Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

mimo

czy przyjście do pracy w krótkich spodenkach spowoduje użycie pałki lub gazu obezwładniającego przez ochronę ?

Obserwator

Najlepszą fuchę w tym zakładzie ma nasza wewnętrzna ochrona. Panowie siedzą sobie na etatach, po 8 godzin pracy, zgarniają premie i dodatki, rąk pracą sobie nie ubrudzą. Siedzą sobie na posterunkach w białych koszulach i spodniach w kancik, od czasu do czasu kogoś wezmą na alkomat, kogoś wylegitymują i spiszą, zaraportują do przełożonych za jakieś łamanie regulaminu, co skutkować będzie zabraniem, bądź obniżeniem premii, a może i zwolnieniem... czasem komuś szafkę przetrzepią, zaproszą na szczegółową kontrolę przy wyjściu z pracy. Rewelacja - zyć , nie umierać, szare eminencje zakładu, kręcące się blisko biura, prezesa itp. Żadna prywatna agencja ochrony nie da im takich warunków jak mają tutaj. Zarabiają lepiej od nas, a fizycznie nie pracują. Jak będą zakład zamykać, to robotników produkcyjnych zwolnią w pierwszej kolejności, a ochrona ostatnia będzie światło gasić i drzwi zamykać w firmie. Ponoć ostatnio szef ochrony i góra sprowadzili do firmy jakiegoś intruktora sztuk walki, nasi strażnicy szkolenia z samoobrony mieli... Niektórzy to w życiu dobrze mają. Kiedyś za PRLu była taka zacna formacja jak Straż Przemysłowa-takie popłuczyny milicyjne. To jest dokładnie to samo w czasach współczesnych. Tacy rycerze prezesa...

karol

Pracowałem W LG 3 lata większej kaszany nie ma na ziemi szczególnie inżynierstwo to oszołomy co drug ćpa dopalacze potem pieprzy jakieś głupoty ludzie są inżynierami po 3 roku politechniki w opolu nie potrafią nic a najłupszy i najbardziej po ćpany jest Doryń

@karol

jaka firma taka kadra... 어느 회사 직원

polak

jest super ludzi wywalaja na urlopy na glupie szkolenia 100 razy takie samo a ja na tym korzystam zwiedzam kazde stanowisko i sie ucze czegos nowego a nie tylko zawsze jedno i to samo robilem super aby tak dalej dziekuje lg

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. IT
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
pracownik LG jeszcze

Te osoby które z Asembry przeszły na Taby na tak zwane szkło,noszą się teraz,zadowolone że one mają cały czas pracę,a resztę z Asembry operatorzy chodzą jak obłąkane,nikomu niepotrzebne,albo się ich na urlopy wysyła albo do administracyjnego na jakieś kolejne szkolenia i widać teraz jusz te podziały.

miodek
@pracownik LG jeszcze

skorzystaj czasami ze słownika ortograficznego...

pracownik LG

Prawda terz chyba taka,że po urlopie(jeżeli przeżyjemy)będziemy pracować na 2zmiany,oczywiście assy,a taby na 3zapewne,bo zamówienia są raczej na panel,a nie na moduły,bo ile można się szkolić i siedzieć w salce ,albo na przymusowym urlopie jak zmiana B,jedną brygadę napewno rozwiążą i kto wie czy to nie właśnie B,jusz teraz widać tą niezdrową atmosferę na zmianie B najbardziej to się odczówa(wybrani z ludu)mają pracę,a reszta operatorów na urlopach,albo jakiś szkoleniach,po co to nam zwykłym operatorom,ileż można wałkować MY WOLIMY PRACOWAĆ,po to tu przychodzimy,nikt nam nawet niepowiedział dlaczego,znowu mamy postój,właśnie zmiana B ??? Pozdrawiam tych którzy siedzą w domu,nie z własnej woli i zapewne nikt z tego powodu się specjalnie niecieszy,raczej martwi.

@pracownik LG

no to teraz zacznie sie prawdziwy wyscig szczurów...

hej a co się dzieje na chamberach?małolata dostała opaskę i udaje boga:)gania sie po dziale z facetami ,nie wnosi nic dobrego tylko psychiczny mobbing,ludzie chodzą znerwicowani ,kazdy donosi na kazdego !!!!szok .ocena dobra za dobre podpieprzanie innych to norma.byłem tam niedługo i dzieki bogu juz nie muszę :)najgorsza zmiana na jakiej byłem .jezeli musicie pracowac w lg display to tylko nie na chamberach!!!!!

robo
@były pracownik

ta malolata to Karolina?

Luzia14

dla polowy zakladu ta praca jest marzeniem!!!!!!! ale niestesty juz niedlugo :( ... ostatki ...

pracownik LG jeszcze

ALE LINIA JUSZ NIESZLA I TAK TO TERAZ WYGLĄDA, WIADOMO TYLKO,ŻE SĄ ZAMÓWIENIA NA SAM PANEL,A CO NA ASEBRY,CO Z PRODUKCJĄ???. NIKT NAWET NIEMÓWI ODGÓRNIE, NIEPRZEDSTAWI JASNO SYTUACJI TEJ FIRMY. ZWYKŁY OPERATOR JEST POZOSTAWIONY SAM SOBIE,A CO NASZE ZWIĄZKI ZAWODOWE-CISZA. KOMU SIĘ UDAJE ZNALEŹĆ PRACĘ TO SAM SIĘ ZWALNIA Z TEJ FIRMY A CO Z RESZTĄ???.

leszek
@pracownik LG jeszcze

najwazniejsze ze placisz skladki zwiazkowe jak cie beda zwalniali to zwiazki moga ci najwyzej wspolczuc taka prawda

mmm

co wy cioty piszecie,łoją was w (usunięte przez administratora) barany a wy nic,dalej udajecie zadowolonych.

smierdiuszek kochajacy ludzi lg

a ja wus koham!

Janek

JA I TAK KOCHAM LG ;-).

ON
@Janek

JA TESZ AJ LOWIU LG...

bebek

Kiedy będzie urlop wakacyjny?

manager
@bebek

w listopadzie

Truth

LG DISPLAY - Pole bawełny założone przez Koreańczyków w centrum Europy na początku XXI wieku. Wikipedia :)

szczygl

Co niektórzy po język zimnym piwku maja wielki problem aby wyjść z autobusu;!!;!!!!

jacienierozumiec
@szczygl

napisz po polsku...

abstynent
@szczygl

Ochronę wezwać, na alkomat zabrać, z pracy wyrzucić!!

eeee

A co wam to przeszkadza, zimne piwko po pracy to jest to. Jak warto denerwuje to do autobusu siedzieć

smakosz piwka
@eeee

skad masz zimne piwko po pracy? czyzby koreanczycy otworzyli pub?

linia nr 6

moze mi ktos powiedziec dlaczego """ochrona""" nie interweniuje jak sie pije na przystanku zakladowym po pracy???

linia nr 5
@linia nr 6

bo ochrona tez pije ...

akuku
@linia nr 5

A co Ciebie to obchodzi.....

trzezwy
@akuku

obchodzi bo ochrona powinna dawac przyklad a nie sami pija a innych balonuja nie majac do tego najmniejszego prawa

piotr
@trzezwy

A tutaj szanowny Pan bardzo, ale to bardzo się myli. Sprawdzenie stanu trzeźwości może dokonać pracownik ochrony jeżeli jest do tego upoważniony przez pracodawcę, a zapewniam Pana, że jest. Powyższe uprawnienie jest uprawnieniem pracodawcy, a nie pracownika ochrony bezpośrednio. Zapewniam że jest to w 100% zgodne z prawem, nie jest to nic nowego ani strasznego. Dzieje się tak od przeszło 25 lat w całej Polsce, w różnych zakładach pracy i nie ma w tym nic dziwnego. Tak samo jest w przypadku kontroli pracownika i jego bagażu czy szafki. Jest na to wyrok sądu najwyższego, jeżeli trzeba to podam i zacytuję. Powyżse oba uprawnienia względem pracownika należ do pracodawcy i mogą być i w praktyce najczęściej są wykonywane przez Służby Ochrony. Co do szczegółowych uprawnień Pracowników Ochrony, zaiteresowanych odsyłam do przepisów ustawy z dn. 22.08.1997r. o ochronie osób i mienia. Tam w sposób dokładny opisane jest co wolno ochronie, jakie ma prawa i obowiązki i odrazu zaznaczę, że można sie zdziwić, bo całkiem nie małe - choćby mogą legitymować czy użyć w pewnych przypadkach siły typu kajdanki,pałki, paralizatory, gaz o ezwładniający, chwyty obezwładniające, psy służbowe,czasem nawet broń palna bojowa. Czasem warto poczytać i wiedzieć,aniżeli później się zdziwić i żałować.

pijany
@piotr

a co to są te pewne przypadki ,ja się pytam

@piotr

do tego trzeba mieć licencje pracownika ochrony a nie być zwykłym cieciem...

piotr
@opc

W naszym zakładzie są zatrudniani m.in. kwalifikowani/licencjonowani Pracownicy Ochrony. Jest to jeden z powodów, dla których cyklicznie przechodzą szkolenia z samoobrony i technik interwencyjnych. Owe przypadki o które ktoś pytał powyżej to m.in. nie stosowanie sie do poleceń wydawanych przez prac. ochr., atak na jego osobę czy jakąkolwiek inną znajdującą się na terenie zakładu, stworzenie zagrożenia dla mienia zakładu itp. Ustawowym celem powołania do życia służb ochrony jest zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia ludzkiego, nietykalności cielesnej i wolności osób chronionych oraz zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu chronionemu, ponad to nie dopuszcanie osób postronnych do miejsc chronionych. O tym mówi art. 3 ustawy o ochr. osóbi mienia. Do tego jeszcze dochodzi czówanie nad przestrzeganiem zasad, postanowień i regulaminów w miejscu pracy przez pracowników.

Ochroniarz
@linia nr 5

A żebyście wiedzieli - Wasze zdrowie :)))

OGUREK

linie hesunga beda u nas jeszcze w tym roku

opc

10 maja zagłosujmy na Pawła Kukiza !

Drugi żydek
@opc

Tylko Ogórek !!!

@Drugi żydek

oni wszyscy juz się PO-PiS ali !!!

entuzjasta kiszonych
@Drugi żydek

Jeżeli Ogórek to zakiszony...

operator

Na początek dostaniesz 1750 brutto + 250 premii obecnościowej więc szału nie ma. Chociaż wielu staje na rękach za te pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG