urlopu na żądanie premia przepada. Zarówno ta uznaniowa jak i frekwencyjna. Ogólnie atmosfera do kitu. Jeśli jesteś podpierdalaczem, lubisz lizać d*py liderom to praca w sam raz dla Ciebie. Coroczne podwyżki są, ale od razu następują zmiany w przyznawaniu premii. Po łącznych podwyżkach 400zł wypłata taka sama jak na początku ponieważ obniżają premię. Wysyłanie ludzi na przymusowe urlopy wypoczynkowe bo pracy nie ma. Socjal jest, ale robią wszystko aby dać go jak najmniej. Obecnie do firmy są przyjmowani ukraińcy więc zaczynają zwalniać polaków. Ogólnie coraz więcej ludzi ucieka z tego burdelu.
bbbbb 2016-10-12 13:12:39
o jakiej firmie piszesz ?
nothing 2016-10-14 20:44:46
dokładnie, to jest dno.... pracujecie jak beduini, którzy proszą się o wyjście nawet do toalety. powodzenia
kilko 2016-10-15 10:14:26
Monika S. specjalistka z DDZ fajna dupka z niej :P
Kandydat 2016-10-22 15:47:39
Nie rozumiem za bardzo, dlaczego firma z jednej strony zatrudnia ludzi,a z drugiej zwalnia
Czy są może na forum osoby pracujące w kadrach i płacach? Jak wygląda tam sytuacja?
fakty wrocław 2016-10-30 15:57:16
to tak po 200 osób beda zwalniac ?
mido 2016-11-03 16:19:12
Czy firma bmc a lg to jest ta sama firma,pytam bo w chojnowie otwiera sie cos nowego z bmc a nigdzie nie moge znalesc kontaktu jakiegos!z gory dzieki za ewentualne info!
fakty wrocław 2016-11-08 18:29:22
nowe PDO twój autobus jezdzi na 3 zmiany zapomnij o PDO a Z.M w telewizij mówi ze 200 osob do zwolnienia czytaj PDO ;)
Dawny pracownik 2016-11-09 21:00:22
Halo jakie 1600? To zależy od brutta i premi najmniej zarobisz 1700. Jak jesteś taki mądry to idź do innego zakładu na tej strefie np. Nestle czy inne lg to dostaniesz najniższą krajowa to będzie jeszcze mniej. Więc nienarzekaj na ten zakład bo są firmy dużo gorsze
Mati 2016-11-14 08:31:19
W zyciu opetator ni zarobi wiecej od inzyniera! Nawet z kwartalna. Mlodszy inzynier dostaje 3.200 a oprator przy najwyzszej stawce 2.600 sorry ale jest różnica. Ewentualnie shift moze przebic inz.
Roman 2016-11-18 06:49:04
Brutto czy netto? Technik dostaje 3000 brutto na start więc coś sciemniasz
milena 2016-11-20 00:27:09
Generalnie jak to czytam to niedobrze mi się robi Ludzie tyle ile zarabiacie to jest śmieszne. Pracowałam w Lg i wiem,że to jest masakra.Pracując za granica mam 6 tyś.na rękę.Teraz wiem ,co to znaczy wyplata a nie lg nie pracuje po nocach,nie dostaje jalmuzny.Podejrzewam,ze teraz ukraincy będą przyjmowani ,więc pracodawca będzie zadowolony z taniej sily roboczej,nie będzie mialo znaczenia czy pracujesz długo,ważne,że będzie ktoś kto chętnie popracuje za mniej i będzie jeszcze do tego szczęśliwy.
Anja 2016-11-20 01:23:34
Zgadzam się,tylko niedouki używają wyżywania się na innych bo w ten sposób zastraszają innych,nie mając pojęcia o pracy oraz odpowiedniej wiedzy w jej dziedzinie.Najlepszy sposób to grupowo wystąpić z wnioskiem o mobbing.To utrze jej nosa i skończy ten proceder .Pozdrawiam.
były_pracownik 2016-11-26 22:37:37
Potrzebuję numer telefonu do biura lg display w Biskupicach. Zgubiłem świadectwo pracy i muszę do nich zadzwonić.
Niezadowolony 2016-11-27 00:49:39
Może niech Pani z Solidarności powie za co dostala S/L chyba zeby na wszystko się zgadzala i cicho siedziała tak działają związki w Lg. Ona jedynie z biura to tylko na palarnie chodzi A nie interesuje się losem swoich ludzi.
Habit 2016-11-27 15:36:52
Witam , czy wiadomo cos o bonach na swiaeta
pati89 2016-11-28 08:58:05
Bonów nie będzie. ....cała kasa pójdzie na odprawy;-P
Byly pracownik 2016-11-29 19:58:48
W Nestle jako operator na start masz 2500 brutto takze nie pitol glupaot. A jezeli do tego masz uprawnienia na wozek widlowy to Twoja operatorska stawka wedruje do 2850 brutto ale nie polecam tam isc do pracy. Bylem zobaczylem i sie zwolnilem. Nawet za taka stawke to ni hu hu
obserwator 2016-11-30 20:51:55
to moze podziel sie linkami do tych filmow?
Joobb 2016-12-01 11:56:14
Wie ktos cos o dodatku na sw ?
kacper 2016-12-02 18:18:38
powinni wziasc sie za najwiekszych nierobow czyli tzw "ochrone'" ktora zupelnie nic nie robi, same kapusie i donosiciele, ktorzy totanie nic nie robia...
Pdo 2016-12-02 19:00:16
Właśnie byłem na kilku rozmowach o pracy w Legnicy i mogę smialo powiedzieć ze to co oferuję LG po 10 latach pracy to są ochlapy dla operatora tyle to teraz dostaje się na start jako młodszy operator tak więc wreszcie przejrzałem na oczy i zobaczylem jak LG docenilo nas przez te lata i limit 2600 śmiech na sali Tak więc dziękuję za Pdo:) jeśli jeszcze będzie pdo to korzystajcie i zobaczycie ze bendzie tylko lepiej :)
Zostaw swoją opinię o LG - Biskupice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LG