Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

operatorka CP

WITAM wiadomo cos juz o dodatkowej kasiorce na wakacje

Urlich von Jungingen

Czy Mistrzowie w LG maja oddzielne klimatyzowane autokary? Czy musza jezdzic z technikami?

bob

ja mam beke jak biegaja w panice gdy jest awaria i rozbijaja sobie glowy niebawem powrot do kaskow nastapi mniej paniki wiecej profesjonalizmu panowie TEHNYCY...

Tech

Operator a powiedz ile to siedzicie w salce

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Tech

Oj literówki się Czepiasz. Pisze z telefonu a słownik nie zawsze pisze co chcemy. Gratulacje riposty, normalnie nie zasne dzisiaj :) pisałeś ze pracujesz od dawna w firmie, piszesz ze jest ci źle, ciekawe czy ciągle na.tym samym stanowisku. Jak ci się nie podoba to w y p i e r d a l a j. eunuchu z firmy. Trzeba było się uczyć a nie.zazdrościć technikowi. Pewnie jesteś ze strefy CP bo tam Tylko OP narzekają, ale teraz będziecie mieć lorda darf Hasiuk to odechce cie się głupot. Ps twoja matka się hendorzy

operator
@Tech

Technik w tej firmie równa się nierób nad nieroby.

@Tech

twoja matke wychendorzyli koreanczycy a ty ssiesz penisa technicznie slabo jestes misiu wyedukowany ze walisz takie byki kto sie frajerem urodzil to technikiem umrze

Ekster
@Tech

Jesteś matołem. Tyle błędów w słowie "chędożyć"... Nie zwalaj tego na telefon. Dziwne, że masz maturę, ech, poziom szkół w dzisiejszej Polsce...

sad but true
@Ekster

niestety smutne ale prawdziwe jacy technicy taka firma

opc

naucz sie poprawnej pisowni nie lizneles tylko liznoles i nie uzywaj slow jezeli nie znasz ich znaczenia - nie ma takiego slowa jak flustrat do szkoly kmiotku!!!

eN
@opc

Panowie, jak się już poprawiacie, to róbcie to chociaż z głową. Jak ktoś, kto uznaje formę "liznołeś" za poprawną, może odsyłać innych do szkoły? Dla jasności - powinno być "liznąłeś". I nie ma co sobie tu wzajemnie wrzucać, pracujecie w jednej firmie, cierpicie tę samą dolę i niedolę, po co jeszcze sobie wszystko utrudniać? Make love, not war. ;) Pozdrawiam, trzymajcie się i pamiętajcie, że wszyscy jedziemy na jednym wózku.

Tech

Ojej ale się uniosłes i mi pojechales, nie wiem co to znaczy liza (usunięte przez administratora) jakiejś rybie, ba nawet nie wiem gdzie on ją ma, ty wiesz bo pewnie nie jedn (usunięte przez administratora) już lizneles ;) szkoda ze w.naszej firmie jest tylu flustratow... Nt7a

Tech

Lepiej w nosie niż w (usunięte przez administratora) Trzeba było startować na technika a nie wylewać swoich frustracji na forum ;)

Tech

Opcja ty się.tak nie ciesz, jak nie masz umowy na stałe to już niedługo sam Będziesz szukał pracy. Juz po przestoju mają nie przedłużać umów, a liczbę pracowników MF uzupełnia przez agencję tymczasowej pracy. Ps Ciekawi mnie dlaczego elwktroniks ma tyle pracy, pewnie panele z Chin biorą i tylko nalepki jest z Polski

@Tech

ja mam na stale pracuje w firmie od 2006 roku niedlugo ty bedziesz szukal pracy a takiej w ktorej dlubie sie palcem w nosie dlugo nie znajdziesz

opc

to super wiadomosc kilku nierobow juz ubylo dziekujemy

technik

koniec pracy w LG!!!!!!!!!! najpierw szkolenie w Niemczech a potem w Belgii :) pozdrowionka

xxx

pomyliles firmy to nie to lg

Agnes

stare dziady ktorym nie chce sie isc 500 metrow z "ochrony" do budynku produkcyjnego tylko siadaja na rower i jada aby szybko i szybko !!!!!!! skandal!!!!! ale pozytyw jest taki ze najwieksza gadula juz nie pracuje w LGD :)

Ktosik

Tępi to są tacy pracownicy jak ty i jeszcze nie wiesz że LG zostanie zamknięte w ciągu 2 miesięcy

xxx
@Ktosik

zamkniete ????? Dlaczego?????????????

Ktosik

Pytam poważnie a nie (usunięte przez administratora) bzdur

''''''
@Ktosik

odpisałem na wiadomość Hanki a nie do ciebie ,co ty menagierem z lg jesteś że taki tępy ?

OCK czegoś nie wiem ??

operrrr

słyszeliscie cos na temat zmian dotyczacych autobusów?

hanka
@operrrr

tak beda odplatne czyli bedziemy wspolfinansowac dojazdy

.....
@hanka

nie (usunięte przez administratora) bzdur,

technik

A ja juz się zwalniam z tej firmy ha ha ha welckome to Amazon :) najpierw szkolenie w Niemczech a potem w Belgii. Dzięki za wszystko :)

mmm
@technik

jednego nieroba mniej

syn elektryka

o co kaman z tym wirusem??? wiadomo cos o sobocie czy bedzie pracujaca??

lech
@syn elektryka

tak pierwsza zmiana pracuje

Leon

A jak ma na imie Twoj maz. Chociaz podaj puerwsza litere imienia???

sub L
@Leon

Leonek gruby kondonek pilnuj swojej karłowatej a innymi się nie interesuj :)

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG